15 порад про те, як розкрутити ваш бар або ресторан за 30 хвилин і менше

 1. Робіть перепис (ретвіти), відповідайте на записи людей про вашому ресторані в Twitter / vk.com / instargam
 2. Відповідь на негативні відгуки в мережі
 3. Слідкуйте за своєю репутацією
 4. Викладіть в мережу фотографію спеціального блюда або напою
 5. Роздайте візитні картки або безкоштовні пробники в популярних місцях
 6. Запуск пропозицій в мережі Foursquare
 7. Запропонуйте першим 25 клієнтам, який натиснув «Мені подобається» під Вашим повідомленням в Facebook,...
 8. Запропонуйте "секретний" пункт в меню, який доступний тільки для тих, хто згадує вас в Twitter і на Facebook
 9. Проведіть опитування в Facebook
 10. Поділіться позитивним відгуками ЗМІ в соціальних мережах
 11. Підкреслюйте престиж співробітників
 12. Створіть запис у блозі
 13. Встановіть програму Google Alerts
 14. Переконайтеся, що інформація про вашому ресторані в Інтернеті коректна
 15. Займайтеся не тільки продажем - висвітлюйте поточні події, діліться відео і фото
 16. Проведіть конкурс «Підкори час!»

Отже, у вас є відмінний ресторан - з вишуканою кухнею, лояльними і задоволеними клієнтами і чудовими співробітниками, - але ви жадаєте більшого. Ви бачите потенціал вашого закладу далеко за межами ваших спочатку прогнозованих цілей. Маркетинг вашого закладу є першим кроком до досягнення цієї мети. Завдяки технології і одвічно важливою соціальній сфері, маркетингові заходи не обов'язково є дорогими і не вимагають величезної кількості часу.

Ми розробили 15 простих способів для розкрутки бару чи ресторану за 30 хвилин і менше.

Робіть перепис (ретвіти), відповідайте на записи людей про вашому ресторані в Twitter / vk.com / instargam

Використання інструментів управління соціальними медіа, таких як www.babkee.ru , Дозволяє легко відстежувати розмови про ваш барі чи ресторані в мережах. Участь в обговоренні вашого бару чи ресторану в соціальних мережах - це швидка і ефективна тактика маркетингу. Для довідки: абревіатура RT означає перепост (ретвіт, retweet).

Відповідь на негативні відгуки в мережі

Вам ніколи не слід ігнорувати позитивні відгуки, разом з тим ви не повинні ігнорувати і негативні відгуки на платформах соціальних мереж. Взаємодійте з клієнтами, які скаржаться на що-небудь, відповідаючи на їхні скарги пропозиціями щодо шляхів вирішення проблем.

Слідкуйте за своєю репутацією

Не секрет, що сучасний споживач в 80% випадків засновує свій вибір виходячи з відгуків людей, що побували в кафе або ресторані. А де шукати "чужі враження"? В інтернеті! Думайте про репутацію свого кафе заздалегідь, працюйте професійно, а про позитивні відгуки подбає https://100review.ru/otzyvy.html . Даний сервіс - ідеальне репутаційне рішення, якщо Ви працюєте на території Росії і країн СНД.

Викладіть в мережу фотографію спеціального блюда або напою

Залучіть своїх візуальних шанувальників, розмістивши фотографії меню або спеціальних напоїв на Facebook, в Twitter або в Instagram. Фото здатне не тільки сприяти бурхливому обговоренню, а й викликати апетит!

Роздайте візитні картки або безкоштовні пробники в популярних місцях

За даними Ради Молодих Підприємців, люди все ще насолоджуються спілкуванням лицем до лиця. Виділивши півгодини на участь в громадському заході, Ви можете швидко, економічно і ефективно розкрутити свій бар або ресторан.

Запуск пропозицій в мережі Foursquare

пропозиції Foursquare дуже легкі в роботі. Скористайтеся покрокові інструкції, щоб запустити власну пропозицію в мережі, швидко і з мінімальними зусиллями. Розкажіть своїм клієнтам про промо-акції шляхом поширення посилань на Facebook і Twitter.

Запропонуйте першим 25 клієнтам, який натиснув «Мені подобається» під Вашим повідомленням в Facebook, закуски за рахунок закладу

Створіть статус в мережі Facebook, що пропонує безкоштовні закуски або подарунковий сертифікат першим 25 клієнтам, які натиснуть «Мені подобається» або залишать коментарі під вашим статусом. Таким чином, ви привернете своїх клієнтів, а їхні друзі побачать вашу пропозицію в своїх новинних стрічках в соціальних мережах. Ця стратегія створить хвильовий ефект в залученні клієнтів.

Запропонуйте "секретний" пункт в меню, який доступний тільки для тих, хто згадує вас в Twitter і на Facebook

Пробудити внутрішніх шпигунів в ваших клієнтів, як це робить Safe House, і запропонуйте спеціальний пункт в меню, який доступний тільки для тих, хто знає секретний код. Коли клієнти згаданий ці особливі слова (код) в Facebook або Twitter, запропонуйте їм особливі страви і напої, не доступні для широкого загалу. Це також допоможе спонукати Ваших клієнтів більш активно стежити за вашими оновленнями в соціальних мережах.

Проведіть опитування в Facebook

Створення опитувальника в мережі Facebook займе всього кілька секунд. Задайте питання Вашим клієнтам і дійте відповідно до їх думкою. Запитання на кшталт «Які сезонні страви Ви хотіли б бачити в меню?» Представляють собою можливість зворотного зв'язку і допоможуть зайняти Ваших шанувальників в мережі Facebook. Що може бути краще змін на основі одержуваних відгуків і побажань клієнтів?

Поділіться позитивним відгуками ЗМІ в соціальних мережах

Це здається цілком закономірним процесом, проте багато барів і ресторани не користуються позитивними відгуками про них в пресі. Якщо вас згадали в новинах, поділіться цією новиною з вашими шанувальниками.

Підкреслюйте престиж співробітників

Виділіть декілька хвилин на те, щоб відзначити співробітника місяця і поділіться короткою історією про досягнення цього співробітника з усіма працівниками вашого закладу. Поширення позитивних новин про ваших співробітників не тільки підвищить «бойовий дух» інших членів команди, а й рівень вашого закладу.

Створіть запис у блозі

Увійдіть в контакт з місцевими блогерами і запросіть їх на спеціальний вечір у вашому ресторані. Запропонуйте їм безкоштовну закуску або десерт і запитайте, чи не заперечують вони проти згадки про ваш заклад в своєму наступному матеріалі в блозі. Побудова хороших відносин з місцевими блогерами, напевно, допоможе вам в довгостроковій перспективі. Може бути, через рік ви проведете захід, який співпаде з тематикою блогера і тоді він / вона напише про вас в своєму блозі. Це ж безкоштовна реклама!

Встановіть програму Google Alerts

Google Alerts - це простий і безкоштовний спосіб отримувати регулярні оновлення та оповіщення про те, що вас цікавить. Щоб бути ефективним лідером, ви повинні знати про всі новини та події, які цікавлять вас і ваш бізнес.

Переконайтеся, що інформація про вашому ресторані в Інтернеті коректна

Близько 97% клієнтів здійснюють пошук закладів місцевого бізнесу через Інтернет. Переконайтеся, що ваш бізнес зареєстрований на Yahoo і Google - це дві найпопулярніші пошукові системи. Google пропонує сервіс під назвою Local Business Center, в той час як Yahoo пропонує подібний сервіс під назвою Yahoo! Local.

Займайтеся не тільки продажем - висвітлюйте поточні події, діліться відео і фото

Ви повинні бути чимось більшим, ніж ще одним жадібним до грошей бізнесом. Знайдіть спосіб більш активно взаємодіяти з вашими клієнтами. Люди люблять фото і відео подій, які викликають емоції. Зробіть ваш заклад більш «людяним», і скоротіть розрив між вами і клієнтами.

Проведіть конкурс «Підкори час!»

«Підкори час!» - це популярна і широко використовувана тема серед багатьох барів і ресторанів. Проведення такого конкурсу є відмінним способом збільшення продажів, а також створення позитивної атмосфери у вашому закладі. Оцініть один з напоїв в 50 центів, починаючи з 8 вечора, і підвищуйте ціну на 25 центів кожну годину до півночі. Конкурентні клієнти отримають задоволення від такої пропозиції.

Нинішнє покоління тоне в традиційних підходах просування та реклами. Кожен день нас засипають незліченними повідомленнями на різних інформаційних платформах. Як ви можете підійти до даної ситуації і використовувати нетрадиційні, творчі та економічно ефективні заходи просування вашого бізнесу? Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам задуматися про нові ідеї.

А які маркетингові стратегії використовуєте у вашій діяльності ви?

джерело: http://www.buzztimebusiness.com

А де шукати "чужі враження"?
Запитання на кшталт «Які сезонні страви Ви хотіли б бачити в меню?
Що може бути краще змін на основі одержуваних відгуків і побажань клієнтів?
Як ви можете підійти до даної ситуації і використовувати нетрадиційні, творчі та економічно ефективні заходи просування вашого бізнесу?
А які маркетингові стратегії використовуєте у вашій діяльності ви?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения