25 розширень SEO для Chrome

Ось колекція з 25 розширень SEO Chrome, які всі менеджери спільноти та фахівці з маркетингу повинні знати та використовувати.

WooRank пропонує Вам повністю безкоштовні SEO-звіти. Встановіть цей додаток і отримайте SEO-звіти потрібних сайтів.

WooRank автоматично аналізує ваш сайт і генерує повний звіт про SEO за 5 секунд.

Звіт WooRank SEO включає аналіз наступних критеріїв:

 • Відвідувачі.
 • Розрахунковий трафік.
 • Рейтинг трафіку.
 • Тип аудиторії.
 • Трафік AdWords.
 • Місцезнаходження відвідувачів.

Це ще одне розширення SEO для Google Chrome, у якому виникають такі функції:

1.- Аналіз авторитету домену та сторінки , наприклад аналіз соціальних маркерів та рівня спаму домену

2.- Аналіз елементів SEO на сторінці

3. Загальні ознаки

4.- Показники посилань

5.- Аналіз повноважень доменів в результатах пошуку на Google.

SeoQuake - це одне з розширень SEO, з яким ви можете виконувати в основному три речі:

1. Доступ до загальних даних доменів, які відображаються в результатах пошуку в Google

2.- Базовий аналіз для перевірки критеріїв SEO

3.- Аналіз щільності ключових слів

Це розширення SEO, за допомогою якого ви можете проаналізувати дуже важливі чинники як на сторінці, так і поза нею.

Покажіть PageRank і AlexaRank, GEO IP, Whois, Alexa, повертаються посилання та індексовані сторінки.

Один з розширень SEO для Chrome, щоб легко отримати доступ до Google PageRank (PR), Alexa Rank, конкурувати поточного рейтингу сторінки і отримати зворотну інформацію, індексованих сторінок, кешованих сторінок і багато іншого.

Простий інструмент, за допомогою якого ви можете проаналізувати позицію, яку займає ваша посада для конкретного ключового слова.

Інструмент для швидкої перевірки позицій різних сайтів (ваших і конкурентів) за допомогою ключового слова.

Перевірте швидкість мобільної сторінки для кожної сторінки і дайте вам практичний вигляд.

Надішліть кожну відвідувану сторінку API Speed ​​Speed ​​Insight, щоб виконати повний аналіз.

Останнє оновлення дозволяє налаштувати API.

Одне з найпростіших, але ефективних розширень SEO для Chrome, оскільки дозволяє ідентифікувати помилки в переадресаціях або в коді Одне з найпростіших, але ефективних розширень SEO для Chrome, оскільки дозволяє ідентифікувати помилки в переадресаціях або в коді.

Шлях перенаправлення показує коди статусу http 301, 302, 404, 500 як перенаправлення на стороні клієнта, перенаправлення Meta та Javascript, які генерують потенційні проблеми, які неможливо вирішити негайно.

Окрім перенаправлення повідомлень і помилок, інструмент показує інші заголовки HTTP (наприклад, типи серверів, кеші ...) і IP-адресу сервера за допомогою клацання.

Перемикач агента користувача - це ще одне з розширень для Chrome, яке змінює агент користувача з іншим користувачем, щоб перевірити, чи буде веб-адреса добре виглядати в браузері або операційній системі Перемикач агента користувача - це ще одне з розширень для Chrome, яке змінює агент користувача з іншим користувачем, щоб перевірити, чи буде веб-адреса добре виглядати в браузері або операційній системі.

Кожен браузер має свій власний агент користувача, який повідомляє сайти, які ви відвідуєте, яку операційну систему ви використовуєте і який браузер ви використовуєте. Іноді сторінка виглядає погано в іншому веб-переглядачі або має версію, адаптовану для мобільних пристроїв. User Agent Switcher дозволяє змінювати його за допомогою Google Chrome.

User Agent Switcher дозволяє швидко змінювати агент користувача. Включає основні з них: Firefox 35, 4 і 10 для Windows, Opera 10, Safari 4 для Mac, Internet Explorer 6 до 9, iPhone 4, iPad і Android.

У конфігурації перемикача агента користувача ви можете додати своїх агентів. Щоразу, коли ви змінюєте його, ви побачите новий індикатор.

Firebug Lite для Google Chorme дозволяє перевірити HTML будь-якої веб-сторінки та внести зміни та переглянути результати Firebug Lite для Google Chorme дозволяє перевірити HTML будь-якої веб-сторінки та внести зміни та переглянути результати. Це розширення дуже важливо для SEO, тому що ви повинні аналізувати, як код побудований для виявлення помилок або недоліків.

Firebug Lite не є заміною для Firebug або Chrome Developer Tools. Це інструмент, який можна використовувати разом з іншими інструментами. Firebug Lite пропонує візуальне уявлення, яке ми зазвичай бачимо в Firebug, коли мова йде про елементи HTML, елементи DOM і т.д.

Він також пропонує деякі корисні функції, такі як перевірка елементів HTML за допомогою миші та редагування властивостей CSS у реальному часі.

Browsec шифрує ваш трафік і направляє його до мережі захищеної хмари Browsec шифрує ваш трафік і направляє його до мережі захищеної хмари. Ніхто не зможе ідентифікувати його.

Захищає вашу конфіденційність.Під час серфінгу в Інтернеті перевірте, хто вас стежить.

Ghostery бачить невидимі частини мережі. Виявляє павуків, спеціальних пікселів і індикаторів, включених до веб-сторінки з Facebook, Google і понад 500 послуг будь-якого роду, таких як рекламні мережі, агентства даних, видавці вмісту: всі компанії, зацікавлені в діяльності користувачів.

Якщо ви активуєте це розширення, ви зможете виявляти посилання nofollow та теги індексів на будь-якій веб-сторінці, яку ви переглядаєте Якщо ви активуєте це розширення, ви зможете виявляти посилання nofollow та теги індексів на будь-якій веб-сторінці, яку ви переглядаєте.

Nofollow схема посилання, щоб виявити nofollow і noindex мета-теги на веб-сторінках. Включає фільтри веб-сайтів та спеціальні таблиці стилів CSS.

Це ще одна з розширень SEO для Chrome, за допомогою яких ви можете швидко виявити порушені посилання Це ще одна з розширень SEO для Chrome, за допомогою яких ви можете швидко виявити порушені посилання. Якщо посилання хороше, воно буде позначене зеленим кольором, але якщо воно розбито, воно з'явиться червоним кольором.

Дуже важливо, щоб на нашому сайті не було зламаних посилань і, звичайно, ця програма може бути корисною.

Визначте технологію, яка використовувалася для створення сайту Визначте технологію, яка використовувалася для створення сайту.

Він повідомляє, з якого сайту було побудовано ваш сайт.

BuiltWith Chrome Extension дозволяє дізнатися, який сайт будується, просто натиснувши на іконку.

BuiltWith - інструмент профілю сайту. Шукаючи сторінку, BuiltWith виявляє всі технології, які можна знайти на сторінці. Мета BuiltWith - допомогти розробникам, дослідникам і дизайнерам дізнатися, які технології використовують сайти.

Знайте важливість мета в SEO Знайте важливість мета в SEO. За допомогою цієї програми ви зможете отримати доступ до цих даних простим способом.

Це розширення призначене для веб-розробників, які хочуть перевірити HTML-код свого сайту, щоб вони дотримувалися вказівок Google для веб-майстрів, і можуть бути корисними для тих, хто зацікавлений у загальному невидимому вмісті.

Сповіщення відображаються, коли метадані не знаходяться в певних рядах, наприклад, коли теги опису занадто короткі або занадто довгі.

Є посилання на інформаційні сайти (переважно SEO орієнтовані), які вказують точну сторінку сайту, який ви переглядаєте.

Швидкий SEO є швидким і простим у використанні SEO інструмент для аналізу SEO метрик Швидкий SEO є швидким і простим у використанні SEO інструмент для аналізу SEO метрик. Він пропонує вам легкий доступ до важливих елементів SEO і даних, таких як PageRank, Backlinks, Alexa Rank і оцінка трафіку.

Зворотні перевірки надають доступ до rankSignals , безкоштовного інструменту, який аналізує зворотні посилання Зворотні перевірки надають доступ до rankSignals , безкоштовного інструменту, який аналізує зворотні посилання.

Показники SEO:

 • Page Rank
 • Дані зворотних посилань
 • Alexa Traffic Rank
 • Оцінка трафіку Adplanner
 • Шлях Archive.org
 • Домен Whois

Помічник служби тегів - це інше розширення Google для Google Chrome, яке перевіряє правильність встановлення тегів на вашій сторінці Помічник служби тегів - це інше розширення Google для Google Chrome, яке перевіряє правильність встановлення тегів на вашій сторінці. Таким чином ви зможете відразу дізнатися, чи вставлені ваші теги на сторінці, як ви хочете.

Працює з такими інструментами:

 • Google Analytics.
 • Google Analytics.
 • Відстеження конверсій AdWords.
 • Прожектор Doubleclick.
 • Менеджер тегів Google.

Majestic SEO без сумніву є одним з кращих інструментів для аналізу вхідних посилань або зворотних посилань Majestic SEO без сумніву є одним з кращих інструментів для аналізу вхідних посилань або зворотних посилань.

Більше 50 000 установок. Отримуйте миттєві звіти з посилань, і ви побачите, хто посилається на сторінку, яку ви перевіряєте, не використовуючи окремий інструмент аналізу каналів. Вона дозволяє рахувати безкоштовні зворотні посилання з великою кількістю деталей для власників рахунків на Majestic.com

Цей інструмент пропонує швидкий спосіб побачити значення кожної сторінки на основі підсвічувань.

Оскільки Majestic перевіряє всю мережу, вона не залежить від третьої сторони для даних. Ви можете негайно побачити показник "Потоки довіри" або "Потоки цитування" для будь-якої веб-сторінки безпосередньо з URL-адреси, а також переглянути інформацію, яка підсумовується в різних доменах і URL-адресах, які посилаються на цю сторінку.

З панеллю інструментів SEO Ahrefs вам не потрібно відкривати інструмент аналізу кожного разу, коли ви хочете отримати метрику SEO і зворотні дані для певної веб-сторінки З панеллю інструментів SEO Ahrefs вам не потрібно відкривати інструмент аналізу кожного разу, коли ви хочете отримати метрику SEO і зворотні дані для певної веб-сторінки. Ви можете побачити їх миттєво.

З панеллю інструментів SEO Ahrefs, ви маєте безпосередній доступ до метрик сторінки та домену.

Один з розширень SEO, що використовуються для оцінки сайтів клієнтів і конкурентів Один з розширень SEO, що використовуються для оцінки сайтів клієнтів і конкурентів. Включені дані надані Google, Bing, MajesticSEO, SEMrush, Alexa, Archive.org, Facebook, Twitter та інші інструменти.

Отримати цінну інформацію про SEO веб-сайту, SEM соціальних медіа та веб-сайт Metrix.

Проаналізовані категорії zono:

 • Посилання на сайт. Розроблено компанією MajesticSEO, Bing і Alexa
 • Соціальні заходи: ревізії Facebook, google +, Dmoz, Twitter і StumbleUpon.
 • Трафік сайту. Розроблено SEMrush і Alexa
 • Індексовані веб-сторінки: перевірка Google, MajesticSEO та Bing
 • Історія сайту: спочатку кешується збереження за допомогою Archive.org і останнім кешованим збережеться Google.
 • Контрольний список веб-сайту: перевірте наявність файлів Robots.tixt і Sitemap.xml.
 • Дані домену. Дані Whois та IP-адреса сайту.

Розширення Chrome, за допомогою якого ви можете отримати доступ до таких даних, як рейтинг Alexa, ранг конкурентів, рейтинг PI і т Розширення Chrome, за допомогою якого ви можете отримати доступ до таких даних, як рейтинг Alexa, ранг конкурентів, рейтинг PI і т.д.

Wappalyzer - це розширення, яке виявляє технології, що використовуються на веб-сайтах Wappalyzer - це розширення, яке виявляє технології, що використовуються на веб-сайтах. Він виявляє системи управління контентом, інтернет-магазини, веб-сервери, елементи JavaScript, інструменти аналізу та багато іншого.

Це розширення Chrome спочатку створено для веб-розробників, але можливість фільтрувати відображення будь-якого сайту відмінно підходить для SEO Це розширення Chrome спочатку створено для веб-розробників, але можливість фільтрувати відображення будь-якого сайту відмінно підходить для SEO.

MetricSpot - це набір інструментів SEO, соціальних медіа та веб-ефективності MetricSpot - це набір інструментів SEO, соціальних медіа та веб-ефективності. За допомогою цього розширення ви можете:

 • Створюйте докладні звіти, які аналізують більше 50 параметрів SEO, які визначають розташування вашого сайту на движках.
 • Зробити сканування повних сайтів
 • Аналіз сторінок за сторінками точок, які впливають на SEO
 • АНАЛІЗУЙТЕ АКАУНТИ Twitter, перевірте соціальні повноваження та знайдіть впливу у вашій галузі
 • Відстежуйте улюблені сайти та перевіряйте дані історичних балів
 • Завантажте або надрукуйте звіти, щоб відправити їх клієнтам
 • Зв'яжіться з іншими обліковими записами MetricSpot і виконайте роботу з мережею

Це 25 з кращих розширень SEO можна використовувати для поліпшення вашого рейтингу. Те, що ви можете отримати за допомогою одного платформа контент-маркетингу як Coobis в якому ви знайдете учасників, від яких можна отримати якісні посилання.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения