10 SEO поради для підвищення SEO трафіку

 1. Порада №1
 2. Порада № 2 - Отримати існуючі сайти
 3. Порада 3 - Працюйте над просуванням вашого "великого" контенту
 4. Порада № 4 - Відображатись у вибраних фрагментах
 5. Порада № 5 - Створіть декілька вмісту навколо однієї теми
 6. Порада № 6 - Створення партнерських відносин з онлайн-спільнотами
 7. Порада №7. Оновіть старий вміст і опублікуйте його
 8. Порада № 8 - Підвищуйте вміст вашого сайту, який не виконується
 9. Порада № 9 - Знайдіть запитання, які задає ваша мета
 10. Порада 10 - Транскрибуйте вміст своїх відео

Кількість веб-сайтів, індексованих в Інтернеті, стрибає з року в рік. Наслідком є ​​те, що стає все важче з'являтися в перших результатах пошукових систем на цікаві запити. Класичні методи SEO не завжди достатньо для того, щоб реально покращити та тривалий час свою SEO та збільшити природний трафік. Це причина, чому ми пропонуємо в цій статті 10 оригінальних поради SEO і дійсно дуже ефективні. Ці поради, які не є звичайними, можуть зацікавити всі типи сайтів (сайт-вітрина, сайт електронної комерції ...).

)

Порада №1

Зворотні посилання необхідні в SEO. Чим більш якісна стаття має зворотний зв'язок, тим більша ймовірність того, що вона буде добре розташована в пошукових системах. Проблема в тому, що отримання зворотних посилань - а точніше "хороших" зворотних посилань - непроста. На цю тему ми вже опублікували перелік статей 9 ефективних методів генерування зворотних посилань , Запрошуємо вас подивитися.

Як створити "зв'язний" контент, тобто, сприяти спільному використанню і зворотних посилань? Для цього потрібно створити багатий, оригінальний, релевантний вміст, який одночасно має відношення до вашого сектору діяльності. Що означає, починаючи з питання: які ідеї, зміст, що працює і що цікавлять людей у ​​моєму секторі діяльності або на моїй темі? Щоб відповісти на це запитання, у вас є союзник ваги - не потрібний каламбур: BuzzSumo , Це програмне забезпечення можна використовувати різними способами, але воно може включати пошук популярного вмісту за тематикою або сектором . Популярність розраховується на основі кількості акцій у соціальних мережах. Робота BuzzSumo дуже проста. Просто введіть тему або поле діяльності в пошуковій системі:

Просто введіть тему або поле діяльності в пошуковій системі:

Якщо ви набираєте "пластичну хірургію":

Якщо ви набираєте пластичну хірургію:

Кілька корисних параметрів фільтрації доступні в лівій колонці (їх можна використовувати лише в платній версії програмного забезпечення). Ви можете з першого погляду звернути увагу на теми, які "гудять" і які представляють великий інтерес для вашої цільової аудиторії. Ви також можете побачити формати елементів, які найкраще працюють, найефективніші кути тощо. Ці пошуки BuzzSumo можуть допомогти вам знайти формат, який може бути найбільшим інтересом для користувачів Інтернету або блогерів: класична текстова стаття, інфографіка, відео, посібник, запит, огляд, таблиця, список, тематичне дослідження, інтерв'ю, чекліст, підручник, вебінар, подкаст або навіть невеликий фрагмент програмного забезпечення.

Щоб бути дійсно "зв'язним", тема вашого вмісту повинна вирішити проблему, яка ще не має відповідного або ретельного відповіді в Інтернеті. Проблема повинна задовольняти багато користувачів Інтернету. Після того, як ви знайшли популярні теми, найбільш актуальний формат і проблему, залишається лише розробити зміст, про який йдеться, і подумайте про його популяризацію після публікації (зокрема, у соціальних мережах).

Порада № 2 - Отримати існуючі сайти

Цей трюк дуже мало відомий, незважаючи на його ефективність. Відсутність знань про цю техніку є причиною: часто думають, що покупка сайту передбачає сплату величезних сум . Насправді, можна придбати існуючі ділянки за кілька сотень євро або кілька тисяч євро. Звичайно, це все ще сума. Але це лише відображає вартість співпраці з компанією a SEO консультант , Рентабельність інвестицій у придбання веб-сайтів часто дивує, у хорошому сенсі цього слова. Ідея полягає в тому, щоб купити невеликий сайт, пов'язаний з вашою темою, і перейти до вашого доменного імені .

Ось основні переваги маневру:

 • Ви відновлюєте трафік із придбаного сайту.
 • Ви отримуєте зворотні посилання з придбаного сайту.
 • Ви збагачуєте вміст свого сайту.
 • Ви отримуєте вигоду від позицій SEO купленого сайту.
 • Ви можете отримати список розсилки купленого сайту.

Грошову вартість веб-сайту іноді важко оцінити. Щоб знайти ціну, яка наближається до реальної вартості сайту, необхідно почати з доходу, отриманого від даного сайту. За загальною оцінкою, справедлива ціна вдвічі перевищує річний дохід сайту. Сайт, який заробляє (у рекламі чи інших доходах) 5000 євро на місяць, коштує приблизно 10 000 євро. Це найбільш реалістичний спосіб оцінити вартість будь-якого сайту, навіть якщо існують інші фактори, які входять в гру (включаючи популярність сайту в соціальних мережах). або кількість абонентів бюлетеня).

Примітка. Націлюйте сайти, які мають посилання на вашу тему, пропонуючи якісний вміст, з хорошими зворотними посиланнями, з постійним трафіком тощо. Використовуйте такі інструменти SEMrush або Ahrefs оцінити якість сайтів.

Порада 3 - Працюйте над просуванням вашого "великого" контенту

Дуже доречно публікувати більш-менш регулярний "великий" вміст, тобто статті, що перевищують 1500 слів, дуже відпрацьовані відео, інфографіки, барометри, довгі інтерв'ю тощо. Цей поглиблений вміст може допомогти залучити трафік на ваш сайт і зробити ваш сайт більш надійним. На жаль, для веб-майстрів дуже часто не вистачає часу, щоб просувати цей високий потенційний вміст, вважаючи, що їхня внутрішня якість буде достатньою для створення спільного доступу. Навпаки, більше, ніж будь-який інший, великий зміст повинен бути об'єктом реального просування. Існує декілька способів просування вмісту:

 • Поділіться ним вручну в соціальних мережах (Facebook, Twitter ...) і сплануйте кілька акцій (завдяки інструментам типу Hootsuite або TweetDeck ).
 • Діліться розумно в коментарях до блогу або на форумах.
 • Напишіть одну або дві гостьові статті зі посиланням на сторінку, яку ви хочете рекламувати. Наприклад, якщо ви опублікуєте повне порівняння між Magento і Prestashop, ви можете написати одну або дві гостьові статті на 500 слів, які ставлять проблему і висувають деякі ідеї, повертаючись до подальшого повного порівняння. Звичайно, запропонована стаття, щоб бути достовірною і прийнятою, повинна мати зміст.

Порада № 4 - Відображатись у вибраних фрагментах

Рекомендовані фрагменти - це блоки, які відображаються у верхній частині результатів Google за запитами запитів (запитання, "визначення + ключове слово" або просто "ключове слово"). Метою призначеного фрагмента є негайне надання відповіді користувачеві, витягаючи частину вмісту сторінки, яка дає лише відповідь на запитання. Мова йде про "прямі відповіді". Завдяки вибраному фрагменту Google, пошукова система стає двигуном відповіді. У багатьох випадках у відомому фрагменті згадується Вікіпедія :

Але все більше і більше сайтів, крім Вікіпедії, з'являються в цьому блоці:

Очевидно, що це відображається у показаних фрагментах, що є чинником значного наочного відображення сайтів. Велике питання полягає в тому, як відображатись у вибраних фрагментах . Непросто відповісти на запитання, оскільки розгортання показуваних фрагментів досить недавно. Ми все ще можемо зробити кілька коментарів:

 • Вміст означених фрагментів дуже часто витягується Google першим результатом (або другим і третім результатами). На скріншоті вище, ми бачимо, що стаття в квітні є першим результатом.
 • Ми спостерігаємо, що ключові слова є більш важливими, ніж посилання, на які можна посилатися у вибраному фрагменті . Порада: кілька разів покажіть у своєму вмісті запитання. Щоб відобразитися у вибраному фрагменті запиту "Що таке програмне забезпечення", розмістіть у статті кілька запитань "Що таке програмне забезпечення".
 • Не націлюйте надто конкурентоспроможні запити, наприклад, "хто є Barack Obama" або "контент-маркетинг".
 • У своєму вмісті відповідь на це питання можна зробити якомога швидше . В ідеалі, відповідь у чапо, а також під вашим першим Н2 (= на початку першого абзацу), перефразовуючи і розвиваючи.

Трохи додаткового: це можливо, завдяки інструментам типу Neocamino щоб визначити ключові слова, на яких можна позиціонувати себе, сподіваючись прийти на позицію 0. Релевантні ключові слова з вашою діяльністю та не конкурентними. Це дозволить вам визначити різні можливості та збагатити та переглянути структуру вашого вмісту, що позиціонується в перших результатах .

Порада № 5 - Створіть декілька вмісту навколо однієї теми

Ідея проста: писати кілька статей, що обертаються навколо однієї теми. Якщо ви продаєте органічні продукти харчування, темою можуть бути "органічні овочі". На цю тему можна написати десятки цікавих матеріалів:

 • Що таке органічний овоч?
 • Як вибрати органічні овочі?
 • Як знайти AMAP поруч з вами?
 • Де купити екологічно чисті овочі?
 • Як отримати рідкісні органічні овочі?
 • Як приготувати органічні овочі?
 • Які переваги органічних овочів?
 • Де можна знайти кошики з органічних фруктів і овочів поруч з вами?
 • 10 органічних овочів, які мають узбережжя.
 • Чому овочі більше не смакують?

Суб'єкти легіону. Щоб мати можливість правильно позиціонувати себе в пошукових системах, однієї статті недостатньо . Створення кількох статей навколо того самого вмісту дає можливість мати ключове слово навколо вторинних ключових слів. Кожне ключове слово, через зв'язок з іншими, набирає більшу вагу. Вона також дозволяє створювати внутрішні посилання між різними сторінками, що стосуються теми.

Примітка. Тема не може бути ключовим словом як таким. Статті, наприклад, можуть обертатися навколо теми хитрощів, які більше не повинні бути шахрайськими банками. Тема тут не обов'язково зводиться до ключового слова. Ми повинні прийняти семантичний підхід, а не просто "орієнтований на ключові слова". Тема згадується в статті " Налаштування семантичної розмітки Schema.org ". Приклад групи тем, що обертаються навколо теми черепах:

Приклад групи тем, що обертаються навколо теми черепах:

Порада № 6 - Створення партнерських відносин з онлайн-спільнотами

Фан-спільноти значно зросли за останні роки. Вона існує майже у всіх темах: одяг, товари для краси, кіно, відеоігри, органічні продукти, подорожі тощо. У цьому трюку йдеться про формування партнерських відносин з фан-спільнотами, які обертаються навколо Ваших тем, щоб просувати свої послуги або продукти через них. Ви продаєте модний одяг? Чому б не спробувати зв'язатися з громадами любителів і любителів модного одягу? В основному, це ідея.

Стати партнером спільнот шанувальників - це дуже ефективний рада в цілому для створення зворотних посилань або спільного використання ваших продуктів. Ви навіть можете використовувати спільноти шанувальників у деяких випадках, щоб продавати свою продукцію (деякі спільноти фанів включають магазин). Звичайно, цей трюк не дублюється для всіх видів діяльності. Це стосується головним чином сайтів електронної торгівлі. Хоча: якщо ви є сайтом, що обертається навколо теми екології, ви можете дуже добре спробувати зв'язатися з громадами людей, які мають сенс до цієї причини і зібрати деякі зворотні посилання.

Приклад модницької спільноти Lookbook.nu хто висуває продукти Timberland тут:

Партнерство може полягати в тому, щоб запропонувати цій спільноті деякі з ваших продуктів в обмін на статті, фотографії або посилання на своєму сайті. Щоб знайти спільноту шанувальників, пов'язану з вашою галуззю, ваше позиціонування та продукти / послуги, найпростішим рішенням є використання пошукових систем (наприклад, Google). Ви також можете шукати учасників та аніматорів спільноти за допомогою програмного забезпечення типу BuzzSumo (програмне забезпечення, про яке ми говорили раніше).

Порада №7. Оновіть старий вміст і опублікуйте його

Годування сайту звичайним вмістом є одним з ключів до SEO. Google любить вміст. Але часто ваш старий вміст потрапляє в небуття і втрачається в архітектурі вашого сайту . Дуже стара стаття в блозі рідко доступна менш ніж за три кліки, що створює проблеми в балансі деревної структури вашого сайту. Ваш старий вміст стає недоступним - а також ваші відвідувачі, які повинні натискати іноді більше 10 разів, якщо вони хочуть досягти вмісту (що вони не роблять), ніж роботами пошукових систем.

Звідси важливість оновлення старого вмісту та перевидання їх. Особливо, якщо він є відповідним змістом і який зберігає певну актуальність. Оновлення старого вмісту (наприклад, стара стаття) складається з додавання абзаців, збагачення загального вмісту, оновлення посилань, посилань і, нарешті, зміни дати публікації. Це потребує часу, очевидно. Але це часто вигідніше, ніж писати нову статтю на цю тему. Гра стоїть свічки. Опублікування публікації в блозі може змусити його знову з'явитися у верхній частині каналу вашого блогу.

Результати з точки зору позиціонування SEO та трафіку можуть бути дійсно вражаючими (Джерела: HubSpot ):

Порада № 8 - Підвищуйте вміст вашого сайту, який не виконується

Цей трюк приєднується до попереднього, оскільки він знову працює над існуючим. Не створювати новий контент, а змінювати і працювати існуючий контент. Кожний має на увазі це спостереження, цю реальність: природний трафік веб-сайту, як правило, годується невеликою кількістю потужних статей . На деяких сайтах 3% статей генерують 70% трафіку. Порядки можуть бути ще більш вражаючими. Ці статистичні дані красномовні і говорять для багатьох з вас (джерела: Hubspot):

Ця реальність не повинна призводити до оплаки. Навпаки, це свідчить про великі можливості. Ось кроки, щоб скористатися цим і підвищити ваші пости, які мають потенціал, але не приносять / більше трафіку. Спочатку перейдіть до Консоль пошуку Google і в пошуковому трафіку ==> Аналіз досліджень. Виберіть, використовуючи фільтр "Позиція", посади з позицією від 10 до 25:

У вас не буде часу, щоб збільшити весь свій недіючий вміст. Ідея полягає в тому, щоб підвищити вміст, який має досить цікаве позиціонування і може легко отримати кілька місць, щоб отримати видимість . Мета націлювання на позиції 10-25 полягає в тому, щоб повернути повідомлення, які відображаються на цих ключових словах, на першій сторінці Google. Щоб знайти сторінки, розміщені на ключових словах, натисніть відповідне ключове слово, а потім кнопку "Сторінки":

Після вибору всіх сторінок, розташованих на ключовому слові, розташованому між 10-м і 25-м місцем у Google, необхідно переробити їх, щоб підвищити їх. Який передбачає:

 • Щоб додати внутрішні посилання на сторінки для підвищення. Не соромтеся посилатися на статті після сторінок, які потрібно перезавантажити.
 • Додайте внутрішні посилання на "флагманські сторінки", які вказують на сторінки, які потрібно підвищити . Увага, щоб бути ефективними, ваші внутрішні зв'язки повинні бути релевантними - що передбачає, зокрема, оптимізацію якорів.
 • Додайте вміст та оновіть статтю (див. Попередній відгук).

Порада № 9 - Знайдіть запитання, які задає ваша мета

Користувачі Інтернету не просто набирають ключові слова в Google та ін. (Такі як "італійський ресторан arcachon" або "результати золотих глобусів 2013"). Іноді люди задають такі запитання:

 • Хто переможець чемпіонату світу 1986 року
 • Як називається перша кінозірка
 • що таке маркетинг відносин
 • І т.д.

Це може бути дуже ефективним для створення вмісту навколо запитань, які часто задають ваші цілі . Повідомлення може бути побудовано навколо питання, а не ключового слова. Ця методика дозволяє як на вашому сайті привести висококваліфікований трафік, так і позиціонувати Вас на менш конкурентних запити. Легше позиціонувати себе на "різних сортах яблук", ніж на "сортах яблук".

Приклад із запитом "чому земля включається" (Вікіпедія приходить лише на третє місце):

Приклад із запитом чому земля включається (Вікіпедія приходить лише на третє місце):

Це передбачає пошук і пошук запитань, які задає ваша мета. Наприклад, є кілька інструментів, які допоможуть вам у цьому Quora , Quora - це соціальна мережа, яка дозволяє легко знайти відповіді на поширені запитання. Відповіді написані самими користувачами (трохи про модель участі у Вікіпедії з цього приводу). Щоб знайти ключові слова, пов'язані з ключовими словами, просто введіть ключове слово в рядку пошуку. Потім Quora пропонує ряд питань, пов'язаних з ключовим словом. Єдиний недолік Quora: він доступний тільки англійською мовою. Приклад із ключовим словом "велосипед":

Приклад із ключовим словом велосипед:

Є ще більш потужний інструмент для ваших досліджень: " Відповідь громадськості ". Він також має заслугу доступності французькою мовою. Принцип простий: ви вводите ключове слово на панелі пошуку і відповідь публіку пропонує вам основні питання, пов'язані з цим ключовим словом. Це той самий процес, що й Quora, за винятком того, що спосіб, у який пропонуються і організовані питання, є дуже ефективним і візуально вражаючим:

Це той самий процес, що й Quora, за винятком того, що спосіб, у який пропонуються і організовані питання, є дуже ефективним і візуально вражаючим:

Обидва ці інструменти абсолютно безкоштовні.

Порада: убийте двох птахів одним каменем і вибирайте питання, які містять важливе ключове слово. Повернутися до попереднього прикладу: в "Які різні сорти яблук" є "сорти яблук". Discover як націлювати ключові слова для використання на своєму сайті ,

Порада 10 - Транскрибуйте вміст своїх відео

Відеовміст приносить реальний додаток до веб-сайту. Вони створюють зобов'язання і створюють спільноту навколо вашого сервісу або бренду. Проблема у відео в тому, що немає жодного тексту. За визначенням ... З точки зору SEO, відео не є ідеальним форматом , особливо якщо ваші відео не розміщені на YouTube (служба, що належить, пригадаємо, Google). Існує рішення цієї проблеми: переписати весь вміст відео. Це призведе до набагато більш органічного трафіку на якісному відеовмісті. Moz використовує цей метод дуже добре для його транскрипції Дошка п'ятниці ".

Цей трюк також працює для вебінарів. Наприклад, MyFeelBack пропонує письмові резюме його вебінарів , Транскрибування вмісту відео або синтезування пунктів, згаданих під час вебінару, передбачає вартість часу. Але цей метод дозволяє відображати відповідний вміст у результатах пошуку та покращувати трафік ваших відео.

Шукаєте великого технічного постачальника або веб-маркетингу?

Як створити "зв'язний" контент, тобто, сприяти спільному використанню і зворотних посилань?
Як вибрати органічні овочі?
Як знайти AMAP поруч з вами?
Де купити екологічно чисті овочі?
Як отримати рідкісні органічні овочі?
Як приготувати органічні овочі?
Які переваги органічних овочів?
Де можна знайти кошики з органічних фруктів і овочів поруч з вами?
Чому овочі більше не смакують?
Ви продаєте модний одяг?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения