32 SEO-терміни Кожен готельєр повинен знати

Чи залишає SEO жаргон почуттям плутанини? Це відбувається з кращими з нас. Ви, напевно, вже знаєте, що SEO є важливим для вашого готелю, але ви можете краще зрозуміти терміни, що використовуються експертами SEO, щоб ви могли задати правильні питання. Озброєні розумінням, ви дізнаєтеся більше про те, що йде на допомогу вашому веб-сайту готелю перетворити більше покупців подорожей.

Переглянути версію для друку тут.

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація або SEO - це маркетингова стратегія, яка зосереджується на зростанні видимості в органічних (без платних) результатах пошукової системи, як на Google і Bing. SEO включає як технічні, так і креативні компоненти для покращення рейтингу, залучення трафіку та підвищення обізнаності в пошукових системах. Є багато аспектів SEO, від слів на вашому сайті до того, як інші сайти посилаються на вас в Інтернеті. Це згадується як на сторінці, так і поза сторінками.

Це згадується як на сторінці, так і поза сторінками

301 Перенаправлення

301 Перенаправляє одну URL-адресу на іншу URL-адресу назавжди. Щоразу, коли ви змінюєте веб-адресу сторінки (наприклад, якщо ви створюєте новий веб-сайт), ви повинні застосувати перенаправлення 301, щоб вказати стару адресу на нову. Це гарантує, що люди, які пов’язали чи позначили стару адресу, автоматично перейдуть до нової, а пошукові системи можуть оновити свій індекс.

Це гарантує, що люди, які пов’язали чи позначили стару адресу, автоматично перейдуть до нової, а пошукові системи можуть оновити свій індекс

Alt Тексти / Alt Теги

Alt Text / Alt Теги - це опис зображень у HTML-коді вашого сайту. Пошукові системи читають тільки ALT текст зображень, а не самі зображення, на відміну від людей, які можуть переглядати зображення. Додайте текст ALT до зображень, коли це можливо, щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти, про що йде мова.

Якірний текст

Якісний текст - це фактичний текст посилання на веб-сторінку. На більшості веб-сайтів цей текст зазвичай є синім і підкресленим (або фіолетовим, якщо раніше ви натискали посилання). Якірний текст допомагає пошуковим системам зрозуміти, що таке веб-сторінка призначення; він описує те, що ви побачите, якщо ви клацніть.

Повноваження (Адміністрація домену / авторизація сторінки)

Авторизація (доменна адміністрація / авторизація сторінок) - це можливість сторінки добре ранжуватися в пошукових системах. Деякі фактори, які впливають на авторизацію сторінки та домену, є зворотними посиланнями, віком сайту, тенденціями трафіку, історією сайту та публікацією унікального оригінального вмісту. Чим більше ваш авторитет, тим більше ймовірно, що пошукові системи будуть посміхатися на вашому сайті, і ви отримаєте більш сильний трафік і більш високий рейтинг.

Зворотні посилання

Зворотні посилання - це будь-які посилання на сторінку вашого веб-сайту з іншого веб-сайту. Пошукові системи інтерпретують посилання на ваш сайт як тип рекомендації, тому ці посилання можуть покращити вашу позицію в результатах пошуку.

Рейтинг відмов

Рейтинг відмов - це відсоток відвідувачів, які входять до вашого веб-сайту, а потім залишають його без перегляду інших сторінок. Більш низький рівень відмов означає, що відвідувачі вашого сайту переглядають більше сторінок і залучають більше вмісту на ваш сайт.

Більш низький рівень відмов означає, що відвідувачі вашого сайту переглядають більше сторінок і залучають більше вмісту на ваш сайт

Заклик до дії

Заклик до дії - це маркетинговий термін для слів, що використовуються на вашому веб-сайті, призначений для того, щоб привернути аудиторію до конкретних дій. Наприклад, "Забронювати зараз" або "Перевірити тарифи".

Цитати

Цитування - це онлайн-посилання на назву, адресу та номер телефону Вашого готелю (NAP). Цитати з добре встановлених / добре індексованих порталів (наприклад, місцевої торговельної палати) допомагають підвищити ступінь впевненості пошукових систем у контактній інформації та категоризації вашого бізнесу, а також допоможуть поліпшити рейтинг місцевого пошуку. Вони впливають, навіть якщо немає посилання на ваш сайт.

Домен

Домен - це веб-адреса вашого сайту (наприклад: www.vizlly.com) і іноді називається URL-адреса вашого веб-сайту. Вибираючи домен, потрібно вибрати короткий ім'я та тісно з ім'ям вашого властивості.

DNS або сервери доменних імен

DNS або сервери доменних імен є еквівалентом телефонної книги в Інтернеті. Вони підтримують каталог доменних імен і переводять їх у числові IP-адреси. Це необхідно, тому що, хоча доменні імена легко запам'ятовуються, комп'ютери отримують доступ до веб-сайтів на основі IP-адрес.

Це необхідно, тому що, хоча доменні імена легко запам'ятовуються, комп'ютери отримують доступ до веб-сайтів на основі IP-адрес

Google Analytics

Google Analytics - це інструмент, який допоможе вам проаналізувати трафік вашого веб-сайту та дізнатися ключову інформацію про вашу аудиторію, дозволяючи пристосувати свій вміст до читачів і відстежувати успіх ваших маркетингових методів.

Консоль пошуку Google

Консоль пошуку Google - це безкоштовна служба, яка допомагає відстежувати, відстежувати та підтримувати присутність вашого сайту в результатах пошуку Google.

Головні умови

Головні терміни - це короткі, популярні пошукові терміни, наприклад, «готель». Ці ключові слова зазвичай мають високий обсяг пошуку і можуть бути конкурентоспроможними для ранжування в пошукових системах.

Заголовки

Заголовки коротко описують тему розділу, який він вводить на вашому веб-сайті. Елементи заголовка йдуть від H1 до H6 (найбільш важливим є H1). H1 часто є назвою сторінки і буде найбільшим текстом, що виділяється найбільше. Кожна сторінка вашого веб-сайту має містити лише один H1 і має бути тісно пов'язана з назвою сторінки. Ви можете використовувати декілька інших заголовків, наприклад H2 і H3, як підзаголовки, щоб структурувати сторінку на вашому веб-сайті. Підзаголовки допомагають підвищити читабельність веб-сторінки та покращити роботу користувача.

HTML або мова розмітки гіпертексту

HTML або Hypertext Markup Language є кодом вашого веб-сайту, який використовується для досягнення ефектів шрифту, кольору, графіки та гіперпосилання в Інтернеті. Пошукові системи читають цей код, щоб зрозуміти вміст веб-сайту.

Пошукові системи читають цей код, щоб зрозуміти вміст веб-сайту

Індексовані сторінки

Індексовані сторінки - це сторінки вашого веб-сайту, які зберігаються пошуковими системами.

Внутрішні посилання

Внутрішні посилання - це посилання з однієї сторінки на іншу на одному веб-сайті, наприклад, з вашої домашньої сторінки до сторінки номерів. Ці типи посилань корисні для користувачів (і павуків) для навігації по вашому сайту, встановлення ієрархії інформації для сайту і сприяння поширенню зв'язкового соку (рейтингу влади) на веб-сайті готелю.

Ключові слова

Ключові слова - це слова, введені користувачем під час пошуку. Пошукові системи визначають, як використовуються ключові слова на сторінках, щоб визначити релевантність певного веб-сайту пошуковому запиту. Кожну веб-сторінку слід оптимізувати з метою залучення відвідувачів, які шукали певні ключові слова. Взагалі кажучи, коли ви робите свої ключові слова більш специфічними для вашого готелю та міста, ви звужуєте конкуренцію за результати пошуку та покращуєте свої шанси на досягнення більш високого рейтингу.

Взагалі кажучи, коли ви робите свої ключові слова більш специфічними для вашого готелю та міста, ви звужуєте конкуренцію за результати пошуку та покращуєте свої шанси на досягнення більш високого рейтингу

Створення посилань

Створення посилань - це процес отримання посилань з інших веб-сайтів, які вказують на ваш сайт. Пошукові системи використовують посилання для виявлення нових веб-сторінок, а також допомагають визначити, наскільки ефективною може бути сторінка в їх результатах. Кількість сайтів, що посилаються на ваш, є фактором, але також і якістю цих посилань. Якщо домен зі спамом зв'язується з вами, це може негативно вплинути на вас і знизити ваші власні рейтинги. Не забудьте зосередитися на якості зв'язку по кількості.

Місцеві списки

Місцеві списки - це онлайн-профілі, які містять ваше ім'я, адресу та номер телефону (NAP). Існують тисячі веб-сайтів і каталогів, де власники місцевих підприємств можуть створювати безкоштовні списки (наприклад, Інтернет-сторінки, Yelp та Google+ Local). Кожна нова довідка збільшує вашу видимість і ваші шанси знайти користувачів онлайн-подорожей. Чим більше місць ви перераховуватимете, тим більше пошукових систем буде довіряти точності ваших бізнес-даних, збільшуючи ваші шанси на ранжування в місцевих пошуках. Консистенція є ключовою для ваших записів. Обов'язково використовуйте одну й ту ж інформацію кожного разу, коли ви вимагаєте розміщення та оптимізуєте вміст відповідними ключовими словами.

Ключові слова довгого хвоста

Ключові слова з довгим хвостом - це три та чотири словосполучення, які дуже специфічні для того, що ви продаєте. Вони, як правило, менш поширені або менш часто зустрічаються фрази, але коли покупця подорожі шукає цей шлях, вони, як правило, є набагато більш кваліфікованим відвідувачем, який більш підготовлений до бронювання. Загальні ключові слова або терміни, такі як "готель Майамі", матимуть великий обсяг пошукових запитів, а багато компаній конкуруватимуть за цей термін, що робить його дуже важким для високого рейтингу в пошуку. Ключове слово "довгий хвіст" на зразок "готель для малюків в Майамі біля зоопарку" буде мати менше конкурентів, збільшуючи ваші шанси на ранжування та отримати більш кваліфіковані можливості
відвідувачів сайту.

Метадані

Метадані - це дані, які повідомляють пошуковим системам, що таке ваш веб-сайт.

Мета описи

Мета описи - це короткий опис символів 150-160 символів веб-сторінки, яка відображається під заголовком сторінки у сторінці результатів пошуку. Добре написаний мета-опис повинен коротко описувати зміст сторінки та включати заклик до дії, щоб спонукати покупців подорожі натиснути на сторінку. Мета-опис сторінки не використовується безпосередньо в алгоритмах ранжування пошукових систем (за словами представників Google і Bing), але це не означає, що вони не є критичними. Мета-опис є частиною того, що шукачі вважають при вирішенні питання про клік.

Мета-опис є частиною того, що шукачі вважають при вирішенні питання про клік

NAP

NAP - це ім'я, адреса та номер телефону. Це найважливіший фактор у виключенні SEO-ініціатив, оскільки це впливає на те, які компанії Google та інші пошукові системи показують для пошуку місцевих намірів. NAP використовується у ваших цитатах і місцевих списках. Складається інформація, що створює довіру до пошукових систем, тому кожен раз, коли ви додаєте інформацію про NAP на веб-сайт, обов'язково використовуйте ті самі дані для вашого готелю.

На сторінці SEO

На сторінці SEO є практика оптимізації окремих веб-сторінок, щоб підвищити рейтинг і заробити більш відповідний органічний трафік з пошукових систем. На сторінці позначається як зміст, так і вихідний код HTML сторінки, яка може бути оптимізована. Вона включає в себе структуру сайту, використання ключових слів і розташування, теги заголовків, метаопису, мета-ключові слова і внутрішні посилання.

Off Page SEO

Off Page SEO відноситься до діяльності, зовнішньої для вашого сайту, зробленої для підвищення вашого рейтингу і довіри до пошукових систем. Простіше кажучи, сторінка off - це все про вашу онлайн-репутацію. Вона включає в себе придбання гіперпосилань з інших веб-сайтів до ваших власних, цитування, списків місцевих підприємств та прес-релізів. На відміну від оптимізації сторінок, спроби оптимізації сторінок не є видимими на самій веб-сторінці; вона робить фон для кращого результату пошуку.

На відміну від оптимізації сторінок, спроби оптимізації сторінок не є видимими на самій веб-сторінці; вона робить фон для кращого результату пошуку

Швидкість сторінки

Швидкість сторінки може бути описана або в "час завантаження сторінки" (час, необхідний для повного відображення вмісту на певній сторінці), або "час до першого байта" (скільки часу потрібно, щоб ваш веб-переглядач отримував перший байт інформації з веб-сервера). Незалежно від того, як ви його вимірюєте, швидше швидкість сторінки краще. Багато людей виявили, що швидше сторінки одночасно рази і перетворюються краще. Google вказав швидкість сайту (і, як наслідок, швидкість сторінки) - один з сигналів, що використовуються його алгоритмом для ранжирування сторінок.

Сторінка результатів пошуку або пошуку

Сторінка SERP або Search Engine - це сторінка, яка відображається пошуковою системою, наприклад Google або Bing після введення запиту. SERP може показувати рекламу, платні результати, а також органічні неоплачені результати. Наявність вашого сайту відображається вище на сторінці SERP може призвести до більш відвідувань сайту і є метою багатьох SEO тактики.

Мапи сайтів

Мапи сайтів - це документи індексу, які перелічують сторінки вашого веб-сайту, доступні для сканерів або користувачів. Мапи сайтів можуть демонструвати систему організації, навігації та маркування вашого веб-сайту.

Павуки

Павуки (також відомі як сканери або Google Bots) сканують веб-сайти для автоматичного виявлення та сканування веб-сайтів. Вони відкривають нові та оновлені сторінки та індексують їх у базі даних пошукової системи для більш швидкого доступу.

Вони відкривають нові та оновлені сторінки та індексують їх у базі даних пошукової системи для більш швидкого доступу

Теги заголовків

Теги заголовків - це назва сторінки на вашому веб-сайті, а також найважливіший показник для пошукової системи, що стосується сторінки. Він відображається в результатах пошуку та у верхній частині веб-переглядача користувача, коли вони знаходяться на цій сторінці. Ваша назва важлива, тому що це перше, що туристичний покупець прочитає про ваш сайт на SERP, сподіваючись спонукати їх натиснути, щоб відвідати ваш сайт.

Тепер, коли ви знаєте визначення цих 32 важливих термінів, ви будете мати краще розуміння того, що SEO включає і чи отримуєте ви те, що вам потрібно від постачальника веб-сайту, щоб переконатися, що ваш сайт запускає більш кваліфікований трафік і більше прямих замовлень вашу власність.

Чи залишає SEO жаргон почуттям плутанини?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения