10 кращих онлайн-курсів по інтернет-маркетингу в рунеті

 1. Платні курси по інтернет-маркетингу
 2. Безкоштовне навчання інтернет-маркетингу
 3. Чому онлайн краще, ніж СПб, Москва і Іваново?
 4. Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею з друзями в соціальних мережах!

Мене періодично просять порадити курси по інтернет-маркетингу. Це не дивно, тому що сьогодні життя і робота мільйонів людей переходить в інтернет і той, хто не розуміє логіку інтернет-маркетингу залишається практично беззбройним - бізнес закривається, люди втрачають працевлаштування.

У рунеті є багато платних і безкоштовних курсів і програм навчання різних інструментів: SEO-оптимізації, SMM, Лендінзі і контекстній рекламі. Одні шукають курси, інші їх створюють, треті пишуть величезні добірки, на які можна витратити півжиття. Ця стаття відрізняється тим, що тут зібрані тільки найкращі онлайн-курси по інтернет-маркетингу в рунеті, на яких можна вивчити цей предмет з нуля. Але почнемо ми з платних.

Платні курси по інтернет-маркетингу

Люди люблять шукати, качати, і записуватися на безкоштовні курси, але зазвичай вони припадають пилом десь далеко, тому що не вистачає мотивації їх пройти. Спеціально для цього є платні курси, в які ви вкладаєте гроші, щоб їх відбити.

Масштабна дворічного програма навчання маркетингу, яку можна порівняти з магістратурою. Тут ви будете послідовно йти від вивчення основ інтернет-маркетингу до найцікавіших особисто вам спеціалізаціями. Онлайн-заняття суміщені з зустрічами в офлайні з найсильнішими викладачами та консультаціями з працевлаштування, а також екскурсій в топові компанії. Найцікавіше, що якщо у вас немає грошей на навчання, то увійти в професію ви зможете безкоштовно, а почати оплачувати курс після влаштування на високооплачувану роботу. Дізнайтеся подробиці і записуйтеся на курс по цьому посиланню .

Дізнайтеся подробиці і записуйтеся на курс  по цьому посиланню

На тій же платформі Skillbox є ще один платний курс по інтернет-маркетингу, але вже під брендом Ingate (відоме digital-агентство) і Tagline (рейтинги, нагороди та дослідження рунета). Вартість у цього курсу (зазвичай) така ж, але викладачі інші і програма трохи інша (майже на 2 місяці коротше). Думаю, що другий курс більше підійде тим, хто хоче працювати в топовом digital-агенції або навіть конкретно в Ingate. подробиці за посиланням .

подробиці  за посиланням

Крім навчання в курс входить працевлаштування через Центр розвитку кар'єри, кращі студенти отримують рекомендації від викладачів з ім'ям в галузі. Вартість 32 900 рублів. Подивитися Лендінгем тут .

Інші професії в інтернет маркетингу: SMM, SEO, контекст, копірайтинг  дивіться за цим посиланням Інші професії в інтернет маркетингу: SMM, SEO, контекст, копірайтинг дивіться за цим посиланням .

Ще один великий гравець на ринку онлайн-освіти Skillbox теж дає професію. Вартість курсу від 39 тисяч рублів. Препод-практики, реальні замовники, диплом, працевлаштування. запис тут .

запис  тут

Масштабний курс по інтернет-маркетингу пропонує ще один навчальний центр на базі агентства інтернет-маркетингу - Convert Monster. Викладачі-практики разом з кураторами обіцяють за 90 днів і 28 занять навчити аналізувати конкурентів, розробляти унікальні торгові пропозиції і посадочні сторінки в Тільда, налаштовувати контекстну рекламу Google Adwords і Яндекс.Директ, таргетовану рекламу у ВКонтакте і Facebook, налаштовувати лічильники аналітики на сайті і вимірювати потрібні метрики, проводити SEO- і юзабіліті-аудити сайтів, робити контент-маркетинг і email-маркетинг і багато чому іншому. Випускникам допомагають з працевлаштуванням. Дивіться подробиці і реєструйтеся тут .

Дивіться подробиці і реєструйтеся  тут

Не питайте мене, чому курс «performance-маркетолог» відрізняється від «інтернет-маркетолога», просто якщо вам хочеться мати в дипломі модне слово performance, переходите по цим посиланням і записуйтеся на курс. Я впевнений тільки в тому, що він не гірший за попередній.

Я впевнений тільки в тому, що він не гірший за попередній

Ще один крутий курс на платформі SkillBox від одного з найвідоміших агентств і двох сервісів. Навряд чи це курс для тих, хто опановує маркетинг з нуля, але він явно буде корисний тим, у кого аналітичний склад розуму. Наскрізна аналітика - це дані, які показують ефективність просування і допомагають приймати рішення для подальших кроків. Впроваджується вона зазвичай в середніх і великих бізнесах, а тим, хто в ній розбирається, платять від 80 тисяч рублів на місяць. На цьому курсі вас чекають більше 30 вебінарів, 7 модулів, типові рішення, кейси, приклади. подробиці по цьому посиланню .

подробиці  по цьому посиланню

TexTerra - одне з найвідоміших на ринку агентств, яке спеціалізується на комплексному інтернет-маркетингу. Нещодавно вони запустили власний онлайн-університет TeachLine, де готують фахівців, спираючись на власний агентський досвід. Майже два місяці співробітники Текстерри будуть вести по два онлайн-заняття в тиждень. Вас чекають 6 блоків - від самих основ інтернет-маркетингу до контент-маркетингу та веб-аналітики. Подробиці, програма, відгуки і ціни дивіться по цьому посиланню .

Подробиці, програма, відгуки і ціни дивіться  по цьому посиланню

А тепер прийшов час перерахувати халявні курси.

Безкоштовне навчання інтернет-маркетингу

Безкоштовне навчання інтернет-маркетингу існує давно, тому немає сенсу забивати в пошуковик фразу «скачати короткий оглядовий курс по інтернет-маркетингу на торрент». Багато корисного вже висить на ютубі, але мало у кого вистачає мотивації дивитися лекції замість веселих роликів. Якщо ви навчитеся шукати навчальні матеріали в інтернеті, в тому числі на ютубі, дивитися їх, конспектувати і перевіряти знання на практиці, то ви зможете заощадити дуже багато грошей. Але навик самоосвіти розвинений не у всіх. Тому хороші компанії підготували офіційні безкоштовні курси!

Це курс не стільки про інтернет-маркетинг, скільки про digital взагалі. Він для тих, хто вирішив прийти в інтернет, але не вирішив до кінця в яку професію. Для ефективної роботи важливо хоч трохи знати про різні напрямки та спеціальності. Якщо ви тільки починаєте, реєструйтеся на Digital Start . Це курс не стільки про інтернет-маркетинг, скільки про digital взагалі

Про всяк випадок, залишу тут посилання на безкоштовний курс Нетологія по налаштування контекстної реклами в Google Adwords , Який готує до отримання сертифіката від Google. Іноді безкоштовні курси Нетологія по інших напрямках з'являються ось на цій сторінці .

Це одинадцятий курс, який не зовсім про маркетинг, але знати про нього інтернет-маркетологам буде дуже корисно. Чому? Тому що інтернет-маркетинг - це лише підсистема в системі бізнесу і вона тісно пов'язана з іншими системами. Швидко, безкоштовно і ефективно вивчити бізнес як систему вам допоможе курс «Преакселератор» Фонду розвитку інтернет-ініціатив. Це онлайн курс, але дуже практичний - він розрахований на стартаперів, які швидко опрацьовують проект, його перспективи та інноваційну привабливість, дивлячись відеоуроки і заповнюючи анкету.

Потім цю анкету розглядають фахівці фонду, щоб запросити гідні проекти на акселератор, дати інвестиції, місце для роботи, наставників в обмін на частку в проекті. В курсі є такі теми як: продукт, економіка і попит, команда, конкуренти, ринок і просування. запис тут .

У чому прикол У чому прикол?

Ви можете пройти цей курс зі своїм справжнім або вигаданим проектом. Не факт, що ви станете Стівом Джобсом або Біллом Гейтсом, але ви будете на голову вище інших початківців інтернет-маркетологів.

Чому онлайн краще, ніж СПб, Москва і Іваново?

До сих пір люди, які не зрозуміли і не прийняли цифрові реалії сучасного світу, шукають курси в своїх містах: Санкт-Петербурзі, Москві, Іваново, Мінську, Єкатеринбурзі, Костромі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Краснодарі, Алмати, Ярославлі, Казані і Києві .

Але навчання інтернет-маркетингу вимагає максимального занурення в онлайн - читання блогів, перегляд відео, спілкування в професійних співтовариствах. Навчання в класі за партами тут вже не маєте ніякого сенсу і принципово не прив'язане до регіону. Кращі експерти все-таки сконцентровані в Москві, але при цьому прагнуть до максимального охоплення в регіонах через онлайн, тому я думаю, що записуватися на якісь місцеві курси не варто.

Автор: Ігор Селезньов, блогер, інтернет-підприємець.

Пишу про розвиток, освіту, стартапи, контент-маркетингу, сервісах для бізнесу.

П одпісивайтесь на мене в Інстаграм , Д обавляйтесь у ВКонтакте . Про рекламу в цьому блозі читайте тут . Детальніше про мене тут .

Читайте також:

 1. 10 кращих онлайн-курсів по SMM-просування в соціальних мережах
 2. 10 кращих онлайн-курсів по SEO-оптимізації та просування сайтів
 3. 10 кращих онлайн-курсів з навчання веб-дизайну з нуля
 4. Data Science і Machine Learning - 6 кращих онлайн-курсів в рунеті
 5. 10 кращих онлайн-курсів програмування з нуля
 6. Як створити онлайн-школу з нуля? ТОП-3 способи + мій особистий досвід
 7. Платформа бренду. Навіщо потрібна і як розробити? живий приклад
 8. Ділове середовище від Ощадбанку: огляд платформи
 9. Як зрозуміти, чого ти хочеш від життя? 6 кроків до впевненості в бажаннях
 10. Потенційних Цукерберг ми вбиваємо ще в школі. - Аркадій Морейніс

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею з друзями в соціальних мережах!

10 кращих онлайн-курсів по інтернет-маркетингу в рунеті

5 (100%) 7 vote [s]

Чому?
У чому прикол?
Чому онлайн краще, ніж СПб, Москва і Іваново?
Навіщо потрібна і як розробити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения