13 порад для кращого SEO

 1. Завантажте Ваш посібник з основ SEO
 2. Початок (або поліпшення) блогу вашої компанії
 3. Зовнішні технології SEO
 4. Технології SEO на місці
 5. Вихідні посилання
 6. Доменне ім'я
 7. Опис
 8. Зображення
 9. Вміст
 10. Завантажте Ваш посібник з основ SEO

Завантажте Ваш посібник з основ SEO

Отримайте свій безкоштовний, 2-сторінковий SEO контрольний список, який ви можете використовувати на кожному сайті, який ви будуєте, та публікації в блозі, які ви публікуєте.

Ви коли-небудь чули це питання від клієнта?

"Чи знаєте ви SEO?"

Якщо ви ще цього не зробите, ви скоро. Клієнти знають, що пошукова оптимізація (SEO) важлива, чи вони впевнені в тому, як вона працює, чи ні. Вони знають, що їм потрібен трафік на своїх сайтах для того, щоб усі ваші важкі роботи по проектуванню і кодуванню були корисними. І вам потрібно SEO відбивні теж. Підвищення рейтингу пошуку може означати різницю між ледве стоячи на плаву, як фрілансер і прийняття ваших проектів.

Але зіткнемося з цим. Клієнти не єдині, хто може знайти SEO трохи ... таємничий. І так само, як і в інших аспектах технології, єдиний спосіб дійсно навчитися навичкам - це зробити.

Ви робите резолюції Нового року для вашого особистого життя, так чому б не зробити їх для вашого професійного життя, а також? Початок залучення трафіку на свій блог або бізнес (і дізнатися, як дати своїм клієнтам те, що їм потрібно!), Зробивши 12 рішень для поліпшення пошукової оптимізації (SEO). SEO здається незрозумілим, але як тільки ви отримаєте повішення, ви побачите, що це не так складно, і це призведе до трафіку. Павуки пошукової системи скануються в Інтернеті, щоб зрозуміти веб-сайти та визначити пріоритетність їхнього пошуку в пошуку. SEO є величезною темою - є курси на ній, книги про неї, і безліч досліджень - але я збираюся розпочати вас з декількох простих, але важливих порад, які ви можете почати реалізовувати відразу.

Початок (або поліпшення) блогу вашої компанії

За статистикою від InsideView , B2B торговці, які використовують блоги, генерують на 67% більше потенційних клієнтів, ніж ті, що не мають. Якщо у вас вже є корпоративний або особистий блог, настав час послідовно починати писати, оскільки Кафе трафіку генерації виявилося, що коли ви пишете між 21 і 54 повідомленнями в блогах, генерація трафіку в блогах збільшується до 30%.

Зовнішні технології SEO

Якщо блогери, компанії та веб-сайти посилаються на ваш сайт, це добре для вашого SEO. Це вказує на те, що ви виробляєте якісний контент, який хочуть читати інші люди. Згідно з Pro Blogger, це особливо корисно, якщо вхідні посилання з високого рейтингу сайтів, мають відношення до тем, про які ви писали, і використовуєте відповідні ключові слова у цьому посиланні. Є багато способів збільшити віддалений SEO, але моя найбільша порада полягає в тому, щоб виробляти якісний контент, формувати відносини з іншими компаніями, а також робити внесок у онлайн-публікації.

Технології SEO на місці

Як видно з назви, це методи, реалізовані на вашому сайті. До них відносяться: назва публікації, мета-посилання та ключові слова.

 • Заголовок повідомлення: Якщо у вашій компанії є блог, повідомлення повинні мати назви, які змушують людей читати їх. Найкраща практика для назв полягає в тому, щоб подумати про те, які слова ви шукаєте, щоб знайти пост. Заголовки повинні бути помітними, інтригуючими та описовими. Включіть ключові слова на початку заголовка, щоб люди знали, що таке повідомлення. Дайте зрозуміти, що читач знайде, коли вони натиснули на посилання - ви отримаєте винагороду за те, що люди залишаться на вашому сайті, замість того, щоб відразу відправитися.
 • Постійне посилання: Це посилання на певний блог. На відміну від посади, постійна посилання оптимізована для SEO, а не для читачів, тому вона може бути чимось простим, як "seo-basics-for-bloggers". Покладіть дефіси між словами і використовуйте малі літери. Включіть ключове слово на початковому етапі, щоб тема публікації була чіткою.
 • Ключове слово Rich Content: Ключові слова - це терміни, які користувачі будуть шукати, щоб дістатися до вашого веб-сайту. Pro Blogger рекомендує подумати про те, як би ви хотіли, щоб люди знаходили цю посаду в пошукових системах, що люди будуть вводити в пошукову систему, щоб знайти вашу тему, і результати, які з'являються, коли ви вводите ключові слова в пошуковій системі. Є багато деталей щодо розміщення ключових слів у повідомленні, але найбільш загальним правилом великого пальця є включення їх кілька разів по всьому посту. Тільки будьте обережні, щоб не розбавити свій контент - сайт повинен мати сенс, і задоволення читача має бути вашим головним пріоритетом. Не надсилайте спам своїм читачам за допомогою ключових слів.
 • Взаємозв'язок: це посилання на інші публікації та сторінки вашого блогу або веб-сайту. Коли ви публікуєте посилання на публікацію або сторінку, павук буде сканувати її. Можливо, більш важливим є те, що ваші читачі будуть частіше відвідувати інші ваші публікації. Одна тактика, яка експоненціально збільшує кількість переглядів сторінок для блогів моїх клієнтів, включаючи "рекомендоване читання" в кінці кожного повідомлення, посилаючись на подібні та відповідні повідомлення.

Вихідні посилання

Посилання на ресурси та інші сайти є корисним для ваших читачів і для збільшення SEO, оскільки це показує, що ваш сайт є корисним ресурсом. Рекомендується відкривати всі посилання на іншій вкладці, щоб користувачі залишалися на вашому сайті та продовжували читати.

Доменне ім'я

Ваше ім'я домену - це назва вашого веб-сайту. Вибирайте його розумно. Вона повинна бути описовою, легко запам'ятовуватися і мати відношення до вашого вмісту.

Опис

Ваш опис - це короткий опис того, що стосується вашого бізнесу. Якщо ви шукаєте в блозі або бізнесі в Google, з'явиться опис. Він повинен бути коротким, описовим і відповідним.

Зображення

Якщо ви оптимізуєте зображення для SEO, вони можуть з'явитися в пошуках зображень. Це також допоможе вашому SEO на Pinterest.

 • Alt-Tag: Google використовує Alt-Tag, щоб зрозуміти, про що йде мова та публікація. Alt-Tag є дійсно важливим для блогерів, тому що це те, що описує Pinterest, коли хтось буде безпосередньо з вашого сайту. Alt-Tag повинен описувати зображення або повідомлення. Наприклад, для недавньої статті, яку я написав, я б зробив Alt-Tag, “ Основи SEO для блогерів від Елана Лін Гросс ”.
 • Назва зображення: Заголовок зображення відображається, коли хтось поміщає курсор на зображення.
 • Image Filename: замість того, щоб називати зображення DSC1000.jpg, вам слід надати йому описову назву, яку павук може прочитати і зрозуміти. Використовуйте ключові слова та дефіси для розділення слів. Замість того, щоб називати зображення "Рецепт1", я б назвав його "спагетті-сквош-мак-і-сир-рецепт.jpg".

Вміст

Найбільш важливі поради SEO не стосуються назв, тегів або ключових слів. Найкращий спосіб збільшити ваш SEO полягає в тому, щоб послідовно писати оригінальний контент, який забезпечує ваші читачі. Ви отримаєте більше інформації, яка потім з'явиться в результатах пошуку. Крім того, ви створите лояльних людей, які повертаються знову і знову, щоб читати ваші повідомлення і вчитися у вас.

Використовуйте ці поради для експоненційного збільшення трафіку в наступному році! І не забудьте завантажити безкоштовний, 2-сторінковий SEO контрольний список, який ви можете використовувати на кожному сайті, який ви будуєте, та публікації в блозі, які ви публікуєте.

Завантажте Ваш посібник з основ SEO

Отримайте свій безкоштовний, 2-сторінковий SEO контрольний список, який ви можете використовувати на кожному сайті, який ви будуєте, та публікації в блозі, які ви публікуєте.

Ви коли-небудь чули це питання від клієнта?
Quot;Чи знаєте ви SEO?
Ви робите резолюції Нового року для вашого особистого життя, так чому б не зробити їх для вашого професійного життя, а також?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения