10 технічних помилок, які завдають шкоди вашим SEO результатам

 1. Дубльований вміст
 2. Помилки
 3. Поганий час завантаження сторінки
 4. Не оптимізовано для мобільних пристроїв
 5. Надмірне використання Flash
 6. Відсутність файлів Sitemap Robots.Txt / XML
 7. Неправильне використання Canonicals
 8. Відсутність тегів заголовків
 9. Проблеми з посиланням
 10. Відсутні позначки Alt

Багато компонентів сприяють високому рейтингу пошукової оптимізації (SEO). Технічна сторона, хоча і є лише частиною головоломки, є вирішальною частиною. Подумайте про технічну сторону як основу вашої стратегії SEO. Ось деякі з найбільш поширених технічних помилок, які шкодять вашому рейтингу на сторінці результатів пошуку (SERP).

Дубльований вміст

Зображення через Flickr Шахида Абдулла

Це може здатися багато часу і виснажливим для постійного розміщення оригінального вмісту на вашому сайті. Тим не менш, дублікат вмісту може насправді завдати шкоди вашому SEO рейтингу. Коли пошукові системи ідентифікують дублікати вмісту, вони не можуть вирішити, який фрагмент є автентичним і де розмістити оригінальний авторитет. Аутсорсинг ваших потреб у змісті це відмінний спосіб заповнити свій сайт вмістом, який є релевантним і автентичним.

Помилки

Помилка 404 виникає, коли хтось направляється на сторінку, яка більше не існує. Це характерно для роздрібних підприємств, оскільки інвентаризація постійно змінюється. Хоча кілька 404 помилок навряд чи зруйнують ваш рейтинг SEO, вони викликають поганий досвід користувачів. Користувачі, які досягли 404 сторінок, часто натискають на сторінку та переходять до іншого результату пошуку.

Найкращий спосіб обробляти 404 помилки - перенаправити їх на сторінку з подібним вмістом або на сторінку створити унікальну та спеціальну цільову сторінку 404 . Користувачі можуть продовжувати досліджувати вміст вашого сайту тут, і ви можете уникнути попадання в SEO.

Поганий час завантаження сторінки

Ніщо не заважає користувачеві, ніж коли веб-сайт завантажується назавжди. Незважаючи на те, що середня тривалість завантаження сторінки наразі становить 8,66 секунди, час завантаження нижче трьох секунд є ідеальним. Коли швидкість завантаження сторінки перевищує три секунди, ви ризикуєте втратити більше половини потенційних клієнтів.

Час завантаження сторінок можна покращити, відкладаючи Javascript, встановлюючи файли CSS і Javascript для завантаження одночасно, і вибираючи потрібну службу хостингу. Мінімізація та об'єднання шрифтів і файлів на вашому сайті також може покращити час завантаження сторінки.

Не оптимізовано для мобільних пристроїв

Мобільна оптимізація є надзвичайно важливою, особливо в технологічному світі, в якому ми живемо сьогодні. Оскільки все більше і більше користувачів Інтернету отримують доступ до веб-сайтів із своїх мобільних пристроїв, наявність веб-сторінки, оптимізованої для використання в мобільних пристроях, тепер вважається необхідністю, а не перевагою.

Мобільні користувачі мають менше простору екрану і часто використовують свої смартфони, коли вони знаходяться далеко від дому. Це означає уникати Flash, обмежувати використання спливаючих вікон і використовувати адаптивний веб-дизайн, який обслуговується спеціально для мобільних користувачів.

Надмірне використання Flash

Flash використовувався протягом багатьох років для покращення візуальних аспектів веб-дизайну. Проблема з розробкою Flash полягає в тому, що вони не дотримуються стандартних мов кодування. Це означає, що коли Google роботів сканують сторінку, вони не зовсім розуміють вміст у програвачі Flash. Крім того, багато професіоналів SEO використовують інструменти, які також не можуть розпізнати код Flash. Це може ускладнити оцінку того, де потрібні вдосконалення SEO.

Відсутність файлів Sitemap Robots.Txt / XML

XML sitemaps виступають в якості керівництва для роботів Google. XML-мапи сайту особливо корисні для сайтів з складними структурами або сайтами, які є новими і ще не мають багато індексованих сторінок. XML-мапи сайту можуть повідомляти сканерам, які сайти є найбільш важливими для сторінки, і як часто очікується оновлення. Направляти Google на найважливіші сторінки також може допомогти швидше індексувати їх.

Хоча XML-мапи сайту повідомляють сканерам про те, як аналізувати ваш сайт, файли Robots Exclusion Standard (Robots.Txt) повідомляють їм, що не слід включати. Боти також переглядають ваш файл Robots.txt для XML-карти сайту. Файли Robots.txt можуть блокувати сторінки з повторюваним вмістом, індексованими сторінками, які більше не використовуються, і сторінки, які наразі розробляються.

Неправильне використання Canonicals

Канонічні мітки інформують ботів головної сторінки вмісту. Дубльований вміст іноді неминучий, а використання канонічних тегів може повідомити сканеру, де оригінальний вміст знаходиться на сайті. Навіть якщо ви не використовуєте дубльований вміст на своїх блогах і сторінках веб-сайтів, все одно можна мати дубльований вміст на сторінці. Наприклад, різні версії домашньої сторінки або сторінок індексу можуть відображатися як дубльований вміст у роботі Google.

Відсутність тегів заголовків

Тег заголовка - це фрагмент коду вашого веб-сайту, який відрізняє ім'я та тип сторінки. Подібно до того, як назва компанії повинна надавати інформацію про продукти та послуги, назва сторінки повинна інформувати користувачів і роботів про природу бізнесу.

Крім того, формула, що використовується в тезі заголовка, буде відображатися на сторінці результатів пошуку. Тег заголовка, який оптимізовано для SEO, має становити від 50 до 60 символів і повинен включати ключові слова та відповідну інформацію про бренд.

Проблеми з посиланням

Зворотні посилання були визнані протягом багатьох років як спосіб підвищити результати SEO. Хоча посилання на інші сторінки корисні для SEO, можна мати занадто багато посилань. Посилання повинні бути природними, а посилання повинні надходити тільки від авторитетних і відповідних сайтів. Краще уникати будь-яких посилань з сайтів, які можна вважати спамом.

Роботи Google можуть розпізнавати, коли сторінки використовують посилання неправильно, і в результаті ця сторінка може бути покараною. Замість того, щоб наповнювати свій вміст посиланнями, практикуйте якість над кількістю шляхом аутсорсингу досвідчених письменників SEO вмісту .

Відсутні позначки Alt

Теги Alt, також відомі як атрибути alt або опис alt, є текстовими альтернативами зображенням. Зображення значно покращують користувальницький досвід, але, на жаль, боти не здатні розрізняти зображення один від одного. Використання alt-тегів надає роботам Google опис того, що саме зображення. Крім того, теги alt також корисні для користувачів веб-сайтів, які не можуть переглядати зображення, таким чином покращуючи досвід користувачів.

Технічна довідка вашого веб-сайту - одна з найбільших складових вашого рейтингу SEO. Перш ніж розпочати оптимізацію вмісту та використання ключових слів, переконайтеся, що ви починаєте з міцної технічної бази.

Хізер Харді

Хізер Харді - позаштатний автор, який спеціалізується на тенденціях у сфері нерухомості, подорожей та цифрового маркетингу. Вона любить орієнтуватися в цифровому світі і створювати вміст, який є цікавим і корисним.

Переглянути всі публікації

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения