3 SEO поради для веб-сайтів Joomla

 1. Наскільки великий Ваш сайт Joomla
 2. Joomla SEO Порада # 1: Мета заголовок
 3. Joomla SEO Порада # 2: Додати мета опис
 4. Joomla SEO Порада № 3: Ключове слово в межах вашого вмісту
 5. Бонус Joomla SEO Підказка: Додайте опис для ваших зображень
 6. Чи є у вас Joomla SEO поради?

Останнє оновлення 4 вересня 2016 року

Якщо ви запустили веб-сайт Joomla, ви зрозумієте, наскільки переконливим може бути його налаштування і як потужна Joomla.

Найбільшою проблемою, з якою люди, здається, є оптимізація Joomla для пошукових систем. Тому що з коробки, Joomla не готовий до Google, оскільки деякі додаткові налаштування необхідні, щоб зробити ваш сайт Joomla "Google Friendly".

Дозвольте мені показати вам 3 SEO поради, щоб зробити ваш сайт Joomla приголомшливим для пошукових систем.

Наскільки великий Ваш сайт Joomla

Перед зануренням оптимізація Joomla , потрібно визначити, скільки сторінок наразі має ваш сайт і наскільки великим ви плануєте бути.

Якщо у вас є невеликий сайт лише з кількома сторінками, ви можете скористатися основними мета-функціями Joomla у пунктах меню.

Якщо у вас є великий сайт або плануєте зробити його великим сайтом, то вам потрібно встановити компонент, який обробляє всі "seo stuff" в одному місці.

Я особисто рекомендую використовувати RSSeo! компонент з самого початку, оскільки він зменшує будь-яку необхідну роботу, якщо ви вирішите побудувати великий сайт Joomla. Це великий компонент, який обробляє всі ваші потреби SEO.

Joomla SEO Порада # 1: Мета заголовок

Мета-назва - це те, що використовується в результатах пошуку. Дозвольте мені показати вам скріншот.

Як ви можете бачити, те, що я розмістив у назві Meta статті, з'явиться на сторінках результатів пошуку (так звані SERP). Отже, якщо ви намагаєтеся класифікувати для певних ключових слів, то переконайтеся, що ви додаєте своє ключове слово в назву Meta.

Joomla SEO Порада # 2: Додати мета опис

Мета-опис подібний до мета-заголовку, тоді як він також з'являється в пошукових системах. Оптимізований мета-опис для націлених ключових слів дає потенційну перевагу перед конкурентами.

Переконайтеся, що ваше ключове слово розташоване у вашому мета описі І обмежити кількість символів, що використовуються для 150, інакше ваш опис буде обрізаний.

Joomla SEO Порада № 3: Ключове слово в межах вашого вмісту

Якщо ви намагаєтеся класифікувати для певного ключового слова, важливо переконатися, що ваше ключове слово є природним у вашому вмісті принаймні один раз. Після того, як ключове слово знаходиться там, не турбуйтеся про це ще раз, коли ви пишете свій вміст. Просто згадайте це один раз, і ви добре йти!

Бонус Joomla SEO Підказка: Додайте опис для ваших зображень

Якщо у вас є зображення для візуального опису вашого вмісту, переконайтеся, що у вас є асоційований з ним тег Alt, оскільки це "повідомляє" Google про зображення. І коли ви додаєте своє ключове слово в тег alt, це, звичайно, може підвищити ваш рейтинг трохи.

Так що у вас є люди! 3 прості поради SEO для Joomla, які допоможуть вам ранжувати ваші веб-сайти для ваших цільових ключових слів.

Важливе застереження : Переконайтеся, що ви зробили деякі достатні дослідження ключових слів, щоб переконатися, що ваше ключове слово є дійсно досяжним!

Іноді ключові слова дуже конкурентоспроможні в пошукових системах і дуже важко отримати будь-який рейтинг. Отже, ви повинні робити правильно дослідження ключових слів .

Мій дослідницький інструмент для пошуку обсягу пошуку ключових слів, конкуренції та потенціалу для рейтингу - Jaaxy. Цей інструмент має можливість дізнатися все, що потрібно знати про дослідження ключових слів.

Ви можете дізнатися більше про Jaaxy на нашому Ресурс Jaaxy стор.

Чи є у вас Joomla SEO поради?

Я міг би йти далі і далі з точки зору надання безлічі порад SEO для сайтів Joomla, але я хотів би показати вам, що після цих простих порад можна реально допомогти вашому сайту в пошукових системах.

Але, якщо у вас є деякі чудові поради SEO, які дійсно допомогли вашим сайтам Joomla, будь ласка, дайте нам всім знати, додавши ваш відгук нижче в області коментарів.

Чи є у вас Joomla SEO поради?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения