30+ кращі фотографії WordPress теми

 1. Для багатьох фотографій
 2. Найкращі можливості та теми
 3. Топ фотографії теми WordPress
 4. KingSize
 5. Історія (нещодавно оновлено)
 6. Salient
 7. SCRN
 8. Hazel
 9. Лобо
 10. Newave
 11. Ядро
 12. Кульбаба
 13. Impreza
 14. Kleanity
 15. Бу
 16. Argenta (Нещодавно оновлений)
 17. Fizz
 18. Арнольд
 19. Werkstatt
 20. Adios
 21. Велика фотографія
 22. Колективний
 23. Dazzle
 24. Іон
 25. Thefe
 26. Маестро
 27. Naix
 28. Мішук
 29. Ivery
 30. Cassini
 31. Роома
 32. Iso50
 33. Дані

Картина коштує тисячі слів, але картинна тематика коштує ще тисячу. Це фотографії для вас, захоплюючі розуми з дивовижними фотографіями і захоплюючими знімками з усього світу.

Як фотограф самі, ви, ймовірно, приклеїти його в грубих продавати свої роботи клієнтам або працювати з третіми сторонами на комісії. Або ви професійна організація, яка знімає фотографії для запису. Або, можливо, ви просто любите фотографувати кішок.

Або, можливо, ви просто любите фотографувати кішок

Але незалежно від вашої причини, немає простішого способу отримати ці барвисті зображення в світі, ніж через Інтернет. Але, ви можете зробити це крок далі, архівуючи їх на тонко створений WordPress фотографії теми. Правильно, якщо ви ще не здогадалися, сьогоднішня стаття переглядає численні теми, пов'язані з фотографією.

Для багатьох фотографій

Мета цих статей залишається незмінною: провести вас через сотні доступних тем і вибрати тільки найкраще. Багато тем мають різні функції, деякі з них більше не оновлюються, а інші можуть не мати потрібних функцій. Тому мій вибір спробує знайти все найкраще і надати вам їх.

Найкращі можливості та теми

Проте одна уловка полягає в тому, що ви повинні знати, що ви хочете від теми, перш ніж ви отримаєте максимум від цього. Як уже згадувалося, всі теми мають свої особливості, особливості та унікальну естетику. Деякі з них кращі для професіоналів і портфелів, інші - для блогів. Таким чином, це гарна ідея, щоб подумки записувати речі, які ви хочете більшу частину своєї теми WordPress. Проста, чиста цільова сторінка? Місце для демонстрації робіт і продажу послуг? Галерея, щоб показати професійні послуги компанії? Так далі і так далі.

Як тільки ви зробите це, ви будете в змозі правильно визначити найкращий для вас вибір. Тепер, коли ми маємо це з шляху, давайте почнемо.

Топ фотографії теми WordPress

Цей вибір взято з міша-популярної популярності, починаючи від «кращого часу» до «кращих тем для WordPress останніх фотографій».

KingSize

KingSize

Мій перший вибір може похвалитися тим, що він є «найпопулярнішою темою для фотографій WordPress». І це точно. Частково це пояснюється тим, що це тема ветеранів, яка містить функції, послідовні оновлення, велику підтримку та все, що потрібно як професійний фотограф.

Звичайно, це для всіх. Нагадаємо, як я згадував, зберігаючи перелік бажань / потреб для вашої теми? Ну, шанси KingSize відповідає критеріям. Незалежно від того, чи є ви бізнесом, блогером або фотографом, який потребує онлайн-портфоліо, це підходить саме вам.

Різні функції допоможуть вам створити сайт мрії, який ви завжди хотіли. Visual Composer, преміум плагін, є частиною пакета. WooCommerce спрощує продаж, а також підтримує переклад. Є розділи для створення необмежених галерей, портфелів і фонів. Шаблони за умовчанням є частиною покупки, тому у вас є основа для роботи. Взагалі, вибір вибору професіоналів із зразковими функціями.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Історія (нещодавно оновлено)

Історія (нещодавно оновлено)

Історія - це сучасна тематична сторінка WordPress, яка підходить для блогерів, підприємств або типів творчих творів. Цей параметр вимикає декілька демонстрацій для шаблонів і надає вам арсенал креативних інструментів для повної модифікації веб-сайту.

Після встановлення за допомогою одного клацання, покупці можуть створювати портфоліо, паралаксальні галереї та магазини WooCommerce для їхнього вмісту. Зміни керуються в реальному часі за допомогою опції "Живий", що дозволяє побачити, які зміни зроблені і як вони виглядають. Це також багато документів, якщо у вас є питання підтримки, серед десятків інших важливих функцій.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Salient

Salient

Salient з'явився в інших колекціях клієнтів як популярний вибір, тобто він здатний створювати будь-який потрібний веб-сайт. Але завдяки своєму чуйному дизайну, сучасному естетичному дизайну та прекрасному зовнішньому вигляду, варто поставити цей список.

Salient упакований з більш ніж 100 шаблонів і численних коротких кодів, всі з яких дозволяють створювати веб-сайт у моменти часу. Це також одна з найшвидших тем WordPress, які доступні, і може похвалитися вражаючим часом відгуку на настільних комп'ютерах і мобільних пристроях. Супроводжується складним, але простим у використанні будівельником сторінок, ви отримуєте повний пакет для всього, що вам потрібно. Є причина, що це одна з найвищих тем WordPress.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

SCRN

SCRN

Ось щось більш корисне для фотографів. SCRN - це тема портфеля цільових сторінок, яка чудово підходить для демонстрації портфоліо дивовижних фотографій. Завдяки гнучкому дизайну, це елегантний спосіб прокручувати вашу роботу на планшеті або мобільному пристрої.

Для створення сторінок вам не знадобляться майстерні кодові знання. Панель налаштування та документація означає, що у вас є всі матеріали, необхідні для створення веб-сайту, змінюючи кожну сторінку в свою унікальну зону посадки.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Hazel

Hazel

Художня та гнучка, Hazel - це багатофункціональна тема WordPress, яка підходить для будь-якої категорії фотографії, особистої чи професійної. Це робить це, кинувши покупцеві масивний сховище з 35 простих для встановлення демо-версій, придатних для будь-яких фотографій, які ви можете придумати. Крім того, налаштування легко, і веб-сайт добре реагує на мобільних пристроях, що робить його ідеальним для використання в портфоліо.

Підтримка перекладів також доступна, і для тих, хто прагне зміцнити свою назву або бренд, SEO оптимізація є частиною пакета. Барвистий, сільський і радість як для використання, так і для навігації.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Лобо

Лобо

Дотримуючись філософії “самотнього вовка”, Lobo ідеально підходить як тема для фрілансерів, які прагнуть побудувати свій бренд і використовувати онлайн-портфоліо. Але, також, як вовки, це гідний вибір для агентств теж, особливо тих, хто обробляє фотоматеріал.

Немає необхідних додаткових знань щодо кодування, оскільки шаблони та демонстраційні файли в поєднанні з легкими інструментами налаштування дозволяють створювати унікальний веб-сайт за лічені хвилини. Ці цільові сторінки надзвичайно мінімалістські, чисті і сильно стилізовані, це хороший спосіб відокремити себе від інших. Поряд з інтеграцією WooCommerce і управлінням макетами, ви будете мати потужний веб-сайт незалежно від того, як ви його оптимізуєте.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Newave

Newave

Newave орієнтована більше на бізнес, корпорації та агентства, разом з професійним дизайном і методами, щоб зробити дивовижний сайт.

Ця тема поставляється з преміальними плагінами, такими як Visual Composer для простого керування сторінками. Вона також має п'ять високорозвинених демонстрацій і унікальні способи організації кожного на основі макета, навігації та мобільної сумісності.

Інші корисні функції включають контактні форми для потенційних клієнтів і інтеграцію з супутниковими картами, за умови, що у вас є місцезнаходження компанії. Відмінний спосіб, щоб надати своїй онлайн-присутності стилізований вигляд.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Ядро

Ядро

Core отримує свою назву для фокусування тільки на найважливіших і презентаційних матеріалах. Ця тема - технічно багатоцільова - ідеально підходить для фотографів, які прагнуть створити портфель. Агенції також можуть використовувати її, завдяки інтеграції в соціальні медіа та способам прив'язки до різних типів контенту.

Вміст представлений унікальною галереєю потоків, що робить навігацію простим, тоді як кілька шаблонів доступні для покупця, щоб розпочати роботу швидше. Зміст тут також є фокусом, з акцентом на галерею та менш нав'язливими посиланнями.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Кульбаба

Кульбаба

Іншою темою, корисною для демонстрації вмісту, є те, що під час налаштування ця тематика відповідає багатьом опціям адміністратора. Ви можете змінювати макети, як ви вважаєте за потрібне, створювати галереї та включати публікації в блогах для побудови аудиторії.

Нещодавні оновлення також дозволили сумісність з плагіном Envato Market, тому ви можете продавати послуги або вміст.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Impreza

Impreza

Подивіться, хто повернувся до списку! Імпреза - це дивовижна тема, про яку я розповідав раніше Краще за креатив " категорія, але через її особливості, корисні для фотографів, було немислимо не додати її назад.

Чесно кажучи, ця тема є гнучкою, це означає, що вона тонко налаштована на всі види використання та категорії. Але, ця потужність дозволяє йому працювати для фотографії використовує ідеально, з великими функціями галереї, посилання та візуальні стилі, щоб комплімент фотографії вибору.

Завдяки високій продуктивності мобільних пристроїв, всі вони представлені в чистому форматі у форматі сітки і дуже легко налаштувати. Це відбувається тому, що Visual Composer і Slider Revolution додаються безкоштовно. Ultimate Addons також приходять, щоб очолити ваш сайт у щось дійсно особливе.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Kleanity

Kleanity

Пересуваючи у виборі, настав час почати оглядати деякі з найкращих варіантів теми WordPress Photography у минулому році. Починаючи нас, це Kleanity, ім'я, яке могло б використати певну перевірку правопису.

Жартуючи в стороні, назва походить від чистого, чуйного макета та дизайну. Вміст змішується в додаткових сітках, а унікальні анімації залучають око. Зміна вмісту також є власною забавою, використовуючи унікальну систему значків для зміни різних форматів, таких як макети, заголовки та галереї. У вас також є кілька демонстрацій, які можна імпортувати за допомогою одного кліка, а WooCommerece інтегрований, це добре для бізнесу.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Бу

Бу

У цій темі немає привидів, я обіцяю.

Швидше за все, існує безліч способів побудувати веб-сайт своєї мрії за лічені хвилини. Це означає, в той час як хороший для фотографів, він може перетворитися на майже все, що вам потрібно, надаючи покупцям тонни гнучкості в їх виборі дизайну.

Це перекладається на більш ніж двісті шаблонів і простих способів їх зміни, не потрібно знання кодування. Це також оптимізовано SEO, має підтримку перекладу та регулярно оновлюється. Live Customizer також дозволить побачити зміни в реальному часі, щоб отримати уявлення про те, як виглядає ваш вміст у мережі.

Я підтікаю його, але це змістовна WordPress тема і чесно кажучи, якщо ви вирішили, що фотографія не ваша річ більше, Бу може змінитися з вами на копійки.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Argenta (Нещодавно оновлений)

Argenta (Нещодавно оновлений)

Argenta - це ще одна супер гнучка тема з безліччю творчих, високоякісних демонстрацій і простих способів їх налаштування. Включаються слайдер Visual Composer і Revolution, а також висока продуктивність і оптимізація SEO.

Чистий дизайн і галереї доповнюють його мінімалістську структуру, з численними доступними шорткодами та підтримкою перекладу. Для цього важливого додаткового персонажа - того, що фотографи оцінять - ви також маєте унікальні галереї іконок для цього додаткового шару персонажа.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Fizz

Fizz

Ось тема WordPress найкраще підходить для портфелів. З самого початку можна легко зрозуміти, чому це ідеальний варіант для творчої презентації фотороботи. Просте налаштування організовує меню та посилання в галереях у поєднанні з анімаціями слайдера, надаючи вашій цільовій сторінці унікальний стиль.

Також можна додавати фільтри для вашого вмісту, спрощуючи навігацію. Ці зміни видно в реальному часі, і все це призводить до високого часу відгуку на мобільних пристроях. З унікальними шрифтами, підтримкою перекладу та інтеграцією WooCommerece ця тема прискорить ваш бренд, як шипування у соді.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Арнольд

Арнольд

Напевно, не Арнольд, про який ви думаєте. Але це нормально, тому що цей Арнольд краще.

Творча тема WordPress, Arnold призначена для творчих типів і фотографів, які хочуть легко налаштувати свою цільову сторінку. Арнольд поставляє. Унікальна система перетягування дозволяє налаштовувати макети сторінок за вашим бажанням. Галереї можна регулювати практично будь-яким можливим способом, а цілий ряд функцій приходить на борт для повного пакету.

Інтеграція соціальних медіа працює на міцність бренду, а підтримка перекладів, інтеграція WooCommerce і багатомовна підтримка розширює вашу аудиторію.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Werkstatt

Werkstatt

Візуально захоплюючий кричущою естетикою, ця тема ідеально підходить, якщо ви хочете захопити увагу і захопити інтерес глядача. Він поставляється з численними шаблонами і демо також, так що у вас є різні варіанти прямо з воріт.

У поєднанні з численними попередньо виготовленими концепціями, покупці отримують вигоду від дизайну перетягування і падіння з майже необмеженою творчістю. Один з найкращих варіантів для доступних для них варіантів.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Adios

Adios

Ця тема WordPress представляє медіа та фотографічний контент у художній, стилізованій формі. Ідеальний для підприємств або фотографів, які прагнуть покращити свій бренд, ви будете мати творчу перевагу над конкурентами завдяки своєму унікальному плануванню. Покупці також отримують численні шаблони, щоб запустити їх, а також прості способи їх зміни.

SEO оптимізація дає вам краще зчеплення з Інтернетом, а швидка продуктивність веб-сайту означає відсутність затримок на будь-якому пристрої.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Велика фотографія

Велика фотографія

Ця тема абсолютно застрягла функцій, інструментів і форматів, все з фотографом на увазі. Покупці отримають сотні спеціальних шаблонів, кожен з яких має свій унікальний стиль та зовнішній вигляд, що дозволяє легко налаштувати.

Естетично тема теж проста, чиста і функціональна, добре працює на мобільних пристроях з преміальними плагінами, щоб підсолодити угоду. WooCommerce, як і очікується, є частиною пакета для продажу товарів. Інсталяція одним клацанням миші у будь-який момент зможе розпочати роботу. Нескінченні прокрутки та масові завантаження для галерей також роблять можливість цільових сторінок.

Як випливає з назви, це величезний дизайн і функція.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Колективний

Колективний

Отже, хоча я сумніваюся в тому, що "Slim Shady" знову в якості рекламного пристрою є найбільш ефективним методом продажу, я знаю, що колективна - це ще одна цікава тема для WordPress.

Я розглядав його як багатоцільову тему, і він все ще виглядає чудово, коли використовується спеціально для фотографій і галерей. Це тому, що він має мінімалістський дизайн і формат сітки з різними плагінами, щоб зробити налаштування веб-сайту легким. Швидкі коди, візуальні композитори та параметри шаблонів надають вам широкий вибір, поки не будете задоволені кінцевим продуктом.

Для побудови всіх важливих клієнтів, Контактний формуляр 7 і WooCommerce включені, а також підтримка перекладів для міжнародних читачів.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Dazzle

Dazzle

Захоплення уваги та створення аудиторії з Dazzle, темою WordPress, яка підходить для цільових сторінок, продажів і галерей. Елегантний і простий, Dazzle використовує адаптивний дизайн для ефективного подання матеріалу аудиторії з кількома функціями для покупців.

Декілька демонстраційних файлів допоможуть вам розпочати роботу на правій нозі, включаючи декілька потужних плагінів безкоштовно. Візуальний Композитор, Templatera Addon і Slider Revolution - це все, щоб додатково підкреслити створення вашого сайту. Поряд з підтримкою перекладу та інтеграцією анімації, у вас є чудова тема з потужними інструментами.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Іон

Іон

У останньому шматку, ми дивимось на деякі з кращих тем, що зростали протягом місяця. Щоб розпочати нас, Ion є моїм наступним вибором, темою, придатною для творчих типів.

Він є мінімалістським і використовує яскравий естетичний контраст, зливаючи сірі тони з суворим блюзом. Якщо ви відчуваєте, що це відповідає вашому стилю, це може бути для вас. Є способи, але з декількома шаблонами і простими способами їх зміни, Ion може дати вашій галереї багато бажаної особистості.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Thefe

Thefe

Інша висхідна зірка, Thefe, є стилізованою галереєю для фотографів.

Покупці обирають між двома основними шаблонами, "світлими" або "темними", а звідти є декілька шаблонів для кращих варіантів налаштування. Творці побудували тему з Ajax, і можуть похвалитися високою продуктивністю веб-сайту, тобто майже не має часу завантаження. Відмінний варіант для портфоліо або вміст, орієнтований на фотографії.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Маестро

Маестро

Що таке маестро без аудиторії, щоб бачити свої великі твори? Творці цієї нової теми, ймовірно, думали те ж саме, оскільки Maestro - це добре продумана тематика портфоліо для фотографів (і інших творчих типів).

Це чудова проста цільова сторінка з безліччю преміальних інструментів для створення ідеального портфоліо. Щоб назвати декілька функцій: інтеграцію шрифтів Google, підтримку перекладу та Visual Composer. Якщо вам потрібний стиль, зміст і простота використання, то це тема для вас.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Naix

Naix

Naix - це високопродуктивна тема WordPress, яка підходить для будь-яких творчих зусиль. Він поставляється з різноманітними демо-версій і численними способами налаштування кожного. З великою документацією та великою підтримкою, ви не залишитеся без світла при створенні веб-сайту для фотографії своєї мрії.

Для підприємств вона також має підтримку мобільного зв'язку та інтеграцію WooCommerece.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Мішук

Мішук

Mishuk - це неймовірно стильна тема портфеля, яка підходить для всіх, хто займається фотографією. Одним з безпосередніх оглядових елементів у цій темі є повзунки анімації, які є рідкими та фантастичними. Супроводжуючий це безкоштовний дизайн для всіх, хто має потребу в галереях, разом з усіма інструментами, які вам потрібні.

Для підприємств, він також отримав інтеграцію WooCommerce, розділ для портфелів персоналу і способи пояснити, що ви робите. Великий професійний варіант.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Ivery

Ivery

Якщо ви втомилися від “сірих і ненасичених” форм портфельних стилів, Ivery могла б більше підходити до вашого сайту фотографії. Ця тема вибирає жирні, сильні кольори, щоб утримувати увагу, і має кілька демонстраційних шаблонів, щоб ви могли розпочати роботу. Slider Revolution і Visual Composer включені безкоштовно, що є приємним бонусом.

Чудовий, якщо ви хочете додати трохи кольору і життєвої сили у вашу роботу.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Cassini

Cassini

Cassini може бути новим, але він упакований з особистістю. Ця тема WordPress є технічно багатоцільовою, працює для електронних магазинів або блогів, але його формат ідеально підходить для веб-сайтів на основі фотографій. Це пояснюється тим, що дизайн сайту - це весь формат сітки, де повідомлення та вміст організовані стилізовано.

Це, звичайно, означає високу продуктивність мобільних пристроїв, і серед його численних можливостей є підтримка перекладу.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Роома

Роома

Rooma є супер чіткий, чистий тематичний портфель, який повинен акцентувати вашу фотографію потреби ідеально.

Його зовнішній вигляд, стиль і відчуття того, що вони сприймаються як сучасні візитні картки, доповнюються засобами створення, щоб створити справді професійний вигляд. Окрім унікальних іконок і чотирьох оригінальних демонстрацій, ви також отримуєте SEO-оптимізацію, послідовне оновлення та інсталяцію одним кліком.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Iso50

Iso50

Хоча це новий, Iso50 вже робить сміливі претензії, що це одна з кращих тем для фотографів і фотокомпаній. Час покаже, чи заробили цю репутацію.

Тим не менш, він має багато сильних функцій і виглядає чудово візуально. Легка настройка, підтримка протягом всього життя, установка одним натисканням та навчальні посібники є частиною пакета, щоб перелічити декілька. За допомогою цих інструментів можна створити все, що приходить на думку.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Дані

Дані

На жаль, ми дійшли до тієї частини статті, в яку прийшов час. Але перш ніж це зробити, перевірте Dani, добре оцінену тему творчості, яка є гнучкою як для портфелів, так і для агентств. Це відмінно підходить для цифрових постачальників або іншого потенційного портфеля. Він чистий, простий і залучає очі вражаючою анімацією. Напевно варто вашого часу.

Сподіваємося, тепер ви знайшли тему, яка ідеально підходить для вас або вашої організації. До наступного разу дорогі читачі.

Більше інформації Демо Отримати хостинг

Проста, чиста цільова сторінка?
Місце для демонстрації робіт і продажу послуг?
Галерея, щоб показати професійні послуги компанії?
Нагадаємо, як я згадував, зберігаючи перелік бажань / потреб для вашої теми?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения