10 порад щодо вибору агентства SEO

 1. 1. Успіх створюється завдяки добрим відносинам
 2. 2. Відрегулюйте очікування на всіх рівнях
 3. 3. Створити чіткий і конкретний план проекту
 4. 4. Підкреслити стратегії, керовані даними
 5. 5. Вимагати прозорості та прозорості
 6. 6. Зробити частину спільного використання знань
 7. 7. Створити простір для стратегічних і оперативних ініціатив
 8. 8. Ознайомтеся з обов'язковим періодом та умовами оплати
 9. 9. Визначте пріоритетів спеціалістів загального профілю
 10. 10. Критикуйте випадки та посилання

Хеннінг Медсен, керівник відділу SEO & Partner, InboundCPH

1. Успіх створюється завдяки добрим відносинам

Успішні результати випливають з тісної співпраці між клієнтом та агентством. Тому хороші відносини мають вирішальне значення і є ключовим елементом для рушійної сили та створення результатів у співпраці. Якщо в початкових переговорах немає хорошої хімії та хорошого відчуття шлунка, відносини та співпраця, швидше за все, будуть невдалими.

Ви, як клієнт, і ваше агентство SEO повинні розвивати свої особисті відносини і бути готовими вкласти час в їх захист. Вона окупається - не тільки на рівні бізнесу, але й на особистому рівні у вигляді підвищеної мотивації та задоволеності роботою. Життя просто краще, якщо це цікаво йти на роботу, і ви можете насолоджуватися гарним пивом зі своїми стосунками.

2. Відрегулюйте очікування на всіх рівнях

Вирівнювати очікування співпраці на всіх можливих рівнях - як бізнес-очікування щодо бюджетів, терміни та результати, так і більш практичні очікування щодо поставок, методів роботи, діалогу та контактів. Це зводить до мінімуму ризик непорозумінь і конфліктів, які можуть призвести до закінчення співпраці.

Це гарна ідея розробити аналіз потенціалу SEO, який підкреслює фінансові переваги пошукової оптимізації вашого сайту і показує, в яких областях і в якій мірі SEO є прибутковою інвестицією для вашого бізнесу. Таким чином, встановлюються чіткі рамки та очікування щодо економічних наслідків співпраці.

3. Створити чіткий і конкретний план проекту

Продовжуючи примирення очікувань, агентство SEO повинно підготувати конкретний план дій, який описує всі деталі співпраці. План дій повинен описувати, які кроки виконується процесом, коли реалізуються окремі кроки та що потрібно для їх реалізації. Це дозволяє забезпечити, щоб і ви, і агентство дотримувалися термінів.

Переконайтеся, що план дій описує як завдання, які виконує агентство, так і завдання, які ви, як клієнт, повинні виконувати. Ваші завдання можуть включати, наприклад, створення вмісту та впровадження технічних змін на веб-сайті. Переконайтеся, що ви в змозі виконувати завдання, які агентство зобов'язує.

4. Підкреслити стратегії, керовані даними

Необхідною умовою успішної роботи з SEO є те, що робота базується на міцному знанні вашого сайту, вашої цільової аудиторії, ваших конкурентів і вашої поточної позиції на ринку. Тому будь-яка хороша SEO-стратегія починається з ряду SEO-аналізів, які забезпечують міцну, на основі інсайту основу для подальшої співпраці.

Виберіть агентство SEO, яке працює з керованими даними стратегіями, що базуються на розумінні, на основі технічного аналізу SEO, аналізу контенту, аналізу ключових слів і аналізу конкурентів. Без цих первинних аналізів, як ви і SEO агентство працюють в сліпих, і є рідко які-небудь хороші результати.

5. Вимагати прозорості та прозорості

Однією з сильних сторін SEO та маркетингу в Інтернеті є те, що все можна виміряти і тим самим задокументувати, повідомити і оцінити. Як клієнт, ви повинні вимагати регулярної документації про роботу, і ви повинні бути присутніми на регулярних зустрічах з оцінювання, де ви разом з агентством SEO оцінюєте хід співпраці.

Отримати агентство SEO, щоб пояснити, як вони документують свою продуктивність, які параметри вони вимірюють, і як ці параметри відображають ваші бізнес-цілі. Вибираючи агентство, яке працює з повною прозорістю, водночас ви захищаєтесь від агентств, які використовують сумнівні методи роботи, які дають лише короткострокові результати.

6. Зробити частину спільного використання знань

Переваги роботи з SEO збільшуються, якщо ви є частиною процесу як активний гравець, який може впливати, розвивати та оскаржувати робочі процеси. У той же час, можуть бути як економічні, так і ділові переваги в тому, що ви поступово набудете частину роботи агентства SEO, як ви дізнаєтеся про процеси SEO.

Виберіть агентство SEO, яке прагне обмінюватися знаннями, які хочуть залучити вас до процесу, і які здатні передати свої знання таким чином, що дозволяє вам і вашим співробітникам зрозуміти його і використовувати його в повсякденній роботі. Залишайтеся далеко від агентств, які не хочуть ділитися своїми знаннями, оскільки це комерційна таємниця.

7. Створити простір для стратегічних і оперативних ініціатив

Виберіть агентство SEO, що працює як на стратегічному, так і на операційному рівні. Врівноважуючи стратегії та операційні ініціативи та переводячи стратегічні цілі у чіткі операційні цілі, забезпечується чітка та стабільна робота в сфері SEO, яка пронизує і створює синергію між усіма діяльністю вашого бізнесу.

Необхідно залучити всіх зацікавлених сторін у компанії - від управління та управління до продажу та маркетингу до ІТ та комунікації - оскільки SEO - це багатогранний процес, який впливає на багато функцій та співробітників компанії. Це не тільки ставить великі вимоги до агентства SEO, але і від вашої участі в процесах співпраці.

8. Ознайомтеся з обов'язковим періодом та умовами оплати

Хороший контракт SEO має обов'язковий термін 6 місяців і може бути припинений щомісячно після цього. Обов'язковий термін 6 місяців необхідний, тому що SEO - це довгостроковий процес, який дає змогу тривалий час працювати. Оплата повинна здійснюватися щомісяця назад і з незначною авансовою виплатою за контрактом.

На жаль, ненормально, що ви бачите контракти, які є практично замовником селянина. Контракти, що мають тривалість 12 місяців або більше і які автоматично поновлюються, якщо вони не припиняються за 30 днів до закінчення терміну дії. Цей тип контракту може бути дорогим, і легально, після того, як ви зареєструвалися, робити не так багато.

Деякі агенції SEO пропонують не вилікувати ніякої платіжної моделі. Уважно подумайте, перш ніж вибирати цю модель. Це є більш дорогим у довгостроковій перспективі, тому що ви платите за ризик, що SEO агентство працює і ваш термін зобов'язань більше і агентство менше, тому що агентство SEO необхідно взяти повний контроль над усім процесом.

У той же час пам'ятайте, що ваша видимість у Google змінюється залежно від часу, місцеположення та варіантів пошуку, а також, що агентство може обчислювати результати лише за термінами, які вкладають їх у найкращий світ. До того ж, ніяка угода не виплачує договір про оплату, заблокує вас на деякі дуже конкретні цілі, і тому агентство SEO зосередиться на них в односторонньому порядку.

9. Визначте пріоритетів спеціалістів загального профілю

Деякі агенції можуть працювати з усім: від SEO до веб-розробки, візуального дизайну, ІТ-інфраструктури, Google AdWords, соціальних медіа, зв'язків з громадськістю тощо. Це може бути гарною компетенцією для того, щоб потрапити до компанії, але чим більше послуг надає агентство, тим менш спеціалізованим агентством є, як правило, індивідуальне обслуговування.

Будьте критичними щодо агентств, які заявляють, що вони можуть зробити все. Моя заява - з усією повагою до агентств - що завжди буде одна або більше конкретних областей, в яких спеціалізується агентство. І якщо ви шукаєте кваліфікованого агентства SEO, то, звичайно, ви повинні переконатися, що основні компетенції в межах SEO.

10. Критикуйте випадки та посилання

Випадки та посилання можуть бути хорошим показником того, чи може агентство SEO давати результати. Але агентству важко знайти одну історію успіху серед 100 клієнтів. Будьте в курсі широти випадків агентства, і йти на надійних холодних фактів, на відміну від недокументованого гарячого повітря.

Шукайте вибрані посилання з веб-сайту агентства SEO і запитуйте їх досвід роботи з агентством. Більшість готові дати вам чесний відгук, і це може бути золото. І використовувати вашу мережу - рекомендації з вашої мережі набагато більш цінні, ніж некритичні похвали агентства SEO про свої власні здібності.

Ви зацікавлені в читанні більше про світ SEO, ви також можете отримати хороші поради для цього Отримуйте трафік на свій веб-сайт або читати про індустрії SEO тенденції та ідеї , Подивіться, як різні постачальники SEO розміщують себе на Supanas Топлісти ,

звіт галузі SEO 2018 є першим промисловим звітом Supana на сайті SEO.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения