10 кращих порад з написання контенту SEO для початківців [Основний посібник] | Кращі поради щодо написання вмісту | Content4brands (Як писати хороший контент)

 1. Отже, що ж таке SEO-написання контенту?
 2. 10 Кращих Поради щодо написання вмісту SEO для початківців:
 3. 1.RESEARCH -
 4. 9. Додайте виклик до дії -
 5. Ключовим є підтримка правильної щільності ключових слів
 6. Що робить щільність ключових слів необхідно перевірити
 7. Автор: Команда C4B

Пошукова оптимізація (SEO) стала словом у світі онлайн-маркетингу за останні кілька років. Маркетологи прагнуть зробити SEO та контент-стратегію роботою рука-в-рукавичку, щоб залучити трафік на свій сайт. Фактично, Google заявив, що "зміст" є одним з трьох перших чинників рейтингу. Хороше письмове наповнення SEO має першорядне значення, щоб отримати тягу до вашого сайту.

Отже, що ж таке SEO-написання контенту?

SEO зміст написання спрямований на включення безлічі високо шукали ключові слова або фрази у вашому контенті, щоб гарантувати, що веб-сайт займає високо, коли таке ключове слово або фразу шукається. Ось приклад для розуміння поняття SEO зміст письмовій формі краще

Уявіть, що ви написали цікаву та проникливу інформацію про найновіші технологічні тенденції 2018 року. Але як інші в Інтернеті знали б, що доступний для читання відповідний вміст? Саме тут з'являються ключові слова. Необхідно включити часто шукані ключові слова, пов'язані з вашою темою, у фрагменті вмісту. Це спонукає пошукову систему підбирати вміст кожного разу, коли хтось виконує пошук цього ключового слова.

Якісний вміст часто призводить до збільшення доходів для онлайн-бізнесу. Ось 10 основних правил написання контенту, які покращать ваші зусилля з SEO:

10 Кращих Поради щодо написання вмісту SEO для початківців:

Пошукова оптимізація (SEO) стала словом у світі онлайн-маркетингу за останні кілька років

10 найкращих порад з написання контенту SEO для початківців [Базове керівництво]

1.RESEARCH -

Якість вашого вмісту залежить тільки від досліджень, які ви зробили у відповідній області, та від того, наскільки глибоко ви потрапили до цієї теми. Якщо ви використовуєте будь-яку статистику або зміст, докладно з досліджуваного матеріалу, будь ласка, зробіть це, згадавши джерело, з якого ви запозичуєте цю інформацію. Пам'ятайте, ви створюєте зворотна лінія там і це надзвичайно корисно в SEO. Перебування в режимі дослідження допоможе вам отримати якісний вміст.

2.CREATE ORIGINAL CONTENT -

Як справедливо зазначив Білл Гейтс, «Зміст - це король». Ваш вміст має бути автентичним і надзвичайно інформативним. Немає сенсу копіювати вставку вмісту та сподіваючись отримати вищі кліки на ваш сайт. Досліджуйте рясно і додайте свої власні смаки до вмісту, щоб дати читачам, що додатковий удар. Дубльований вміст не допоможе вам підвищити рейтинг в результатах пошуку в пошукових системах. Уникайте повторюваних слів і не відхиляйтеся від теми. Дайте вашим сірим клітинам деяку вправу в тому, щоб придумати деякі інноваційні ідеї щодо представлення вмісту, який, безумовно, допоможе SEO . Якщо вам важко придумати нові ідеї змісту, ось 21 швидкий спосіб знайти натхнення для наступної теми .

3.AHKY HEADLINE–

Що дійсно підкаже людині натиснути на посилання, це назва / заголовок вашого вмісту. Переконайтеся, що у вас є заголовок, який миттєво привертає увагу аудиторії. Використання сильні ключові слова у вашому заголовку допоможуть ваші веб-сайти в головній ролі на вершині пошукової системи. Хто дійсно бачить те, що відображається на сторінці 4 вашого пошуку. Що дійсно важливо, це те, що на сторінці 1.

Давайте порівнюємо хороший і поганий заголовок:

Приклад №1

5 порад для збільшення органічного трафіку на ваш сайт.

Приклад №2

Кінцева стратегія керування органічним трафіком без рейтингу в топ-10 Google

Джерело: https://seopressor.com/blog/seo-copywriting-complete-guide-for-beginners/

Ви не думаєте, що заголовок у прикладі № 2 звучить краще? Вибір слів зробив заголовок звучанням набагато привабливішим для натискання, оскільки він зосереджується на проблемній області.

4. СТРУКТУРА ВАШОГО ЗМІСТУ -

Навіть якщо ваш вміст хороший, якщо він не структурований належним чином, він розчарує ваших читачів. Дотримуйтеся однієї теми за раз і розповідайте історію своїм читачам. Історія розповіді є потужним засобом комунікації. Прочитайте, перечитайте та відредагуйте вміст, доки він не потрапить у позначку. Чітка структура з заголовками та параграфами полегшує читання і є кращою як з точки зору користувача, так і з точки зору пошуку.

5.Застосовувати яскраві ключові слова–

Ключові слова мають виняткове значення у світі SEO. Щоб зберегти речі під контролем, наведемо формулу щільності ключових слів, яка допоможе вам:

Щоб зберегти речі під контролем, наведемо формулу щільності ключових слів, яка допоможе вам:

Приклад - Припустимо, ви хотіли б досягти щільності ключових слів у вашій статті у 1000 слів у 2%. Потім ваше ключове слово має з'являтися принаймні двічі на кожні 100 слів (2 із 100 слів).

Джерело: https://seopressor.com/blog/seo-copywriting-complete-guide-for-beginners/

Є багато інших інструментів, які можна використовувати для підтримки здорового веб-сайту.

Наприклад, ключові слова LSI (латентна семантична індексація), Ключове слово всюди , Планувальник ключових слів Google , Semrush і т.д.

6.ФОКУСУ НА ВІДПОВІДНІСТЬ–

Вміст, який ви розміщуєте на веб-сайті, повинен використовувати просту мову, без будь-яких граматичних помилок і бути добре структурованими. Ви повинні мати на увазі головним чином: довжину речення, кількість складів на слово, частоту пасивного голосу і подання вмісту. Ваш зміст повинен бути хорошим і унікальним так, щоб він з'єднувався і залучав читача.

Наприклад: Наприклад:         Джерело:  https://seopressor Джерело: https://seopressor.com/blog/seo-copywriting-complete-guide-for-beginners/

Ви впевнені думаєте: «Звичайно, справа!» Точно! Візуали та кольори, як правило, залишають нам краще враження, ніж слова

7.ЗБУДОВА ЗВ'ЯЗКУ ЛІНІЇ–

Висока якість зворотних посилань є одним з ключових факторів успіху SEO. Посилання на власні статті або веб-сайт у вашому повідомленні забезпечує посилання на ваш веб-сайт, якщо ваша стаття підібрана іншим сайтом. Створення великого вмісту допомагає збільшити шанси спільного використання вашого вмісту та ймовірність того, що інші сайти з’єднаються з ним, тому прагніть до якості! Ви можете дізнатися більше про зворотні посилання, натиснувши це посилання.

8. ВИКОРИСТАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ -

Мозок обробляє візуальні зображення в 60000 разів швидше, ніж текст. Ви можете написати вміст для статей, блогів, повідомлень у соціальних мережах тощо. Використання правильних засобів комунікації допоможе підключитися до аудиторії та залучити трафік на ваш сайт.

Джерело: https://seopressor.com/blog/seo-copywriting-complete-guide-for-beginners/

9. Додайте виклик до дії -

Вкажіть, що ви хочете, щоб ваші читачі зробили? Що таке відбір від вмісту, який вони переглядають? Допоможіть їм згадати все, про що ви говорили, і дайте короткий огляд ваших останніх думок або думок. Залиште глядачам думати про те, що ви перенесли через свій вміст.

10. МОНІТОР ВАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ВИМІРЮВАТИ SEO УСПІХ

Google Analytics є простим і безкоштовним способом відстеження переглядів сторінок і середнього часу, витраченого на сторінку. Ви також можете подивитися на кількість соціальних взаємодій (акції, події, коментарі тощо), щоб отримати уявлення про реакцію людей на ваш вміст. Подивіться на стратегію вмісту та перевірте, чи є у вас на шляху. Якщо ні, перегляньте свій план, перегляньте і внесіть зміни.

SEO зміст написання зміст написання, де сторінки створюються з урахуванням SEO алгоритмів. SEO дружніх сторінок легко розміщується на сторінках результатів пошуку. Вміст - "король", а веб-контент - це як посол для вашої компанії.

Ви можете подивитися на зміст написання вмісту веб-сайту зараз і подивитися, чи він охопив більшість правил написання вмісту, згаданих вище, якщо не всі. Так ось один:

Джерело : https://s3.amazonaws.com/craig-moore-adsense-seo/seo-tutorial-content-article-blog-post-best-practice.html

Існує велика кількість інформації про написання контенту, яка доступна в Інтернеті. У вас є кілька підручників написання змісту PDF, і зміст написання керівництва PDF, які допоможуть вам у зборі сильного розуміння в SEO зміст письмовій формі.

для довідки:

https://www.quicksprout.com/the-advanced-guide-to-content-marketing-chapter-5/

З швидко мінливим ландшафтом Інтернету, і Google розгортає сотні змін алгоритмів на щорічній основі, відбулася велика зміна парадигми в тому, як ми маємо справу з нашими клієнтами.

Ключовим є підтримка правильної щільності ключових слів

10 Кращий SEO Написання контенту для початківців [Основний посібник] Щільність ключових слів є важливою особливістю SEO. Хоча Google постійно змінює правила щодо ключових слів, щільність ключових слів завжди буде актуальною.

Раніше, коли пошукові системи тільки почали свою роботу, вони знайшли найкращі статті з максимальними ключовими словами. Таким чином, тенденція полягала в тому, щоб набирати статті з ключовими словами, так що іноді фрази і слова, які використовувалися, не були ні граматично правильними, ні були.

Сьогодні мова йде не про надмірне використання ключових слів, а про їх використання природним чином, щоб не перешкоджати змісту або потоку речення.

Таким чином, якщо ви пишете статтю на 1000 слів, спочатку вам слід розрахувати потрібну щільність ключових слів, використовуючи вищенаведену формулу. Як правило, сьогодні прийнята щільність ключових слів становить близько 2% -4%. Потім слід спробувати включити ключові слова до статті таким чином, щоб вони ставали частиною статті без особливих зусиль. Це допоможе вам створити контент, який не тільки багатий на якість, але й також і дружній пошуковим механізмам.

Що робить щільність ключових слів необхідно перевірити

Важливість щільності ключових слів можна узагальнити лише в одному реченні - пошукові системи це піклуються.

Важливо, щоб основні слова, що стосуються статті, з'являлися кілька разів. Саме таким чином пошукові системи дізнаються, про що йде сторінка. У той же час, якщо відсоток ключових слів перевищить борг, ці ж двигуни знайдуть вашу статтю нижче своїх стандартів якості та ігнорують її. Таким чином, порада полягає у використанні ключових слів мудро і стратегічно у вашій статті для ефективного ранжування SERP .

Найкращий спосіб забезпечити потрібну щільність ключових слів - це використання коротких ключових слів (одного або двох слів) та ключових слів із довгим хвостом (фрази або навіть пропозиції).

Наприклад, для статті "Здорова вагітність" ключові слова можуть бути дієта вагітності, вагітність і т.д. Довгі хвости можуть бути "дієтою для здорової вагітності" тощо.

Висновок

Як SEO зміст написання початківців, ми дізнаємося кожен день. Зрештою, ви все ще повинні знати, скільки кліків і переглядів отримано вашим вмістом і як ви поганяєте своїх конкурентів. Якщо ви в змозі перетворити відвідувачів на клієнтів, то ви зробили свою роботу ефективно. Пам'ятайте, що якісний вміст призводить до збільшення доходів для онлайн-бізнесу. Так що вперед і дайте йому постріл. Покладіть мисливну кришку, використовуйте наведені вище поради щодо написання вмісту та переплетення магії з вашими словами.

Автор: Команда C4B

Для команди написання контенту C4b створення вмісту - це найпростіша робота. Тільки після створення вмісту гриль дійсно починається. Досконало перевірено останніми фактами, переглядами до чотирьох раундів і редакторами, які просто не задоволені нічим посереднім. Те, що висуває наша команда, є результатом величезної напруженої роботи за кожним словом. Повідомте нам, якщо вам це сподобалося.

Спільний доступ дбайливий!

Отже, що ж таке SEO-написання контенту?
Отже, що ж таке SEO-написання контенту?
Але як інші в Інтернеті знали б, що доступний для читання відповідний вміст?
Що таке відбір від вмісту, який вони переглядають?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения