25 сервісів для розкрутки в Інстаграм безкоштовно і швидко

зміст

 • Як працюють сервіси розкрутки в Інстаграме?
 • Навіщо потрібні сервіси розкрутки і накрутки?
 • Розкрутка Інстаграм за гроші, ціна питання?
 • Корисні функції для Інстаграма
 • Програма для розкрутки Інстаграм
 • Кращий сервіс розкрутки Інстаграм
 • Сервіси накрутки в Інстаграм на автоматі
 • ТОП сайти для розкрутки Інстаграм
 • Сервіси для розкрутки Інстаграм (платно)
 • Де замовити рекламу для розкрутки в Instagram

Соціальна мережа Instagram стала настільки популярною, що їй користуються мільйони людей зі всієї земної кулі.

Тут не тільки зручно зберігати або ділитися фотографіями, багато застосовують додаток для заробітку. Тільки для цього потрібно зібрати багато передплатників і підвищити їх активність.

25 сервісів для розкрутки в Інстаграм безкоштовно і швидко допоможуть зробити сторінку Інстаграм популярною. Не думайте, що все системи пропонують збирати тільки спамерських пошукових роботів.

Деякі проекти допомагають залучати цільову аудиторію з фільтрами і навіть додатковими умовами (наприклад, щоб передплатники ще й обов'язково коментували записи).

Деякі проекти допомагають залучати цільову аудиторію з фільтрами і навіть додатковими умовами (наприклад, щоб передплатники ще й обов'язково коментували записи)

Як працюють сервіси розкрутки в Інстаграме?

Принцип роботи буває різний, все залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Деяким користувачам потрібна допомога професіоналів, які допоможуть налаштувати рекламну компанію, підберуть майданчики, красиво оформлять профіль, зможуть підтримувати активність аудиторії.

Для просування краще залучити професіоналів з біржі Weblancer. Досвідчені фрілансери вміють розкручувати майданчика в соціальних мережах, але просять за це пристойні гроші.

Користуватися сервісами простіше, але зазвичай в них пропонується не комплекс послуг, а лише покращення показників. Наприклад, купити передплатників, лайки або коментарі. Якщо об'єднати всі системи, то умовно вони діляться на 3 категорії:

 • Автоматична накрутка - найчастіше для неї збирається база «порожніх» акаунтів, з яких виконуються підписки. Це можуть бути і брут профілі (зламані). Очевидно, що такі послуги найдешевші.
 • Платна накрутка - найбільше доступно сервісів, в яких потрібно платити виконавцям. Схема проста, встановлюєш винагороду за підписку, лайк або коментар, реальні люди виконують твої вимоги за гроші.
 • Взаємне накручування (безкоштовно) - якщо платити нічим, а збирати ботів не хочеться, використовуйте цей варіант. Зареєструйте кілька профілів, щоб простіше було виконувати чужі замовлення і не засмічувати свій основний аккаунт.
 • Також можна виділити ще одну групу - рекламні біржі. Через них не накручуються передплатники, а лише замовляються пости з рекламою. Задоволення не з дешевих, зате такий підхід допомагає набрати якісну цільову аудиторію.

  Навіщо потрібні сервіси розкрутки і накрутки?


  Очевидно, щоб зробити популярним свій аккаунт. Є ряд сервісів, які пропонують комплексні послуги. Вони знаходять цільову аудиторію за інтересами, розміщують рекламу на відповідних майданчиках і так далі.

  Вартість послуг таких систем досить висока, в місяць будете витрачати не менше 1000 рублів (без урахування витрат на оплату реклами).

  Сервіси з накруткою - це окрема розмова. Вони допомагають швидко покращити показники, але таким методом чи не зібрати якісну аудиторію.

  Користуватися ними все ж варто, тому що за рахунок часткової накрутки вдається домогтися кращої статистики. На неї звертають увагу рекламодавці і біржі реклами.

  Головне не ставити наголос на накрутки, а використовувати їх тільки в якості доповнення. В іншому випадку - всі ваші передплатники будуть або ботами, або не зацікавлені в тематиці сторінки.

  Розкрутка Інстаграм за гроші, ціна питання?


  Неможливо назвати точну суму, яка буде потрібно для просування аккаунта. Все залежить від конкуренції, застосовуваних методів, обраних сервісів.

  Для прикладу, ми подивилися тарифи на сайті, який пропонує підвищити активність в профілі і отримувати цільових передплатників:

  Ніяких гарантій не дають, тобто заплативши ці гроші, може прийти лише 10 передплатників. Ви повинні розуміти, що навіть реклама ніколи не гарантує успіх. Результати бувають різні, але професіонали постараються змінити показники в кращу сторону.

  Що стосується накруток, то тут все просто - вибрав кількість передплатників і заплатив:

  Що стосується накруток, то тут все просто - вибрав кількість передплатників і заплатив:

  Знову ж взяли приклад з одного з проектів, де пропонують накручувати брут. Всього за 150 рублів можна отримує 1000 підписок (на зображенні сума менше, тому що є знижка 5% за оплачені замовлення).

  Тепер думайте самі, що вам потрібно - просто зробити велику цифру навпроти напису «Передплатники» або реально розкрутити свій майданчик.

  Корисні функції для Інстаграма


  Нижче буде представлений список сайтів, які стануть в нагоді для розвитку в Instagram, але спочатку хотілося б сказати про додаткові інструменти. Якісні сервіси пропонують користувачам набір функцій, який допомагає досягти максимальної ефективності.

  наприклад:

  • підбирають хештеги для розкрутки Інстаграма;
  • збирають статистику, допомагають її аналізувати;
  • в автоматичному режимі видаляють ботів;
  • на автоматі відписуються від інших сторінок;
  • пропонують автопостінг;
  • налаштовують рекламу в Інстаграме;
  • пропонують розсилки.

  Все це пригождается в просуванні, але потрібно пам'ятати, що без якісного супроводу майданчики, безглуздо застосовувати будь-які інструменти.

  Якщо ви не будете публікувати багато цікавих записів, намагатися над кожним постом, то скільки не аналізує статистику, нічого не вийде.

  Програма для розкрутки Інстаграм


  Хочете знайти софт, який буде виконувати всю роботу за вас? Деякі дії автоматизувати неможливо. З величезної кількості варіантів рекомендуємо спробувати Socialkit. Це платна програма, в яку закладені найбільш корисні та необхідні функції:

  • автопостінг;
  • підбір цільової аудиторії;
  • паралельне просування декількох акаунтів;
  • збір аудиторії з Вконтакте;
  • створення завдань і їх планування;
  • отримання лайків і коментарів;
  • реєстрація нових акаунтів.

  Утиліта проста у використанні, після установки ви побачите основне меню, де і налаштовуються всі параметри. На офіційному сайті є форум, де представлені докладні інструкції:

  Єдиний нюанс, розкрутка аккаунта в Інстаграм не безплатна. В добу доведеться платити від 23 рублів, але перший тиждень пропонується DEMO версія. Ліцензію можна використовувати на всіх своїх комп'ютерах.

  Кращий сервіс розкрутки Інстаграм


  Якщо не брати до уваги системи, де пропонують комплексне просування, то для набору передплатників і підвищення активності, я б рекомендував Wmmail.

  Так, старий перевірений кліковий спонсор, на якому кілька сотень тисяч виконавців, готових взятися за просту роботу.

  Їм ви можете запропонувати всього один цент за підписку, вони точно це зроблять. Причому в своєму замовленні дозволяється вказувати будь-які вимоги, вік, стать, кількість підписок, постів в профілі і так далі (вільна форма):

  Після звичайної реєстрації, потрібно зайти на панель рекламодавця і перейти до оплачуваних завдань. Там натискаєте «Створити нове» і як в прикладі вказуєте свої вимоги.

  Також на зображенні стрілкою показано, куди потрібно натиснути для введення грошей, способів поповнення багато, самі вирішуйте скільки грошей на це витрачати.

  На даному поштовику можна замовляти накрутку безкоштовно, для цього виконуйте чужі завдання (реєстрації, лайки, перегляди відео та багато іншого).

  Замовлення виконуються реальними людьми, які потім відправляють звіти. Ви будете перевіряти, хто врахував всі вимоги, а хто взагалі не підписався і тільки після цього вирішувати, кому заплатити, а кому в оплаті відмовити.

  Гроші точно не підуть даремно, а щоб відразу ніхто не відписувався, залишайте перевірку на кілька днів.

  Сервіси накрутки в Інстаграм на автоматі


  Деяким користувачам не важливо, хто підписується на сторінку. У певних випадках потрібно просто збільшити число підписок, а для цього найпростіше використовувати дешеві накрутки.

  Нехай це будуть боти або зламані сторінки, частина з них назавжди залишиться в числі ваших передплатників:

 • Soc-service - 1000 передплатників за 150 рублів, є накрутка лайків і коментарів.
 • Smmlaba - від 8 рублів за 100 передплатників, є кілька категорій акаунтів.
 • Doctorsmm - можна купити 1000 передплатників за 180 рублів (низька якість).
 • Olike - обмін підписками і лайками в Інстаграм (можна просто заплатити).
 • SmoFast - також пропонується обмін діями, платити не обов'язково.
 • Не чекайте активності після такої накрутки, що ви хотіли за ці гроші? Також не робіть відразу великі замовлення. Все повинно виглядати, як жива розкрутка Інстаграм. Боти тільки допоможуть трохи поліпшити показники.

  ТОП сайти для розкрутки Інстаграм


  Головний мінус будь-яких накруток - це ризики бути забанені. У всіх соціальних мережах заборонені накрутки, тому багатьох цікавить якісна розкрутка Інстаграм за гроші.

  Для цього створені окремі сервіси, але в них не дають гарантії. Фахівці допоможуть автоматизувати деякі процеси, однак, не обіцяють певного припливу передплатників:

 • Instapromo - розкрутка Інстаграм 3 дня безкоштовно, далі плата складе 790 рублів на місяць. За ці гроші отримуєш детальну статистику свого облікового запису, автоматізіруешь коментування, фолловінг і спілкування в Ю Я. Вам допоможуть швидко знайти потрібну аудиторію.
 • Gaininsta - також розкрутка Інстаграм 3 дні без вкладень, потім по 39 $ або 99 $ на місяць. Підключайте скільки завгодно акаунтів і встановлюйте цілі. Система буде автоматично підписуватися і відписуватися, якщо не відповідають взаємністю. Активність профілю підвищується і за рахунок репоста по хештегом.
 • Pmgrm - все за стандартною схемою, автоматизація різних дій для підвищення активності в Instagram. Ніяких програм завантажувати не потрібно, управління через сайт. З цією системою ви також зможете заробити на партнерській програмі. Віддають 20% з оплачених замовлень.
 • Zengram - пропонує накрутку і просування в Instagram. Можна спробувати безкоштовно (5 днів), далі ціна буде 699 рублів на місяць. Тут ви отримаєте детальну аналітику, зможете стежити за активністю інших користувачів і поставити на автомат рутинні дії.
 • Tooligram - клієнтам доступна web версія і програма для ПК. Другий варіант дорожче і підходить професіоналам, тому що в ньому більше різних інструментів. Ціна від 1199 рублів, причому дані цільової аудиторії будуть збиратися не тільки в Instagram. Тиждень безкоштовно, а онлайн розкрутка в Інстаграме обійдеться в 499 руб. за місяць.
 • Як правило, всі ці сервіси пропонують автоматизувати фолловінг (з розрахунком на взаємність), ставлять лайки, коментують і відправляють повідомлення в директ від вашого імені.

  Самому морочитися не доведеться, заплатив абонентську плату і отримав результат під ключ. Ось тільки ціни скрізь різні, на жаль, це не завжди пов'язано з якістю.

  Сервіси для розкрутки Інстаграм (платно)


  Стати в нагоді можуть і проекти, на яких користувачі отримують невеликі винагороди за невелику плату. Плюс таких систем в тому, що тут замовлення виконуються реальними людьми.

  На відміну від поштовиків, оформляти замовлення легше. Просто поповнив баланс, вибрав тип дії і поповнив баланс:

  Якість вище, ніж при використанні найдешевших накруток з ботами. Тому і ціна трохи вище. В середньому віддаєш від 0.5 до 1 рубля за підписку. Ціна збільшується, якщо використовуєш фільтри (географія, стать, вік). При великих замовленнях майже всюди встановлено знижку:

 • CashBox - лайки від 30 копійок, підписки від 90 копійок.
 • V-like - 750 рублів за 1000 передплатників, 100 лайків за 50 рублів.
 • LikesRock - винагорода за лайки і підписки від 0.001 євро.
 • Forumok - оплату встановлюйте самі, у вільній формі вказуйте вимоги.
 • Socialtools - підписки і лайки по 1 рублю, коментарі по 2 рубля.
 • SMMOK - лайки і постинг коментарів по 25 копійок, підписки по 35 копійок.
 • Що приємно радує, так це відстеження дій виконавців. Дані сервіси стежать за тим, щоб люди відразу не відписувати і не прибирали лайки.

  Звичайно, через тиждень або місяць вони можуть це зробити, але хоча б не на наступний день (як це буває при накрутці Брута і ботів).

  Звичайно, через тиждень або місяць вони можуть це зробити, але хоча б не на наступний день (як це буває при накрутці Брута і ботів)

  Де замовити рекламу для розкрутки в Instagram


  Можна скільки завгодно «крутити» передплатників і автоматизувати хоч всі дії, не завжди це призводить до гарних результатів.

  Що дійсно допомагає потужно набирати популярність в Instagram, так це реклама. Її найкраще замовляти через розкручені акаунти, а знайдете ви їх за допомогою спеціальних бірж:

 • Sociate - найбільший сервіс з рекламою в декількох соціальних мережах. Тут немає вимог до майданчиків, тому база величезна. З одного боку, доводиться довго вибирати щось вартісне, з іншого боку, є пропозиції до 10 рублів.
 • Plibber - з 2012 року ця соціальна біржа отримує позитивні відгуки. Через неї монетизуються найпопулярніші сторінки і не тільки в Instagram. Кожну з них перевіряють модератори вручну.
 • EpicStars - щось на зразок каталогу блогерів, з якими можна в процесі прямого спілкування домовлятися про розміщення реклами на індивідуальних умовах і торгуватися.
 • Blogun - це біржа посилань, але на ній беруть акаунти від Instagram. Потрапляють тільки сторінки, більш ніж з 1000 передплатників, у віці від півроку і мінімум з сотнею постів. Також тут оцінюється активність аудиторії.
 • Adstamer - це біржа для просування в Інстаграм і Вконтакте. Доступно більше 12 000 майданчиків, а загальний охоплення аудиторії 429 мільйонів чоловік. Можна замовити рекламу під ключ, її проведуть професіонали.
 • Labelup - це серйозна біржа для великих проектів і солідних рекламодавців. Мінімальна вартість реклами 740 рублів, тут немає сторінок Instagram, у яких менше 50 000 передплатників.
 • Dealway - по кожному майданчику та рекламної компанії збирається докладна статистика. Платна розкрутка Інстаграм гарантується, якщо замовлений пост не опублікують, точно повернуть всі гроші.
 • Розкрутка аккаунта в Інстаграм через рекламні біржі обходиться не дешево, але вона буде найефективнішою. Головне правильно вибрати майданчики (відповідною тематикою) і придумати ефективні пости.

  Професіонали також враховують охоплення реклами, залученість аудиторії і навіть підбирають найкращий час для розміщення реклами.

  Хочете швидко набрати популярність? Використовуйте 30 порад по розкручуванню через Instagram.

  На цій сторінці ми не тільки представили різні сервіси, але і способи розкрутки Інстаграм. Щоб домогтися максимальної ефективності, використовуйте всі методи разом.

  Нехай автоматизуються основні дії з профілю, потихеньку накручуються передплатники, а ви поки щільно займетеся рекламою.

  джерело: webtrafff.ru

на Ваш сайт.

Навіщо потрібні сервіси розкрутки і накрутки?
Розкрутка Інстаграм за гроші, ціна питання?
Як працюють сервіси розкрутки в Інстаграме?
Навіщо потрібні сервіси розкрутки і накрутки?
Розкрутка Інстаграм за гроші, ціна питання?
Не чекайте активності після такої накрутки, що ви хотіли за ці гроші?
Хочете швидко набрати популярність?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения