10 SEO-точок уваги та порад для веб-сайтів електронної комерції

 1. 1. Немає унікальної інформації про продукт
 2. Час
 3. Творчість
 4. Менш легко знайти
 5. 3. Ієрархічна структура і навігація
 6. Ієрархічна структура
 7. Ведення та вимірювання досліджень = знання
 8. 4. Неактивні продукти
 9. 301 редирект
 10. 5. Зміст сторінки
 11. Неефективно
 12. Рішення
 13. 6. Фільтри і параметри: технологія
 14. Візьміть тест
 15. 7. Фільтри і параметри: зміст
 16. Omoda
 17. 8. Внутрішня побудова посилання
 18. 9. Оптимізуйте сторінки для правильних пошукових термінів
 19. Етап придбання
 20. Заключна порада
 21. 10. Макет метаданих
 22. Metatitle і опис
 23. Структуровані дані та багаті фрагменти

Пошукова оптимізація (SEO) для веб-сайтів електронної комерції не принципово відрізняється від SEO для, наприклад, корпоративного сайту. Покращуючи технологію та вміст, потрібно оптимізувати можливість пошуку Google і залучити більше відвідувачів на свій веб-сайт. Тим не менш, веб-сайти електронної комерції мають ряд конкретних моментів уваги, які не застосовуються - або в меншій мірі - до корпоративних веб-сайтів. Ось чому в цьому великому блозі я займаюся 10 точками уваги SEO та порадами для веб-сайтів електронної комерції у випадковому, але логічному порядку.

1. Немає унікальної інформації про продукт

Інтернет-магазини часто використовують продуктові канали від свого постачальника (постачальників) для автоматичного включення продуктів у свій веб-магазин. Недоліком цього практичного рішення є те, що ви приймаєте стандартну інформацію про продукт від виробника / постачальника, який також використовується 80% інших постачальників онлайн (ваші конкуренти). Проте Google надає перевагу унікальному, оригінальному та самозаписаному контенту та винагороджує зусилля, необхідні для цього. За унікальних обставин сторінки з унікальним вмістом мають кращу оцінку в Google, ніж сторінки зі стандартною інформацією про продукт. Проте багато веб-сайтів електронної комерції виключають можливості щодо унікального контенту, який часто має дві причини.

Час

Звичайно, для великих веб-магазинів з великим асортиментом, здається майже неможливим завданням надати всі продукти з унікальною інформацією про продукт - і це так. Тому встановлюйте пріоритети щодо вмісту або сторінок, які ви бажаєте переписати. Адже не кожний продукт є не менш важливим. Наприклад, почніть з продуктів, які генерують найбільшу кількість продажів або продаються найбільше, або де у вас є найбільша маржа, або які виходять за межі одного з результатів пошуку тощо. Занурюйтеся в статистику Google Analytics, серед іншого, перевірте свої позиції в результатах пошуку та розставляйте пріоритети сторінок продукту, перш ніж покращувати вміст.

Творчість

Копірайтінг - це професія, і тому часто буває важко перетворити нудну інформацію про продукт, наповнену жаргоном і особливостями, в приємний для читання і перетворення текст. Підказка - це кліше - це входити і писати перед клієнтом. Ви збуджуєте клієнта користю або зручністю продукту і, відповідаючи на практичні питання - не з назвами технологій, розроблених у відділі маркетингу. У Coolblue вони є майстрами в написанні унікальної та зрозумілої інформації про продукт. Порівняйте наведену нижче інформацію про пилосос Philips Performer Expert:

Джерело: веб-сайт Philips

Джерело:  веб-сайт Philips

Джерело: Stofzuigerstore.nl

Також читайте: 10 порад для написання сильних веб-текстів для веб-магазинів

2. Дублювати вміст

Дубльований вміст ( Дубльований вміст ) має дві форми: між і в межах доменів (веб-сайти). У попередньому пункті (Немає унікальної інформації про продукт) існує дубльований вміст між доменами: різні веб-магазини мають майже однакову інформацію. Це відносно легко вирішити, переписуючи вміст вашого веб-сайту.

Менш легко знайти

Під дублюючим вмістом домену ми розуміємо вміст, доступ до якого можна отримати за допомогою декількох URL-адрес. Цей тип виникає тому, що продукт часто входить до складу декількох категорій, а URL-адреса відповідно змінюється. Недоліком дубльованого вмісту в домені є те, що стає важче зробити сторінку з дублікатом, що легко знайти. Зрештою, Google не знає, яка з двох (або більше) є «оригінальною» сторінкою. Результат полягає в тому, що оригінальну сторінку часто менш легко знайти, ніж ви могли б очікувати, і дублікат знаходиться за межами перших ста результатів пошуку. На щастя, існує рішення для цієї небажаної ситуації.


Канонічна URL-адреса

Спосіб обробки дубльованого вмісту на веб-сайті (електронної комерції) здійснюється з використанням так званих канонічні URL-адреси . Google створив цей тег, щоб вказати бажану URL-адресу "не зловмисного дубльованого вмісту". З цим ви дійсно вказуєте Google: я знаю про існування дубльованого вмісту на моєму веб-сайті - це (канонічна URL-адреса) є "головним" URL-адресою.

Використовуючи канонічні URL-адреси, Google індексує цю URL-адресу, а також призначає значення (вхідні посилання, соціальні папки), які неканонічні URL-адреси створюють до канонічної URL-адреси. Канонічні URL-адреси - звичайно, для веб-сайтів електронної комерції - важлива технічна передумова для правильного пошуку.

3. Ієрархічна структура і навігація

Однією з перших частин веб-магазину або веб-сайту, який я розглядаю під час швидкого сканування SEO, аудиту або на початку нового проекту SEO, є ієрархічна структура. Особлива увага приділяється взаємозв'язку між основними та підкатегоріями та чи є підкатегорії логічним уточненням у межах основної категорії.

Ієрархічна структура

Гарну ієрархічну структуру можна порівняти на веб-сайті з пірамідою. Основа (основна категорія) має широке значення за тематикою, і, коли ви заглиблюєтесь у веб-сайт, рівні нижче повинні завжди бути уточненням у категорії продукту. Яскравим прикладом цього є навігаційна структура інтернет-магазину Omoda:

Основна навігація дуже широка, але швидко стає специфічною. Деякі категорії в розділі "Взуття" навіть мають рівень, який не входить у спадне меню. Чоботи, наприклад, все ще мають три підрівні: короткі чоботи, довгі чоботи та черевики з хутра. Це не тільки зручно для відвідувача, але й пропонує хорошу основу для пошуку в ніші, наприклад, черевики з хутра. Тому не буде випадково, що Omoda створила ці підкатегорії.

Ведення та вимірювання досліджень = знання

Веб-сайти електронної комерції часто мають багато можливостей для оптимізації груп нішевих продуктів. Врешті-решт: чим більш конкретним є термін пошуку, тим менше конкурентів він зробить, теоретично, має бути легше знайти правильно цей термін. Проблема полягає в тому, що люди часто не знають, де є шанси, оскільки не проводиться дослідження ключових слів, а продуктивність (належним чином) не контролюється. Широке дослідження ключових слів дає змогу зрозуміти, де саме можливе уточнення в межах категорій і тому є необхідним для створення або оптимізації структури сайту.

4. Неактивні продукти

Кожен веб-магазин має відношення до цього: продукти, які більше не доступні. Особливо у веб-магазинах, які продають товари з "обмеженим терміном зберігання" (наприклад, квитки на фільми, шоу або події), асортимент постачання великий. Це також стосується, наприклад, веб-сайтів компаній, що працюють у сфері нерухомості: якщо будинок або бізнес-приміщення продається або здається в оренду, то сторінка стає зайвою.

У разі виникнення цієї ситуації відповідна сторінка в CMS зазвичай (автоматично) вимикається, так що вона зникає з веб-сайту. Продукт більше не можна замовляти, але що відбувається з URL-адресою відповідної сторінки? Це часто дається так званий код статусу 404 (Сторінка не знайдена). Сторінка зникне з результатів пошуку Google через деякий час, а значення (посилання), яке ця сторінка створила, відсутня.

301 редирект

Щоб зберегти накопичене значення і не дозволити відвідувачам приземлятися на часто недружній 404 сторінці, URL-адреси неактивних (продуктових) сторінок можна найкраще забезпечити так званим перенаправленням 301. Це автоматично перенаправляє відвідувача на найбільш релевантну альтернативу неактивній сторінці. З переспрямуванням 301 ви також переконайтеся, що Google передає значення, створене на сторінці, значною мірою на "новій" сторінці. Значення зберігається на веб-сайті, що сприятливо впливає на потенційну можливість пошуку.

Найбільш релевантною альтернативою неактивній сторінці може бути подібний продукт. Якщо такий продукт недоступний, то доцільно встановити перенаправлення 301 на категорію, в якій спочатку був розташований неактивний продукт.

5. Зміст сторінки

Сторінка вмісту означає, що вміст розповсюджується на декілька сторінок. Майже кожен веб-магазин повинен мати справу з цим, за винятком випадків, коли можна прокручувати нескінченно, оскільки вміст завантажується Ajax. Згідно з останніми звітами, Google, здається, використовує останню бути менш в змозі впоратися, ніж обіцяв . Для переважної більшості веб-магазинів, він буде застосовувати, що вони мають занадто багато змісту (читай: продукти, але і огляд блогів включений!) Щоб мати можливість відображати на одній сторінці.

Неефективно

Проблема з розбиттям на вміст полягає в тому, що оглядові сторінки з завжди кількістю продуктів не мають великої цінності. Вони є засобом відображення діапазону. Оскільки ці сторінки мають свою URL-адресу, Google сканує та індексує ці URL-адреси - іноді багато десятків до сотень тисяч. Це відбувається за рахунок бюджету сканування (час, який Google витрачає на сканування веб-сайту) і нічого не виробляє, оскільки ці сторінки не будуть класифікуватися в результатах пошуку через відсутність вмісту та повноважень.

Рішення

Компанія Google розуміє, що неможливо запобігти видаленню вмісту сторінок, і тому винайдено рішення. Як і при повторному вмісті, це рішення складається з так званих rel = "next" і тег rel = "prev" розміщуватися на всіх сторінках сторінки. З цим ви вказуєте Google: ці сторінки є частиною серії, для якої ця сторінка (сторінка категорії або огляду) є початковою. Потім Google об'єднає значення посилання для всіх окремих сторінок і призначить його всім набором. Крім того, Google знає, що таке початкова сторінка серії та індексуватиме лише цю сторінку. Таким чином можна запобігти виходу окремих сторінок із серії краще, ніж сама відповідна категорія. Крім того, Google може досягати більш глибокого вмісту більш легко і ефективно, що покращує можливість пошуку.

6. Фільтри і параметри: технологія

Ще однією типовою «проблемою» для веб-сайтів електронної комерції є наявність параметрів фільтрування, за допомогою яких відвідувач може уточнити відображений асортимент продукції. Це дуже корисно для відвідувачів, але часто є проблемою для гарної можливості пошуку в Google. Винуватцями є так звані параметри: додатки до URL, які вказують, які фільтри та / або варіанти сортування були використані.

Наприклад, якщо в Van Haren я хочу тільки чорні чоловічі туфлі, розмір 43, в ціновому діапазоні € 50.00 - € 59.99, URL буде виглядати так:

http://www.vanharen.nl/NL/nl/shop/home-heren/home-heren- Shoes.cat?filter-pricerange=50.00%20-%2059.99&filter-color=3&[email protected]

Підписати структуру URL все ще цілком логічно, але потім додаються параметри. Часто Google не отримував належної інструкції через консоль пошуку про те, як бот повинен обробляти параметри. У результаті Google буде сканувати та індексувати створені таким чином URL-адреси. Залежно від розміру веб-магазину, це може призвести до багатьох десятків тисяч до сотень тисяч "унікальних" URL-адрес, які можна включити до результатів пошуку та викликати величезну кількість дублікатів вмісту. Ось чому важливо надати Google правильні інструкції через консоль пошуку про те, як обробляти параметри і завжди включати канонічний URL (див. Також 2. Дублювати вміст) до URL сторінки категорій без параметрів. На щастя, Ван Харен зробив те ж саме в цьому випадку.

Візьміть тест

Як дізнатися, чи впливає ваш сайт? Ви можете легко дізнатися це, зайшовши в Google і ввівши і шукаючи на сайті панелі пошуку: [ваше доменне ім'я].

Якщо зараз ви побачите набагато більше результатів, ніж загальна кількість сторінок, які складають ваш веб-сайт, це часто свідчить про те, що Google індексував URL-адреси з параметрами. Мова йде не про подвоєння кількості результатів, а про коефіцієнт 100.

7. Фільтри і параметри: зміст

Хоча Google може індексувати URL-адреси з параметрами, на практиці буде складно мати сторінки з такими URL-адресами, які мають високу оцінку в Google. Однією з найпоширеніших помилок у веб-магазинах є використання фільтрів із параметрами властивостей, які потенційні клієнти використовують у своїх пошуках у Google. Однією з умов хорошої пошуку є логічно структурована URL-адреса, яка містить відповідні ключові слова. Велике дослідження ключових слів є важливим для того, щоб дізнатися, які саме ці ключові слова є.

Omoda

У взуттєвому магазині Omoda це зрозуміли люди. Вони знають, що їхні потенційні клієнти в основному шукають взуття в поєднанні з брендом і кольором, і тому ці компоненти - незважаючи на те, що вони фактично є параметрами фільтрації - обробляються в URL без параметрів:

https://www.omoda.nl/heren/sneakers/zwart/

https://www.omoda.nl/heren/sneakers/adidas/

З точки зору структури та змісту, ці URL-адреси ідеально відповідають запитам, які часто використовуються. Коли відвідувач вибирає параметр фільтра, який не відповідає відповідним пошукам, наприклад, "Матеріал", в URL-адресі відображається незначний параметр. У цьому випадку це не є проблемою, оскільки, ймовірно, немає пошуку для моделі взуття + підошва матеріалу.

Характеристики продукту, які шукають користувачі, змінюються в кожному секторі або, можливо, в інтернет-магазині. Тому для запобігання врахуванню важливих ключових слів як параметрів у URL-адресах і можливості впливу на пошук може бути необхідний ретельний пошук за ключовими словами.

8. Внутрішня побудова посилання

Створення посилань часто передбачає створення посилань з інших веб-сайтів на ваш сайт. Коротше кажучи: веб-сайт A на тему X з тисячею посилань з надійних веб-сайтів оцінюється Google як більший авторитет, ніж веб-сайт B - на ту ж тему - зі ста посиланнями. В результаті, коли інші фактори, які відіграють роль, схожі, веб-сайт А буде краще знайдений у Google, ніж веб-сайт Б.

Те, про що люди часто думають, це створення хорошої структури внутрішніх посилань. Гарна структура внутрішніх посилань має ряд цілей:

 1. Внутрішні посилання полегшують Google при скануванні та індексації веб-сайту. Коли Google відвідує веб-сайт, він слідує за посиланнями на сторінці та індексує вміст. Завдяки гарній структурі внутрішніх посилань, ви можете переконатися, що Google може досягати й індексувати всі сторінки вашого веб-сайту - зокрема ті, які глибше входять до структури.

 2. Внутрішні посилання передають значення посилання на пов'язані сторінки. Сторінки на веб-сайті повинні мати значення посилання, якщо вони мають рацію. Це створено, оскільки інші веб-сайти та власні сторінки посилаються на ці сторінки. Значення посилання в значній мірі визначає позицію в Google. Завдяки продуманій внутрішній структурі каналів можна оптимізувати можливість пошуку сторінок за певними ключовими словами. Таким чином, можна, наприклад, покращити доступність сторінок продуктів або категорій за допомогою блогів.

 3. Google використовує текст посилання (закріплення тексту), щоб визначити, що таке сторінка. За допомогою розумного включення відповідних ключових слів у текст посилання можна оптимізувати можливість пошуку сторінки, на яку ви посилаєтеся, на це ключове слово. Звичайно, важливо, щоб текст посилання відповідав вмісту сторінки, на яку посилається посилання.

Внутрішнє побудова посилання не є хитрістю. Для досягнення результатів необхідна продумана стратегія, заснована на дослідженні ключових слів і нульовому вимірі. «Випадкове» розташування ліворуч може призвести до того, що структура стане незбалансованою, внаслідок чого відбудеться зворотний ефект.

9. Оптимізуйте сторінки для правильних пошукових термінів

Ієрархічна структура найбільш важливих сторінок веб-сайту електронної комерції зазвичай складається з трьох рівнів: основних категорій, підкатегорій і сторінок деталей продукту. У великих інтернет-магазинах ми часто бачимо шар з під-підкатегоріями. Кожен рівень представляє - грубо - певний тип поведінки пошуку: від широких (основні категорії) до конкретних (сторінки деталей продукту). Під час оптимізації сторінок, створюючи унікальний контент і створюючи або вдосконалюючи внутрішню структуру посилань, важливо оптимізувати сторінки для правильних відповідних пошукових термінів.

На практиці я часто бачу сторінки детальної інформації про продукт для загальних пошукових термінів, які оптимізуються, тоді як ці сторінки взагалі не можна знайти в широкому пошуку. Їх називають сторінкою деталізації продукту з поважної причини: сторінки, які звертають увагу на певний продукт - не на групу товарів. Далі я поясню це на основі двох етапів від подорожі клієнта.

Далі я поясню це на основі двох етапів від подорожі клієнта


Фаза орієнтації

Для ще більш розвідувального відвідувача, який шукає більш широкий пошук, наприклад, для кабаре у поєднанні з назвою місця, сторінка підкатегорії з усіма презентаціями кабаре в цьому театрі є цільовою сторінкою, яка найкраще відповідає меті та очікуванням користувача. Ось чому цю сторінку краще знайти на широких ключових словах, наприклад, в кабаре в поєднанні з назвою театру або міста, де розташований театр. Таких широких сторінок не потрібно правильно знаходити на конкретних уявленнях - для цього призначені сторінки деталізації презентації (продукту). З іншого боку, цікаво створити контент для сторінки категорій, наприклад, кабаре навколо споріднених слів, таких як комедія, комедія та комедія stand-up (припускаючи, що це не окрема категорія), а також посилання на важливі сторінки деталізації продуктивності, наприклад (наш клієнт) Театр, наприклад:

Етап придбання

З іншого боку, як театр не має сенсу оптимізувати виконання детальних сторінок кабаретних виступів для загальних слів, таких як кабаре та пов'язані з ним терміни. Єдині слова, на яких ці сторінки повинні бути правильно знайдені, це [назва шоу] + [виконавець] і, можливо, цільові пошуки навколо імені коміка - наприклад, новий показ youp van 't hek . Це не означає, що вона не повинна містити загальних слів; якщо все йде добре, вони "автоматично" присутні у хорошому змісті про шоу кабаре.

Також для нематеріальних речей, таких як театральні вистави, часто доступна стандартна інформація, що надається, наприклад, виробничою компанією (і тому вона приймається всіма театрами з такою продуктивністю у програмі). Щоб обмежити дублювання вмісту та збільшити ймовірність хорошої пошуку, доцільно редагувати стандартну інформацію та / або доповнювати її унікальним вмістом.

Заключна порада

Широкі ключові слова зазвичай мають високий обсяг пошуку (багато шукається) і, завдяки своїй широкій природі, пропонують багато місця для створення вмісту навколо нього. Однак на практиці я часто бачу, що основна увага приділяється сторінкам деталізації продукту, тоді як обсяг пошуку та можливості з точки зору створення контенту досить обмежені. Тому, як веб-сайт електронної комерції, зосередьтеся на написанні міцного змісту для сторінок категорій або блогів, а не на створенні 500 слів про конкретний продукт. Хороша структура сайту, сильні сторінки категорій та продумана внутрішня стратегія побудови посилання є більш вирішальними для пошуку сторінок деталей продукту, ніж фрагмент тексту, що в основному означає Google.

10. Макет метаданих

Якщо ви виконали попередні дев'ять рекомендацій, то ваш сайт відповідає найважливішим передумовам для гарної пошуку. Однак знайти вас не означає, що потенційні відвідувачі також натискають на ваш вигляд у результатах пошуку; Ви повинні виділятися для цього.

Metatitle і опис

Це починається з написання хорошого методу і опису: назви та опису, які Google показує у результатах пошуку. Деякі поради для досягнення оптимального методу і опису:

 • Напишіть це самостійно і не дозволяйте їм створювати CMS. Потім ви маєте обмежений контроль над тривалістю та вмістом

 • Помістіть ключове слово фокуса сторінки переважно на початку метатітле

 • Не робіть занадто довгий метатікл і опис; Потім Google розбиває або генерує відповідну альтернативу на основі вмісту сторінки. Це не дає найкращого результату

 • Метатит є важливим фактором для пошуку; не метапозначення. Переконайтеся, що ключове слово фокусу в ньому, але не уточнюйте його. Витратьте це місце на повідомлення про терміни доставки, витрати на доставку тощо.

Порада: ви хочете знати, як буде виглядати ваш metatitle і опис у Google і якщо вони не надто довгі? Потім використовуйте Генератор метатегів .

Структуровані дані та багаті фрагменти

Щоб виділитися в результатах пошуку, веб-магазини можуть використовувати структуровані дані для розширення органічного результату пошуку за допомогою так званих багатих фрагментів. Це додаткова інформація, яку Google може додати до результату пошуку за умови, що необхідна інформація на веб-сторінці містить структуровані дані. Створюючи інформацію певним чином, Google знає, що потрібно відображати.

Найбільш відомим багатим фрагментом є, ймовірно, фрагмент огляду: зірки, які представляють середню оцінку продукту.

Найбільш відомим багатим фрагментом є, ймовірно, фрагмент огляду: зірки, які представляють середню оцінку продукту

Цей фрагмент відображається не тільки для сторінки деталей продукту, а отже і для конкретного пошукового запиту, а й для сторінок категорій, наприклад, при пошуку безкабельних пилососів. У цьому випадку Google показує середню оцінку всіх продуктів на відповідному веб-сайті:

У цьому випадку Google показує середню оцінку всіх продуктів на відповідному веб-сайті:

Ще одним цінним фрагментом для веб-сайтів електронної комерції є формат для подій, в якому під результатом пошуку можуть відображатися одна чи кілька подій:

Ще одним цінним фрагментом для веб-сайтів електронної комерції є формат для подій, в якому під результатом пошуку можуть відображатися одна чи кілька подій:

Або як з Fit For Free наступні уроки групи в певному клубі:

Або як з Fit For Free наступні уроки групи в певному клубі:


Додаткова інформація для Google

На додаток до структурованих даних, згаданих вище, доступні сотні інших варіантів форматування Schema.org . Хоча не всі вони призводять до відображення багатого фрагменту, я рекомендую використовувати інформацію з Schema.org, де це можливо. Завдяки цьому ви надаєте Google додаткову інформацію про вміст вашого веб-сайту або веб-магазину. Наприклад, спеціальна схема Schema.org доступна для рецептів, вакансій, адресних даних (важливих для локальної пошуку), фільмів і книг. Не існує (досі) прямих доказів того, що структуровані дані мають позитивний вплив на органічну здатність до пошуку. Однак, якщо ви можете надати Google додаткову інформацію про вміст вашого веб-сайту з невеликими зусиллями, я завжди це робитиму.

До цих пір мій великий блог з 10 координаторів SEO і поради для веб-сайтів електронної комерції. Ви хочете знати, які точки інтересу існують для вашого інтернет-магазину або де ще є можливості? Зв'яжіться з нами!

Продукт більше не можна замовляти, але що відбувається з URL-адресою відповідної сторінки?
Cat?
Порада: ви хочете знати, як буде виглядати ваш metatitle і опис у Google і якщо вони не надто довгі?
Ви хочете знати, які точки інтересу існують для вашого інтернет-магазину або де ще є можливості?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения