21 пункт SEO позиціонування пояснюється Aleyda Solís

 1. Інтерв'ю відео з усіма поради для SEO
 2. 21 крок або важливі пункти, щоб зробити SEO відповідно до Aleyda Solís
 3. 1. Дублювання вмісту шкодить позиціонуванню
 4. 2. Збільште час відвідування свого веб-сайту
 5. 3. Важливість CTR в SEO
 6. 4. Вхідні посилання на ваш сайт
 7. 5. Як вийти з штрафних санкцій?
 8. 6. Інструменти пошуку за ключовими словами
 9. 7. Кроки для поліпшення позиціонування
 10. 8. Скільки слід очікувати результатів у SEO?
 11. 9. Вплив мобільної версії вашого сайту
 12. 10. Багаті фрагменти
 13. 11. Швидкість зарядки
 14. 12. Вічний зміст
 15. 13. Сторінки у flash або HTML?
 16. 14. Якірний текст
 17. 15. Транскрипція відеовмісту.
 18. 16. Розбиті посилання
 19. 17. Інструменти для знання позиції в рейтингу
 20. 18. Позиція на інших мовах
 21. 19. Використання файлу Robots.txt
 22. 20. Помилки SEO
 23. 21. Сфери роботи, що включає в себе SEO
 24. Висновки щодо цих важливих моментів потрібно зробити SEO відповідно до Aleyda Solís
 25. Про автора Альваро Пенья

У цьому пості ми пропонуємо 21 дуже важливі кроки для SEO. Це компіляція з деякими пунктами, які необхідно враховувати, щоб оптимізувати ваш сайт максимально і покращити своє позиціонування SEO . Алейда Соліс пояснює їх простим способом, як у відео, так і в тексті.

Aleyda Solís є міжнародним консультантом SEO, який має великий досвід роботи в цьому секторі, а також працював і співпрацював з багатьма компаніями та клієнтами, допомагаючи їм у позиціонуванні своїх пошукових систем. Aleyda була з нами говорити про SEO в нашому інтерв'ю проекту Marketin.tv ,

У цьому пості ми пропонуємо 21 дуже важливі кроки для SEO Інтерв'ю відео з усіма поради для SEO

Ось відеозапис інтерв'ю, подарованого Алісією Сеніловілою. Пізніше ви можете прочитати резюме з 21 пунктами

21 крок або важливі пункти, щоб зробити SEO відповідно до Aleyda Solís

1. Дублювання вмісту шкодить позиціонуванню

Дубльований вміст поганий в SEO, також з точки зору користувальницького досвіду Дубльований вміст поганий в SEO, також з точки зору користувальницького досвіду. Веб-сайти часто розглядаються з категоріями або погано структурованими системами категоризації, які перекриваються. Google не знає, яку позицію, як вони конкурують за те ж саме і закінчують канібалізацією . Наприклад "Онлайн курси" та "Онлайн курси 2016". Google не знає, який вміст буде перелічено, оскільки вони конкурують за одне і те ж ключове слово.

2. Збільште час відвідування свого веб-сайту

Залучення або взаємодія користувача з контентом має вирішальне значення. Якщо користувач натискає на результат пошуку і дуже швидко залишає веб-сайт, він шкідливий. Ваша відповідь або задоволення змістом не задовольняються.

Google виявляє таку поведінку користувача і закінчується тим, що веб-сайти погіршуються, коли користувачі залишаються незабаром після того, як натискають цей результат у пошуковій системі.

3. Важливість CTR в SEO

Якщо, незважаючи на те, що на хороших позиціях вас ніхто не пробиває, щось не працює добре. Важливо аналізувати за допомогою консолі пошуку Google пошуки, за якими ви з'являєтеся в Google, і який відсоток кліків (CTR) отримує кожен. Таким чином, ви можете дізнатися, які титри не добре оптимізовані і не пропонують те, що люди шукають.

CTR є одним з найважливіших факторів SEO , оскільки він показує зацікавленість людей у ​​ваших результатах.

Підказка для покращення CTR: оптимізуйте мета-описи кожного вмісту, пропонуючи точну та цінну інформацію в цих 155 символах, щоб отримати клік користувача.

4. Вхідні посилання на ваш сайт

Google розуміє їх як посилання, голос за довіру, популярність чи огляд. Якщо посилання надходить з сайту з авторитетними газетами, відповідними засобами масової інформації у секторі чи торговельними палатами, Google надасть вам більше цінності та надасть вам більше повноважень .

Linkbuilding або стратегія для отримання посилань як і раніше є одним з найважливіших аспектів у SEO, і ми можемо зробити багато речей, щоб заохотити нас на посилання більше. Звичайно, хороший вміст також допоможе зробити це частіше.

5. Як вийти з штрафних санкцій?

Якщо проблема пов'язана з факторами на сторінці та вмістом, цей вміст необхідно очистити, перенести та оптимізувати. Якщо проблема виникає з алгоритму Google, нам доведеться дочекатися оновлення алгоритму.

Найважча частина полягає в тому, що покарання відбувається від токсичних посилань з інших сайтів . Якщо у нас є посилання на сайти з малою актуальністю або покарані, або є ознаки неприродних посилань, ми повинні зв'язатися з веб-сайтами, щоб усунути ці посилання. Такі види штрафних санкцій є більш складними, оскільки вони не можуть бути безпосередньо контрольовані.

Якщо після того, як ви зв'язалися з цими сайтами, ви не зможете отримати посилання, ви можете перейти до консолі пошуку та зробити заборону , яка попередить Google не брати до уваги посилання, зроблені вам з певних доменів.

6. Інструменти пошуку за ключовими словами

Одним з кращих інструментів для вивчення ключових слів у SEO є Semrush. Він підтримує багато країн, дає дуже надійний обсяг даних пошуку і пропонує перестановки ключових слів.

7. Кроки для поліпшення позиціонування

Перший - це вивчення ключових слів або ключових слів, а також аналіз конкуренції, щоб отримати загальне уявлення про сектор, крім того, щоб детально вивчити, як виглядає ваша аудиторія, перш ніж атакувати ці ключові слова, розмістивши їх у своєму вмісті.

Наступним моментом буде проведення технічного , змістовного та популярного аудиту сайту, щоб побачити, які речі є хорошими і як ви могли б поліпшити його.

Тоді план дій розпочнеться з коротко-, середньо- та довгострокових цілей. і, нарешті, етап оптимізації на основі результатів і еволюції.

8. Скільки слід очікувати результатів у SEO?

SEO не повинна бути єдиною стратегією. Якщо ви хочете, щоб результати скоро, ви повинні інвестувати в Adwords або Facebook Ads.

Позиціонування - це інвестиція , оскільки ви інвестуєте у власну платформу, покращуючи досвід ваших користувачів, виконуючи технічну оптимізацію, а також ключові слова. Тобто, ви не інвестуєте в інші рекламні платформи третіх сторін, де результати не підтримуються, коли бюджет вичерпаний. Щоб побачити результати на даний момент, має бути спільна стратегія.

9. Вплив мобільної версії вашого сайту

Google визначає пріоритетність тих веб-сайтів, які є дружніми для всіх мобільних пристроїв, планшетів і т.д., тобто сайтів, які реагують . Реагування також впливає з точки зору користувальницького досвіду.

Це згубно не мати дружній веб-сайт для мобільних пристроїв, оскільки користувачеві буде важче взаємодіяти або виконувати певні дії на веб-сайті. Якщо ви ускладнюєте роботу користувача, він перейде до вашого сайту, і вам буде важче зробити конверсії.

10. Багаті фрагменти

Багаті фрагменти є інформаційним форматом, збагаченим у результатах пошуку, наприклад, відгуки, рецепти з фотографіями, рейтингові зірки тощо. Багаті результати додають більшої цінності пошуку та пропонують більше вмісту в огляді, таким чином збільшуючи CTR, оскільки користувач відчуває, що його вміст більше приваблює.

Багаті фрагменти - це збагачений формат результатів пошуку, які збільшують рейтинг кліків Багаті фрагменти - це збагачений формат результатів пошуку, які збільшують рейтинг кліків.

Багаті фрагменти можна розмістити, додавши в HTML структуровані теги розмітки, які повідомляють Google про тип вмісту. Якщо у вас є CMS, як WordPress, ви можете легко додати їх за допомогою плагінів Все в одному багатому фрагментах ,

Підсумовуючи, це дуже позитивно використовувати їх, оскільки ви покращуєте свою видимість у видачах, і ви можете генерувати більше кліків, не обов'язково перебуваючи на першій позиції, оскільки ваш вміст виділяється більше.

11. Швидкість зарядки

Оптимізація продуктивності сайту або WPO є важливим фактором, і навіть більше, якщо пошук здійснюється з мобільних пристроїв, що зростає з кожним днем. Користувачі при перегляді очікують безпосередності , це вирішальний елемент користувацького досвіду.

Якщо ваш сайт повільний, він не тільки змусить вас втратити позиціонування, а й можливі клієнти.

12. Вічний зміст

Нескінченний вміст (вічнозелений) дуже корисний, оскільки він завжди викликає інтерес, незалежно від часу. Саме цей вміст завжди буде доречним або корисним, оскільки він надає велику цінність. Користувачеві постійно звертається до вічного контенту, тому варто створювати повні посібники , посилання або ресурси великої вартості, які завжди приваблюють користувачів.

13. Сторінки у flash або HTML?

В даний час вміст, введений у Flash, є застарілим. Компанія Google не розуміє та не індексує її, тому її неможливо розмістити. Щоб переконатися, що Google читає весь вміст вашого веб-сайту, найкращим варіантом є HTML. Це не означає, що ви повинні зробити свій сайт чистим кодом. Ви можете використовувати CMS, як WordPress, Joomla, Prestashop або Drupal, оскільки перед обличчям Google вони також показують HTML-код.

Google з кожним днем ​​покращує свою здатність розуміти код JavaScript або AJAX, але це не означає, що в даний момент Google може правильно отримати доступ до нього.

14. Якірний текст

Текст прив'язки - це текст, в якому розміщуються посилання. Текст посилання має бути релевантним і включати ключові слова, які надають перевагу вам у позиціонуванні. Не впевнено, що ви пов'язані між собою за допомогою нерелевантного прив'язки тексту і що він не описує нічого, що стосується вашого сектора або області роботи. Найбільш позитивним є те, що ви посилаєтеся на якірний текст, де назва вашої торгової марки або бренд поруч із послугою, яку ви пропонуєте.

15. Транскрипція відеовмісту.

Google не має можливості розуміти чи читати вміст, який передається у відео. Тому важливо переписати цей контент, передати його в текст, оптимізувати його до максимуму і мати можливість позиціонувати його.

Також добре вставити хорошу частину цієї транскрипції в опис відео на Youtube. Google читає текст, тому ви також зможете розмістити це відео для результатів пошуку через YouTube.

16. Розбиті посилання

Неправильна робота посилань погано впливає на роботу користувача на вашому сайті, а також на Google, тому вам слід уникати їх за будь-яку ціну. Якщо ви розміщуєте посилання на вміст, який не існує, або ви неправильно ставите їх, ви створюєте розірвані вихідні посилання, а пошукова система не матиме доступу до цього вмісту для індексування.

Ось чому, коли ви змінюєте URL-адресу веб-сайту, потрібно перенаправляти 301, що вказує від старої URL-адреси до нової. Таким чином, Google може мати доступ до цього вмісту. Таким чином, ви будете сприяти відстеженню всього вмісту та індексування.

17. Інструменти для знання позиції в рейтингу

Є дуже цікаві інструменти, які інтегровані з Google Analytics і Google Search Console, наприклад, Seomonitor, які пропонують багато даних.

Іншими інструментами для розгляду є:

 • Вінчер : Це дешево, і ви платите лише за кожен домен, тому він пропонує необмежені ключові слова для відстеження.
 • Serpwoo : Служить для моніторингу ваших результатів і результатів змагань. Контролює 30 найпопулярніших веб-сторінок, розташованих для кожного терміну.

18. Позиція на інших мовах

Позиція в інших мовах і країнах недостатньо для перекладу веб-сторінок на декількох мовах, адже це не є найбільш правильним. Доцільним є уникнути абсолютно буквальних перекладів і зробити нове дослідження ринку, щоб дізнатися, як ці пошуки здійснюються за кордоном , з якими термінами.

Слова, які є ключовими в мові, можуть полягати в тому, що при перекладі їх на іншій мові немає ключових слів , тому вам доведеться точно знайти те, що ці ключові слова повинні бути розміщені на інших мовах.

Важливо пам'ятати, що коли ви намагаєтеся позиціонувати в інших країнах, зміст повинен бути створений з використанням відповідних термінів , які шукають іноземні глядачі, оскільки кожна мова та культура мають свої особливості.

19. Використання файлу Robots.txt

Robots.txt - це текстовий файл, який ви завантажуєте на ваш сервер і який надає конкретні замовлення пошуковим системам, наприклад, запобігаючи відстеженню певних URL-адрес.

Перш ніж заблокувати певний вміст файлу Robots.txt, слід вивчити, як отримати прибуток від цих URL-адрес, оскільки вони можуть бути корисними. Тому ми повинні шукати інші, більш дружні способи уникнення сканування або індексації, щоб отримати вигоду від цих URL-адрес.

20. Помилки SEO

Типовою і легкою для вирішення помилкою є те, коли веб-доступна з www і без них, показуючи один і той же вміст. Логічно, що один перенаправляє інший. Ця конфігурація є основною, щоб не генерувати дубльований вміст. Те ж саме відбувається на сайтах з http і https (безпечний протокол).

Іншою типовою помилкою є помилка, вчинена веб-сайтами, які показують однакові назви всіх URL-адрес сайту.

21. Сфери роботи, що включає в себе SEO

Майте на увазі щось дуже важливе: SEO - це міждисциплінарна область. Це, з одного боку, технічний аналіз на сторінці , відстеження та індексація. З іншого боку, оптимізація з точки зору змісту. І, з області маркетингу, методики залучення посилань на ваш сайт, особливо відповідні посилання і авторитет.

Стратегічно рекомендується мати принаймні одну особу, відповідальну за роботу з кожною з цих сфер позиціонування.

Висновки щодо цих важливих моментів потрібно зробити SEO відповідно до Aleyda Solís

Як ви можете бачити, зробити SEO і поліпшити позиціонування є кілька методів, які можуть зробити веб-сторінки заробляти очки в результатах пошуку. Найкраще ретельно дбати про всі ці хороші практики SEO і постійно оптимізувати спостереження за результатами і робити висновки, щоб продовжувати вдосконалюватися. SEO - це постійна робота.

Які ці кроки, здається, роблять SEO, що говорить нам Aleyda Solís ? Чи знаєте ви інші важливі моменти, щоб зробити SEO, які мають велику актуальність або які можуть мати його в майбутньому?

21 пункт SEO позиціонування пояснюється Aleyda Solís

4,7 (94,12%) 17 голосів 4,7 (94,12%) 17 голосів

Про автора Альваро Пенья

Веб-дизайнер спеціалізується на WordPress. Пристрасний до онлайн-маркетингу та створення та розробки функціональних веб-сторінок. Я є частиною команди CM Classroom, де я також викладаю заняття в якості вчителя.

5. Як вийти з штрафних санкцій?
8. Скільки слід очікувати результатів у SEO?
13. Сторінки у flash або HTML?
5. Як вийти з штрафних санкцій?
8. Скільки слід очікувати результатів у SEO?
13. Сторінки у flash або HTML?
Чи знаєте ви інші важливі моменти, щоб зробити SEO, які мають велику актуальність або які можуть мати його в майбутньому?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения