13 способів негайно поліпшити SEO рейтинг вашого сайту

 1. Що таке юзабіліті сайту?
 2. Як хороше використання веб-сайту покращити рейтинг SEO?
 3. 1. Корисний, високоякісний, відповідний зміст
 4. 2. Швидкість завантаження сторінки
 5. 3. Оптимізація зображення
 6. 4. Теги заголовків
 7. 5. Вихідні посилання
 8. 6. Різні мультимедіа
 9. 7. Зламані посилання
 10. 8. Читаність
 11. 9. Макет і форматування
 12. 10. Зв'яжіться з нами
 13. 11. Архітектура сайту та навігація
 14. 12. Мобільна оптимізація
 15. 13. Соціальний обмін
 16. Вирішення конфлікту між юзабіліті та SEO «найкращою практикою»

Що приходить на розум, коли ви бачите термін  SEO  “

Що приходить на розум, коли ви бачите термін " SEO “? Де ви зосереджені всі свої енергії, коли ви намагаєтеся поліпшити SEO рейтинг вашого сайту?

Більшість людей зосереджують значну частину свого часу на «ключових словах», а не на багато чого іншого.

Однак, якщо ви старанно працюєте над оптимізацією ключових слів, але все ще не отримуєте бажаних результатів, можливо, вам доведеться розглянути інші фактори, які впливають на рейтинг SEO.

Алгоритми пошукової системи не тільки оцінюють релевантність ваших ключових слів на сторінках, а й метаданих, щодо пошукових термінів користувача, але також оцінюють таку інформацію, як тривалість перебування відвідувачів на вашому сайті, показник відмов, непрацюючі посилання, сторінки переглянуті, вхідні та вихідні посилання тощо ...

Надання користувачам залишатися на вашому веб-сайті та взаємодіяти з вашим вмістом може підвищити рейтинг вашого веб-сайту, і ви можете це зробити поліпшення досвіду та зручності користування веб-сайту.

Використання ключових слів для переходу відвідувачів на ваш сайт - це лише половина історії. Якщо ви звертаєтеся до SEO як " оптимізація веб-сайту для користувачів, які використовують пошукові системи «Поняття зручності для користувачів стає важливим фактором.

У цій статті я розгляну різноманітні аспекти юзабіліті сайту, які впливають на рейтинг сайту, як покращити рейтинг SEO за рахунок покращення зручності використання веб-сайтів і того, що робити, коли виникає конфлікт між юзабіліті та SEO.

Що таке юзабіліті сайту?

Зручність використання веб-сайту охоплює багато елементів дизайну веб-сайтів, більшість з яких також прив'язані перетворення .

Ось декілька, які можуть вплинути на рейтинг вашого веб-сайту:

 • Ефективність : чи можуть користувачі досягти своїх цілей, коли вони прийдуть на ваш сайт? Наприклад, чи можуть вони знайти потрібну інформацію, замовити потрібну продукцію або зв'язатися з компанією для обслуговування клієнтів?
 • Ефективність : підвищення ефективності - ефективність. Крім того, як можна досягти мети, наскільки швидко користувач може виконати завдання? Якщо відвідувачі не можуть знайти ефективне та ефективне те, що потрібно, на вашому веб-сайті, вони частіше перейдуть. Коротший час, який вони витрачають на ваш сайт, може негативно вплинути на рейтинг SEO.
 • Можливість вивчення : користувачі можуть навчитися швидко переміщуватися по сайту? Чи підтримують виклики до дії, які можна натискати, щоб відвідувачі знали, як взаємодіяти? Коли відвідувачі витрачають занадто багато часу на те, щоб зрозуміти, як користуватися вашим веб-сайтом, вони витрачають менше часу на споживання інформації або переглядають ваші продукти. Плюс, коли вони не можуть знайти те, що їм потрібно, то, ймовірно, вони будуть розчаровані, перейдуть і ніколи не повернуться.
 • Запам'ятовується : можуть користувачі повторно знайти Ваш сайт наступного разу вони йдуть на пошуковій системі? Повторити трафік може допомогти вам отримати підвищення рейтингу Google. Відвідувачі можуть знайти ваш веб-сайт, а потім перейти з нього за низкою причин. Вони можуть згадати його пізніше і спробувати знайти його знову. Чи є ключове слово, пов'язане з цим пошуком, досить запам'ятовується, щоб вони могли знайти ваш сайт знову?
 • Попередження помилок: певні помилки на веб-сайті можуть вплинути не тільки на досвід користувача, але і на SEO-рейтинг. наприклад, помилка 404 Сторінка не знайдена, посилання, що говорить одне, але відображає щось інше, або непрацююче посилання, яке більше не є дійсним.

наприклад, помилка 404 Сторінка не знайдена, посилання, що говорить одне, але відображає щось інше, або непрацююче посилання, яке більше не є дійсним

( Джерело зображення )

Як хороше використання веб-сайту покращити рейтинг SEO?

Пошукові системи заохочують сайти, які є зручними для користувачів, що означає високу зручність у використанні. Google надає перевагу сайтам, які не тільки багаті на ключові слова, але й демонструють залучення користувачів .

Рейтинг SEO покращується, коли відвідувачі перебувають на вашому сайті довше, переглядають більше сторінок і повторюють свої відвідування. Чим більш зручним буде ваш сайт, тим більше шансів це статися.

Давайте подивимося на 13 елементів, які не тільки підвищують зручність використання вашого сайту, але й допомагають покращити рейтинг SEO:

1. Корисний, високоякісний, відповідний зміст

Час затримки - це кількість часу, який відвідувачі витрачають на ваш сайт, і це може вплинути на рейтинг SEO.

Коли ви надаєте корисний контент, відвідувачі, як правило, залишаються на вашому веб-сайті довше, щоб споживати інформацію і, отже, збільшувати час перебування.

На основі цього дослідження , вміст від 2000 до 2500 слів, здається, найвищий у результатах пошуку.

Незважаючи на те, що кількість слів не визначає світ SEO - ніхто не буде читати ваші речі, якщо їм це не допоможе - довший вміст дає вам можливість надавати більше цінності, включати більше ключових слів, включати більше вихідних посилань, і, звичайно, отримувати людей витрачати більше часу на читання для збільшення часу перебування.

Іншою причиною створення корисного вмісту є те, що коли відвідувачі відзначають ваш вміст Chrome Це покращить рейтинг SEO вашого сайту в Google.

Вміст близько 2500 слів отримує найбільшу кількість соків Google.

Вміст близько 2500 слів отримує найбільшу кількість соків Google

( Джерело зображення )

2. Швидкість завантаження сторінки

Обидва Google і Bing беруть до уваги швидкість завантаження сторінки в алгоритмі рейтингу веб-сайтів.

Користувачі можуть залишити ваш сайт, якщо їм доводиться чекати лише кілька секунд для завантаження кожної сторінки. Це могло зашкодити вашому часу перебування, збільшити ваш показник відмов і зменшити кількість переглядів сторінок - все це може зашкодити вашому рейтингу SEO.

Є багато способів збільшити швидкість завантаження сторінки , деякі з яких включають використання плагінів кешування, переконайтеся, що код є чистим та упорядкованим, оптимізація розмірів зображення , зменшення кількості плагінів і мінімізація переадресацій.

Правильна оптимізація зображень може допомогти зменшити розмір файлу та підвищити швидкість завантаження.

Правильна оптимізація зображень може допомогти зменшити розмір файлу та підвищити швидкість завантаження

( Джерело зображення )

Дослідження показали, що Використання зображень хорошої якості може підвищити коефіцієнт конверсії . Правильна оптимізація зображень може допомогти вам скористатися перевагами з використанням фотографій генерувати співчуття, підвищувати довіру і покращувати досвід відвідувачів, не заважаючи часу завантаження, що може вплинути на ваш рейтинг SEO.

3. Оптимізація зображення

Крім формату файлу зображення і розмірів, є й інші способи, щоб переконатися, що ваші зображення працюють над вами на фронті SEO.

Ви можете сигналізувати про релевантність вашого вмісту для пошукових систем за допомогою ключових слів для назви файлу зображення, тега alt, назви, опису та підпису.

4. Теги заголовків

Ніхто не любить бігти в стіну тексту.

Гарне форматування вмісту значно покращує користувальницький досвід вашого веб-сайту. Це робить читачів більш охоче витрачати час на читання вашого контенту і повертатися за додатковою інформацією, що в кінцевому рахунку буде сигналом вашої релевантності для пошукових систем.

Правильне використання тегів заголовків може допомогти розбити вміст на розділи, які легше читати та використовувати.

Легко вставити теги заголовків у WordPress, щоб поліпшити досвід користувачів і покращити рейтинг SEO вашого сайту.

Легко вставити теги заголовків у WordPress, щоб поліпшити досвід користувачів і покращити рейтинг SEO вашого сайту

( Джерело зображення )

Пошукові системи також оцінюють ключові слова в тегах заголовків. Включаючи відповідні терміни в теги заголовків, ви також підвищуєте свій рейтинг SEO щодо цих ключових слів.

5. Вихідні посилання

Щоб зробити ваш вміст більш корисним і актуальним, можна надати посилання на авторизовані сайти для отримання більш глибокої інформації, яку можуть використовувати ваші читачі.

Посилання на відомі авторитетні сайти не тільки підвищить релевантність вашого вмісту і часу читачів витрачати на ваш сайт, але також вважається, що він посилає сигнали довіри Google і покращує рейтинг SEO.

Однак, більше не обов'язково краще. Занадто багато вихідних посилань може бути відволікаючим і зробити зміст важко пройти.

6. Різні мультимедіа

Зображення, відео, слайд-шоу та аудіо допоможуть збагатити користувальницький досвід і дозволять вам надавати інформацію, яка найбільш підходить для ваших ідеальних відвідувачів сайту.

Вони також виступають як сигнал якісний вміст для пошукових систем… зрештою, ви вклали в роботу, щоб ваш вміст виглядав добре і інтерактивно!

Відео-маркетинг стає все більш важливим елементом у залученні користувачів і конверсії. Знайдено, що веб-сайти, які використовують відео, можуть досягти більш високого показника переходів на 4,8% у порівнянні з 2,9% у середньому на веб-сайтах, які не використовують відео.

Відео надає відвідувачам більше часу на веб-сайт і зберігає більше інформації.

Відео надає відвідувачам більше часу на веб-сайт і зберігає більше інформації

( Джерело зображення )

7. Зламані посилання

Хто хоче отримати 404 сторінку після натискання посилання? Неправильні посилання роблять погану зручність використання.

Мало того, що пошукові системи розглядають велику кількість непрацюючих посилань як сигнал старого, занедбаного сайту, і це може вплинути на ваш рейтинг SEO.

На щастя, вам не доведеться проходити кожну сторінку на вашому сайті і перевіряти посилання вручну. Існує багато інструментів і програм, які допоможуть переконатися, що ваш сайт не містить пошкоджених посилань, наприклад:

8. Читаність

Навіть якщо у вас є добре освічена аудиторія, вони, ймовірно, не хочуть розшифровувати дисертацію на докторську дисертацію кожного разу, коли вони відвідують ваш сайт і читають ваш вміст. Ви не хочете, щоб вони відмовилися від читання вашого вмісту і віддалялися, тому що це занадто важко перетравити.

Легке читання та розуміння вмісту допомагає зробити його корисним для ваших читачів. Деякі експерти також вважають, що Google враховує читабельність при ранжуванні веб-сторінок.

Можна використовувати різноманітні інструменти для перевірки читабельності вмісту, зокрема:

9. Макет і форматування

Правильне форматування та зручне розташування допоможуть поліпшити роботу користувачів і спростити сканування та перегляд вмісту, щоб ваші читачі залишалися на вашому сайті довше та споживали інформацію вашого веб-сайту.

Форматування може значно поліпшити зручність використання веб-сторінки, зробивши вміст легким для читання:

 • Використовуйте розмір шрифту та типографіку, які легко читати.
 • Використовуйте жирний шрифт і кольори - економно і стратегічно - для виклику важливої ​​інформації та спрощення сканування вмісту.
 • Використовуйте короткі абзаци та достатній міжрядковий інтервал - ніхто не любить стіну тексту.
 • Використовуйте марковані або нумеровані списки для ясності.
 • Використовуйте такі методи, як повзунки, вкладки, прогресивні макети, структуровані сітки, модальні вікна, елементи перекидання, акордеони та мега-випадаючі меню, щоб організувати вміст і додати інтерактивність.
 • Розбийте вміст на розділи з підзаголовками. Правильне використання тегів заголовків, які включають ключові слова, також допомагає покращити рейтинг SEO.

10. Зв'яжіться з нами

Згідно з цей документ Google (стор.98), веб-сайти, які мають достатню контактну інформацію, вважаються більш гідними довіри і тому можуть бути вищими за пошуковими системами.

Включаючи сторінку "Зв'язатися з нами" на своєму веб-сайті та вкладаючи посилання в навігацію, вона не тільки забезпечує хороший досвід користувачів (особливо якщо у вас є сайт електронної комерції), але також потенційно може заробити вам деякі соки Google.

Виявлено, що добре продумана контактна форма збільшує участь користувачів у онлайн-присутності компанії . Це також допомагає генерувати нові можливості для бізнесу, залучає нових потенційних клієнтів, покращує обслуговування клієнтів та багато іншого.

Приклад сторінки "Зв'язатися з нами".

Приклад сторінки Зв'язатися з нами

11. Архітектура сайту та навігація

Коли відвідувачі не можуть знайти те, що потрібно на веб-сайті відразу, вони, швидше за все, залишать сайт, і це сприяє підвищенню показника відмов, низького часу перебування та низького числа переглянутих сторінок.

Добре продумана архітектура сайту, відображена в прозорій навігації, має вирішальне значення для того, щоб допомогти відвідувачам знайти те, що вони хочуть на вашому сайті, досягти своїх цілей і повертатися повторно (повторні відвідування можуть покращити рейтинг SEO).

«Плоска» архітектура сайту не тільки полегшує пошук контенту, але й допомагає покращити рейтинг SEO, оскільки вона поширює посилання на всі критичні сторінки, що полегшує пошук пошуковим системам всього сайту.

( Джерело зображення )

Приклад чіткої стислої навігації по сайту.

Приклад чіткої стислої навігації по сайту

12. Мобільна оптимізація

Станом на квітень 2015 року компанія Google почала покарати сайти, які не оптимізовані для мобільних пристроїв натиснувши на свій рейтинг пошукової системи.

Все більше користувачів споживають вміст на мобільних пристроях і не є мобільний оптимізований вплине на досвід та конверсію користувачів.

Це особливо важливо для B2B маркетологів. Дослідження показав, що 77% керівників використовують свій смартфон для дослідження продукту або послуги для свого бізнесу.

Керівники підприємств використовують мобільні пристрої для дослідження продуктів і послуг для свого бізнесу.

Керівники підприємств використовують мобільні пристрої для дослідження продуктів і послуг для свого бізнесу

( Джерело зображення )

Це не тільки для сайтів B2B. Такі компанії, як Yelp, що діють як каталоги пошуку, що зв'язують споживачів з підприємствами, виявили це 55% всіх пошуків надходять з мобільних пристроїв .

Якщо ваш веб-сайт існує ще деякий час, настав час перевірте його щоб переконатися, що він відповідає вимогам.

Кількість користувачів, які здійснюють доступ до Інтернету через мобільні пристрої, перевищила кількість користувачів, використовуючи робочий стіл.

( Джерело зображення )

13. Соціальний обмін

Число акцій Facebook, Tweets, контактів Pinterest та інших згадок у соціальних мережах може вплинути на рейтинг SEO.

Встановлення кнопок спільного користування на вашому веб-сайті дозволяє користувачам не лише обмінюватися вмістом, а й тим самим покращувати користувальницький досвід.

Спільний доступ також допомагає придбати поведінку покупців : Близько 4 з 10 користувачів Facebook повідомляють, що перейшли від смаку, обміну або коментарів на елемент, щоб насправді купити його, в той час як 43% користувачів соціальних медіа придбали продукт після обміну або сподобався на Pinterest, Facebook або Twitter.

В це дослідження Компанія з боротьби з шкідниками збільшила органічний трафік на 15% всього за 2 тижні після проведення кампанії, спрямованої на збільшення соціального обміну.

Peep Laja вдалося отримати понад 40 000 унікальних відвідувань свого сайту за місяць номер один, маючи більшу частину трафіку, отриманого за допомогою спільного доступу до соціальних медіа.

Щоб ви почали працювати, ось кілька соціальних плагінів із кнопками спільного доступу, які можна спробувати:

Вирішення конфлікту між юзабіліті та SEO «найкращою практикою»

У більшості випадків елементи, які сприяють гарному юзабіліті, також покращують рейтинг SEO. Однак існують випадки, коли конфлікт виникає:

 • Багато творців контенту "заносять" ключові слова на сторінку, щоб отримати сік SEO, але це може підірвати читабельність і досвід користувача вмісту.
 • Спроба отримати ключові слова в статті може вплинути на вибір лексики письменника, іноді роблячи вміст важким для розуміння.
 • Вихідні посилання можуть бути корисними для SEO, але занадто багато з них можуть бути відволікаючими, і якщо вони не пов'язані безпосередньо з темою під рукою, це може вплинути на досвід читача.
 • Перевантаження колонтитулів, які містять кожну сторінку на сайті, може допомогти покращити рейтинг SEO, але це також створює плутанину, коли відвідувач намагається шукати певні ключові сторінки.

Іноді, особливо в короткостроковій перспективі, можливо, доведеться зробити компроміс між додатковим трафіком від SEO і оптимальним досвідом користувачів.

Не заманюйте лише на порівняння номерів - таких, як номери відвідувачів і перегляди сторінок. Трафік від SEO може дати вам більш високі цифри в короткостроковій перспективі, але кращий досвід користувачів часто може призвести до більш високих конверсій.

У довгостроковій перспективі, з огляду на конверсію і, в кінцевому підсумку, доходи, це часто розумний крок, щоб пріоритети користувальницький досвід, а не доїння кожен останній трюк SEO.

Гостьовий автор: Даніель Луї є директором з маркетингу компанії TruConversion.com Досвід роботи як з стартапами, так і з корпоративними клієнтами дав йому унікальну перспективу і можливість підключити точки для брендів будь-яких розмірів. Він любить писати про стратегію змісту, маркетингові і оптимізаційні ініціативи.

Що таке юзабіліті сайту?
Як хороше використання веб-сайту покращити рейтинг SEO?
Де ви зосереджені всі свої енергії, коли ви намагаєтеся поліпшити SEO рейтинг вашого сайту?
Що таке юзабіліті сайту?
Наприклад, чи можуть вони знайти потрібну інформацію, замовити потрібну продукцію або зв'язатися з компанією для обслуговування клієнтів?
Крім того, як можна досягти мети, наскільки швидко користувач може виконати завдання?
Чи підтримують виклики до дії, які можна натискати, щоб відвідувачі знали, як взаємодіяти?
Чи є ключове слово, пов'язане з цим пошуком, досить запам'ятовується, щоб вони могли знайти ваш сайт знову?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения