13 Помилки SEO, які запобігають розміщенню позицій у Google

 1. 1. Не вибирайте хороший хостинг
 2. 2. Не вибирайте легкий і "Seoptimized" шаблон
 3. 3. Остерігайтеся дублювання вмісту
 4. 1. Не використовуйте домен або повторювані URL-адреси.
 5. 2. Дублювання вмісту на сторінках автора або мітки.
 6. 4. Покладіть надлишкові етикетки
 7. 6. Не маючи "мапи сайту" вашого блогу
 8. 7. Створіть вміст, який не має сенсу або занадто короткий
 9. 8. Вибір поганих ключових слів або їх вибір
 10. 9. Помилки SEO з Linkbuilding
 11. 1. Ліарте купувати і обмінюватися посиланнями, як божевільні
 12. 2. Недооцінюйте внутрішні зв'язки
 13. 3. Не використовуйте посилання "nofollow", щоб спробувати "маніпулювати" потоком пейджера
 14. 4. Забудьте про зовнішні посилання dofollow
 15. 10. Не використовуйте зображення або оптимізуйте їх для SEO
 16. 12. Не слідкуйте за своїми позиціями у видачах
 17. 13. Не маючи терпіння

На відміну від того, що інші зазвичай думають, оскільки я почав працювати у світі блогів, я знав, що недостатньо написати хорошу статтю, щоб відвідувачі вашого блогу На відміну від того, що інші зазвичай думають, оскільки я почав працювати у світі блогів, я знав, що недостатньо написати хорошу статтю, щоб відвідувачі вашого блогу. Тому з першого моменту я почав працювати над веб-позиціонуванням і уникати найпоширеніших помилок SEO.

Я сказав це з початку блогу, зміст і SEO йдуть рука об руку . Зміст є королем, якщо у вас є хороша SEO оптимізація. Якщо ні, то яким би хорошим не був вміст, ніхто його не побачить.

Вміст є королем, але він не панує без SEO. Натисніть, щоб надіслати твіт

Таким чином, у цій статті я маю намір поліпшити оптимізацію SEO вашого сайту, тому я скажу вам, які помилки SEO є найбільш частими, так що ви уникаєте їх або рішень.

Примітка: у цій статті я багато розповідаю про плагін Yoast SEO. Я рекомендую вам прочитати тут посібника з налаштування.

1. Не вибирайте хороший хостинг

Виберіть хороший хостинг Для вашого сайту це перший ключовий момент, який ви повинні враховувати.

Хороший хостинг дає вам безліч переваг, які поганий вам не дає: безпека від атак, резервні копії, щоб ви нічого не втратили і т.д.

Але з точки зору SEO, якісний хостинг дозволяє мати дуже високу швидкість завантаження на вашому сайті. І це дуже позитивно впливає на позиціонування вашого сайту.

Пам'ятайте: хостинг впливає на більш ніж 50% швидкості завантаження вашого веб-сайту.

2. Не вибирайте легкий і "Seoptimized" шаблон

Слідкуючи за швидкістю завантаження, шаблон з чистим і світлим кодом може означати різницю між перебуванням на першій сторінці Google або другою.

І не тільки потрібно дивитися на швидкість завантаження , ви також повинні брати до уваги такі фактори, як реагувати дизайн , який часто оновлюється і т.д.

Я рекомендую вам переглядати ці статті, де я вам скажу як вибрати ідеальний шаблон для вашого сайту і які кращі шаблони SEO для WordPress ,

3. Остерігайтеся дублювання вмісту

Це, ймовірно, помилка SEO, що більшість блогів і веб-сайтів здійснюють.

І це не так легко вирішити, тому що потрібно враховувати багато факторів:

1. Не використовуйте домен або повторювані URL-адреси.

Більшість веб-сайтів доступні, будь-то в url "www." Або ні.

Це дуже важливо мати на увазі, тому що ви можете мати точні копії вашого сайту, не знаючи цього : один для версії без "www." І ще для версії з трьома W.

На щастя, це легко вирішити. З перенаправленням 301 на бажаний домен буде більш ніж достатньо.

Для отримання додаткової інформації про встановлення бажаного домену відвідайте безпосередньо цього змісту підтримки Google.

Інший спосіб побачити, якщо ви не робите цю помилку, - перейти до вихідного коду Інтернету і переконатися, що у вас є канонічне посилання на правильний URL (rel = "canonical").

Хіба ви не знаєте, як це робиться?

Я поясню.

Введіть свій веб-сайт з браузера, клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Переглянути вихідний код" . Ви також можете отримати доступ до нього за допомогою комбінації клавіш "CTRL + U" .

Ви також можете отримати доступ до нього за допомогою комбінації клавіш CTRL + U

Потрапивши всередину вихідного коду, потрібно просто натиснути "CTRL + F", щоб відкрити пошукову систему і поставити слово "канонічний" (він буде позначений у тексті). Наступний rel = "canonical" повинен бути кращим URL.

Це відбувається не тільки з трьома Ws, це також відбувається з типовими "/" рисами , які зазвичай розміщуються в кінці URL-адреси. Якщо ваш веб-переглядач пропонує вміст для URL-адреси за допомогою панелі, а для URL-адреси без рядка, ви повинні змінити її.

Мета полягає в тому, що хоча ви пишете URL-адресу по-іншому, вона перенаправляється на версію URL, яку ви вирішили. Або з гратами або без них на кінці.

2. Дублювання вмісту на сторінках автора або мітки.

Цей тип сторінок створює копію вмісту, що вже включено до вашого блогу.

Якщо в блозі є лише один автор, сторінка автора матиме точно той самий вміст, що й сторінка блогу, і тому Google виявить його як дубльований вміст.

Зайве говорити, що це створює серйозну проблему дублювання контенту.

Однак це легко вирішується за допомогою плагін SEO , Один з кращі безкоштовні плагіни для WordPress SEO.

Вам потрібно лише ввести параметр " Заголовки та цілі " плагіна -> Файли та деактивувати файли автора.

Для етикетки це те ж саме, але вам доведеться перейти на вкладку Таксономія і ввести "noindex" етикетки.

4. Покладіть надлишкові етикетки

Ми продовжуємо тему етикеток.

Використання міток зменшується. Ви навіть можете знайти багато блогів, які не використовують їх.

Основна ідея тегів полягає в групуванні повідомлень на одне й те саме слово на тій же сторінці файлу. Однак тепер це стало методом фільтрації більшої кількості ключових слів у контенті, що потрапляє в надмірну оптимізацію (те, що Google вже взяв до уваги і покарає його, тому етикетки не використовуються).

Якщо ви вирішите їх використовувати, я рекомендую вам не використовувати більше двох-трьох міток на статтю, і завжди намагайтеся, щоб ці мітки були в декількох статтях.

Типовий віджет, який був поставлений років тому в нижньому колонтитулі або в бічній панелі з назвою "Хмара тегів" , також є іншою помилкою, яка продовжує робити ще багато блогів.

Введення окремих слів без відповідного вмісту лише для того, щоб спробувати позиціонувати їх, є практикою, яку Google (і користувач) бачить з дуже поганими очима. Це сприяє ключове слово (надмірне використання ключових слів) і зменшує досвід користувача .

Не кажучи вже про канібалізацію ключових слів : ваші власні ключові слова роблять конкуренцію іншому контенту на вашому сайті за допомогою цих ключових слів. Будьте обережні з цим.

Крім того, ці типи віджетів не дозволяють мати більш точний контроль щільності ключових слів .

У результатах пошуку Google все ще можна знайти нічого оптимізованого . Те, що не повинно відбуватися, тому що з базовими знаннями про SEO на сторінці, ця помилка повинна бути більше, ніж вирішена.

Якщо не налаштовано блогером або веб-майстром, URL-адреса та назва будуть однаковими, як h1, а мета-опис буде випадковим текстом, вибраним Google.

Це призводить до того, що все буде занадто довгим, а еліпси - у кінці кожного елемента. Не тільки візуально дуже погано, але CTR буде набагато нижче і, отже, позиція нашого вмісту в видачах .

Але це також має просте рішення і знову ж таки завдяки плагіну yous seo . За допомогою цього плагіна ми можемо змінити до нашого примхи кожен з елементів, які з'являться в Google.

Ось приклад оптимізованого заголовка, URL-адреси та опису мета:

І якщо ви все ще не дуже добре знаєте, де розміщувати вибрані ключові слова або оптимізувати SEO на сторінці ваших текстів, не пропустіть цю статтю: І якщо ви все ще не дуже добре знаєте, де розміщувати вибрані ключові слова або оптимізувати SEO на сторінці ваших текстів, не пропустіть цю статтю:

Керівництво SEO: Як написати статтю, щоб позиціонувати її в Google

6. Не маючи "мапи сайту" вашого блогу

Це одна з найбільш основних помилок SEO . Це не так часто, як інші, але навіть сьогодні я знайшов клієнтів і читачів, які просять поради і досі не мають карти сайту .

Sitemap.xml - це файл, який містить URL-адресу вашого веб-сайту (ви можете вирішити, які сторінки ви хочете бути у файлі). Цей файл допомагає павукам Google проходити через веб-сайт, щоб краще зрозуміти структуру вашого веб-сайту та правильно індексувати його .

Якщо ви хочете дізнатися більше про карту сайту, я залишу вам це Вміст Google , і, звичайно, моє на сайті sitemap так що ви не маєте жодних проблем зі створенням вашого.

Щоб дізнатися, чи створено карту сайту, потрібно перейти до консолі пошуку Google і натиснути "Відстеження" -> "Мапи сайтів".

Ще раз, yoast SEO плагін також відповідає за створення одного для вашого блогу або веб-сайт, якщо у вас немає ще.

І те ж саме стосується файл robots.txt , дуже важливий файл для оптимізації сканування вашого веб-сайту.

7. Створіть вміст, який не має сенсу або занадто короткий

Зрозуміло, що наявність високої частоти при додаванні контенту добре для веб-позиціонування. Але все в межах.

Якщо ви пишете статті, які не вносять жодного внеску, не створюватимуть відвідувань або завантажувати позиції в Google .

Створення контенту неможливо. Вміст має додати значення ; бути корисним для цільової аудиторії.

Звідси ви можете отримати ще одну помилку : одержимі SEO і забувши, що ми пишемо для людей.

І те ж саме відбувається з занадто коротким вмістом (ще одна з помилок SEO, які найбільше вдаються). Якщо ви збираєтеся створювати якісний контент, то найбільш нормальним є те, що він довгий.

Таким чином, вони витратять більше часу на ваш сайт і нададуть соціальні сигнали Google, які змусять вас піднятися на кілька позицій .

Око, щоб не створювати вміст занадто великим, ви краще позиціонуєте. Але, як логічно, чим більше вмісту, тим більша кількість ключових слів можна включити.

Як я вже говорив: все в межах.

8. Вибір поганих ключових слів або їх вибір

Настільки важливо знати, як написати статтю, що позиції в Google, як знати, як вибрати кращі ключові слова для вашого вмісту.

Недостатньо зробити кілька пошуків у Google і побачити пропозиції, які велика G кидає на вас, але це також гарна ідея зробити хороше вивчення ключових слів навіть для кожного вмісту, який ви збираєтеся опублікувати.

Інструмент SEO, який може допомогти вам у виконанні цього завдання semrush ,

Все це ми вже обговорювали в блозі, так що якщо ви хочете дізнатися, як вибрати кращі ключові слова, подивіться цієї статті ,

9. Помилки SEO з Linkbuilding

Якщо ви все ще знаєте, що таке linkbuilding , зворотні посилання або посилання dofollow і nofollow , я рекомендую вам прочитати цієї статті перед тим, як продовжити

Тепер, коли ви знаєте основи, ми починаємо з найпоширеніших помилок цієї стратегії SEO:

1. Ліарте купувати і обмінюватися посиланнями, як божевільні

Незалежно від того, платні чи безкоштовні посилання, ви повинні добре знати, що ви робите.

Щоб отримати посилання на ваш сайт з будь-якого сайту, що дозволяє це, буде самогубство вашого проекту .

Перш за все потрібно дотримуватися чотирьох правил:

 • Якість> Кількість. Краще мати кілька посилань на авторитетні сайти, ніж багато хто на ненадійних сайтах.
 • Ваші вхідні посилання повинні бути природними . Шукайте природність у ваших посиланнях . Вони приходять зі сторінок, які говорять про вашу тему.
 • Остерігайтеся спаму вашого сайту або купівлі посилань на фермах посилань (це навіть контрпродуктивно).
 • Змінюйте якірний текст або якірний текст.

Місце, де важливі ваші посилання .

Найкращим і найбільш природним зв'язком є ​​те, що знаходиться в межах основного змісту ; ні в колонтитулі, ні в бічній панелі, ні в інших місцях.

2. Недооцінюйте внутрішні зв'язки

Інша поширена помилка - забути про внутрішні зв'язки або не дати їм значення, якого вони заслуговують.

Ви повинні взяти їх до уваги, тому що це більше, ніж доведено внутрішні посилання Вони передають "сік зв'язку" по всій сторінці і передають силу.

Будь-яке внутрішнє посилання, яке має відношення до вмісту , допоможе вам поліпшити позиціонування і буде дуже корисним для читача. Які будуть проходити через більше сторінок вашого веб-сайту; таким чином, зменшується показник відмов .

Є деякі плагіни, які додають до кінця статті відповідний вміст вашого блогу з відповідними посиланнями. Проблема з ними полягає в тому, що ви не зможете керувати якорним текстом кожного посилання.

Моя рекомендація полягає в тому, щоб ви вручну вводили їх у свій вміст або використовували цю тактику разом із плагіном відповідного вмісту .

3. Не використовуйте посилання "nofollow", щоб спробувати "маніпулювати" потоком пейджера

Nofollow посилання не передають повноваження, але вони споживають його. Тобто, посилання nofollow не передає повноваження до місця призначення посилання, але це повноваження витрачається.

Отже, всупереч тому, що багато хто думає, ви НЕ можете скористатися ними, щоб зробити ще більш потужну внутрішню структуру зв'язків, використовуючи посилання на сторінки, які вас цікавлять.

Як використовувати передачу повноважень на сторінку контактів або на сторінку політики конфіденційності?

З точки зору SEO, nofollow не слугує для того, щоб розбавляти стільки зв'язки між внутрішніми сторінками. Проте вони можуть бути корисними для оптимізації бюджету сканування, але ми ще поговоримо про це.

Можливість "маніпулювати" потоком повноважень на сторінки, які вас цікавлять, використовують посилання, використовуючи javascript. Роботи Google не інтерпретують їх як посилання (хоча Google знає, що вони є), тому не передає владу через них.

4. Забудьте про зовнішні посилання dofollow

Так, виконати довідку зовнішні посилання передають частину вашого повноваження.

Однак посилання на авторитетні або довірені сторінки, які дійсно додають користь користувачеві, є позитивним для SEO .

Боти пошукових систем будуть слідувати за посиланням, і ви побачите, що це важлива сторінка і пов'язана з вашим вмістом. Це додасть точок і пошукові системи почнуть любити вас більше.

Якщо у вас немає будь-яких зовнішніх посилань або всі є nofollow, Google підозрює і замість того, щоб завантажувати позиції, поставивши всі посилання в більш "неприродні", ви почнете падати на останні позиції .

10. Не використовуйте зображення або оптимізуйте їх для SEO

Картина коштує тисячі слів. Або, принаймні, це те, що вони говорять.

Ясно, що зображення дуже важливі для вашого вмісту . І, звичайно, вони також позиціонують .

Він не тільки надає інформацію в іншому форматі, але також привертає увагу і заохочує читача продовжувати читання.

Скільки зображень використовувати?

Це буде залежати від вашого змісту та вашої компетентності.

Truquito : подивіться на перші позиції в Google за ключовими словами, які ви хочете конкурувати, і покладіть декілька зображень, подібних до них.

Truquito : подивіться на перші позиції в Google за ключовими словами, які ви хочете конкурувати, і покладіть декілька зображень, подібних до них

Але недостатньо лише розмістити зображення. Якщо ви не хочете, щоб ваш веб-сайт завантажувався в ритмі равлики, краще навчитися оптимізуйте зображення вашого wordpress ,

Нарешті, ще два поради щодо зображень:

 • Не забудьте помістити ключове слово в ім'я файлу, перш ніж завантажувати їх.
 • Після того, як ви зробите своє зображення, додайте ключове слово до назви та тегів ALT.

Слід звернути увагу, що всі ваші зображення мають тег alt і основні ключові слова. Google надає великого значення цій етикетці, тому що це текст, який буде відображатися, якщо виникає проблема під час завантаження відповідного зображення.

Всі статті, які ми пишемо, включені до однієї або декількох категорій.

Мета кожної статті полягає в тому, щоб охопити якомога більше читачів. Але чому б не спробувати позиціонувати категорії безпосередньо?

Якщо розміщена стаття приносить вам веб-трафік, уявіть, що приносить ціла категорія.

Якщо ви хочете дізнатися, як розташувати категорію, я залишаю вам ці ключі:

 • Розмістіть ексклюзивний вміст на кожній сторінці категорії. Тобто, в кожній категорії впишіть текст "seoptimized", до якого включите ключові слова, безпосередньо пов'язані з нею. Не забудьте включити зображення, щоб додатково збагатити вміст.
 • Включіть URL-адреси категорій у стратегію створення посилань . Незалежно від того, з внутрішнім або зовнішнім будівництвом посилань, обидві дозволить значно поліпшити позиціювання категорій. Стратегія така ж, як для будь-якої статті: SEO на сторінці + SEO off page .

12. Не слідкуйте за своїми позиціями у видачах

Не забувайте стежити за своїми позиціями в результатах пошуку.

Кожен раз, коли ви намагаєтеся позиціонувати себе за ключове слово (або ви вже позиціонували), ви зацікавлені, щоб побачити, як ваша робота в SEO розвивається, щоб побачити, чи потрібно щось поліпшити або змінити стратегію, щоб зберегти позиції, що ростуть.

Дізнайтеся, як відстежувати свої позиції за допомогою цієї статті: Знайте позицію свого веб-сайту в Google ,

13. Не маючи терпіння

Як каже моя мати: "Терпіння, мати всіх наук".

І ще більше в SEO. Ви повинні розуміти, що досягнення високих позицій Google є тривалим процесом, який у більшості випадків не оцінюється до 4 місяців з моменту початку роботи в SEO.

Я знаю багато людей, які кажуть мені: "Гей, я хочу з'явитися попереду цієї мережі, яка є моєю конкуренцією і знаходиться на першій сторінці Google, коли ви будете готові?" Або "Якщо я буду платити більше, ви можете поставити мене в перше місце на наступному тижні? "

І все це прикидається, щоб отримати його виключно з SEO на сторінці і з практично новою сторінкою.

Проблема в тому, що є багато людей, які думають про це з'являються на найвищих позиціях Google Ви отримуєте, додаючи кілька слів тут і там, і все. Що це не має значення авторитет конкуренції або час, який він займає в Інтернеті.

І це не так, попадання на ці посади тягне за собою велику роботу . Все залежить, звичайно, від ніші. Але зазвичай це будуть місяці або роки роботи.

Не кажучи вже про великі компанії, де перебування на першій сторінці Google - це битва між SEO, які працюють на них.

Повторю:

Терпіння, наполегливість і робота є ключем до оптимізації нашої присутності в пошукових системах.

І тут стаття. Ви вже знаєте найбільш поширені помилки SEO і як їх уникнути.

Якщо ви зробите одну з них, вирішіть їх, і ви побачите, як органічний трафік з часом зростає.

Не забудьте поділитися і прокоментувати, якщо ці помилки SEO були корисні!

Ми читаємо!

Вас також може зацікавити ...

Хіба ви не знаєте, як це робиться?
Як використовувати передачу повноважень на сторінку контактів або на сторінку політики конфіденційності?
Скільки зображень використовувати?
Але чому б не спробувати позиціонувати категорії безпосередньо?
Я знаю багато людей, які кажуть мені: "Гей, я хочу з'явитися попереду цієї мережі, яка є моєю конкуренцією і знаходиться на першій сторінці Google, коли ви будете готові?
Або "Якщо я буду платити більше, ви можете поставити мене в перше місце на наступному тижні?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения