24 Підвищення рангу SEO Поради

 1. 1. З'єднайте його
 2. 2. Напишіть для людей, налаштуйте пошукові системи
 3. 3. Використовуйте оптимізований URL
 4. 4. Використовуйте Google Analytics
 5. 5. Використовуйте безкоштовний інструмент добору ключових слів Google
 6. 6. Включіть ключові слова в URL-адресу
 7. 7. Зосередьтеся на створенні якісного вмісту
 8. Дивовижний спосіб створення вірусного контенту полягає в розробці інфографіки.
 9. 8. Використовуйте SEO Spyglass, щоб знайти посилання високої якості
 10. 9. Синдикувати Ваш контент
 11. 10. Створіть багато посилань одночасно
 12. 11. Використовуйте Twitter, щоб швидко індексувати сторінки
 13. 12. Відстежуйте свій прогрес
 14. 13. Використовуйте відеовміст
 15. 14. Використовуйте Scribe для SEO
 16. 15. Аутсорсинг вашого SEO
 17. 17. Переконайтеся, що ваш сайт індексований
 18. 18. Винятковий контент має важливе значення для успіху SEO
 19. 19. Розміщення розумного ключового слова
 20. 20. Створіть сильну мережу внутрішніх посилань
 21. 21. Проаналізуйте та оптимізуйте свій сайт
 22. 22. Спілкуйтеся зі своєю аудиторією
 23. 23. Налаштуйте мета опис
 24. 24. Встановіть Jetpack у ваші сайти WordPress
 25. Зворотній зв'язок

Автор:  Гарін Кілпатрік  Щодня Google надсилає моїм веб-сайтам тисячі відвідувачів, і це має мало спільного з удачею або шансом Автор: Гарін Кілпатрік

Щодня Google надсилає моїм веб-сайтам тисячі відвідувачів, і це має мало спільного з удачею або шансом. За останні кілька років я застосовував стратегії SEO до своїх веб-сайтів, і мій трафік зростав.

Минулого року я виграв безкоштовний платиновий перехід на $ 2 000 на конференцію Пошукових стратегій у Торонто. Я виграв перепустку, надіславши найбільшу кількість трафіку на сторінку конкурсу.

Моя основна стратегія для залучення трафіку і отримання рейтингу в Google полягала у створенні гідного змісту, опублікованому за допомогою оптимізованого самостійного блогу WordPress, подібного тому, який ви переглядаєте зараз.

Наявність потужної присутності щебет дійсно допомогло моєму контенту. Google не тільки інтегрує твіти в результати пошуку, а й твіти, улюблені та інші “ соціальні сигнали »Сильно впливають на те, як ваш контент буде ранжуватися в пошукових системах. SEO стає все більш соціальним весь час.

Дізнайтеся наступні десять порад, і вони допоможуть вам отримати більше вільного трафіку від Google, який може побудувати ваш бізнес потужним способом.

1. З'єднайте його

SEO в значній мірі стосується посилань. Чим більше зв'язків ви зможете залучити і побудувати, тим краще ви будете ранжувати.

Посилання не створюються рівними. Успіх Google був побудований на тому, що сторінки (і посилання) не створені рівними. Візьміть цю цитату з співзасновника Google Сергія Бріна:

Ми вважали, що ми можемо створити кращий пошук. Ми мали просту ідею, що не всі сторінки створюються рівними. Деякі з них більш важливі.

Зберігайте на увазі нерівність зв'язків і прагніть до якісних зв'язків, над кількістю.

Посилання на соціальні медіа можуть допомогти вашому контенту швидко піднятися по рядах результатів пошуку Google.

Кожен раз, коли ваш вміст розміщується в Twitter і на Facebook, це створює нове посилання на вашу сторінку.

Якщо ваш вміст оптимізовано, це допоможе йому швидше оцінити. Встановлення блогу WordPress складає половину битви, оскільки WordPress поставляється з винятковим SEO з коробки.

2. Напишіть для людей, налаштуйте пошукові системи

Не дозволяйте своєму листуванню страждати, тому що ви намагаєтеся змусити ключові слова у ваші статті. Це матиме зворотний ефект, який ви шукаєте, оскільки заповнення ключових слів може завадити користувачам обмінюватися вмістом.

Якщо ключові слова в окремих частинах вашого вмісту важливі, просто не дозволяйте цьому розміщенню ключового слова зменшити якість вашого вмісту.

Переконайтеся, що ключові слова, для яких ви намагаєтеся класифікувати, включені до:

 • Заголовок сторінки
 • URL-адреса сторінки
 • Одного разу в перші 100 слів
 • Опинившись в організмі
 • Одного разу за останні 100 слів

Наведений вище список - це все необхідне на сторінці SEO. Назва та URL - це два найважливіші місця у вашому вмісті для ваших ключових слів.

Рейтинг для ваших ключових слів багато в чому полягає в тому, що ви маєте достатньо якісних посилань, які вказують на вашу сторінку.

Наявність посилань на вашу сторінку, що містить ключові слова, які ви намагаєтеся класифікувати, допоможе оцінити ці слова.

Наприклад, я хочу, щоб мій Twitter eCourse зайняв місце за ключовими словами Twitter eCourse, тому я використовую ключові слова Twitter eCourse коли я посилаюся на нього.

3. Використовуйте оптимізований URL

"Google Sniping" - це коли ви купуєте веб-сайт, на якому містяться ключові слова, за якими ви намагаєтеся зайняти місце.

Ключові слова у вашій URL-адресі є дуже сильним показником для Google щодо вмісту вашого веб-сайту. Ключові слова у вашій URL-адресі є дуже сильним показником для Google щодо вмісту вашого веб-сайту

Оптимізована URL-адреса, як це, є відмінним способом швидко оцінити ключові слова.

Я побудував кілька "Снайперських сайтів", які потрапили в першу десятку Google за ключовими словами менше ніж за тиждень.

Якою б не була ваша URL-адреса, ви повинні спробувати включити слова, які ви намагаєтеся класифікувати, у вашу постійну посилання .

Щоб змінити довільні посилання в WordPress, перейдіть до пункту Налаштування => Постійне посилання.

Деякі люди вирішили включити дату у свої Постійне посилання, але я не прихильник цієї стратегії.

Моя стратегія полягає в тому, щоб створити "Evergreen Content", який все ще буде актуальним протягом багатьох років, і включаючи дату в мою постійну посилання, я відчуваю, як ніби мій вміст показує його вік швидше.

Вибравши лише% postname% WordPress автоматично вставить ключові слова з назви твору. Мені подобається налаштовувати свої постійні посилання та робити їх максимально короткими та запам'ятовуючими, щоб максимізувати свій шанс людей, які посилаються на мою посаду та діляться на соціальні медіа.

4. Використовуйте Google Analytics

Аналітика Google - прекрасний інструмент. Використовуючи його, ви зможете проаналізувати вхідний трафік і дізнатися, з якими трафіками прибувають ваші сторінки.

Після визначення ключових слів ви можете налаштувати вміст, щоб оптимізувати для цих термінів.

Позначення відповідних посад за допомогою ключових слів з аналітики Google - це один із способів швидко збільшити шанси на ранжування цих ключових слів.

5. Використовуйте безкоштовний інструмент добору ключових слів Google

The Інструмент ключових слів Google є надійним ресурсом, оскільки ви отримуєте оцінки трафіку ключових слів від компанії з найбільшою кількістю даних пошуку в світі.

Ви можете вибрати сортування за допомогою щомісячних пошуків або конкурсу.

Панель конкуренції є показником того, скільки веб-сайтів містить ключові слова, які ви запитували.

Я знаходжу хороші можливості для ключових слів шляхом сортування на основі ключових слів, які отримують найбільшу кількість пошуків, а потім намагаються знайти цікаві ключові слова з найменшою конкуренцією.

6. Включіть ключові слова в URL-адресу

Наявність потрібного домену може полегшити ваше життя, коли справа доходить до отримання якісного трафіку на ваш сайт.

Наявність домену, що містить ключові слова, які ви намагаєтеся визначити, дозволить вам з легкістю переважати більшість ваших конкурентів .

Захоплення домену точного збігу з ключовими словами, за якими ви намагаєтеся зайняти місце, називається "Google Sniping".

Щоб скопіювати хороший домен у Google, використовуйте безкоштовний Інструмент добору ключових слів Google знайти ключові слова з високим обсягом пошуку та низькою конкуренцією.

Домен, що містить ключові слова, за якими ви бажаєте займатися, дозволить вам з більшою легкістю класифікувати ці ключові слова.

Вік домену є ще одним важливим фактором у визначенні того, чи буде сайт добре класифікований.

Якщо ви можете знайти старий домен (чим старше, то краще) у вашій ніші і запропонувати купити його у власника, це може бути потужним способом поліпшити вашу видимість у Google.

Ви можете знайти власника будь-якого домену, а також інформацію про те, яким він є, використовуючи "Хто є" на домені.

7. Зосередьтеся на створенні якісного вмісту

Прагніть створити епічний зміст. Епічний контент начебто магніту для посилань і акцій.

Дивовижний спосіб створення вірусного контенту полягає в розробці інфографіки.

Інфографіка йде вірусно частіше, ніж практично будь-який інший вміст, якщо вони зроблені правильно.

Якщо ви не кваліфіковані з графічним дизайном ви можете отримати факти разом і опублікувати роботу на аутсорсинг веб-сайт, як одес .

8. Використовуйте SEO Spyglass, щоб знайти посилання високої якості

SEO Spyglass це програма, яка дозволяє розміщувати веб-сайти, які в даний час є рейтингом для ваших ключових слів під spyglass, так що ви можете побачити, звідки надходять їх найпотужніші посилання.

Ви можете завантажити SEO Spyglass безкоштовно і багато ефективних функцій включені в безкоштовна версія SEO Spyglass .

9. Синдикувати Ваш контент

"Спінінг" ваших статей дозволяє обходити дублюючі фільтри вмісту Google.

Найважливішим елементом спина є ваш заголовок. Спробуйте написати назву, яка відповідатиме тому, що люди шукають.

Ви можете опублікувати кілька версій вашого вмісту на різних платформах, таких як Squidoo і Tumblr, щоб назвати лише декілька, а потім посилання на початкову статтю.

10. Створіть багато посилань одночасно

Соціальні закладки можуть отримати вас тисячі посилань.

Інструмент соціальних закладок, яким я дуже подобається, якщо називається OnlyWire . Onlywire дозволяє додати до 40 облікових записів соціальних закладок, а потім відправити закладку на них усіх, використовуючи подання OnlyWire.

Ви повинні завантажити учасника, щоб відправити вміст на ці сайти, а деякі сайти вимагають заповнити captcha, але це все ж таки набагато ефективніший метод, ніж закладка цього вмісту вручну.

Соціальні закладки - це ще один спосіб отримати свій вміст до багатьох різних громад. Інструмент Onlywire - це відмінний безкоштовний спосіб опублікувати свій вміст автоматично до топ-49 соціальних медіа-послуг. З безкоштовною версією сервісу ви можете отримати 300 подань на місяць.

Навіть при 300 на місяць це ще 3600 безкоштовних зворотних посилань на рік, і ніщо не заважає вам відкрити інший рахунок, якщо ви хочете більше.

Ось служби соціальних закладок, які підтримує Onlywire:

Якщо ви хочете соціальної закладки за ці 40 послуг є веб-сайт називається Соціальний маркер що спрощує процес подання закладок.

11. Використовуйте Twitter, щоб швидко індексувати сторінки

Чірікання про новий вміст призведе до швидкого індексування Google.

Чим більше ваш вміст розміщується на сайтах соціальних медіа, тим легше він буде займати місце в Google, тому обов'язково вивчайте його кращі щебетати поради та інструменти і застосовувати їх до свого бізнесу.

12. Відстежуйте свій прогрес

Під час створення посилань на ваш веб-сайт зберігайте документ, що містить усі різні дії, пов'язані з побудовою зворотного зв'язку, а також дату, коли ви їх зробили.

Щотижня перевіряйте свої ряди в пошукових системах, щоб побачити, як ваші зворотні будівельні роботи покращують ваш рейтинг.

Перевірка вашого рейтингу вручну призведе до того, що вони стануть штучно завищеними в Google. Google часто пам'ятає сайти, які ви відвідуєте, і це підвищує їх рейтинг лише тоді, коли ви їх шукаєте.

Використовуйте a безкоштовна програма відстеження рангу SEO відстежувати ваш прогрес і запускати електронну таблицю для запису прогресу рейтингу для різних ключових слів з плином часу.

13. Використовуйте відеовміст

Forrester дослідження робить заяву на їхньому blog що відео - це найпростіший спосіб отримати перше місце в Google .

Повідомлення Forrester вказує на величезну можливість оптимізації відео YouTube:

Менше 20% маркетологів говорять нам, що вони вставляють ключові слова в імена файлів відео на своєму сайті, а ще менше використовують більш просунуті тактики, як написання наборів ключових слів і анотацій, або створення онлайн-бібліотек відео.

YouTube належить Google, тому Google, звичайно, надасть перевагу відео на YouTube, коли хтось виконує пошук Google.

Вставте своє відео на свій веб-сайт, і ви отримаєте кредит як для відвідувача вашого сайту, так і для перегляду на YouTube.

YouTube пропонує a безкоштовний інструмент пошуку ключових слів для Youtube що полегшує пошук відповідних ключових слів для вашого вмісту.

Використання анотацій YouTube у відео, щоб приєднати відео, - це чудовий спосіб залучити людей до перегляду більшої кількості відео.

Спробуйте скористатися якомога більше відповідних ключових слів у тегах відео, і це допоможе відкрити вміст до більшої кількості каналів, які можуть зацікавити людей.

Важливий факт: щодо ключових слів, для яких Google пропонує результати відео, будь-яке відео в індексі становить приблизно в 50 разів більше шансів з'явитися на першій сторінці результатів, ніж будь-яка текстова сторінка в індексі.

Докладніше про оптимізацію відео, щоб вони могли отримувати більше трафіку, перевірте мою публікацію 50 способів виграти з YouTube .

14. Використовуйте Scribe для SEO

Якщо у вас є блог WordPress Scribe SEO плагін дозволяє оптимізувати вміст під час його створення.

Scribe допомагає збільшити трафік пошукової системи, допомагаючи вам: Scribe допомагає збільшити трафік пошукової системи, допомагаючи вам:

 • Швидше оптимізуйте вміст
 • Виберіть великі ключові слова
 • Збереження взаємодії читача
 • Створюйте якісні посилання
 • Збільште цільовий трафік!

Мені дуже подобається Scribe Гарантія: Закохатися з Scribe за 30 днів або менше… Або повернути гроші.

15. Аутсорсинг вашого SEO

SEO займає час. Багато людей занадто зайняті, щоб інвестувати багато годин в діяльність SEO.

SEO займає багато роботи, і ви дійсно можете прискорити ваш прогрес, аутсорсинг вашої роботи SEO.

Я планую аутсорсинг мого SEO в самому найближчому майбутньому, так як мій час краще витрачати працювати на більш творчі аспекти мого бізнесу.

Коли я роблю аутсорсинг мого SEO мій план, щоб піти з SEO партнер .

Якщо ви хочете зробити свій власний SEO, ви можете подивитися на послуги, які вони пропонують, і робити те ж саме, щоб отримати ті ж результати.

16. Ефективне дослідження ключових слів є величезним

У SEO, перш за все необхідність, яку ви повинні дотримуватися, щоб контролювати належне дослідження ключових слів.

Щоб отримати хороший рейтинг в пошукових системах, спочатку потрібно підібрати правильний вибір ключових слів або фраз, які відвідувач може забезпечити при пошуку будь-якого продукту або послуги.

Складіть список найбільш популярних ключових слів за допомогою різних інструментів SEO, таких як Google Keyword Tools, Word tracker і т.д., і зосередитися на меті залучення максимальної кількості відвідувань.

17. Переконайтеся, що ваш сайт індексований

Для того, щоб ваш веб-сайт був серед провідних пошукових систем, важливо, щоб ваш веб-сайт був сумісний з різними пошуковими системами та індексований ними.

Ручне подання до Google, Bing і Yahoo є гарним місцем для початку, і я також рекомендую використовувати безкоштовний інструмент швидкого індексування інструментами прибутку.

Ручне подання до Google, Bing і Yahoo є гарним місцем для початку, і я також рекомендую використовувати  безкоштовний інструмент швидкого індексування  інструментами прибутку

18. Винятковий контент має важливе значення для успіху SEO

Переконайтеся, що вміст веб-сторінки максимально інформативний, оригінальний і свіжий.

Відвідувачі переглянуть лише ваш веб-сайт, якщо вміст справляє враження, тому прагніть надмірно надавати та надавати величезне значення для ваших читачів.

Якщо вміст є винятковим, люди з більшою ймовірністю поділять його. Навіть якщо це означає, що публікації рідше, я рекомендую вам зайняти час на вміст

19. Розміщення розумного ключового слова

Як тільки ви знаєте, які ключові слова використовувати, настав час правильно реалізувати їх.

Записуйте вміст, який має правильне співвідношення ключових слів, не укладаючи ключових слів у незручний спосіб.

Ваш вміст має надавати якомога більшу цінність, зосереджуватись на наданні вартості, а не заповнювати ключові слова, на які ви бажаєте оцінювати вміст.

Не намагайтеся використовувати надто багато ключових слів на веб-сторінці в надії отримати хороший трафік. Це може створити несприятливі результати.

Ваша щільність ключових слів веб-сторінки не повинна перевищувати 3%.

20. Створіть сильну мережу внутрішніх посилань

Внутрішнє посилання - це розумний спосіб побудувати ваш PageRank без необхідності виходити і купувати вхідні посилання з інших веб-сайтів.

Чим сильніша структура внутрішніх посилань, тим ефективнішим буде ваш веб-сайт.

Пошукові системи віддають перевагу веб-сайти з сильними внутрішніми посиланнями, і коли ви будуєте внутрішні посилання, ви можете використовувати точні ключові слова, які ви намагаєтеся класифікувати як якірний текст.

21. Проаналізуйте та оптимізуйте свій сайт

Не тільки дослідження ключових слів, ви також повинні зосередитися на продуктивності вашого сайту. Існує багато інструментів і програм, які дозволяють легко відстежувати статистику вашого веб-сайту.

Google Analytics є одним з таких інструментів, який можна встановити для перевірки трафіку веб-сайту, найбільш використовуваних ключових слів і т.д.

Я використовую WordPress плагін Google Analyticator, щоб я міг перевірити статистику мого трафіку безпосередньо з моєї інформаційної панелі.

Маючи ретельне оновлення про трафік і продуктивність вашого веб-сайту, потрібно обов'язково для того, щоб прийняти рішення про стратегії SEO для застосування максимальних переваг.

22. Спілкуйтеся зі своєю аудиторією

Взаємодія та спілкування - це головні принципи, які керують сьогоднішнім віком.

Якщо ви хочете залучити більший обсяг трафіку на ваш сайт, банківська підтримка соціальних медіа - це варіант, який варто спробувати.

Взаємодійте, спілкуйтеся і спілкуйтеся з потенційними клієнтами через такі сайти, як Facebook, LinkedIn і Twitter, і просувайте свою компанію максимально.

Наявність відповідного облікового запису Twitter є обов'язковим для кожного веб-сайту

23. Налаштуйте мета опис

Хоча Google дуже добре шукає точний фрагмент опису, використовуючи спеціальний мета-опис, ви можете контролювати, як саме ваш веб-сайт переглядається пошуковими системами, такими як Google.

Я зазвичай тільки турбуюся налаштування мої мета опису, якщо я помітив, один з моїх статей отримує багато трафіку пошукової системи.

Плагін WordPress SEO Ultimate є твердим плагіном SEO, що дозволяє легко вибрати повідомлення або сторінку, а потім швидко налаштувати мета опис.

24. Встановіть Jetpack у ваші сайти WordPress

Jetpack є дивовижним плагіном, розробленим WordPress, який додає безліч нових можливостей для вашого блогу.

Всі ці функції - "Увімкнено" і не додадуть додаткового навантаження на ваш сервер.

Особливості, які мені подобаються найбільше, є статистика руху в реальному часі, а також можливість легко створювати короткі посилання http://wp.me для будь-якої публікації або сторінки.

Зворотній зв'язок

Чи є у вас які-небудь поради з прохолодною SEO? Якщо так, то дайте нам знати в коментарях нижче! 🙂

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения