ᐉ Створення інтернет магазину на OpenCart> Ціна розробки на Опенкарт 3.0

 1. Які переваги розробки інтернет-магазину на opencart?
 2. Яка вартість розробки інтернет-магазину opencart?
 3. Які етапи розробки на опенкарт?

Потрібен якісний інтернет-магазин на Opencart? Вартість розробки від 42 000 грн. Повноцінний функціонал ➜ без багів ➜ оптимізований під SEO просування. Працюємо на пряму з клієнтом ➜ Посередників просимо не турбувати :)

Можливість купувати в інтернеті стає все більш популярною серед користувачів України. Сидячи за комп'ютером або ноутбуком можна знайти необхідний товар, порівняти ціни, вивчити детальний опис, відгуки про товар і зробити покупку за допомогою банківської карти.

Покупки онлайн скорочують час, економлять гроші і роблять процес максимально приємним. Тому, власники бізнесу в офлайн починають переходити в онлайн і реалізовувати товари через інтернет.

Такий підхід дозволяє компанії збільшити кількість клієнтів і успішно розвиватися зі створенням інтернет магазину під ключ на Opencart.

Перед створенням власного онлайн магазину, багато підприємців не знають, яку систему управління вибрати для веб ресурсу.

Яка CMS краще для повноцінного інтернет магазину? Допоможемо розібратися в цьому питанні і розглянемо одну з найпопулярніших систем управління контентом інтернет магазину Opencart.

Які переваги розробки інтернет-магазину на opencart?

 • Безперебійна робота цілодобово
 • Економія витрат на CMS
 • Можливість стабільно працювати з великою відвідуваністю
 • Простота і зручність у використанні
 • Весь необхідний функціонал для повноцінного замовлення товару і оплати картою
 • Швидкий магазин в роботі

Для клієнтів вирішили запустити свій інтернет магазину пропонуємо розробку на опенкарт - популярної серед власників бізнесу в Києві, Одесі, Дніпрі, Херсоні, Вінниці. Створення інтернет магазину на Opencart дозволить оптимізувати процес ведення бізнесу в онлайні і істотно збільшити прибуток.

Важливо розуміти, успішний розвиток і збільшення прибутку залежить не тільки від розробки онлайн магазину, але від просування в пошукових системах, залучення покупців і подальшої роботи з ними.

Правильне створення з грамотною технічною частиною - один з основних напрямків нашого агентства. Для кого підійдуть наші послуги з розробки? Більшість наших клієнтів з різних міст України.

Для тих, хто бажає отримати ефективне рішення в інтернет торгівлі вибір інтернет магазину на опенкарте буде хорошим стартом до успішного розвитку.

Тестування інтернет-магазинів

Наш досвід роботи показує, що для клієнтів також цікава розробка інтернет каталогу, наприклад створення сайту виробника меблів, функціонал CMS OpenCart 3.0 дозволяє таке реалізувати. До розробки маємо індивідуальний підхід з урахуванням всіх вимог замовника. Також є практика створення інтернет магазину і сайту візитки (для ресторану, служби доставки піци і суші)

Яка вартість розробки інтернет-магазину opencart?

На сторінках послуг по розробці онлайн магазинів представлена ​​таблиця в якій вказані ціни і що входить в вартість. Основною перевагою замовити інтернет магазин на OpenCart (Київ) у нас - є фіксована вартість на наші послуги.

Уже в самому пакетному вирішенні є весь необхідний функціонал для нормальної роботи онлайн площадки.

Уже в самому пакетному вирішенні є весь необхідний функціонал для нормальної роботи онлайн площадки

Замовити створення інтернет магазину в sezzam

Як часто буває, більшість веб студій в Україні не можуть скласти ціни на розробку, ми ж навпаки відразу вказує фіксовану вартість. Навіть в самому просто ціновій пропозиції вже включено:

 • сучасний дизайн
 • налаштування кошика
 • правильна структура
 • оптимізація коду
 • оптимізація швидкості завантаження

Підприємці шукають в інтернеті створити інтернет магазин недорого тому у нас є різні ціни на послуги від дешево до більш дорогих рішень.

Які етапи розробки на опенкарт?

 1. Підготовчий етап - вивчення і аналіз бізнес-задач клієнта. Аналіз конкурентів, вивчення ніші, підготовка до розробки. Багато розробники не приділяють увагу підготовчого етапу та аналізу, тим самим втрачають ключові моменти. Хороший результат від запуску інтернет магазину виходить досягти після вивчення напрямки, конкурентів, можливостей самого клієнтів і формування твердого пропозиції. Також на даному етапі створюється структура веб ресурсу.
 2. Складання технічного завдання і оформлення договору. Оформляючи договір на розробку інтернет магазину опенкарт клієнт отримує реальні терміни і повністю прописаний і завірений функціонал онлайн площадки. Навіщо це потрібно? Такий підхід дозволяє відразу розуміти, за що буде виконана оплата і застерегти від недоробок у вигляді відсутності адаптивності. Складене технічне завдання прикріплюється до договору, в ньому і вказано все те що включатиме розробка сайту.
 3. Створення унікального дизайну. Спочатку наш дизайнер і маркетолог створюють прототип, з розташуванням всіх необхідних блоків і дотриманням правильної структури онлайн магазину. Після дизайнер приступає до розробки макетів згідно прототипу і складеним ТЗ. Індивідуально прорізується Головна сторінка, Каталог товарів, Сторінка товару, Інформаційні сторінки, Оформлення замовлення, Сторінки блогу. Після затвердження приступаємо верстці і програмування
 4. Верстка та програмування. Веб розробники починають верстати сторінки сайту по макету, а програмісти налаштовують сам движок опенкарт до роботи. Підключають базу і весь необхідний функціонал відповідно до складеного технічним завданням. Клієнт може бути впевнений, що все що потрібно для роботи буде на сайті і з можливістю вільно редагувати через адмін панель
 5. Наповнення контентом. Основним звичайно ж є товар в інтернет магазині (Opencart). Але не потрібно забувати і про опис категорій і головною станиці. Заповнення інформаційних сторінок: Доставка, Оплата, Контакти. Новини та огляди вже по праву невід'ємна частина сучасного інтернет магазину.
 6. Тестування перед запуском. По завершенню всіх етапів розробки та наповнення виконуємо тестування. Як відображається онлайн магазин на різних мобільних пристроях і гаджетах. Перевіряємо відповідність дизайну, розробленим макетів. Швидкість завантаження і відсутність помилок в коді

Швидкість завантаження і відсутність помилок в коді

Замовити інтернет магазин на OpenCart 1.5.x, 2.2, 2.3, 3.0 в агентстві Sezzam і отримати грамотну розробку в короткі терміни за доступною ціною.

Не робіть помилок, замовляючи на фрілансі або у недосвідчених розробників. Інтернет магазин тільки на перший погляд просте рішення, а насправді завдання, яке важко правильно реалізувати одного програміста.

Розробка і підтримка інтернет-магазинів

Що собою являє найпопулярніша CMS? OpenCart по праву можна вважати потужним інструментом для інтернет комерції.

Грамотно створений магазин на цій CMS -зручний, функціональний і в той же час простий у використанні сайт.

В адмін панелі досить просто додавати, видаляти, редагувати інформацію і товари. Завдяки розширеному функціоналу дозволяє додавати нові модулі і розвиватися.

Оптимізовано під пошукові системи, як показує практика без проблем просувається в пошукових системах.

Замовити розробку інтернет магазину на Opencart 3.0.2 в Sezzam

Ціни від 42 000 долл

Які переваги розробки інтернет-магазину на opencart?
Яка вартість розробки інтернет-магазину opencart?
Які етапи розробки на опенкарт?
Потрібен якісний інтернет-магазин на Opencart?
Яка CMS краще для повноцінного інтернет магазину?
Які переваги розробки інтернет-магазину на opencart?
Для кого підійдуть наші послуги з розробки?
Які етапи розробки на опенкарт?
Навіщо це потрібно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения