10 причин Вікіпедія переважає Вас

 1. Чому Вікіпедія домінує в результатах пошуку
 2. 1. Довіра
 3. 2. Редакційний нагляд
 4. 3. Вхідні посилання
 5. 4. Глибокі зв'язки
 6. 5. Контент, створений користувачами
 7. 6. Багаті сторінки
 8. 7. Sourcing
 9. 8. Nofollow Links
 10. 9. Використання природних ключових слів
 11. 10. Нульова реклама
 12. Про Кален Сміт

Я помітив щось протягом 12 років, що я використовував пошук Google. Вікіпедія зазвичай знаходиться на першій сторінці кожного разу, коли я виконую пошук. Це змусило мене повірити, що Вікіпедія - це, мабуть, найкращий оптимізований сайт в Інтернеті. Я провів дослідження і виявив, що він фактично отримує більше пошукового трафіку, ніж будь-який інший сайт у світі.

Так чому ж Вікіпедія рейтингу так високо в пошукових системах і що ви можете дізнатися з неї?

1. Довіра
2. Редакційний нагляд
3. Вхідні посилання
4. Глибокі зв'язки
5. Контент, створений користувачами
6. Багаті сторінки
7. Sourcing
8. Nofollow Links
9. Використання природних ключових слів
10. Нульова реклама

Вікіпедія - це веб-сайт номер один для перегляду стратегії SEO. Це 68 мільйонів веб-сторінок, які отримують більш органічний пошуковий трафік, ніж будь-який інший сайт в Інтернеті. Ось деякі статистичні дані, які можна виставити в перспективі:

Це може бути дуже розчаровує витрати місяців оптимізації вашого сайту, тільки щоб постійно outranked Вікіпедією. Не хвилюйтеся. Є срібний лайнер. Ви можете значно покращити свій власний SEO, якщо зрозумієте, чому Вікіпедія так добре класифікується.

Чому Вікіпедія домінує в результатах пошуку

За останні кілька років компанія Google впровадила ряд змін алгоритмів. Google Panda, Penguin і Hummingbird змусили навіть найбільш досвідчених оптимізаторів переосмислити свої стратегії оптимізації. Ці оновлення майже знищили багато слабких або тонких сайтів, таких як Suite101 і eHow.com, але Вікіпедія продовжувала домінувати над видачами. Ось деякі з причин того, що він продовжує перевершувати всі інші сайти в Інтернеті.

1. Довіра

Довіра, здається, замінила pagerank як найважливіший фактор ранжирування. Google має чітко зазначено що вона ставить Вікіпедію вище, тому що її вміст так довіряє. Метт Кеттс чітко заявив, що Google потрапляє в Вікіпедію, щоб забезпечити глибокі відповіді своїм користувачам. "Google - це відповіді", - сказав Каттс заявили в SES San Francisco кілька років тому. "Вікіпедія зосереджена на знаннях і, ймовірно, схвалює".

Насправді, Google довіряє Вікіпедії настільки, що вона навіть використовує її як джерело для його знань графа , яка надає більш детальну інформацію для користувачів пошуку.

Я помітив щось протягом 12 років, що я використовував пошук Google

Шановна вікі, я вам довіряю. –Google

2. Редакційний нагляд

Вікіпедія значною мірою спирається на вміст, створений користувачем, але він має суворі редакційні контролі для забезпечення найвищого рівня якості. Редакція часто повертає статті Вікіпедії назад, якщо нові версії не відповідають їхнім правилам.

З часом редактори також посилили свою політику боротьба зі спамом і вандалізмом . У 2009 році вони запровадили політику, яка встановлювала двомісячну пробну версію для нових акаунтів Вікіпедії, перш ніж вони могли редагувати вміст. Ця нова політика різко зменшила кількість спаму, неточну інформацію, неналежне використання граматики та інші проблеми, які почали засмучувати сайт.

Небагато сайтів можуть претендувати на тип редакційної участі, яку пропонує Вікіпедія.

3. Вхідні посилання

Вікіпедія отримала майже два мільйони зворотних посилань з інших веб-сайтів.

Люди не тільки люблять Вікіпедію; вони люблять посилатися на Вікіпедію. За даними Alexa, Вікіпедія отримала зворотні посилання з майже двох мільйонів інших веб-сайтів. Ці зворотні посилання підвищили свій статус у Google.

Посилання залишаються важливим фактором ранжування в Google. Потужний свіжий вміст, який з'являється у Вікіпедії заробляє посилання . Джиммі Уельс може попросити пожертвування, але йому не потрібно звертатися за посиланнями.

Вони просто бувають.

4. Глибокі зв'язки

П'ять років тому ви могли вказати тонну посилань на вашу домашню сторінку, спостерігати за тим, як ваш пейджер піде вгору і чекати, коли трафік розпочнеться.

Оскільки Вікіпедія називається джерелом, вона має численні посилання на внутрішні статті. Їх сторінка на Олександр Великий має масові зворотні посилання з інших веб-сторінок через Інтернет, що сигналізує Google, що це дуже авторитетна стаття.

Величність Олександра поширюється на Вікіпедію - подивіться на цю велику статистику в Open Site Explorer

Однак, справжня перевага Вікіпедії - це її внутрішня структура. Багато сторінок Вікіпедії посилаються на більш ніж 400 інших статей Вікіпедії.

5. Контент, створений користувачами

Одна з унікальних речей у Вікіпедії - його велика залежність від контенту, створеного користувачем (UGC). На прикладі з сайту пошукової системи було виявлено, що веб-сторінки з UGC отримані 200% більше органічного трафіку . Покладаючись на свою користувацьку базу, Вікіпедія змогла накопичити мільйони сторінок контенту, які часто оновлюються.

6. Багаті сторінки

Згідно з власними даними Вікіпедії з 2009 року (найостанніші доступні), середній розмір їхніх статей становить майже 700 слів. Тим не менш, дані, швидше за все, від, тому що прокручування випадкових сторінок на сайті в даний час показує, що вони, здається, набагато довше в 2015 році. Статті, що охоплюють більшість основних тем, як правило, набагато довше. Наприклад, стаття про Олександра Великого - це величезні 11,692 слова. Офіційна сторінка Вікіпедії Джорджа Буша становить майже 15 тисяч .

Численні дослідження, такі як цей з SERPIQ, показали, що середній рейтинг веб-сторінок на першій сторінці має понад 2000 слів, що більше, ніж вміст рейтингу нижче в SERPs. Сторінки Вікіпедії, як правило, набагато довші, що може допомогти пояснити їх високий рейтинг.

Крім надання довгих, докладних статей, Вікіпедія переконує, що її вміст надає численні посилання в дуже організованому форматі. Читачі, ймовірно, продовжуватимуть використовувати Вікіпедію для своїх досліджень. Як наслідок, вони залишаються на сайті довше. Задоволені користувачі можуть означати тільки хороші речі для SEO.

7. Sourcing

Вікіпедія має суворий характер політики щодо цитування джерел підтримувати всі статті. Посилаючись на джерела, це покращує довіру та підвищує якість продукту, до якого посилаються пошукові системи.

«Статті Вікіпедії повинні базуватися на достовірних, опублікованих джерелах, переконавшись, що всі погляди більшості та істотних меншин, які з'явилися в цих джерелах, висвітлюються (див. Вікіпедія: нейтральна точка зору). Якщо на тему немає надійних джерел, у Вікіпедії не повинно бути жодної статті.

Звичайно, сам пошук не є достатнім, щоб заробити печатку Google. Занадто багато видавців намагалися копіювати інформацію з інших веб-сайтів і посилатися на джерела, щоб поліпшити їх рейтинг. Google говорив різко проти цієї практики . Вікіпедія перевершує цих видавців, використовуючи численні джерела та куруючи їхній вміст у форматі, що забезпечує їх читачам.

8. Nofollow Links

Практично будь-хто, хто володіє веб-сайтом з веб-формами, повинен був мати справу з чорними капелюхами SEO в той чи інший момент. Кожен спамер в Інтернеті хоче отримати зворотні посилання від авторитетного сайту, як Вікіпедія.

Якщо ви дозволите неприродні посилання або посилання на погані райони, то ваш сайт може отримати покарання або навіть деіндексацію. Ось знімок екрана повідомлення, яке деякі власники веб-сайтів отримали від Google:

Ось знімок екрана повідомлення, яке деякі власники веб-сайтів отримали від Google:

Падіння спільноти "Мій блог-гість" підтверджує небезпеку надмірного прив'язки до інших доменів. Близько половини сайтів у цій спільноті були деіндексировані за надто багато неприродних зв'язків. Вікіпедія не буде оцінюватися майже так само добре, якби вони не були обережні щодо обмеження вихідних посилань.

Як же сайт, який так сильно спирається на вміст, створений користувачем, повністю видаляється як мета для спамерів?

Вікіпедія відповіла, додавши атрибут nofollow, щоб зупинити потік PageRank з кожної вихідної посилання. Це збентежило спамерів і захистило Вікіпедію від покарання Пінгвіном за зв'язок з поганими районами.

9. Використання природних ключових слів

Занадто багато власників сайтів зависають над щільністю ключових слів. Всі емпіричні дані показують, що щільність ключових слів не відіграє значущої ролі в SEO.

Погляньте на результати фрази " SEO company " , яка, можливо, є найбажанішим ключовим терміном в Інтернеті. Сторінка з найвищим рейтингом - це стаття від Forbes, яка не використовує фразу раз на весь пост. Тим не менш, багато хто з SEO продовжують стріляти в ногу, заповнюючи ключові слова в їх зміст.

З іншого боку, Вікіпедія, здається, не пише контент для SEO . Більша частина контенту написана користувачами сайту або менеджерами, які не мають досвіду в SEO, тому вміст тече набагато природніше. За іронією долі, за допомогою підбору SEO, Wikipedia займає краще місце.

10. Нульова реклама

Крім прохання про пожертвування, Вікіпедія ніколи не вела рекламу протягом 14 років, коли вона була в Інтернеті. Незабаром після того, як було оприлюднено перше оновлення Panda, Google чітко заявив про це надмірне розміщення оголошень стало серйозною проблемою . Оголошення викликають занепокоєння щодо довіри (адже навіть сам Google дозволив розміщувати оголошення на тіньових сайтах). Занадто багато об'яв також може зіпсувати користувальницький досвід, тому Google не соромився припиняти роботу на сайтах, які дуже сильно покладаються на них.

Якщо ви подивитеся на багато головних новинних сайтів у ці дні, ви, мабуть, помітите, що вони завалені рекламою. Деякі з найкращих блогів змушують користувачів відмовлятися від реєстраційних об'яв на основі намірів. Оскільки Вікіпедія зобов'язується бути без реклами, вона повністю уникнула будь-якого ризику алгоритмічних дій від реклами.

Опубліковано 10/08/15, Відредаговано 08/02/18.

Про Кален Сміт

Кален Сміт був онлайн-маркетологом і аналітиком SEO аналітик протягом останніх п'яти років. Він був опублікований в Інституті контент-маркетингу, Hubspot, Business Insider та інших підприємницьких публікаціях. Він також є автором книги "The Ultimate Guide to Guest Blogging" та декількох інших інформаційних продуктів з цифрового маркетингу. Дізнайтеся більше про повідомлення Калена тут . Google+ .

Так чому ж Вікіпедія рейтингу так високо в пошукових системах і що ви можете дізнатися з неї?
Як же сайт, який так сильно спирається на вміст, створений користувачем, повністю видаляється як мета для спамерів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения