🎀 Детально про 2 тижні вагітності: ознаки вагітності, що відбувається, відчуття, рекомендації, фото, відео

 1. Що відбувається на 2 тижні вагітності?
 2. Самопочуття жінки на 2 тижні
 3. Можливі емоційні переживання
 4. Відгуки жінок на 2 тижні вагітності
 5. Розвиток плода на 2 тижні
 6. Фото УЗД плоду
 7. Рекомендації на 2 тижні
 8. Поради для чоловіків:

Що відбувається на 2 тижні вагітності  Самопочуття жінки на 2 тижні  Відгуки жінок на 2 тижні  Розвиток плода на 2 тижні  Фото УЗД плоду  Рекомендації на 2 тижні  Відео про 2 тижні вагітності  На другому тижні вагітності (підрахунок по акушерському методу) відбувається найбільше диво на світі - зачаття дитини

 1. Що відбувається на 2 тижні вагітності
 2. Самопочуття жінки на 2 тижні
 3. Відгуки жінок на 2 тижні
 4. Розвиток плода на 2 тижні
 5. Фото УЗД плоду
 6. Рекомендації на 2 тижні
 7. Відео про 2 тижні вагітності

На другому тижні вагітності (підрахунок по акушерському методу) відбувається найбільше диво на світі - зачаття дитини.

Для того, щоб це сталося, потрібні всього лише дві клітини - чоловіча (сперматозоїд) і жіночий (яйцеклітина). Дуже складно повірити в те, що коли ці дві клітини зіллються в одну, ця нова клітина і стане вашим майбутнім малюком, саме з неї розвинеться нове життя.

Запліднена яйцеклітина буде безперервно ділитися, не зупиняючись ні на хвилину. Постійно з'являються нові клітини, з нових клітин - нові тканини, а з тканин - повноцінні органи. І кожна нова клітина містить в собі інформацію і від тата і від мами.

У вашому тілі зараз відбувається дивовижний процес, про який ви можете навіть не здогадуватися, але дуже скоро ви його відчуєте.

Що відбувається на 2 тижні вагітності?

У жіночому організмі настає найсприятливіший момент для зачаття дитини - овуляція У жіночому організмі настає найсприятливіший момент для зачаття дитини - овуляція. Тобто вихід готової до запліднення яйцеклітини. Як же це відбувається?

Давайте розглянемо основні етапи розвитку яйцеклітини. Найголовніші діючі органи зараз - це матка і яєчники жінки - саме в них відбуваються найбільші зміни на даному етапі.

Незріла яйцеклітина називається прімордіальний фолікул - це маленька клітинка, яка оточена сполучною оболонкою. Таких фолікулів може зародитися до 30 штук. Потім прімордіальние фолікули збільшуються і вже покриваються мембраною, тим самим, перетворюючись в первинні або преантральние фолікули.

На наступному етапі розвитку з'являються вторинні або антральні фолікули. Саме серед них з'явиться домінантний фолікул - найголовніший фолікул перед овуляцією. Він найбільший і добре розвинений - спочатку його діаметр становить 2 мм, а потім може досягати 21 мм. Саме домінантні фолікули відстежують фахівці при плануванні вагітності або є проблеми у пари з зачаттям дитини .

Ультразвукове обстеження допомагає досить точно визначити час виходу яйцеклітини і таким чином дає шанс не втратити овуляцію. За умови повного дозрівання відбувається розрив домінантного фолікула і з нього виходить нова яйцеклітина, яка по фаллопієвих (маткових) трубах спускається в матку. Саме цей процес і має назву «овуляція».

Самопочуття жінки на 2 тижні

Можливі фізичні відчуття

Перш за все, ваше фізичне самопочуття після місячних зміниться в кращу сторону: груди стане м'якше і безболісніше, перестане боліти і тягнути низ живота. Скоро ви будете знову повний сил і енергії. Наближається овуляція принесе зміни в ваш організм.

Самий вірна ознака - це зміна вагінальних виділень. Завдяки дії гормонів естрогенів, відбувається зниження щільності слизової пробки в шийці вашої матки, і в результаті на зміну мізерним щільним виділенням прийдуть більш рясні і прозорі, дуже схожі за своєю консистенцією на яєчний білок.

Виділення настільки можуть бути прозорі, що при огляді ваш лікар гінеколог може побачити «симптом зіниці» - слиз в шийці матки така прозора, що створюється враження очного зіниці. Регулярно за собою спостерігаючи, деякі жінки тільки по одним виділенням відзначають у себе почалася овуляцію. Саме ці дні найбільш сприятливі для зачаття.

Іноді з рясними виділеннями жінка може помітити рожеві виділення або навіть невелика плямочка крові на білизні, не варто лякатися, це можуть бути кров'яні прожилки після розриву фолікула і виходження яйцеклітини. Через деякий час після овуляції, колір і структура виділень знову змінюються, вони стають кремового або білуватого кольору, густішими і в'язкими, не такими рясними.

Також при настанні овуляції жінка може відчувати невеликий біль внизу живота, частіше за все односторонню, не слід лякатися, таке допустимо.

Детальніше про фізіологічні ознаки вагітності читайте тут.

Можливі емоційні переживання

Цей тиждень можна назвати емоційно стійкою, так як симптоми передменструального синдрому далеко позаду, закінчилися менструальні кровотечі і гормональний фон в організмі жінки вирівнюється.

Це найбільш сприятливий момент для зачаття дитини, якщо воно ще не відбулося. Багато жінок відзначають поліпшення настрою, підвищення енергії і активізацію роботи мозку, загострюється пам'ять, підвищується працездатність і стресостійкість.

Більшість жінок помічають підвищення свого сексуального потягу, з'являється більше думок про секс, жінка ніби світиться зсередини. І більшість чоловіків це, до речі, відчувають і помічають. Велика кількість андрогенів в крові роблять жінку грайливою і палкою.

Якщо жінка планує вагітність, то в цей момент вона може відчувати тривогу і занепокоєння - вийде чи ні? Заспокойтеся і подумайте про те, що на нинішньому етапі розвитку подій від вас мало що залежить, будьте оптимістичні і позитивно налаштовані, так ви допоможете собі більше.

Думайте про хороше, читайте цікаві книги, слухайте приємну музику. Живіть повним життям, не зациклюватися свої думки на зачатті. У хвилини відпочинку можете подумки візуалізувати себе з малюком на руках, що гуляє з коляскою або змінює памперс.

Ваше мислення і ставлення до всього має бути позитивним і спокійним.

Відгуки жінок на 2 тижні вагітності

Анастасія: «О, я завжди відчуваю свою овуляцію. Сказати, що у мене змінюється настрій, це не сказати нічого. З дракона під час місячних я перетворююся на грайливу кішечку, яка не відстає від чоловіка, так хочеться сексу. Якщо під час передменструального синдрому і місячних до мене взагалі не підходь і не чіпай, як фізично так і морально, то потім все змінюється. У нас секс кожен день і може бути кілька раз в день. Чоловік спочатку дивувався таким змінам, говорить, це дві різні жінки, а потім звик. »

Вероніка: «А я по виділенням відразу орієнтуюся - це небезпечні дні, а це безпечні. Уже кілька років так практикую такий безпечний секс. »

Наташа: «Я активно користувалася і тестами на овуляцію і тестами на вагітність. Тести на вагітність брала не менш 10 МО (читайте упаковку), вони чутливі і можна ніби як з першого дня пробувати робити, але моя вам порада, з особистого досвіду, так би мовити, наберіться терпіння і почекайте кілька днів, а потім робіть. Не факт, що зачаття відбудеться в день овуляції. А тести на овуляцію я брала за порадою доктора, чого і вам раджу, а то в аптеці як Нацрада, уважно читайте інструкцію, нічого складного немає. »

Розвиток плода на 2 тижні

Після що сталася еякуляції, більшість сперматозоїдів гинуть не досягнувши шийки матки ще в згубної кислотному середовищі піхви. З шийки матки, подолавши слизової вміст, вони потрапляють безпосередньо в матку.

Після, сперматозоїди продовжують рухатися вгору, по фаллопієвих трубах в напрямку яєчників.

Весь процес займає кілька годин, а іноді і кілька днів. В цей час на них самих і їх рух впливають кілька факторів, важливим серед яких, є мікрофлора фаллопієвих труб. Сперматозоїдам протистоять клітини імунної системи, тим самим, скорочуючи їх чисельність. Але сама насіннєва рідина має біологічно активні компоненти. Ці речовини викликають і підсилюють скорочення фаллопієвих труб, що призводить до просування сперматозоїдів.

При зустрічі з дозрілої яйцеклітиною, сперматозоїди вдаються до допомоги спеціальних речовин, які містять в своєму складі. Відсутність хоча б одного з ферментів може бути причиною невдалого запліднення і, як наслідок, - чоловічого безпліддя .

У акросоме - своєрідної «шапочці» на голівці сперматозоїда міститься фермент гіалуронідаза. Саме цей фермент руйнує клітини зовнішньої, фолікулярної оболонки яйцеклітини, так званого «променистого вінця». Цю роботу виконує не один, а велика кількість сперматозоїдів. Під зовнішньою захисною оболонкою у яйцеклітини існує ще одна - «блискуча». Для її руйнування у сперматозоїда також припасений свій фермент в тій же «шапочці». Як тільки перший сперматозоїд руйнує останній бар'єр, проривається всередину яйцеклітини і зливається з нею, відбувається кортикальная реакція. Наслідком цієї реакції є те, що запліднену яйцеклітину огортає захисна оболонка, блокуючи доступ іншим сперматозоїдам.

Протягом перших дванадцяти годин після нормального запліднення відбуваються значні зміни - перебудова ядер клітин Протягом перших дванадцяти годин після нормального запліднення відбуваються значні зміни - перебудова ядер клітин. Чоловіче і жіноче ядра зближуються, і відбувається злиття генетичного матеріалу з утворенням нового виду клітини - зиготи або, так званого, одноклітинного ембріона. Зигота вже має в своєму складі правильну кількість хромосом 46 - тобто 23 від мами і 23 від тата.

Після запліднення зигота, не зупиняючись, просувається по матковій трубі в порожнину матки. Просуванню майбутнього малюка сприяє рухова активність маткової труби. Зміна тиску в фаллопієвій трубі сприяє просуванню ембріона. А ще слизова оболонка маткової труби покрита «ворсинчатими» клітинами, з вигляду це дуже схоже на килим з довгим ворсом. Своїми рухами ці «ворсинки» просувають запліднену яйцеклітину в матку. Тому, при зміні будови і / або функції фімбрій і ворсинчастий клітин маткової труби у жінки може бути встановлений діагноз безпліддя .

Одночасно з просуванням ембріона по матковій трубі відбувається дроблення - тобто поділ ембріона, спочатку дві клітини, потім чотири, потім вісім і так далі до декількох мільйонів! Дуже цікаво, що в цей час майже не відбувається збільшення самого ембріона, просто клітини стають дрібнішими. В результаті цього процесу зигота трансформується в інший вид - багатоклітинний ембріон, який має власну назву «морула». І тільки після імплантації морули в порожнину матки починається повноцінний розвиток майбутньої дитини.

Фото УЗД плоду

Фото УЗД плоду

Зигота трансформується в багатоклітинний ембріон:

Зигота трансформується в багатоклітинний ембріон:

Рекомендації на 2 тижні

Звичайно, рішення завести дитину - дуже важливе і хвилююче, і жінкам слід пам'ятати, що не все залежить від них, чоловік теж грає не останню роль в зачатті здорового і міцного малюка, тому готуватися потрібно парі, а не тільки майбутній матусі.

Поради для чоловіків:

 1. Пройдіть комплексний медичний огляд на наявність хронічних або латентних (прихованих) захворювань.
 2. Пам'ятайте, що при нормальному чоловічому циклі ваша насіннєва рідина формується 78 днів, але ще 12 днів необхідно для її дозрівання. Тобто, будь-яке захворювання, особливо яке супроводжується підвищеною температурою тіла, впливає на вашу сперму. Це означає, що останні три місяці перед зачаттям ви повинні бути здорові.
 3. Відмовтеся від ліків, алкоголю, тютюнових виробів, стероїдних гормонів. Все це призводить до зниження якості сперми, а при регулярному вживанні взагалі може виникнути бесдлодіе.
 4. Тримайте насінники (яєчка) в прохолоді, так як природа сама подбала про механізм збереження сперми - температура яєчок на 0,5 градуса менше температури вашого тіла. Перегрів також згубно впливає на якість вашої сперми, тому не рекомендовано надмірне захоплення сауною або лазнею.
 5. Неправильно думати, що чим частіше статевий акт, тим краще для зачаття, як раз навпаки. Щоденні статеві акти теж знижують можливість завагітніти. Дотримуйтесь невеликі перерви, ідеально - це 2-3 діб.

Поради для жінок:

 1. Припиніть приймати гормональні контрацептиви.
 2. Проаналізуйте свою вагу - збільшення або зменшення ваги на кілька кілограмів можуть сприяти настанню вагітності. Існують спеціальні таблиці обчислення ідеальної ваги на ваш зріст, скористайтеся ними. Надмірна вага або надмірна худорба порушують правильну роботу гормонів, яєчників і надниркових залоз, як наслідок може бути не настання овуляції, без якої не може наступити вагітність.
 3. Ретельно вибирайте продукти, якими харчуєтеся - кофеїн, шоколад, кока-кола і інші напої, які можуть містити кофеїн, знижують ваші шанси завагітніти.
 4. Не потрібно спринцюватися, в вашому піхву повинен бути нормальний рівень РН, щоб не зіпсувати сперму. Не заважайте в даному випадку природі.
 5. Обмежте фізичні навантаження, вони повинні бути помірними. Про те, як не допустити перенавантаження під час вагітності, читайте тут.
 6. Пам'ятайте про те, що ваш емоційний настрій - це дуже важливо, відкиньте всі страхи і погані думки, як то кажуть, розслабтеся і отримуйте задоволення.

Відео про 2 тижні вагітності

Що відбувається на 2 тижні вагітності?
Що відбувається на 2 тижні вагітності?
Як же це відбувається?
Якщо жінка планує вагітність, то в цей момент вона може відчувати тривогу і занепокоєння - вийде чи ні?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения