10 Важливих SEO маркетингових стратегій, які підвищують рейтинг сайту

 1. # 1. Регулярно публікувати публікації в блогах:
 2. a.) Оптимізація зображення:
 3. б.) Внутрішні посилання:
 4. c.) Отримання зворотних посилань:
 5. d.) Оптимізація для більшої кількості ключових слів:
 6. # 2. Поліпшити структуру веб-сайту на сторінці:
 7. # 3. Потрібен вміст на сторінці:
 8. # 4. Оптимізація для величезних списків ключових слів:
 9. # 5. Провести комплексний аналіз конкурентів:
 10. # 6. Додати багаті фрагменти:
 11. # 7. Маркетинг Quora:
 12. # 8. Місцевий SEO:
 13. # 9. Посилення блогу:
 14. # 10. Створити нові цільові сторінки:

Багато років тому в наших руках було багато варіантів, щоб поліпшити рейтинг нашого сайту в основних пошукових системах, таких як Google і Bing. У той час Google тільки починає розуміти, що це було занадто легко для професіоналів SEO, щоб зробити ключове наповнення, необмежені класифіковані подання та інші техніки Black Hat SEO.

Але в даний час є тільки кілька, але ніколи не менш ефективні маркетингові стратегії SEO, які повинні бути реалізовані, щоб підвищити рейтинг вашого сайту і побачити зростання прибутку. Не перетягуючи його далі, дозвольте мені згадати нижче деякі з кращих маркетингових стратегій SEO, які ми реалізували для всіх наших клієнтів до цих пір. Цей список є комбінацією обох сторінок і Off-Page SEO методи згадувалося без особливого порядку.

# 1. Регулярно публікувати публікації в блогах:

Вміст завжди буде королем SEO кампанії в найближчі роки. SEO контент-маркетинг повинні бути включені як основна стратегія SEO для веб-сайту. Обмін інформацією допомагає користувачам ознайомитися з вашим брендом, концепцією, продуктами та послугами, а також змінювати тенденції в галузі. Оновлення веб-сайту новим вмістом дає можливість зосередитися на більш релевантних ключових словах для оптимізації.

Таким чином, публікація повідомлень у блогах на регулярній основі є однією з ключових маркетингових стратегій SEO, які допоможуть вам побачити рейтинг вашого сайту для багатьох ключових слів. Щотижня ви повинні опублікувати не менше 3 повідомлень у блозі, якщо не 5 повідомлень. Публікація повідомлень про якісний блог пропонує декілька цілей SEO, як-от:

a.) Оптимізація зображення:

Як відомо, Google також індексує зображення в результатах пошуку. Є шанс побачити відвідувачів на вашому веб-сайті, коли вони натиснули посилання на зображення. Необхідно додати ключові слова "Alt Tags" для всіх зображень блогу. Зображення блогу повинні бути у форматі, прийнятому Google, JPEG, PNG, GIF, BMP, WebP і SVG.

б.) Внутрішні посилання:

Це один з основних чинників, що сприяють оптимізації вашого сайту. Google розглядає правильну структуру взаємозв'язків для вашого веб-сайту. Блоги допомагають вам у цьому. Ви можете опублікувати багато повідомлень у блогах, які задовольняють ваші продукти або послуги. Для всіх цих повідомлень у блозі потрібно надати посилання на відповідні публікації в блогах, опубліковані раніше на тій самій темі або на домашню сторінку чи продукти та сторінки служб. Роблячи це, ви гарантуєте, що ваші відвідувачі займаються вашим власним веб-сайтом і, зрештою, реєструються для вашого продукту або послуги. Це також допомагає зацікавленим читачам зібрати ще більше знань з тієї ж теми або інших суміжних тем.

Наприклад, якщо ви є блогером цифрового маркетингу, а також працюєте для цифрового маркетингового агентства, тоді це буде корисно для вашої маркетингової стратегії SEO для публікації блогу на певній темі, пов'язаній з маркетинговою стратегією соціальних медіа і десь у в блозі, додайте гіперпосилання на ключове слово на сторінку послуг маркетингових соціальних мереж.

c.) Отримання зворотних посилань:

Якщо ви опинитеся добре досвідчений блогер у вашому сильному домені і вже написали якісні публікації в блозі раніше, ніж ви знаходитесь у кращому становищі, щоб отримати ваш сайт у верхньому рейтингу для всіх відповідних пошукових термінів у результатах пошуку Google.

Після прочитання цього ви повинні бути всім захоплені і цікаво, як це можливо.

Так, ця мета SEO є досяжною, тому що існує ймовірність того, що ваш блог стає вірусним. У результаті ваш унікальний блог може залучити інших блогерів, які пишуть повідомлення на подібну тему. Є можливості для них додавання посилання на ваш сайт на своїх блогах. Вони " природні зворотні посилання ", які допомагають поліпшити ваш сайт ефективне ранжування для всіх основних ключових слів.

В даний час, з усіма останніми оновленнями алгоритмів, Google надав більше імпульсу до отримання природних зворотних посилань від сайтів видання високої якості третьої сторони. Отримання високоякісних зворотних посилань з таких веб-сайтів покращить довіру та репутацію вашого сайту. Це також допоможе поліпшити авторизацію домену вашого веб-сайту.

Наприклад, якщо ви є відомим спортивним блогером, і ви написали якісний блог на поточному чемпіонаті світу з футболу, 2018 рік, тоді може бути ймовірність створення спортивного блогу, наприклад, спорту Keeda або інших відомих онлайн-журналів. надання зворотного посилання на ваш веб-сайт з блогу, написаного на тій же темі.

d.) Оптимізація для більшої кількості ключових слів:

Як згадувалося раніше, блоги регулярно дозволяють оптимізувати більш конкурентні ключові слова, що відповідають вашій категорії. Це означає, що багато інших повідомлень у блогах індексуються в пошуковій системі Google для багатьох ключових слів, розрахованих різними користувачами. Крім того, якщо ваша публікація блогу відповідає намірам користувача, то існує можливість розміщення вашого веб-сайту на першій позиції в Google. Це допомагає збільшити ваш органічний трафік.

# 2. Поліпшити структуру веб-сайту на сторінці:

Індексні можливості вашого сайту повинні бути основними критеріями оптимізації вашого сайту для пошукових систем. Якщо пошуковий робот або пошуковий робот не може просканувати ваш сайт, то немає сенсу керувати веб-сайтом. Оскільки Google не може надіслати свого представника багатьом власникам веб-сайтів, щоб перевірити, чи існує їхня структура веб-сайтів, чи ні.

Це буде занадто надуманим, як ви не думаєте?

Ось чому всім веб-майстрам потрібно додати XML-файли Sitemap та Robots.txt на свій веб-сайт. Так що ви дозволяєте павукам пошукової системи знати, які веб-сторінки слід відстежувати і індексувати, і ті веб-сторінки, які ви хочете заборонити або не індексувати.

Крім того, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції або він має велику кількість сторінок, то вам потрібно створити HTML-карту сайту, яка служить каталогом, що дозволяє користувачам легко переміщатися з однієї сторінки на іншу.

Структура URL є ще одним важливим критерієм SEO на сторінці, який потрібно враховувати, оскільки пошукова система зможе зрозуміти мету веб-сторінки і відповідно індексувати пошуковий термін, який користувач вводить у свій каталог пошукової системи. Згідно з найкращими методами SEO, нам потрібно мати структуру URL, яка має читабельний символ для відстані, без змішаних випадків, без чисельних, має мати ключове слово і правильний ієрархічний потік.

З точки зору простоти навігації, для навігації з однієї сторінки на іншу корисно користуватися навігацією для хліба . Вона показує належний ієрархічний потік від головної до основної категорії до її підкатегорії і назад.

Окрім вищезазначених заходів на сторінці SEO, є ще кілька важливих рекомендацій SEO, які необхідно реалізувати на практиці. Вони включають поліпшення часу завантаження веб-сайту , додавання коду помилок користувача 404 , перенаправлення 301 і канонічного тегу, щоб уникнути проблеми з повторенням вмісту.

# 3. Потрібен вміст на сторінці:

Як вам відомо, додавання великої кількості вмісту на сторінці на головній сторінці та сторінках продукту за допомогою ключових слів та ключових слів LSI гарантує, що ваш веб-сайт потрапляє в пошукову систему Google після місяця вашої кампанії SEO.

Будь то веб-сайт для малого бізнесу або новий запуск, необхідно додати 4 до 5 пунктів опису вашого бренду з 5 відповідними ключовими словами. Аналогічно вам потрібно зробити те ж саме для сторінок продукту та послуг. Важливо відзначити, що використання основного ключового слова тільки для тегів заголовків і мета-опису само по собі не гарантує позицію рейтингу ключових слів. Не менш важливо, щоб ви також додали те ж саме, що й інші ключові слова LSI у вмісті On-Page.

Цей випробуваний підхід SEO повинен допомогти вашому сайту побачити постійне поліпшення рейтингу ключових слів і загальної видимості вашого сайту в Інтернеті.

Ми бачили покращення в рейтингу нашого сайту, а також для всіх основних ключових слів, на які ми зосередилися. Пам'ятайте, прогрес у рейтингу ключових слів займає щонайменше період від одного до трьох місяців, щоб побачити його досягнення на перших 2 сторінках пошукової системи Google.

Але ви повинні переконати вашого клієнта в реалізації цієї важливої ​​стратегії змісту SEO, яка є корисною для вашого сайту SEO в довгостроковій перспективі.

# 4. Оптимізація для величезних списків ключових слів:

Для будь-якого типу веб-сайтів у різних категоріях, більш ніж корисно зосередитися на численних числах відповідних ключових слів, які допомагають поліпшити рейтинг веб-сайту. Як веб-майстрів, ви не повинні дивитися на фактор вартості і йти тільки на невелику кількість ключових слів, тому що ви даєте невелику кількість шансів для вашого сайту, щоб добре класифікувати за ключові слова.

Ви також повинні пам'ятати, що існує багато інших конкурентів, які оптимізуються для тих самих ключових слів. Таким чином, може бути ймовірність побачити ваш сайт рейтингу падіння. Щоб уникнути такої ситуації, потрібно оптимізувати більш ніж 50 ключових слів. Так що ви, принаймні, переконайтеся, що ваш сайт займає ряд інших ключових слів, а також трафік веб-сайту залишається постійним і зростає кожен місяць.

Крім основних ключових слів, ключові слова LSI також відіграють важливу роль у поліпшенні рейтингу вашого сайту. Google відстежує релевантність вашого веб-сайту для ключових слів синонімів і, якщо він відповідає намірам користувача, тоді він приносить користь вашому веб-сайту SEO.

Правильне дослідження ключових слів може бути зроблено за допомогою інструменту планування ключових слів Google і Uber Suggest. Це дає вам можливість вивчити безліч пошукових термінів, які мають сенс використовувати їх для оптимізації вашого сайту. Ви також повинні проаналізувати веб-сайт вашого конкурента, щоб дізнатися, чи не вистачає на оптимізації для певних ключових слів, які вони можуть оптимізувати.

Google Trends - це ще один варіант для дослідження ключових слів. Хоча, це була загальна процедура, за якою слідують багато професіоналів SEO, я знайшов Google Trends як незначний. Для більшості пошукових термінів і розташувань він навряд чи показує будь-які дані або його змінні. Особисто я не рекомендував би це.

Можливо, Google хоче зробити життя професіоналів SEO ще більш жорсткими та напруженими. Хто знає? Це просто моя дива здогадка. Я був би радий читачам поділитися своїми думками щодо цього на секції коментарів.

# 5. Провести комплексний аналіз конкурентів:

Ваша кампанія SEO не починається і не закінчується лише оптимізацією вашого веб-сайту. Він повинен поширюватися на комплексний аналіз конкурентів. Можливо, ви відчуваєте, що націлювання на ключові слова та зворотні посилання повинні бути достатніми, щоб покращити рейтинг вашого веб-сайту, а органічний трафік збільшуватиметься щомісяця.

Але це не так. Веб-сайт вашого конкурента може мати інший інтерфейс користувача, який забезпечує набагато кращий досвід роботи з користувачами. Як наслідок, вони можуть витрачати більше часу на перегляд веб-сайту конкурента, ніж ваш.

Таким чином, ви повинні проаналізувати веб-сайт вашого головного конкурента і подивитися, як ви можете імпровізувати на спеціальних додатках до вашого сайту, а не дублювати всі функції вашого веб-сайту. Це створить проблеми для вашого веб-сайту. Одним із способів проведення аналізу конкурентів є перевірка того, хто з ваших конкурентів наразі займає позицію над вами для всіх важливих ключових слів. Відповідно, вибирайте найкращі ідеї, які можна реалізувати своїми ресурсами.

Ще один важливий аналіз конкурентів, який необхідно зробити для вашої кампанії SEO, це перевірити, звідки вони отримують високоякісні зворотні посилання. Цей аналіз можна зробити за допомогою популярних інструментів SEO, таких як Ahrefs, Moz Open Explorer, Majestic SEO Tool, щоб назвати декілька.

Роблячи це на регулярній основі, ви повинні побачити більше результатів в рейтингах SEO, як кампанія рухається далі.

# 6. Додати багаті фрагменти:

Багаті фрагменти тепер вважаються потужним компонентом для вашої кампанії SEO. Коли користувач вводить запит, з'являється список веб-сайтів, які відповідають запиту. З яких для деяких з них з'явиться структурована розмітка даних, яка показує різні сторінки, які існують на вашому веб-сайті. Цей тип багатих фрагментів дає "Sneak Preview" про ваш веб-сайт. Реалізація цієї стратегії SEO маркетингу допомагає вашому сайту досягти вищого CTR, залучити більше уваги користувача до вашого сайту, ніж у ваших конкурентів, і ці дивовижні результати можуть задовольнити ваші наміри користувача.

Rich Snippet корисний для електронної комерції, нерухомості, освітньої підготовки та веб-сайтів з декількома продуктами та послугами категорій B2B і B2C. Це дає змогу цим веб-сайтам підвищувати залученість користувачів і створювати потенційні шанси на збільшення кількості переходів. Це також допомагає поліпшити переваги SEO, оскільки інформація про продукт висвітлюється на самому SERP.

Багатий фрагмент також може бути у вигляді зірочок. Це допоможе користувачам отримати уявлення про ваш бренд і продукт. Вона створює довіру серед нових користувачів, і вони можуть захотіти підтримати ваш бренд. Google перераховує ці веб-сайти з великою довірою.

# 7. Маркетинг Quora:

Quora є важливою платформою для збільшення кількості відвідувачів вашого сайту. Цей форум Q & A має хороший DA, що Google перераховує будь-яке посилання, що відповідає певному ключовому слову в першій позиції 10 в їх видачі. Не забувайте використовувати цю платформу не для розуміння веб-сайту. Замість цього ви повинні вирішувати проблеми, відповідаючи на запит, надісланий учасником Quora, і надайте посилання на ваш веб-сайт або в блозі, щоб надати додаткову інформацію людям, які беруть участь у цій дискусії.

Це допомагає побачити більше трафіку веб-сайту, а також видимість бренду. Щодня ви повинні брати участь у принаймні 20 дискусіях Quora.

# 8. Місцевий SEO:

У сучасному світі SEO більшість експертів виступають за те, що місцеві SEO є одним з основних факторів, що сприяють оптимізації вашого сайту. Якщо у вас є веб-сайт і бізнес обслуговує цільову аудиторію, обмежену лише певним місцем розташування, тоді ви повинні зосередити свою кампанію SEO на цьому місці. Це означає, що ключові слова, публікації в блогах, вміст на сторінці, теги заголовків, опис мета і URL повинні бути локалізовані.

Наприклад : якщо ви запускаєте веб-сайт для навчання соціальних медіа, і ви регулярно організовуєте семінар з маркетингу соціальних медіа в Ченнаї, тоді ви повинні використовувати ключові слова, які орієнтовані на розташування Ченнаї. Якщо ви використовуєте ключове слово, яке включає панораму Індії, то ймовірність того, що веб-сайт потрапить на перше місце, менше. Оскільки користувачі, які шукають семінари в соціальних мережах в інших частинах країни, не натискатимуть посилання на ваш зв'язок, оскільки їм було б дорогим подорожувати до Ченнаї з інших країн.

З точки зору вмісту блогу, дуже важливо, щоб вміст був локальним, оскільки різні локації представляють різні можливості для бізнесу, смаки та уподобання.

Цей підхід SEO є найбільш застосовним для веб-сайтів, які знаходяться у сфері гостинності, подорожі та B2B.

# 9. Посилення блогу:

Опублікувавши бізнес-блог на своєму веб-сайті, він не закінчується. Процес повинен здійснюватися далі, просуваючи ваші публікації в блогах в соціальних медіа-платформах, електронному маркетингу, соціальних закладах і маркетингових агенціях. Ця діяльність SEO гарантує, що слово поширюється, і це розширює охоплення ширшої аудиторії.

# 10. Створити нові цільові сторінки:

Якщо ви пропонуєте кілька продуктів або послуг, вам потрібно створити більше цільових сторінок. Згідно з найкращими методами SEO, співвідношення код-текст є важливим фактором для отримання вашого веб-сайту на вершині пошукового рейтингу в Google. 24% - це прийнятне число.

Для того, щоб досягти цього, слід створити нові цільові сторінки з унікальним контентом, що детально розповідає про продукт і про ваш бренд. Це створює можливість для націлювання більшої кількості ключових слів, збільшення кількості внутрішніх посилань і органічного збільшення трафіку веб-сайту.

На закінчення, всі вищезгадані маркетингові стратегії SEO є одними з кращих практик для отримання вашого сайту добре в Google, бачачи більше рангу ключових слів на першій сторінці, бачити високу якість відповідного трафіку і в усьому бачити ваш бізнес рости великий.

Але ми повинні мати на увазі, що шлях до процвітання в SEO маркетингу кампанії є трудомістким процесом, але брижі, що ваш інтернет-бізнес створює в Інтернеті є вічним. У SEO сфера - це сума всіх операцій SEO, і вона не обмежується єдиною структурою.

Тому що SEO є постійно мінливим світом, і ви повинні залишатися в курсі, щоб ви могли адаптуватися до цих змін.

Ця стаття була написана Sreenivas Subramaniam , SEO Head @ echoVME.

Це буде занадто надуманим, як ви не думаєте?
Хто знає?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения