15 Інструменти аналізу вмісту, щоб збільшити вміст гри • Зміст Oz

 1. Інструменти аналізу вмісту SEO
 2. Інструменти аудиту вмісту
 3. Загальні інструменти аналізу вмісту веб-сайту

Коли я був у середній школі, я завжди мріяв, що хтось придумає пристрій, який сканував би мої документи, перш ніж я їх перевернув, а потім дайте мені знати, який клас я отримаю заздалегідь. Таким чином, я міг або кинути працювати над проектом і піти в торговий центр - або витратити час на поліпшення роботи, щоб переконатися, що я закінчив з гідною оцінкою. Перемотка вперед до сьогоднішнього дня. Мої середні навчальні дні вже давно минули, але ця мрія фактично завершилася - у вигляді інструментів аналізу вмісту.

Я витрачаю свої дні на створення контенту, який допомагає організаціям створювати більше бізнесу та доводити себе як лідери думок Я витрачаю свої дні на створення контенту, який допомагає організаціям створювати більше бізнесу та доводити себе як лідери думок. Однак написання блогів, копіювання в Інтернеті, інформаційних бюлетенів тощо часто вважається довільним і ризикованим: це те, що я пишу досить добре, щоб щось зробити? Або я збираюся в кінцевому підсумку тільки кричати в порожнечу?

Ось де приходять інструменти для аналізу вмісту: вони можуть аналізувати роботу, яку я виконую, і дайте мені знати, чи робить він те, що я хочу, або те, що я можу зробити, щоб зробити її кращою. Інструменти аналізу вмісту стають невід'ємною частиною маркетингового процесу, і вони є надзвичайно корисним ресурсом - якщо ви хочете займатися маркетингом вмісту.

Засоби аналізу вмісту призначені для того, щоб допомогти вам провести інвентаризацію вашого веб-сайту, блогу або інших цифрових медіа та надіслати відгук про те, як ваш вміст виконується, і як ідеально, як він може працювати краще.

Скажімо, якщо, наприклад, ви публікували вміст для просування свого бізнесу або встановлення себе як лідера мислення протягом останніх 6 місяців, ви можете скористатися інструментом аналізу вмісту, щоб перевірити загальну кількість акцій, які кожен отримав, які мережі кожний добре працює, які формати є найбільш успішними, яка довжина змісту найкраще працює, які заголовки досягли успіху і які з них вийшли з ладу, який день публікації найкраще працює ... Ви отримуєте картину.

Як удача, вона має багато інструментів для аналізу вмісту, які зроблять всю роботу за вас. Ось наш обхід деяких з найкращих, про які ви повинні знати.

Інструменти аналізу вмісту SEO

Ми всі розміщуємо свій вміст в Інтернеті, щоб переконатися, що його було виявлено, а пошукові системи - одне з кращих місць для пошуку. Таким чином, щоб переконатися, що ви підійшли високо в результатах пошуку, ви хочете, щоб переконатися, що ви домінуєте в грі SEO. Ці п'ять інструментів можуть допомогти вам зробити це саме так.

Yoast  Один з наших улюблених інструментів аналізу контенту SEO, який ми використовуємо досить регулярно, є  Yoast Yoast
Один з наших улюблених інструментів аналізу контенту SEO, який ми використовуємо досить регулярно, є Yoast . Yoast - це плагін WordPress, який автоматично аналізує вміст сторінки або повідомлення в режимі реального часу, щоб допомогти вам оптимізувати його SEO. Плагін Yoast постачається у безкоштовних версіях; безкоштовний інструмент має безліч функцій, включаючи функціональні можливості, які допоможуть вам оптимізувати вміст сторінки, мета описи, теги зображень тощо. Крім того, Yoast також може генерувати XML-карту сайту для вашої сторінки.

UpCity SEO Report Card  Подивіться, як добре ви зробили на своєму сайті SEO за допомогою  UpCity's  Безкоштовна карта SEO звіту UpCity SEO Report Card
Подивіться, як добре ви зробили на своєму сайті SEO за допомогою UpCity's Безкоштовна карта SEO звіту. Аналізатор UpCity буде дивитися на ваш сайт і генерувати бали для вашого сайту, на основі 18 найважливіших практик SEO. Потім буде створено невелику звітну карту, яка розповість вам, як добре ви займаєтеся рейтингом, створенням посилань, використанням ключових слів тощо.

Знайдено інструмент аудиту SEO  Іноді ви просто хочете, щоб вирізати на погоню і подивитися, які помилки ви робите - так що ви можете виправити їх Знайдено інструмент аудиту SEO
Іноді ви просто хочете, щоб вирізати на погоню і подивитися, які помилки ви робите - так що ви можете виправити їх. Ось що Знайдено Інструмент SEO аудиту для. Щоб скористатися цим інструментом, потрібно просто ввести URL-адресу свого сайту, а Found буде повертатися до вас зі списком проблем із вмістом, технічними проблемами та звітом про якість зовнішніх посилань, що посилаються на ваш сайт. Інструмент «Знайдений аудит SEO» безкоштовний.

WooRank SEO Checker  WooRank створив перевірку SEO, яка може проаналізувати ваш сайт і дати вам пропозиції про те, як ви можете покращити його SEO WooRank SEO Checker
WooRank створив перевірку SEO, яка може проаналізувати ваш сайт і дати вам пропозиції про те, як ви можете покращити його SEO. Перевірка надає вам доступний для завантаження, фірмовий звіт, який містить більше 70 показників, розділених на категорії, такі як SEO, зручність користування, відвідувачі та багато іншого. Woorank має $ 49 в місяць план і $ 149 в місяць преміум план.

SEO веб-сторінки аналізатор  Ця сторінка аналізатора  Дизайнерський проект ASCAPE SEO веб-сторінки аналізатор
Ця сторінка аналізатора Дизайнерський проект ASCAPE .e є одним з найпростіших і найбільш ефективних інструментів SEO аналізу вмісту там. Ви просто вводите URL-адресу своєї сторінки, а потім отримуєте звіт про якість доступності, зручності та результатів пошуку на вашому сайті. Цей інструмент аналізує лише одну сторінку за один раз - але це також абсолютно безкоштовно!

Інструменти аудиту вмісту

Якщо ви працювали над створенням свого сайту та контенту протягом тривалого часу, є хороший шанс, що на вашому сайті є багато вмісту. Це може бути важко розібратися через все це, якщо ви хочете побачити, що там, і це може бути ще важче перевірити, щоб побачити, що працює добре на вашому сайті - і що не різати його. Нижче наведені інструменти аудиту вмісту, які допоможуть вам побачити те, що ви насправді маєте, і чи виконує він те, що ви хочете.

Статистика для вмісту  Інструмент аналізу вмісту   Статистика для вмісту  створив один з найпопулярніших інструментів аудиту вмісту в Інтернеті Статистика для вмісту Інструмент аналізу вмісту
Статистика для вмісту створив один з найпопулярніших інструментів аудиту вмісту в Інтернеті. Їх інструмент аналізу вмісту переглядає ваш вміст і надає вам такі відомості, як короткий опис типів файлів, аналітичних даних, деталей сторінок (включаючи зображення, відео тощо), скріншоти кожної сторінки та можливість експортувати та роздрукувати ці результати.

Dyno Mapper  Інструмент аудиту вмісту від  Dyno Mapper  допомагає вам проводити інвентаризацію того, що знаходиться на вашому сайті, і візуалізувати всю його архітектуру Dyno Mapper
Інструмент аудиту вмісту від Dyno Mapper допомагає вам проводити інвентаризацію того, що знаходиться на вашому сайті, і візуалізувати всю його архітектуру. Інструмент генеруватиме карту сайту, включаючи ієрархію, інвентар, аналітику та коментарі. Крім того, Dyno Mapper також дозволяє знаходити непрацюючі посилання на вашому сайті, а також інтегрується з Google Analytics, щоб ви могли бачити такі речі, як перегляди сторінок, середній час, витрачений на сторінки, показник відмов і багато іншого.

Вміст Blaze  Вміст Blaze  спеціалізується на наданні компаніям інформації про те, що вони отримали в Інтернеті Вміст Blaze
Вміст Blaze спеціалізується на наданні компаніям інформації про те, що вони отримали в Інтернеті. Інструмент починається скануванням вашого сайту для збору даних. Потім вона інтегрується з аналітичним інструментом для відповідності даних відвідувачів вмісту, який вони бачили. За допомогою вмісту Blaze ви можете побачити всю цю інформацію про сторінки, файли та відвідувачів на одному екрані, щоб ви могли скласти план про те, що добре працює на сайті, і ви повинні залишитись самостійно, і що може мати місце для покращення .

Крик Frog SEO Павук інструмент  Хочете інструмент, який може перевіряти і допомогти вам у SEO Крик Frog SEO Павук інструмент
Хочете інструмент, який може перевіряти і допомогти вам у SEO? Перевіряти Кричала жаба програма для робочого столу, яка сканує веб-сайти для аналізу ключових елементів сайту для оптимізації SEO. Screaming Frog може допомогти вам знайти непрацюючі посилання, дублювати вміст, перенаправлення та URL-адреси, заблоковані роботами на вашому сайті.

Загальні інструменти аналізу вмісту веб-сайту

Деякі інструменти аналізу вмісту не вписуються лише в одне поле. В Інтернеті є багато інструментів, які допомагають з різними аспектами веб-сторінок: їх читаність, час завантаження, зовнішні посилання та багато іншого. Ось деякі з наших улюблених:

Грейдер веб-сайту Hubspot  The  Грейдер веб-сайту Hubspot  існує з 2007 року, але цей безкоштовний інструмент все ще є одним з кращих для з'ясування того, чи працює ваш сайт так, як він повинен бути Грейдер веб-сайту Hubspot
The Грейдер веб-сайту Hubspot існує з 2007 року, але цей безкоштовний інструмент все ще є одним з кращих для з'ясування того, чи працює ваш сайт так, як він повинен бути. Розробник веб-сайту аналізує ваш сайт - тоді він повертається з звітом, який дає вам оцінку щодо таких питань, як мобільність, SEO, безпека тощо. Наприкінці звіту інструмент надає рекомендації, щоб покращити оцінку вашого сайту, зробивши його корисним для розуміння ваших слабких сторін і перетворення їх у ваші сильні сторони.

Quicksprout  Аналіз веб-сайту  Безкоштовний інструмент аналізу веб-сайтів Quicksprout використовує дані Google Analytics, щоб повідомити компаніям, як вони можуть покращити свій контент, щоб підвищити трафік і бізнес Quicksprout Аналіз веб-сайту
Безкоштовний інструмент аналізу веб-сайтів Quicksprout використовує дані Google Analytics, щоб повідомити компаніям, як вони можуть покращити свій контент, щоб підвищити трафік і бізнес. Інструмент Quicksprout робить аналіз SEO, коли він дивиться на сайт, але він також робить більше: він дає вам швидкість оцінки, беручи до уваги час завантаження, розмір сторінки і кількість запитів. Крім того, інструмент Quicksprout також може розповісти вам про вашу популярність серед усіх веб-сторінок у всьому світі!

Грейдер прозорості видимої нитки
Ніхто не любить читати веб-сайт, який є занадто складним чи складним. Для цього, Visible Thread створив інструмент, що називається Clarity Grader, який покликаний допомогти маркетинговим командам пояснити та упорядкувати своє повідомлення. Інструмент сканує мову вашого веб-сайту для чіткої та послідовної передачі повідомлень, а технологія може виявити погану читаність, непослідовну мову та неефективну тактику брендингу. Один з кращих частин про інструмент видимого потоку є те, що він може сканувати тонн сторінок за лічені хвилини - заощаджуючи маркетингові команди дорогоцінний час.

Перевірте мої посилання  Перевірте мої посилання  - це розширення для веб-переглядача, і це один з найкращих інструментів для аналізу вмісту веб-сайту для пошуку та виправлення непрацюючих посилань Перевірте мої посилання
Перевірте мої посилання - це розширення для веб-переглядача, і це один з найкращих інструментів для аналізу вмісту веб-сайту для пошуку та виправлення непрацюючих посилань. Інструмент сканує сайти за непрацюючими посиланнями, а його параметр "Знайти і замінити" дозволяє видалити або замінити погані URL-адреси. Проскануйте свій сайт, знайдіть посилання, які не працюють, і виправляйте їх.

Ви можете не тільки виправити свій сайт, але й створити його краще. Як Moz Вказує на те, що ви можете сканувати популярні веб-сайти для непрацюючих посилань, а потім писати веб-майстру цього сайту, вказуючи на непрацюючі посилання - і просити їх замінити його одним із ваших власних (робочих) посилань. Це допомагає отримати більше очей на ваш сайт. (Оцінка!)

Аналізатор заголовок Coschedule  Ми згадували цей інструмент раніше - але ми говоримо про це багато, тому що ми любимо його Аналізатор заголовок Coschedule
Ми згадували цей інструмент раніше - але ми говоримо про це багато, тому що ми любимо його. Найважливіші заголовки посад і сторінок; вони впливають на SEO, вони переконують людей натискати, і вони задають тон тому, що читач збирається побачити. CoSchedule's заголовок аналізатор оцінює ваш заголовок ви використовуєте і дає вам оцінка, заснована на читаність, багатозначність, емоційна сила, і т.д. CoSchedule також надає ідеї про те, як поліпшити ваші заголовки, так що ви переконайтеся, що ви даєте свої частини найкращі заголовки можливо .

Божевільне яйце  Божевільне яйце  Інструмент аналізу веб-сайтів називає «парою рентгенівських окулярів» Божевільне яйце
Божевільне яйце Інструмент аналізу веб-сайтів називає «парою рентгенівських окулярів». По суті, інструмент використовує теплові карти, щоб ви могли точно побачити, що люди роблять на вашому сайті: де вони натискають, коли вони прокручуються, і які посилання спочатку привели на ваш сайт. Ви можете використовувати Crazy Egg для редизайну або перерозподілу вмісту більш ефективно. Інструмент допоможе вам зрозуміти: як підвищити залученість, де зосередитися на отриманні зворотних посилань, і як розподілити бюджет вашого веб-сайту.

Інструменти аналізу вмісту можуть максимізувати потужність публікації, заощадити час і гроші, а також забезпечити відповідність вашої маркетингової стратегії. Але для аналізу вмісту вашого веб-сайту потрібно спочатку заповнити його вмістом. Ми були б з розуму, не кажучи вже про це Інструмент Оз може допомогти вам придумати ідеї щодо вмісту, які допоможуть прискорити зростання вашого бізнесу. Перевірте це, якщо це ваша річ.

Однак написання блогів, копіювання в Інтернеті, інформаційних бюлетенів тощо часто вважається довільним і ризикованим: це те, що я пишу досить добре, щоб щось зробити?
Або я збираюся в кінцевому підсумку тільки кричати в порожнечу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения