10 правил організації успішного конкурсу в Instagram

Хочете отримати ефект бомби, розкручуючи свій аккаунт в Інстаграм

Хочете отримати ефект бомби, розкручуючи свій аккаунт в Інстаграм? Тоді вам просто необхідно провести конкурс серед передплатників. Ось плюси цього методу просування:

 • Підвищення показника залученості передплатників;
 • Швидке збільшення кількості цільових фоловерів;
 • Підвищення інтересу до ваших продуктів і лояльності до компанії (блогу, сайту, Інтернет-магазину і т.п.);
 • Скорочення витрат на рекламу.

Що ж, якщо ви готові підірвати Інстаграм і не хочете провалити свій перший конкурс, пропонуємо вивчити ...

10 простих правил по організації конкурсу в Instagram

№1 Не проводьте конкурс на нульовому обліковому записі. Чим більше тих, хто підписався, тим більше віддача і менші витрати. Мінімум має бути 200 «живих» фоловерів. Причому, якщо ваш акаунт ще молодий з малою кількістю передплатників, то конкурс дуже добре спрацює в зв'язці з платної рекламою в акаунтах знаменитостей. Ефект буде в рази краще, ніж при проведенні звичайної рекламної кампанії.

№2 Починайте організацію з постановки мети. Конкурс може вирішувати такі завдання: розширення цільової аудиторії передплатників, збільшення активності, підвищення впізнаваності бренду, збільшення продажів і т. П.

№3 Правильно виберіть формат конкурсу. Підбирайте його, виходячи з цілей пункту №2. Розглянемо пару основних форматів.

1. «Лайт». Щоб набрати якомога більше учасників і читачів, потрібно зробити правила максимально простими. Наприклад, люди повинні розмістити своє фото у себе в блозі з вашим унікальним хештегом і набрати максимальну кількість лайків. При цьому для участі потрібно бути передплатником групи-організатора.

Подібний конкурс влаштовувала компанія Ред Бул, збираючи фотографії польоту з хештегом #flyingfriday. У хід йде все і все: літаючі собаки, люди, літаки, машини і мотоцикли, види з висоти пташиного польоту і т.п.

Ще один варіант «Лайт» -конкурси - коли люди розміщують свої фото з вашими тегами у себе, без набору лайків. Учасники отримують індивідуальні номери, і переможець визначається рандомно.

2. «Хард». Умови тут трохи складніше, тому учасників, як правило, менше. Зате в таких конкурсах йде робота над розвитком бренду.

Ось пара варіантів:

 • Користувачі повинні сфотографуватися з вашим товаром, зробити Селфі на тлі вашого оффлайн магазину / офісу, придумати і намалювати на папері ваш логотип і т.п. Природно, з розміщенням хештегов конкурсу. Переможців можна визначати як по числу лайків, так і за кількістю голосів в коментарях до фото. Крім цього, можна скликати незалежне журі в особі популярних блогерів Інстаграм, щоб знизити негатив, який часто виявляється при підрахунку лайків / голосів.
 • Люди роблять репост конкурсного фото або його скріншот із зазначенням тега компанії виду @login і унікального тега конкурсу. Переможець визначається рандомно. Варіант складніше: перемагає той, хто пропонує саму креативну подачу (рекламу) конкурсу.

Плюс Інстаграм в тому, що ця соцмережа не накладаються обмежень на правила конкурсів, тому можна проявляти безмежну фантазію.

№4 Не скупіться на подарунки. Вибирайте тільки такі призи, за які захочеться поборотися, або роздавайте безліч дрібних призів, щоб була висока ймовірність виграти конкурс.

Чим вище цінність призу та / або більше шансів на виграш, тим вище віддача. Зауважимо, що поняття «цінність» і «ціна» - не одне і те ж: так, продукт з високою ціною не завжди має велику цінність для людей. Бувають і випадки, коли недорогий товар має високу цінність для цільового споживача. Тестируйте різну продукцію в конкурсах і дивіться, де віддача більше.

№5 Вибирайте подарунки, які будуть залучати вашу ЦА. Продаєте ноутбуки? Призом повинен бути саме ноутбук або планшет. Якщо ви реалізуєте жіночі сумки, немає сенсу роздавати чоловічий парфум в подарунок: жінок серед учасників буде дуже мало. Сенс конкурсів в тому, щоб серед учасників виявилася саме ваша ЦА, якій потрібен ваш продукт.

№6 Чітко формулюйте правила конкурсу. Не допускайте двозначності в пунктах правил, інакше неминучі конфлікти і репутація вашої сторінки швидко впаде в очах передплатників. Важливі пункти, які варто врахувати:

 • Визначити умови участі: бути (стати) читачем блогу-організатора, поставити хештеги до фото та ін .;
 • Відзначити, що профіль учасника повинен бути відкритий, в іншому випадку конкурсна робота не буде видно в пошуку;
 • Визначити час старту і закінчення конкурсу (дати і час);
 • Написати, хто може брати участь (за віком, геоположенію і ін. Ознаками);
 • Чітко сформулювати, хто стане переможцем.

№7 Правильно підберіть хештеги. Важливо, щоб конкурсний тег був унікальним і ніде не зустрічався в пошуку Інстаграм. У нього бажано включити назву вашого бренду (якщо хочете підвищити впізнаваність) і самого конкурсу, наприклад, «# ХочуEvolife».

Не забувайте про тег виду @Login: він буде приводити відвідувачів на вашу сторінку Інстаграм. Нехай учасники згадують в коментарях до фото і його. До слова, ефективність конкурсів без використання @Login падає на 50%.

№8 Чи не розтягуйте час і не робіть терміни проведення занадто короткими. Оптимально конкурс робити тривалістю 1-2 тижні. Якщо більше, то менше число користувачів погодиться чекати результатів і, відповідно, брати участь (виняток - особливо великі подарунки, наприклад, путівка на Сейшели на двох). Якщо менше - ви не отримаєте очікуваної віддачі від заходу.

№9 Продвигайте свій конкурс. Один раз зробити анонс - недостатньо. Тим більше, якщо передплатників у вас мало. Ось деякі способи:

 • у власному акаунті (періодично робіть пости-нагадування, але не дуже часто);
 • в популярних блогах (платна реклама, взаімопіари);
 • в зоряних акаунтах;
 • у друзів / знайомих / партнерів з великою кількістю передплатників;
 • в інших соцмережах.

№10 Зробіть анонс конкурсу помітним, зрозумілим, лаконічним. У анонсує пості можна і потрібно вказувати:

 • суть конкурсу зі словами «конкурс», «виграй», «giveaway», «розіграш» і т.п .;
 • хештег конкурсу;
 • зображення призу.

Намагайтеся не дрібнити, роблячи написи на фото (вони повинні чітко виділятися з фону, контрастувати з ним). Не розміщуйте занадто багато елементів. Ось невдалий приклад:

Такий пост швидко загубиться в стрічці, він занадто складний для сприйняття, так як елементи розкидані хаотично. До того ж, не відразу зрозуміло, що розігрується в цьому конкурсі. Картинка повинна чіпляти погляд, і вже через 1-2 секунди користувач повинен знати, хто і що розігрує.

Звичайно, не забувайте про приємний дизайн. Чим більш професійно він виглядає, тим більше довіри викликає.

підводимо підсумки

Для успішного конкурсу потрібні:

 • прості і зрозумілі правила;
 • чітка постановка мети;
 • аккаунт з якомога більшою кількістю живих передплатників;
 • цікавий приз;
 • хештеги;
 • оптимальні терміни;
 • орієнтація на цільову аудиторію;
 • активна реклама.

Підготували для вас детальний чек-лист по створенню і запуску конкурсу:
скачати чек-лист по створенню конкурсів

І, звичайно, не забувайте про аналітику: дивіться, які рекламні матеріали відпрацювали добре, які - погано; оцінюйте ефективність різних призів; міняйте формати конкурсів; запитуйте думку своїх активних передплатників (що сподобалося / не сподобалося) і т.п.

Читайте статтю про те, як парсити аудиторію інстаграм.

Якщо ви вже освоїли умовно-безкоштовні методи просування і хочете робити по-справжньому великі продажі, зверніть увагу на наші публікації по таргетированной рекламі в інстаграм і фейсбук.

Хочете отримати ефект бомби, розкручуючи свій аккаунт в Інстаграм?
Продаєте ноутбуки?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения