10 ідей для просування вашого ресторану в instagram

 1. 10 ідей для просування вашого ресторану в Instagram Зараз багато ресторанів йдуть в Instagram. У...
 2. 10 ідей для просування в Instagram
 3. 2. Проявляйте експертність
 4. 3. Транслюйте вашу місію
 5. 4. Створюйте інтерактив
 6. 5. Продвигайте ваші акції і event-заходи
 7. 7. Зробіть власників та ТОП-менеджмент ближче до гостей
 8. 8. Публікуйте пости-списки
 9. 10. Чи проводите прямі ефіри
 10. Читайте також:

10 ідей для просування вашого ресторану в Instagram

Зараз багато ресторанів йдуть в Instagram. У цій статті ми не будемо про «чому», факторів багато. Одних злегка бентежать нові алгоритми Facebook, у інших там цільова аудиторія, для третіх це просто найбільш зручна соціальна мережа. Загалом, ще може бути маса варіантів, але зараз про інше.

От є у вас обліковий запис. Ви там щось постите, викладаєте якісь фотки і пишете тексти. Тільки чомусь передплатників не додається. В один прекрасний день вам нададуть ця «діяльність в нікуди» і ви вирішуєте запустити таргетовану рекламу.

Здавалося б, що може бути простіше? Береш, робиш бізнес-аккаунт і вперед, тільки ситуація в чому. Начебто і пост для просування вибрали правильний, ніби й аудиторію налаштували вірно, навіть бюджет не пошкодували (так, давайте розглянемо утопічність ситуацію), але передплатників нових або немає, або якось замало.

Чому так відбувається?

Розповім про головну причину. Ви не підготували аккаунт. Так, у вас є опис закладу, так - красива аватарка і навіть якісь посади є, але цього мало. Подивіться на свій аккаунт очима людини, яка вперше до вас прийшов.

 • Що він там побачить?
 • Чи зрозуміє, хто ви?
 • Які у вас цінності?
 • Навіщо ви взагалі працюєте і чим ви відрізняєтеся від інших?
 • Чому він повинен підписатися на вас?
 • Що йому це дасть?

Відповіді на всі ці питання повинні бути чіткими, ясними, зрозумілими навіть дитині. Всі ці відповіді повинні виходити з ваших постів, ця інформація повинна бути повітрям, яким дихає ваш аккаунт (ох, вже ці алегорії).

Instagram - це, в першу чергу, про візуальний ефект, тому дотримуйтесь єдність стилю візуального оформлення. Це дуже важливо. Всі фотографії повинні бути в одному стилі і приблизно в одній колірній гамі. Я не кажу, що все потрібно робити з одним фільтром, але візуально це повинно виглядати гармонійно. На профіль має бути в цілому приємно дивитися.

Якщо ви поки не розумієте, як донести відповіді на ці питання до вашої аудиторії, пропоную вам 10 ідей, які зможуть вам в цьому допомогти.

10 ідей для просування в Instagram

1. Покажіть процес

Робіть фотографії та відео «в процесі». Такий собі кулінарний backstage. Тобто, як працює Шеф-кухар на кухні, в яких умовах, як робить ту чи іншу страву.

Можете зробити серію фото одного і того ж страви на різних етапах приготування. Особливо гостро це працює як промо новинок для постійних гостей і ваших страв з ТОП-продажів для нових гостей.


Навіщо це робити? Для формування довіри. Не секрет, що у нас зараз проблеми з довірою до ресторанної галузі в цілому. Рівень довіри до цілої індустрії впав і продовжує падати, а фраза: «Так ... Що б замовити, щоб не травануться?» Звучить все частіше і далеко не тільки в закладах низького цінового сегмента.

Ваше головне завдання - сформувати довіру до свого продукту, своїм співробітникам і свого ресторану, в цілому. І така, начебто проста річ, як фото і відео процесу виробництва дуже в цьому допоможуть.

2. Проявляйте експертність

Якщо у вас яскраво виділений основний продукт, наприклад, у вас Бургерная, станьте для передплатників експертом в цьому питанні.

Публікуйте новинки в світі бургерів, розкажіть, як не помилитися при виборі м'яса, пишіть про секрети при випічці булочок і так далі. Сенс, думаю, зрозумілий.

Ключове завдання знову-таки в довірі. Якщо дійсно повірять в те, що ви знаєте про бургери все, то гості прийдуть саме до вас і дуже скоро слово «бургер» у них буде асоціюватися саме з вами.

3. Транслюйте вашу місію

Пишіть про місію вашого ресторану, про ваших цінностях. Гості повинні знати, чому ви створили саме такий заклад, в чому його мета, чого ви хочете домогтися, до чого прагнете.

4. Створюйте інтерактив

Знову на прикладі бургерной. Що можна зробити? Фотоконкурс «Королева бургера», конкурс «Кращий рецепт бургера», який ви потім введете в меню і назвете його ім'ям того, хто придумав рецепт або, наприклад, людина сама вибере назву свого бургера.

Далі. Можна зробити якийсь коктейль / печиво (бажано з логотипом), в загальному, все що завгодно з невисокою собівартістю. Основний продукт (в нашому випадку, бургери) краще не брати, це знижує його цінність в очах гостя. Це окрема історія, про неї поговоримо іншим разом.

Так ось. Викладаєте фотографію цього самого коктейлю або печива, а в описі пишете: «Якщо ви хочете отримати цей подарунок від нас, підпишіться на нашу сторінку, відзначте в коментарях трьох друзів, яким можуть бути цікаві наші продукти, а раз на годину ми будемо заходити на сторінку і випадковим чином вибирати переможця серед тих, хто виконає умови ».

Фішка в наступному. Це всього лише коктейль або печиво. Гість все одно, швидше за все, прийде не один. Тобто його друг або подруга точно замовить щось ще.

І друге, якщо вже вони прийшли в заклад, який спеціалізується на бургери, то, швидше за все, замовлять і основний продукт.

А ви, таким чином, зможете сформувати активність на своїй сторінці і отримати цільових (що важливо) передплатників, за, в принципі, невеликі гроші.

5. Продвигайте ваші акції і event-заходи

Притому робіть не просто анонс, а серію постів, які пояснять, чому ви вирішили робити саме цю акцію або event, як ви до цього прийшли, про що думали, розкажіть про етапи підготовки. Будьте максимально відкриті для своїх гостей.

6. Працюйте з блогерами

Лідери думок, інфлюенсери, мікрозвезди. І це все про них. Люди, які можуть привести в ваш ресторан сотні, а може й тисячі (всяке буває) нових гостей.

Сьогодні складно просуватися в Instagram і не працювати з блогерами. Все-таки ресторан - це про «сарафанне радіо» більше. Тільки ось це радіо сьогодні особливе і, крім рад друзів-знайомих по роботі чи навчанні з серії: «Давай сходимо в цей ресторан, там круто», можна почути: «Дивись, це той ресторан, про який писала Катя в блозі».

Чому так відбувається?

Коли ти читаєш пости людини кожен день, то поступово починаєш сприймати його як свого друга, а пізніше навіть як родича. Ти знаєш про нього все і ти впевнений, ну або хочеш вірити в те, що він завжди каже правду.

При роботі з блогерами є маса нюансів, але головне зрозуміти, хто цей блогер, як він себе позиціонує, який посил несе в світ, хто цільова аудиторія цього блогера, а потім зрозуміти, наскільки ці моменти збігаються з вашим рестораном і з вашою цільовою аудиторією.

Погодьтеся, що буде не дуже, якщо ви витратите гроші на рекламу, але до вас ніхто не прийде, оскільки цільова аудиторія блогера - студенти, які обмежені в коштах, а у вас заклад сегмента "преміум". І це не блогер поганий, просто потреби аудиторії не співпали з вашою пропозицією.

Отже, як же вибрати блогера і взагалі, де його шукати?

Існує біржа реклами Epicstars , Яка об'єднує рекламодавців і блогерів. На початок 2019 року в каталозі було більше 70 000 інстаграм блогерів. З її допомогою ви зможете знайти блогера, який підходить саме для вашого ресторану, написати бриф, в якому ви вкажете цілі, завдання поста, напишете, що конкретно там має бути і інші деталі.

Бриф потрібен для того, щоб потім не було: «А я думав, що треба так» або «Мені здалося», потім ви зможете обговорити всі умови співпраці. Тут же ви відразу вказуєте бюджет, який готові виділити на просування, що дуже зручно.

Крім цього, у Epicstars є хороший блог про роботу з блогерами, SMM, брендінгу і маркетингу. Наприклад, в статті «Стратегія бренду в Інстаграм» , Докладно розказано про тонкощі просування в Instagram.

7. Зробіть власників та ТОП-менеджмент ближче до гостей

Наприклад, напишіть на тему: «Що надихає нашого власника» або «5 улюблених фільмів нашого керуючого».

8. Публікуйте пости-списки

Почніть робити пости з серії «3 факти про наших бургери», «5 причин вибирати ...», «10 секретів про нас» і так далі. Такі пости користуються популярністю.


9. Введіть рубрики

Наприклад, гості повинні знати, що рубрика «знайомство з командою нашого ресторану» у вас по понеділках, а рубрика «гумор» по п'ятницях.

10. Чи проводите прямі ефіри

На абсолютно будь-які теми: інтерв'ю з співробітниками, відгуки гостей, приготування коктейлів від вашого бармена, огляд нового блюда. Що завгодно. Головне робити це систематично. Наприклад, щотижня. Це відмінний інструмент для збільшення охоплення аудиторії, до того ж, зауважте, безкоштовно.

Дата публікації: 21.02.2018

Оновлене: 27.04.2019

Якщо вам сподобалася ця стаття, підписуйтесь, щоб не пропустити нові:

Facebook | Instagram | e-mail


Mila Holosha, Рестросфера

Mila Holosha,  Рестросфера


Читайте також:

Як просунути ресторан в соціальних мережах? Прямі ефіри в facebook

Як працює маркетинг в соціальних мережах в ресторанному бізнесі

З чого починається SMM-брендинг в ресторані

SMM-просування для успішного старту ресторану

BTL-акції в ресторані: що таке добре і що таке погано

Здавалося б, що може бути простіше?
Чому так відбувається?
Що він там побачить?
Чи зрозуміє, хто ви?
Які у вас цінності?
Навіщо ви взагалі працюєте і чим ви відрізняєтеся від інших?
Чому він повинен підписатися на вас?
Що йому це дасть?
Навіщо це робити?
Що б замовити, щоб не травануться?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения