20+ тим WordPress з підтримкою HTML5 для журналу / блогу / бізнес-сайту

 1. Gillion
 2. Jevelin
 3. Crane
 4. Studio 9
 5. X Theme 5
 6. Divi
 7. Uplift
 8. FatMoon
 9. H-Code
 10. Interactive
 11. Foodica
 12. Insight
 13. Themo
 14. Compass
 15. NewsPaper 15
 16. WordX
 17. Blogging
 18. Genesis 18
 19. Kalium
 20. BRIDGE
 21. Unicon

Поява HTML5 - найбільш значуще досягнення в веб-розробці на багато років. WordPress-шаблони, в свою чергу, популярні не тільки у початківців творців веб-сайтів. Цілком логічно очікувати надалі експансії передових технологій через WordPress теми, які підтримують HTML5 та CSS3. На зарубіжних ринках процес проявляється набагато більше помітне, ніж в рунеті. Для багатьох - це те саме компромісне рішення. Інтеграції з HTML5 дозволяють створювати дизайни коректно працюють в подальшому, тому що розвиток технології буде розширювати і можливості теми. І звичайно ж, підтримка HTML5 дає багато нових можливостей в плані оформлення веб-ресурсу і поліпшення адаптивності для мобільних екранів.

Потрібен сайт для малого бізнесу, онлайн-журналу або блогу? Хочеться реалізувати крутий проект і в пріоритеті довгострокові рішення? - 20 кращих на 2018 рік багатоцільових HTML5 WordPress тим, підібрані спеціально для цього випадку. Ці універсальні вордпресс теми об'єднує гнучкість, сучасний вигляд і журнальний стиль.

Gillion

Gillion

Потужна багатоцільова WordPress тема для сайту-журналу або блогу. Адаптивні макети, візуальний будівник сторінок Visual Composer і просунута админка позбавлять вас від кодинга. Gillion оснащена віджетами настройки, конструктором з попереднім переглядом, оптимізована для SEO і швидкого завантаження. Тема зручна, сучасна і проста для адміністрування.

Jevelin

Jevelin

Crane

Crane

Надійна, зручна і професійна Вордпресс тема підтримує концепцію відкритості і відмінно документована з масою демонстративного матеріалу. Завдяки мега-меню і конструктору тема відмінно структурована, також, дозволяє пограти з наявними в онлайн-бібліотеці опціями лейаутов. Ще бонус: колекція зображень і стічних фото Shutterstock - безкоштовно! Crane 100% адаптивна, включає безлімітні блог і портфоліо опції, паралакс бекгаунд, настроюються сайдбарі, слайдери Революція і Layer. З конструктором сторінок не потрібно кодинг для настройки теми. Є все, що треба для бізнесу та онлайн-торгівлі. Сумісність з віджетами і add-on розширеннями - це можливість створювати сайт кращими інструментами.

Studio 9

Studio 9

Легка і швидка багатоцільова WP-тема з чистим стильним дизайном, націлена на візуальний контент. Її можливості представлені трьома тарифами. Спрощена панель гарантує швидкий відгук і легкість настройки. Ця гнучка тема має масу попередньо встановлених шорткодов, чистий код, безліч просунутих опцій, безлімітні кольору, слайдер для створення галерей. Включені підтримка дочірньої теми, WooCommerce, файли HTML5 та CSS3, можливість локалізації.

X Theme 5

X Theme 5

X Theme - WordPress тема на основі HTML5 перевершує всі очікування. Приголомшливий дизайн з адаптивною розміткою і маса корисного функціоналу робить X придатною практично для будь-який бізнес-ніші. Підходить для створення як персонального, так і великого корпоративного сайту. Тема включає інтегровані шорткоди і різні варіанти навігації з вертикальним / горизонтальним розташуванням меню, Drag & Drop конструктор і круті опції для оформлення UI (кнопки, іконки). Навіть дитина в змозі побудувати на X Theme високоякісний сайт.

Divi

Divi

Багатоцільова WP-тема на основі HTML5 створена із застосуванням останніх інноваційних технологій. Сучасний адаптивний дизайн, гнучкість і багатий функціонал зробили Divi популярною. Тема оптимізована для SEO, має відмінний код, 40+ елементів оформлення контенту. Інтуїтивний Divi билдер дозволяє легко створювати нові лейаути.

Uplift

Uplift

Мінімалістичний гладка багатоцільова WordPress тема оформлена лаконічно і зі своєю родзинкою. Підтримує 20 варіантів портфоліо, конструктор сторінок і панель опцій, WooCommerce і bbPress & BuddyPress, готова до перекладу с.mo & .po файлами. Збалансовані елементи роблять WP-тему ідеальної для створення бізнес і корпоративних сайтів. А з ефектним параллаксом зображень і відео у фоновому режимі, у вас буде чим вразити аудиторію.

FatMoon

FatMoon

FatMoon - гладка, візуально приваблива тема на WordPress. Завдяки естетично бездоганному увазі підходить для сайту фотографа. Стильно оформити допоможуть вчинені опції, комплект ефективних інструментів і професійні віджети - при цьому не будуть потрібні знання кодинга. FatMoon вдихне свіжість в ваш контент, будь то зображення, текст або відео. Особливості теми: WooCommerce підтримка, що конфігуруються галереї, HTML5 бекграунд, приголомшлива анімація з просунутими паралакс ефектами і варіанти дизайну портфоліо.

H-Code

H-Code

багатоцільова тема на основі Bootstrap 3 фреймворка і HTML5 / CSS3. Підійде для створення бізнес сайтів і креативним агентствам . Включено 50+ шаблонів головною і демо сторінок. Варіанти для односторінкового / багатосторінкового дизайну з чистим і сучасним видом. Можливості теми розширюють візуальний Drag & Drop будівник сторінок, мега-меню і маса функціональних іконок для заміни тексту в навігації, кастомниє фони в відеопостах, інтеграція з WooCommerce і Кешуються плагіном Total Cache. Тема SEO-оптимізована і готова до перекладу з WPML. Безліч HTML шаблонів під портфоліо, 6 демонстраційних демо для організації HD інтерактивних уроків / посібників.

Interactive

Interactive

Interactive - технічно досконала і дуже динамічна тема WordPress. Відрізняється хорошою продуктивністю, гнучким функціоналом і сучасним чистим дизайном. Особливості теми: раціональний код і красиве оформлення з привабливими анімаціями , Переходами і HTML5 інтерактивом. Інтерактив включає сумісні з мобільними off-canvas мобайл меню і не зажадає від вас ніякого кодинга. Тема включає інтеграцію з соц.сетях, іконки з високою роздільною здатністю, потужні шорткоди.

Foodica

Foodica

Foodica - сучасна, технічно просунута багатоцільова тема з витонченою естетикою. підходить будь-яким кулінарним сайтам і food-додатків: від персонального блогу про їжу / порталу з кулінарними нотатками, до сайту ресторану / кафе / доставки продуктів. Підкріплюючи заявлені можливості широкого застосування, Foodica використовує потужну HTML5-платформу, де взагалі не знадобиться кодинг. Є 6 колірних схем і візуальний конструктор. Управляти рецептами зручно зі спеціальними шорткодамі інгредієнтів / рецептів. Інтеграція з WooCommerce в хвилини зробить ваш сайт торгують онлайн.

Insight

Insight

Insight - візуально чиста тема WordPress з минималистичной естетикою, розроблена виняткова для потреб сучасного онлайн-журналу, блогу чи сайту фотографа - з інтенсивної подачею матеріалів і важким контентом. Фірмовий HTML5 фреймворк впорається з навантаженням. Динамічний конструктор головної сторінки, візуальний настроювач, паралакс ефекти, фото і відео-бекграунд, анімаційні ефекти по наведенню, вишукані колірні схеми. Опції пов'язаних постів і популярних статей представлені картками.

Themo

Themo

Themo - легка універсальна WordPress тема з функціональним сучасним дизайном. З нею вам не обов'язково мати досвід для створення професійного сайту. Ключові особливості: відмінний, утворять єдиний шаблон для фотографа, конструктор з Drag & Drop, фірмовий Parallax Composer, настроювач теми, можливість доопрацювання навігації, слайдери Революція і Layer, плагіни виведення повідомлень в будь-якому місці адаптивної розмітки шаблону.

Compass

Compass

Стильна, професійно відполірована журнальна тема WordPress, технічно просунута завдяки фірмовому HTML5 фреймворку. Тема відповідає вимогам сучасного новинного сайту або журналу. Compass - це новаторський результат застосування потужного і надійного HTML5 коду, призначених для користувача віджетів, встановлених шаблонів оформлення, візуального будівника, динамічного конструктора головної сторінки, слайд шоу майстра. Функціонал Jetpack допоможе простим перетягуванням вражаюче уявити кращий контент.

NewsPaper 15

NewsPaper 15

NewsPaper - красива журнальна WordPress-тема з контент-орієнтованої розміткою. Її продуманий і сучасний HTML5 / CSS3 дизайн представлений 10-ю встановленими шаблонами для різних тематик. Початкова гнучкість спростить застосування теми: відмінності платформ, екранів девайсів, браузерів не стануть на заваді. Інші особливості: секція популярних категорій, паралакс ефекти, тач-дружність, off-canvas мобільне меню.

WordX

WordX

Приємна естетично, чудово спроектована для потреб блогерів / влогеров і нішевих-журналів WordPress-тема на основі HTML5. Завдяки опцій прискорення сайту, зниження навантаження на сервер WordX витримає інтенсивну публікацію і трафіковий навантаження. Тема з професійним дизайном включає: 600 іконок з високою роздільною здатністю / стильні кнопки та ін. Елементи, повну інтеграцію з соцмедіа, шорткоди для легкого управління контентом, паралакс, візуальні ефекти.

Blogging

Blogging

Blogging - абсолютно унікальна, повністю спеціалізована тема Вордпресс. Цю гнучку тему з полірованим мінімалістичним дизайном легко модифікувати. HTML5 і просунуті технології значно прискорять сайт і зменшуючи навантаження на сервер, допоможуть впоратися з потоком трафіку. Тема оптимізована для SEO, швидкої індексації, зменшення показника відмов; проста і інтуїтивно зрозуміла.

Genesis 18

Всебічна і дивно швидка тема побудована на фреймфорке Genesis. Потужна і гнучка багатоцільова тема з HTML5 кодом, повністю відповідає вимогам сучасного блогу, корпоративного сайту, портфоліо фотографа. шапка, футер , Сайдбарі - все настроюється. Особливості теми: візуальні ефекти, красиві переходи, кілька кастомних лейаутов, безлімітні слайдери і багато іншого.

Kalium

Kalium

Мінімалістичний і потужна тема-бестселер WordPress дивує чистим естетичним дизайном на HTML5 / CSS3. Креативні професіонали зможуть створити «гнучкий сайт» без знань кодинга з інтуїтивним візуальним WPBakery Page Builder, поелементно шорткодамі, різноманітністю портфоліо і hover стилів. Тема підтримує багатомовність (включаючи російську), WooCommerce, HTTPS, кастом CSS (LESS, SASS), AJAX подгрузку контенту, сторінку 404 , Нескінченну пагінацію, плагіни (WordPress SEO, кешируєтся, форм зворотного зв'язку), віджети футера і постів, lightbox галерею для портфоліо, слайдери Революція і LayerSlider, 800+ кастомних іконок Retina, 600 шрифтів Google Fonts, просунуті опції.

Багатофункціональна тема підійде персонального блогу, корпоративному / бізнес сайту, фрілансеру і портфоліо-сайтів (16 демо для різних ніш).

BRIDGE

BRIDGE

BRIDGE дивує креативно-новаторськими підходами. Це тема з творчим потенціалом - зухвалі рішення виглядають щиро і привабливо, використані останні досягнення HTML5 / CSS3 верстки і BootStrap розробки. Надійна і гнучка тема включає: 100+ встановлених унікальних ДЕМО-шаблонів різних тематик, 80+ кастомних шорткодов, Layer слайдер і Visual Composer плагіни, анімовані переходи на AJAX, CSS3 анімації, що повністю налаштовується хедер, липку навігацію, повноекранне меню. BRIDGE готова до перекладу (файли .po / .mo), оптимізована для SEO, підтримує інтуїтивне створення сайту без знань кодинга.

Unicon

Unicon

Єдина в своєму роді, дуже динамічна універсальна тема WordPress. Її відрізняють мікро-взаємодії і елегантний, вишуканий вигляд, гарне юзабіліті з продуманою структурою і вдало пристосовані до елементами. Unicon перевертає філософію веб-оформлення з ніг на голову, повністю акцентуючи увагу на вдалому дизайні, замість фокусування на структурних моментах або контенті. Тому Unicon і створена із застосуванням останніх HTML5 / CSS3 / BootStrap технологій, надаючи для користування гладкий безшовний інтерфейс. Можна сказати, що кожен ДЕМО-шаблон націлений на створення виняткового графічного досвіду призначеного для користувача взаємодії з незабутнім сайтом.

Опціями кастомізації графіки налаштовується кожна деталь для гармонійного відповідності з творчим контентом сайту. Додайте до цього гладкі паралакс ефекти прокрутки, наведення 670+ Google Fonts шрифтів, 560+ векторних іконок. Тема підтримує .po / .mo файли перекладу, конструктор сторінок, WooCommerce зі стильними віджетами і найвищої якості лейаути для створення унікального онлайн-магазину .

Потрібен сайт для малого бізнесу, онлайн-журналу або блогу?
Хочеться реалізувати крутий проект і в пріоритеті довгострокові рішення?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения