3 Причини Органічні кліки через ставки падають

Черв
13

Написав Нік Йорчак. Опубліковано в блозі

Якщо ви є цифровим маркетологом у 2017 році, ймовірно, ви помітили значні зміни в обсязі органічного трафіку. Сподіваюся, що всі зміни, які ви виміряли, були позитивними, але одна тривожна тенденція, яку ми задокументували (і бачили інші пошукові системи також вивчають), полягає в тому, що цінність органічних рейтингів з часом знижується.

Що це означає? У цьому випадку я визначаю “вартість” щодо кількості органічного трафіку, що досягає вашого веб-сайту через терміни, якими ви володієте (тобто ви посідаєте перші 3 позиції).

Але одна змінна, яку ви часто підозрюєте як причину органічного спаду, не змінилася взагалі - рейтинги!

Отже, якщо ви все ще займаєте перше місце за кількістю різних ключових слів, чому органічний обсяг трафіку знижується?

Це ставить нового підозрюваного до чіткої спрямованості - зміна органічного кліку. Частіше називаються (CTR) і частіше використовуються в налаштуваннях платного пошуку, CTR вимірює швидкість, з якою користувачі натискають вашу присутність, у порівнянні з кількістю показів. По суті, він розраховується як кліки, поділені на враження.

Існує декілька причин, через які ми ідентифікували дані нашої веб-аналітики, які повторюються іншими дослідженнями в цій галузі, і все це я наведу нижче, коли будь-які їхні результати отримають спільний доступ.

Одне останнє зауваження - це не одностайно. Органічний трафік деяких клієнтів, що проходить через інформаційний зміст та рейтинги (наприклад, блоги, статті та путівники), зазнав більшого зменшення в загальних рисах, в той час як багато комерційно-орієнтованих тем не бачили такої ерозії. Отже, майте на увазі, що ваша залежність від вмісту та транзакційних намірів визначить, наскільки це впливає на вас.

Провідною причиною для більшості наших клієнтів є органічна ерозія трафіку - це ознаки Google, особливо ті, чий органічний портфель важкий. Дані MozCast свідчать про те, що близько 15% органічних результатів включають вибраний фрагмент, і якщо ви покладаєтеся на свій вміст для органічного зростання, ваша ситуація ймовірно набагато вища.

Одна технологічна фірма - Wordstream - зробила власну оцінку і зробила висновок, що рейтинг Google №1 на 37% менш цінний (з точки зору CTR), ніж два роки тому. Чекати, що? Це було зрозуміло. Компанія використовувала дані консолі пошуку та дані про органічні рейтинги, щоб визначити, що CTR падає для багатьох ключових слів, які вони «володіли» у позиції №1. Незважаючи на відсутність змін у рейтингах, органічні кліки та трафік зменшилися на 37%.

Wordstream's методології та результатів звук - і ви можете повторити це, якщо у вас є історія Google Webmaster Tools та консоль пошуку (і доступ до вашої історії рейтингу). Іншим цитованим джерелом було Розширений веб-рейтинг , який встановив, що "рейтинг 1 в Google має 23,5% мобільного показника кліків, в порівнянні з 28,6% у 2015 році" у власному дослідженні цього. Якщо ви спробуєте це самостійно, повідомте нам!

Давайте не будемо забувати, що SERPs продовжують змінюватися і іншими способами. Минулого року Google додав більше нерухомості для оплачуваного пошуку, і ми помічаємо більше результатів, пов'язаних із зображенням і соціальними результатами, панеллю знань Google, результатами локальної карти, "Люди також задають (пов'язані питання)" відгуки, посилання на сайти тощо.

Найбільші органічні запитання завжди повинні були конкурувати з іншими елементами на видачах, але конкуренція за вашу увагу зростає, коли пошукові системи розвиваються, а обсяг мобільного пошуку зростає.

Для майже всього нашого клієнтського портфеля B2B мобільний органічний CTR нижчий, ніж на робочому столі. Публікація від Дані Moz / Jumpshot (і один з кращих постів року, на мій погляд), також поклав це, а потім виміряв органічний CTR як на мобільних пристроях, ніж на робочому столі.

Дані відображають інтуїцію маркетологів і показують, що на мобільних пристроях 40,9% пошуків Google призводять до органічного кліку, 2% у платіжному кліку та 57,1% у жодному кліці. Для настільних пристроїв 62,2% пошукових запитів Google призводять до органічного кліку, 2,8% - до платного кліку, а 35% - до жодного кліку.

Стат, який повинен особливо вискочити на вас, це те, що майже 60% мобільних пошуків призводять до відсутності кліків. Звичайно, це охоплює безліч ситуацій, тонн і тонн даних, і безліч намірів пошуку, але справа в тому, що Google прагне відповісти на стільки запитань, скільки можливо на видачах.

Звичайно, це охоплює безліч ситуацій, тонн і тонн даних, і безліч намірів пошуку, але справа в тому, що Google прагне відповісти на стільки запитань, скільки можливо на видачах

Ми повторили цей тест з нашими власними даними і для 5 різних клієнтів (з різним рівнем залежності від вмісту для органічного успіху), а середнє зниження органічного CTR становило 26%. Не так погано, як те, що знайшла Wordstream, але це дійсно залежить від того, чи може тема бути визначена у реченні на SERPs або якщо вона більш складна. Наприклад, ви можете відповісти «що значить SEO» задовільно для користувача на SERP, в той час як ви не можете навіть подряпати поверхню «як працює SEO» в одному реченні.

Нижче наведено кілька ідей щодо поліпшення органічного CTR, і якнайкраще захистіть себе від цього ефекту
Нижче наведено кілька ідей щодо поліпшення органічного CTR, і якнайкраще захистіть себе від цього ефекту.

• Використовуйте сильні стратегії створення контенту що не легко реплікується або визначається короткою модою. Зосередьтеся на намір користувачів і прагнете створити вміст найвищої якості, який ви можете (простіше сказати, ніж довіряти мені, я знаю). Не просто починайте писати. Сідайте і вкладайте час у дослідження теми, щоб побачити, що там, а потім вирішити, що ви можете зробити, щоб поліпшити це. Інакше ви кидаєте грошей у бажаючих. Відповідаючи на складні питання з першочерговою інформацією, ви можете уникнути втрати трафіку на видачах.

• Перегляньте мета-описи та теги заголовків. Перепишіть нудні описи з переконливими, цікавими копіями, які змушують користувача натискати на нього. Використовуйте списки, цифри та емоційні слова, щоб привернути увагу користувачів до переповненого в іншому випадку SERP. Хто не хотів би натискати на "7 потужних тактик SEO для залучення трафіку і доходів" - що назва буде малювати очні яблука.

• Публікувати та рекламувати свій вміст в інших місцях, наприклад через оптимізація соціальних медіа або через синдикацію оплаченого контенту.

• Розглянути можливість публікації вмісту в нових середовищах, наприклад відео. Користувачі, які переглядають відео, ілюструють набагато сильнішу тематику, ніж ті, хто шукає швидке визначення на видачах.

• Визначте, які з ваших попередньо ефективних органічних URL-адрес зазнали найбільш органічного зниження і використовують платний пошук щоб заповнити воронку, якщо це необхідно.

• Створюйте назви ваших сторінок із платними даними пошуку (наприклад, використовуючи найефективніші заголовки та копію об'яв для назви сторінки та мета опису).

Це лише декілька способів, якими ми намагаємося покращити органічний CTR в умовах останніх тенденцій і змін у SERP.

Зв'яжіться з нами якщо це проблема з пошуком, яку ви зараз страждаєте.

Що це означає?
Отже, якщо ви все ще займаєте перше місце за кількістю різних ключових слів, чому органічний обсяг трафіку знижується?
Чекати, що?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения