10 порад по просуванню Telegram каналу

 1. Що публікувати?
 2. Коли найкраще публікувати в Telegram
 3. відкладений постинг
 4. Як форматувати пости
 5. Як вести статистику каналу
 6. взаємний піар
 7. Каталоги каналів
 8. Купівля передплатників
 9. Розкажіть про себе в інших соціальних мережах
 10. проведіть конкурс
 11. наостанок

З моменту публікації цієї статті пройшло майже півроку, і мій канал розвинувся з 1 000 передплатників до 8 000. З тих пір я зрозумів, які помилки я допустив на перших етапах просування свого каналу та як їх уникнути новачкам. Багато хто з початківців авторів в Telegram запитують, що я можу порадити. Тому я вирішив оновити свою стару статтю і зробити поради більш актуальними і правильними.

Це оновлення статті від жовтня 2016 року

Що публікувати?

У Telegram, як і в будь-який інший соціальної мережі, в першу чергу, важливо те, про що ви пишете. Варто врахувати один важливий момент. Тут люди не хочуть читати репости, копіпаст і інші види контенту, який є у всіх. Передплатники вибирають канали, де є авторське думку, унікальний погляд на популярну новина або нішеві тематики. Втім, тематика може бути популярною, але писати все-таки варто про своє.

Довгі пости краще не публікувати. Навіть в звичайних соціалках рідко хто читає далі заголовка. Особисто я прагну писати в «Twitter» форматі. Короткий пост з картинкою і посиланням з посиланням на джерело. Стрічка мого каналу схожа на каталог корисних сервісів і програм. Тому я створив список тегів, за якими передплатники легко зможуть знайти потрібну програму. Виглядає це так:

Виглядає це так:

Приклад публікації в Telegram

Коли найкраще публікувати в Telegram

Вибрати правильний час публікації для поста - основна із завдань в будь-якій соціальній мережі. Мені здається, що для телеграм це не має значення і на це є кілька причин:

 1. У ваших передплатників різний часовий пояс. Хочете опублікувати пост о третій годині ночі? Будь ласка.
 2. У деяких передплатників для вашого каналу відключений звук сповіщень.
 3. У передплатників і так ціла тьма каналів.

З цих трьох пунктів можна зробити один простий висновок. Telegram - це як RSS-стрічка. Ваш пост прочитають тоді, коли це буде зручно передплатнику. Тому не варто публікувати занадто багато інформації за день. «Простирадло» з 10500 постів ніхто не буде читати. Чого я особисто не роблю. І на даний момент думаю над вирішенням проблеми - щоб стрічка оновлювалася часто, але передплатники не страждали від кількості постів.

Більшість російськомовних користувачів телеграм - це Москва і Пітер. Тому якщо ви хочете вибрати найбільш оптимальний час, то вибирайте московське.

Є ще одна хитрість. Пости можна відправляти без оповіщення користувачів. Для цього досить перемкнути іконку- «дзвіночок» і повідомлення відправиться в канал без сповіщень.

Для цього досить перемкнути іконку- «дзвіночок» і повідомлення відправиться в канал без сповіщень

Включення безшумного режиму

відкладений постинг

Щоб ще менше протягом дня думати про наповнення контентом каналу, скористайтеся інструментами для планування постів. наприклад, KUKU .

Контент-план в KUKU

Завдяки плануванню постів ви можете заздалегідь визначити публікації для своєї стрічки і протягом дня займатися улюбленими справами.

Як форматувати пости

Сам месенджер не підтримує жодного форматування. Посилання виглядають як http: // посилання , Жирний текст як жирний, і інше. Тут на допомогу приходять такі боти, як @markdownrobot. За допомогою цього бота можна форматувати ваші пости в Markdown розмітці.

@markdownrobot

При хорошому умінні звертатися з ботами можна створювати пости з практично будь-яким оформленням. Наприклад, в каналі-зібранні різних товарів з Aliexpress @aliexpressall до постів додають кнопки:

Наприклад, в каналі-зібранні різних товарів з Aliexpress  @aliexpressall  до постів додають кнопки:

Приклад форматування поста

Тут важливо пам'ятати, що не всі Telegram клієнти підтримують подібну розмітку. Тому деякі передплатники можуть взагалі не побачити повідомлення. Крім цього, до постів можна додавати голосовалка, лайки, опитування і багато іншого.

Як вести статистику каналу

Для ведення статистики каналу знову ж був винайдений корисний бот @ControllerBot . Після підключення до вашого каналу ви зможете у нього запитати статистику за останній місяць. Бот у відповідь вам надасть текстові дані і красивий графік зростання.

Статистика каналу

взаємний піар

Як я писав на самому початку, в Телеграма складно вийти на свою аудиторію. Тому одним з інструментів для знаходження двох «самотніх сердець» буде взаємний піар. Знайдіть схожі за тематикою канали, бажано з такою ж кількістю читачів, як і у вас. Після чого сміливо пишіть адмінам з пропозицією про взаємне піарі. Багато з радістю погоджуються.

Як же виглядає такий піар? Ви в своєму каналі публікуєте пост з рекламою чужого каналу. Адмін у відповідь опублікує вашу рекламу. Варто пам'ятати, що не можна перестаратися з такими постами. Інакше всі існуючі читачі втечуть від спаму. Я публікую один рекламний пост в день.

Ось приклад рекламного поста в каналі @SciencePhysics . Канал створений для любителів фізики і тому його читачам така реклама була цікава.

Основні моменти, які потрібно знати:

 • ВП - взаємний піар;
 • «Мега» - дуже схоже на ВП. В цьому випадку всі канали, які бажають взяти участь, збираються в загальний список, і реклама йде одночасно у всіх;
 • Час або інший час в топі - після публікації рекламного поста повинен пройти як мінімум годину перед наступною публікацією;
 • 24 години в стрічці - рекламний пост не видаляється з стрічки протягом доби. Так, рекламний пост можна буде видалити.
 • Перегляди. Деякі адміністратори залишають пост до тих пір, поки він не набере потрібну кількість переглядів.

Заздалегідь підготуйте короткий опис каналу, картинку і приватну посилання. При переході по такому посиланню відвідувач автоматично стає передплатником. Отримати посилання можна в налаштуваннях каналу> виставте тип каналу на «Private». Після чого ви отримаєте приватну посилання. Не забудьте поміняти назад статус каналу на «публічний».

Важливо відразу почати відстежувати конверсію від ВП і реклами для свого каналу. Робити це буде складно через нестачу інструментів для збору і аналізу статистики. Але зробити це потрібно, і чим раніше, тим краще. Так ви відразу будете знати, з якими каналами потрібно співпрацювати в майбутньому.

Я для цього використовую таблицю в Google Документах:

Я для цього використовую таблицю в Google Документах:

Каталоги каналів

Каталоги каналів - ще один відмінний спосіб заявити про себе. Він частково схожий на взаємний піар. Тому що вас, швидше за все, попросять опублікувати рекламу каталогу у себе. Хтось опублікує ваш канал за гроші, а хтось «за спасибі». У будь-якому випадку потрапити в каталог набагато простіше, ніж домовитися про взаємне піарі. Каталогів в Телеграма тьма-тьмуща і знайти їх не складає труднощів.

Ось, наприклад, список корисних каталогів від @tginfo , З яких варто почати свій пошук:

Якщо ви хочете розкрутити свого бота, то вам знадобляться каталоги ботів:

Звичайно, не забули про каталоги груп. наприклад, @groupsguide і combot.org/telegram/top/chats , Де зібрані найпопулярніші групи за статистикою @comstatbot .

Повний список каталогів ви знайдете в Telegram Info Чаті . Ще один відмінний інструмент для просування в Telegram - це регулярно оновлюваний каталог нових і цікавих каналів і ботів @ChannelsTG_MostPopular .

Звичайно, якщо не хочеться і немає часу вникати самому, то можна замовити послугу просування телеграм на цьому сайті , Де за невеликий відсоток зроблять все за вас.

Крім каталогів, є і авторські канали, спрямовані на публікацію всього, що пов'язано з Телеграма. За допомогою таких каналів теж можна «достукатися» до своєї аудиторії. Наприклад, в каналі твій Telegram публікуються новини про мессенджере і поради щодо його використання. Тому реклама в такому каналі буде цікава його передплатникам. Вони спочатку прийшли сюди за пошуком цікавих каналів і новин про Telegram.

Головне, враховуйте аудиторію каналів, з якими плануєте співпрацю.

Купівля передплатників

Самий витратний, але і найпростіший варіант залучення читачів - це «загнати» їх за гроші. У Telegram є люди, які з радістю залучать живих передплатників до вас в канал за гроші. Зазвичай це кілька рублів за «голову».

Замовити такий тип просування можна у деяких адміністраторів каталогів. Почати варто з @User_Administration , Який допоможе рознести звістку про вас більше ніж в 30-ти каналах Telegram. При цьому радіус охоплення буде мати різнобічну спрямованість і торкнеться більшу частину аудиторії.

При цьому радіус охоплення буде мати різнобічну спрямованість і торкнеться більшу частину аудиторії

Приклад сплаченого рекламного поста

Розкажіть про себе в інших соціальних мережах

Основне місце локації моїх постів - це мій блог. Потім йдуть соціальні мережі і поштова розсилка. У вас напевно так само. Тому не нехтуйте вашими читачами в Twitter або на сайті. Розкажіть про своє каналі у себе в соціальних групах і люди до вас потягнуться.

Реклама каналу в групі Facebook

проведіть конкурс

Конкурси з роздачею чого-небудь - відмінний спосіб змусити людей самостійно рекламувати ваш канал. Наприклад, я придумав щотижневу роздачу ліцензій на корисні програми. Для цього треба було всього лише поділитися постом.

проведіть конкурс

наостанок

Я розповів лише про основні хитрощі просування каналу в Telegram. Завдяки їм я без праці можу утримати існуючу аудиторію свого каналу та залучати нових передплатників.

Не варто зупинятися лише на цих радах. Завжди шукайте нові техніки залучення передплатників. Щоб залишатися «в темі» маркетингу в телеграм, та й в інших мережах, я підписався на кілька каналів:

До речі, заходите до мене в Telegram .

Що публікувати?
Хочете опублікувати пост о третій годині ночі?
Як же виглядає такий піар?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения