12 безкоштовних інструментів ключових позицій Tracker Кожен SEO потребує

 1. Чому відстеження ключового слова є істотним?
 2. 1) SEMRush
 3. 2) SEG Google Checker
 4. 3) SEO Centro Rank Checker
 5. 4) Перевірка рейтингу ключових слів у SERPs
 6. 5) SERPWatcher
 7. 6) Місячний Google Keyword Position Checker
 8. 7) Rank Checker за допомогою малих інструментів SEO
 9. 8) Lab Lab
 10. 9) CleverStat SERP Checker
 11. 10) Ключове слово Ран Серп Checker
 12. 11) Google Keyword Rank Checker від Allorank
 13. 12) Ахреф
 14. Останні слова

Ви достатньо усвідомлюєте, щоб використовувати силу сфокусованого ключового слова, чи відповідає він цільовій позиції на сторінці результатів пошуку (SERP)? Очевидно, ви повинні. Можливо, ви користувалися (чи ні) одним із безкоштовних ключове слово інструменти позиціонування для відстеження розвитку вашого SEO.

Основна причина полягає в тому, що ключове слово відіграє дуже важливу роль на посаді, щоб забезпечити позицію попереду ваших конкурентів. SEO не має значення без рейтингу ключових слів.

З цією метою ви, безумовно, повинні мати значно кращі безкоштовні інструменти позиціонування позиції ключових слів для перевірки рангу ключових слів у SERP. Перевірка рейтингу ключових слів може допомогти вам зробити подальше поліпшення ключових слів, щоб ваша посада змогла обігнати конкурентів. Це покаже, скільки перешкод вам доведеться пройти через Вашу значну роботу над ключовими словами.

Чому відстеження ключового слова є істотним?

Причини :

 • вирішити на правильні ключові слова і зміст SEO
 • розвиток пошукової позиції
 • націлювати на Ключові слова довгого хвоста
 • залишаючись зосередженим
 • диверсифікувати рейтинг
 • знати, чи ви знаходитесь у правильному положенні
 • стежити за цільовим призначенням
 • знати, як обігнати конкурентів
 • отримати більш високий рейтинг, який заробляє більш високий рівень кліків або більший трафік
 • переконайтеся, що найкращий SEO, як SEO є нічим без рейтингу ключових слів.

Важливо, перш ніж натиснути кнопку опублікування, нарешті, потрібно зайняти кілька хвилин, щоб перевірити силу ваших ключових слів. Тут я вказую на кращі 10 безкоштовних інструментів позиціонування ключового слова для вашої допомоги. Але вони потрібні досить після публікації публікації та її індексування в Google або Bing.

1) SEMRush

SEMRush , як чудовий інструмент, заслуговує кращої вдячності у відстеженні позиції ключового слова в SERP. Причин багато. Вона забезпечує не тільки ранг, а й показує рядки ключових слів конкурентів, багатомовну кампанію для відстеження будь-якого місця в світі, а також локальні дані, які підтримують локальні SEO. Такі остаточні дані допомагають визначити ключові слова, які забезпечують кращу позицію.

Ви просто вводите поштовий посилання або URL-адресу сайту у відповідний слот і вводите, щоб знайти позицію SERP буде показано на ключові слова, які ви використовували.

SEMRush - це повний професійний інструментарій, який вирішує всі маркетингові проблеми в межах однієї платформи. Як найкращий з безкоштовних інструментів позиціонування ключового слова, ви маєте можливість знайти 10 запитів на день. Крім того, ви можете перевірити повну продуктивність цього інструменту за допомогою 14-денної безкоштовної пробної версії для необмежених запитів.

SEMRush має виняткову якість, що включає в себе показники на будь-якій геолокації, що підтримує Google і Bing. Відвідайте: SEMRush

2) SEG Google Checker

Пошукова Genie Google Інструмент перевірки рангу ключового слова це трохи відрізняється від будь-яких інших безкоштовних інструментів з різних причин. Це абсолютно безкоштовні інструменти позиціонування позиції ключових слів, реєстрація не потрібна, немає обмежень ключових слів і геолокація заснована на різних доступних країнах. Цей дивовижний безкоштовний інструмент дуже простий у використанні, простий інтерфейс, не прихований щось, мобільний інтерфейс і забезпечує швидкі і точні результати.

Розмістіть готові ключові слова у вхідному полі; введіть URL веб-сайту у відповідному слоті. Крім того, перед натисканням кнопки "Надіслати" потрібно використовувати простий капча. Потім ви знайдете результат на основі вашого входу. Лінія підтримки цього інструменту є скоріше особливою, ніж будь-які інші безкоштовні інструменти, з якими ви могли б звертатися для будь-якого рішення. Таким чином, ви можете використовувати цей інструмент регулярно. Відвідайте: SEG Rank Checker .

3) SEO Centro Rank Checker

SEO Центро ранжування перевірки цілком вільний Yahoo або Google ключове слово позиції трекера онлайн інструменти, які працюють просто краще для нових користувачів. Це один з кращих ресурсів веб-маркетингу, який забезпечує до 51 Google і 22 результатів Yahoo, включаючи посилання на конкурентів.

Інструмент перевірки показує певну цінність (%) ключового слова, націленого на назву теми, домен сайту та URL-адресу теми. Такі специфічні дані допомагають веб-майстрам розробляти план кампанії, як обігнати лінії фронту. Відвідайте: SEO Центро ранжування перевірки .

4) Перевірка рейтингу ключових слів у SERPs

Перевірка рангу ключових слів Інший інструмент для перевірки рангу вашого сайту. Це безкоштовний інструмент відстеження позиції ключового слова. Незалежно від того, чи потрібний вам глобальний або місцевий рейтинг, на певному домені або загальному результаті, інструменти нададуть вам найшвидший і найпростіший спосіб.

Ця перевірка надає вам 250 найпопулярніших результатів пошуку, включаючи CPC, і здійснює пошук даних за обсягом, поки ви запитуєте потрібні вам параметри. Інструмент дозволяє налаштовувати результати на основі домену, геолокації та пристрою користувачів. Відвідайте: Перевірка рангу ключових слів

5) SERPWatcher

SERPWatcher це чудовий трекер домінування, який домінує у всесвіті інструментів SEO, завдяки своїй більш точній службі. Як гібридний інструмент нового покоління, SERPWatcher відстежує позицію ключового слова швидко на основі будь-якої геолокації та будь-яких пристроїв для будь-якого домену.

Вони позбавляють вас від витрат часу зі звичайними трекерами з рангом. І платити вам відмінний користувальницький інтерфейс для задоволення ваших адекватних даних користувача досвіду, включаючи позицію рангу в SERP. Цей інструмент дуже простий у використанні і найбільш ефективний у просуванні для бажаного рангу.

Ви маєте можливість безкоштовно відстежувати 3 ключові слова на день. Що стосується підвищення вашого професійного бізнесу в Інтернеті, ви, безумовно, можете використовувати цей інструмент може тримати вас на шосе вашої рентабельності інвестицій і доходів. Це цілком економічно ефективний і порівнянний найбільш розумний, ніж будь-який інший платний інструмент. Відвідайте: SERPWatcher .

6) Місячний Google Keyword Position Checker

Місячний Google Checker позицій Інструмент - це ще один простий і чудовий інструмент для перевірки рангу SERP на конкретне ключове слово та домен. Цей інструмент працює для показу вам ефективні показники для розвитку вашого SEO подорож. Дозвольте йому надати вам потужний відгук, аналізуючи на вашому ключовому слові фокус, ваш домен, який допомагає вам розвивати свій ранг.

Ви можете ввести до 10 доменів, незалежно від того, чи є він власником або конкурентами, щоб знайти результати, які ключові слова працюють для рангів. На думку автора цього інструменту, в даний час інструмент перевіряє результати пошуку в 100 на Google для англійської мови. Відвідайте: Місячний ранг перевірки .

7) Rank Checker за допомогою малих інструментів SEO

Перевірка рейтингу ключових слів є одним з 20 безкоштовних інструментів, що пропонуються Малими інструментами SEO. Як один з надійних вільних інструментів позиціонування позиції ключового слова, він працює на вашому сайті-URL і конкретні ключові слова, щоб показати вам ранг в Google SERP. Ви маєте можливість використовувати до 10 ключових слів у окремих рядках під одним URL-адресою сайту та очікуваним діапазоном сторінок.

Цей інструмент простий і швидкий, щоб отримати запит в пошуковій системі Google і показуватиме вам результат протягом декількох секунд. Якщо ви хочете просунути свій ранг ключових слів, він радить вам вибрати правильні ключові слова в декількох числах, підтримувати якісний вміст і будувати ваші цінні зворотні посилання. Відвідайте: Перевірка рейтингу ключових слів

8) Lab Lab

Лабораторія SERP є необмеженим безкоштовним інструментом ранжирування ключових слів, який показує позицію пошукової системи Google за вашим входом. Інструмент простий і в режимі реального часу забезпечує точні результати протягом дуже декількох секунд.

Вони зробили цей чудовий інструмент показує дані для одного домену, але за різними ключовими словами, які ви використовували в контенті. Вони вітають ваші цінні відгуки про використання цього інструменту. Відвідайте: Лабораторія SERP

9) CleverStat SERP Checker

CleverStat Серп перевірки є безкоштовним і простим інструментом трекера SERP для Google. Ви просто повинні ввести доменне ім'я, єдине або деякі ключові слова в окремому рядку, і, нарешті, вибрати діапазон для перевірки рангу всередині. У відповідь на питання, чому ви повинні вибрати їх інструмент, в основному через простоту у використанні, точність і швидкий результат.

Я порівняв з іншими стандартними інструментами і отримав той же результат, використовуючи цей. Тому ви можете бути впевнені, що результати найбільш точно перевірені в пошукових системах. Відвідайте: CleverState Серп перевірки .

10) Ключове слово Ран Серп Checker

Інструменти домену в Інтернеті пропонують це Ключове слово Ран серп перевірки за частотою freemium. Цей інструмент, як звичайно, як і інші інструменти конкурента, але у вас є можливість додати кілька доменів у систему. І це показує до 99 рейтингових посилань, поки ви нарешті натискаєте кнопку "перевірити ранг" для отримання результатів.

Це інструмент freemium, тому що у вас є можливість використовувати платні інструменти. Цей інструмент використовується безкоштовними та платними користувачами за системою щоденних кредитів. Вони класифікували трьох типів користувачів: незареєстрованих користувачів, зареєстрованих, але вільних користувачів і платять клієнтам. Ви маєте можливість скористатися цим інструментом повністю вільно, використовуючи перші два типи, які вони пропонують. Відвідайте: Ключове слово Ран серп перевірки .

11) Google Keyword Rank Checker від Allorank

Аллоранк Google Keyword Rank Checker - це фрімемієвий інструмент, що дозволяє до 15 перевірок SERP безкоштовно. Ця перевірка рангу freemium використовує і пропонує користувачам деякі загальні функції, такі як:

(1) Інформаційна панель, яка відображає показники, що базуються на певному ключовому слові з різного вмісту в Google.

(2) Підтримує ранг моніторингу даних, щоб ви могли покращити свій ранг.

(3) Надати дані конкурентного аналізу на основі аналізу ринку.

(4) Allorank виявляє відповідні дані, хто використовує ті ж самі ключові слова і надає вам електронну репутацію. Ви отримаєте сповіщення про різноманітну інформацію, що поширюється в соціальних мережах, блогах і посиланнях, які вказують на ваш сайт, і так далі.

Allorank пропонує ключові слова, корисні для вашої кампанії. Ви можете спробувати цей безкоштовний інструмент відстеження позиції ключового слова для вашої кампанії SEO. Відвідайте: Аллоранк .

12) Ахреф

Ahrefs Rank Tracker інший професійний інструмент freemium допомагає відстежувати ранг для ключових слів на SERP. Він надає щоденні, щотижневі або щомісячні дані щодо рейтингу ключових слів для будь-яких місць, поки ви проходите їх безкоштовну пробну версію та вводьте ключові слова в правильному порядку.

Їх звичайна електронна пошта буде інформувати вас, що допомагає знати рух ключових слів, незалежно від того, чи рухається вона вгору або вниз на різних пристроях. З точки зору прогресу рейтингу, ви можете скористатися можливістю вільного використання як професійного інструменту позиціонування ключового слова. Відвідайте: Ahrefs .

Останні слова

У конкурентній арені бізнес, SEO є безперервним процесом, щоб підтримувати ключове місце в правильному положенні з точки зору значних результатів з вашого пошукового трафіку.

Хоча відстеження позиції не достатньо, безкоштовні інструменти позиціонування позиції ключових слів не здатні задовольнити загальну потребу вашої кампанії SEO. Потім ви можете пройти через інструменти freemium, щоб скористатися перевагою загальної подорожі, поки не досягнете професійного використання гібридних платних інструментів, таких як SEMRush.

Але фремії SEMRush або SERPWatcher Надзвичайно рекомендується для вас, поки ви займаєте професійне управління SEO кампанії або мають безліч конкурентних онлайн-бізнесу повинні бути забезпечення вашого SEO подорож вгору.

Чи є у вас чудовий досвід роботи з будь-якими безкоштовними інструментами позиціонування позиції ключових слів? Ви можете вільно поділитися. Ваша соціальна частка цієї публікації високо цінується.

Повноцінний набір інструментів, аудит і наддувки SEO

Чому відстеження ключового слова є істотним?
Чому відстеження ключового слова є істотним?
Чи є у вас чудовий досвід роботи з будь-якими безкоштовними інструментами позиціонування позиції ключових слів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения