17 з кращих розширень Chrome, щоб встановити прямо зараз

 1. розширення # 1: ColorZilla
 2. розширення # 2: Evernote
 3. розширення # 3: KDSPY
 4. розширення # 4: LastPass
 5. розширення # 5: Mozbar
 6. розширення # 6: NoFollow Простий
 7. розширення # 7: In-Page Analytics (за допомогою Google)
 8. розширення # 8: Wappalyzer
 9. розширення # 9: TubeBuddy
 10. розширення # 10: Кількість слів Tool
 11. розширення # 11: Video Downloader Professional
 12. розширення # 12: Print Friendly & PDF
 13. розширення # 13: Tunnelbear
 14. розширення # 14: Hover гончак
 15. розширення # 15: Карман
 16. розширення # 16: Feedly
 17. розширення # 17: Wunderlist
 18. До вас

У разі, якщо ви не знаєте, Google Chrome є найпопулярнішим браузером в світі через його швидкості, Привабливий інтерфейс, безпеки, а також сумісність з іншими пристроями. Насправді, це один з кращих програмних продуктів, які Google надав нам, навіть якщо це 100% Безкоштовно! Chrome має безліч вбудованих функцій ,; однак, додавання розширень Google Chrome, безумовно, забезпечить хромові користувачам наддержаву, як здатності. Ось мій топ 17 Розширення Chrome, що все повинні використовувати

розширення # 1: ColorZilla

розширення # 1: ColorZilla

ColorZilla це розширення для Google Chrome, який допомагає графічних дизайнерів, а також веб-розробників з завданнями, які є колір, пов'язані - як основних, так і розширений. ColorZilla складається з піпетку, Вибір кольору, Градієнт генератор і інші передові кольорові інструменти.

розширення # 2: Evernote

розширення # 2: Evernote

Evernote є свого роду розширення для Google Chrome, який можна порівняти з швейцарський армійський ніж Evernote є свого роду розширення для Google Chrome, який можна порівняти з швейцарський армійський ніж. Крім виконання щось схоже на читання, а також очищення веб-сторінок, щоб вони могли бути розглянуті пізніше, він може навіть захопити веб-сторінки за допомогою інструменту WebClipper. Крім того, доцільно, щоб зберегти статті, закладки сторінок, а також робити скріншоти.

розширення # 3: KDSPY

розширення # 3: KDSPY

Це конкретне розширення для Google Chrome сумісний як з Mac і PC. Насправді, вона займає менше, ніж на пару секунд, щоб встановити це розширення, незалежно від того, який комп'ютер ви використовуєте. Ви можете переглянути будь-яку певну категорію в межах ринку Amazon Kindle і KDSPY буде автоматично зворотний інжиніринг найбільш популярні продавці в фоновому режимі. У разі, якщо ви хотіли б мати більше інформації про категорії Kindle, просто натисніть на кнопку цього розширення і протягом декількох секунд, ви будете в змозі зрозуміти ландшафт тієї чи іншої категорії, а також можливий прибуток, яку ви могли б зробити там.

розширення # 4: LastPass

розширення # 4: LastPass

LastPass трапляється бути повністю безкоштовний менеджер паролів, а також наповнювач форми, який допомагає зробити ваш веб-браузер більш безпечним і легше. Це розширення має можливість захоплення паролів і дозволить вам зробити ефективні паролі дуже легко. Ваша особиста інформація локально шифрується до завантаження і, таким чином, не представляється можливим навіть для LastPass, щоб отримати до нього доступ.

розширення # 5: Mozbar

розширення # 5: Mozbar

Це насправді просунутий SEO розширення, яке є для Google Chrome. Це допоможе вам отримати доступ до життєво важливих показників SEO під час перегляду веб-сторінок. Ви зможете переглядати такі показники, як сторінка органу та органу домену, виділити, а також аналізувати посилання при перегляді, виставити вміст сторінки швидко, а також отримати доступ до інших ефективних інструментів SEO.

розширення # 6: NoFollow Простий

розширення # 6: NoFollow Простий

Це розширення є простим доповненням, на якому будуть викладені всі посилання NoFollow на веб-сторінках. Ви можете переглянути цей контур як червоний пунктир навколо якірного тексту. NoFollow Простий насправді простіший варіант розширення NoFollow, який є більш налаштованим, а також має ще більш інноваційні функції.

розширення # 7: In-Page Analytics (за допомогою Google)

розширення # 7: In-Page Analytics (за допомогою Google)

Це розширення забезпечується за допомогою Chrome плагін, який можна отримати на Інтернет-магазині Chrome. Як тільки він буде завантажений, ви зможете отримати доступ до Analytics In-сторінку за допомогою свого особистого рахунку Google Analytics. Він пропонує вам ключову інформацію, накладеного на свій веб-сайт.

розширення # 8: Wappalyzer

розширення # 8: Wappalyzer

Wappalyzer є одним з основних розширення Google Chrome, який інформує вас про те, які програми в даний час використовуються на сайті ви дивитеся. Це розширення має безліч застосувань, таких як, дивлячись на інформацію сервера, з'ясувати, яка платформа сайту побудована на, з'ясувати, які саме аналітика платформи веб-сайт використовує, а також які в даний час використовуються каркаси.

розширення # 9: TubeBuddy

розширення # 9: TubeBuddy

Це плагін для браузера, призначені для Google Chrome, а також деяких інших популярних браузерів, які допоможуть вам керувати каналом YouTube. TubeBuddy дозволяє автоматично завантажувати, Оновити, або навіть видаляти анотації, а також карти на каналі. Це розширення також забезпечує соціальну інтеграцію засобів масової інформації, так що ви можете розміщувати відеоролики на Facebook, а також відстежувати акції.

розширення # 10: Кількість слів Tool

розширення # 10: Кількість слів Tool

Кількість слів інструмент насправді лічильник символів і лічильник інструмент слово, яке може підрахувати кількість символів, а також слів у виділеному тексті. Вам просто потрібно вибрати свій текст, а потім клацніть правою кнопкою миші, щоб отримати контекстне меню Count Tool Word ,.

розширення # 11: Video Downloader Professional

розширення # 11: Video Downloader Professional

Це 100% безкоштовне розширення для Google Chrome, який ви можете завантажити з Інтернет-магазину Chrome. Video Downloader Professional має нескладний і зручний інтерфейс, а також має можливість відтворення відео за допомогою Chromecast безпосередньо на телебаченні. Також, це досить легко встановити цей плагін. Ми можемо навіть додати відеокліпів до списку відео дуже легко. Однак, є певні недоліки, для цього розширення, як він не може зберегти файл за його імені, що ви завантажили, а також ви не в змозі вибрати якість завантаження.

розширення # 12: Print Friendly & PDF

розширення # 12: Print Friendly & PDF

Print Friendly & PDF являє собою розширення для Google Chrome, який здатний видалити рекламу, навігація, і інші види джонки перед друком. Це розширення також здатний створювати PDF-файли, які до друку і PDF-файли збираються включити URL джерела, а також інтерактивні посилання.

розширення # 13: Tunnelbear

розширення # 13: Tunnelbear

Це безкоштовне розширення для VPN. Tunnelbear надає нам послугу VPN, яка дає нам доступ до практично будь-якого контенту, одержуваного в Великобританії або в США тільки з одним клацанням миші. На даний момент, вона також доступна для Android користувачів.

розширення # 14: Hover гончак

Це конкретне розширення допоможе вам, дозволяючи виконати покупку порівняння з TigerDirect і Amazon. Він досить простий у використанні. Після того, як вона встановлена, Hover гончак додає простий дно в браузер, який дозволить вам перевірити ідентичний продукт миттєво на Amazon, а також TigerDirect. Нова вкладка буде відкриватися при натисканні на цю кнопку, і це приведе вас на сторінку продукту Amazon або TigerDirect. Крім цього, Ви можете також перемістити курсор миші на кнопку і Hover гончак надасть Вам в режимі реального часу інформації ціноутворення від TigerDirect і Amazon.

розширення # 15: Карман

розширення # 15: Карман

Часто у вас немає достатньо часу, щоб пройти через що віддається перевага відео, статті або будь-які інші веб-сторінки. Однак, можна зберегти його і прочитати його пізніше. Кишеньковий буде автоматично синхронізувати з планшета, телефон або комп'ютер. З Цього Слід, ви будете мати можливість переглядати збережені відео або веб-сторінки в будь-який момент часу без підключення до Інтернету. Насправді, Кишеньковий є найкращим розширення, яке ви можете мати для щоденного читання онлайн.

розширення # 16: Feedly

розширення # 16: Feedly

Це розширення буде організовувати кращі джерела в стартову сторінку, яка нагадує журнал. Це, безумовно, швидкий і стильний спосіб для читання, а також поділяючи зміст бажаних ваших сайтів, а також послуги. Feedly пропонує повну інтеграцію з Twitter, YouTube, Google Читач і Amazon.

розширення # 17: Wunderlist

розширення # 17: Wunderlist

Wunderlist є розширення Google Chrome, який робить його дуже легко обрізати веб-сторінок під час перегляду. Це дозволяє додавати зовсім небагато більше до вашого Wunderlist легко і швидко так само, як ви можете з сайтів, як Evernote і Diigo. Ви вимагаєте закладкою сайт, щоб прочитати це пізніше? Не хвилюйтеся. Після установки, Вам потрібно лише натиснувши на іконку Wunderlist на панелі інструментів, а потім додати його в свій список бажаних.

До вас

Що ви думаєте про мою 17 розширення хром? Чи використовуєте ви розширення, яке я не список тут? Будь ласка, дайте мені знати в коментарях нижче.

Ви вимагаєте закладкою сайт, щоб прочитати це пізніше?
Чи використовуєте ви розширення, яке я не список тут?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения