4 способи оптимізації публікацій у своєму блозі після натискання кнопки "Опублікувати"

 1. Знайдіть найкращі публікації в блозі
 2. Зробіть їх кращими
 3. Зробіть їх кращими, ніж конкуренція
 4. Додайте ще візуальні ефекти
 5. Створення зворотних посилань
 6. Заохочуйте свої пости
 7. Змініть свої пости в блозі

Маркеторам вмісту часто доводиться зосередитися на створенні контенту: нових публікаціях у блогах, нових відео, нових звітах. А як щодо старих статей вічнозелений вміст , що призводить до нових коментарів, нові акції та трафік щотижня?

Я вважаю, що ми повинні дати їй більше влади, оптимізуючи її, щоб зробити її сильнішою.

Перш ніж я знав, як оптимізувати повідомлення в блогах, я просто писав статті, які, як я припускав, читала моя аудиторія. Я подивився на те, що робив конкурс і щойно тримав видавнича справа після повідомлення.

Коли мій колега познайомив мене з оптимізацією, я почав покращувати свої старі пости. Я багато читав про SEO та методики контент-маркетингу, адаптував їх і використовував у своїх статтях. Я побачив збільшення веб-трафіку, і ці повідомлення продовжують приваблювати читачів сьогодні. Навіть якщо ви є новинним сайтом, є можливості для оптимізації.

Отже, ось мій підхід до оптимізації повідомлень у блогах після того, як я натиснув "Опублікувати".

Знайдіть найкращі публікації в блозі

Google Analytics - ваш найкращий друг, якщо ви є маркетологом вмісту. Ви повинні дізнатися, як використовувати цей інструмент для отримання бажаних результатів.

Не хвилюйтеся - вам не потрібно бути експертом для використання Google Analytics. Все, що вам потрібно знати, це те, як отримати інформацію, необхідну для оптимізації повідомлень у блозі.

По-перше, потрібно перевірити публікації в блогах, які працюють краще. Нижче наведено кроки, які слід виконати, щоб знайти цю інформацію в Google Analytics.

Поведінка> Зміст сайту> Цільові сторінки

Поведінка> Зміст сайту> Цільові сторінки

Ось 10 найкращих цільових сторінок, які керують вами найбільшим веб-трафіком. Зосередьтеся на цих питаннях, коли ви оптимізуєте свої публікації в блозі за найбільшу винагороду.

Зробіть їх кращими

Існує декілька способів перезавантаження старих публікацій у блогах. По-перше, це зробити одну статтю за раз і спробувати Техніка хмарочоса від Брайана Діна.

Оптимізуйте вміст і збільште його, давши відповіді на найбільш поширені запитання, пов'язані з вашою темою. Використовуйте Відповідь на публіку щоб знайти ці - цей інструмент показує найпоширеніші запитання про Google і Bing для певного ключового слова.

Можливо, є новий приклад, який може привести вашу статтю до кращої точки зору. Можливо, ви можете отримати деякі цитати від фахівців, які стосуються теми, про яку ви пишете.

Зробіть їх кращими, ніж конкуренція

Іншою стратегією, яка допоможе вам оптимізувати публікації в своєму блозі, є перегляд того, що роблять інші, і зробити це краще. Ви можете зробити це за допомогою інструмента Buzzsumo.

Припустимо, що ви хочете знати найпоширеніші статті, що стосуються злому росту. Ви йдете далі buzzsumo.com і введіть слово "хакер зростання" і натисніть кнопку "Пошук". Тепер у вас є найпоширеніші статті у цій темі. Відкрийте їх і прочитайте їх усі.

Відкрийте їх і прочитайте їх усі

Спробуйте знайти шаблон, щоб зрозуміти, чому люди діляться ними.

Можливо, це історія. Можливо, це інтерв'ю з найвпливовішими людьми цієї галузі. Можливо, це один з найбільших блогів, таких як Mashable, Entrepreneur або Inc, які мають величезний веб-трафік.

Подивіться на них і запитайте себе: "Що я можу зробити, щоб моя стаття була кращою, ніж ці статті?"

Додайте ще візуальні ефекти

Згідно з Рада CMO , 65% старших маркетологів вважають, що візуальний контент є ядром того, як передається їхня історія бренду.

Подивіться на візуальну частину свого блогу. У вас є зображення? У вас є візуальні дані, керовані даними, які можуть створити резервну копію вашої ідеї? Якщо ви не знаєте, скільки візуальних зображень використовувати у своєму блозі, ви можете прочитати це статті .

Що робити, якщо ви не знаєте, які візуальні ефекти слід розміщувати та як їх створювати? Без проблем. У ці дні ви не повинні бути професійним дизайнером, щоб створювати чудові візуальні ефекти. Ви можете використовувати інструменти онлайн, наприклад Bannersnack які дають вам простий спосіб почати розробку власної графіки для повідомлення в блозі.

Якщо вам потрібна додаткова допомога з візуальними ефектами, зверніться до розділу "Чому ваш блог потребує керівництва стилем".

Створення зворотних посилань

Ви думали, що ваша оптимізація була зроблена? Ну, мій друг, твоя робота тільки почалася.

Наступним кроком є ​​створення зворотних посилань на ваші повідомлення в блозі.

Подумайте про такі довгі хвостові статті, як ті Backlinko або Moz публікуються. Ці статті добре написані, але також використовують багато даних. Інші публікації, веб-сайти та блоги використовують дані таким же чином. При цьому ці топ-сайти ведуть багато посилань.

Але що, якщо ви не Ніл Патель або Ренд Фішкін? Що робити, якщо ваші статті не читаються тисячами користувачів і не отримують тисячі абонентів? Ну, ви повинні починати виходити з зони комфорту і починати створювати контент для інших блогів.

Я не вірив у силу розміщення гостей, поки не почав робити це, і тепер, коли я дивлюся на свій особистий блог і блог моєї компанії, я бачу збільшення веб-трафіку. Але зворотні посилання не тільки для трафіку на вашому сайті. Зворотні посилання є гарною стратегією SEO, щоб надати веб-сайту більше енергії, щоб її можна було класифікувати на перших сторінках Google.

Вам не потрібно починати переслідувати посилання з одного блогу на інший. Якщо ви хочете, щоб люди посилалися на вашу статтю, просто дайте їм щось більш цінне, ніж посилання. Почніть створювати відносини та приносити користь їхньому веб-сайту.

Наприклад, якщо ви дизайнер і хочете, щоб люди посилалися на ваш блог, просто знайдіть цікаві для вас блоги та повідомте, що ви хочете створити інфографіку чи презентацію слайдів для них, якщо вони напишуть статтю про вас, або навіть просто посилання на ваші статті.

Якщо ви хочете дізнатися більше про цей підхід, рекомендую ознайомитися з книгою Гарі Вайнерчука " Джаб, Джаб, Джаб, правий гачок (що означає "Дати, дати, дати, запитати").

Порада: Buzzsumo також може показати вам, скільки зворотних посилань ви отримали на вашу конкретну статтю. Просто скопіюйте посилання на свій блог, перейдіть до функції "Посилання" і вставте посилання. Тут ви побачите всі номери унікальних доменів, які пов’язані з вашим веб-сайтом, і загальну кількість посилань, які вказують на цей URL.

Заохочуйте свої пости

Після оптимізації вмісту зверніться до потрібних людей. Поговоріть з авторами, блогерами, видавцями. Будьте пишатися своєю роботою і дайте їм знати, чому їхня спільнота любить.

Якщо ви хочете, щоб один із цих авторів пропагував свій блог, у вас є два варіанти. Перший - підійти до цього впливовика і дати йому / їй знати про ваш вміст, а потім молитися, щоб вони поділилися ним. Другий варіант - використовувати Сприяння Quuu .

Другий варіант - використовувати  Сприяння Quuu

Сприяння Quuu приймає подання за високоякісний контент, а потім ділиться ними з величезною мережею абонентів, включаючи деякі великі імена в області маркетингу, блогів і соціальних медіа. Просто створити аккаунт , надішліть свою URL-адресу, а потім надсилайте повідомлення соціальних медіа. Виберіть найбільш релевантну тему, і ваша стаття буде передана людям, зацікавленим у вашій ніші.

Розміщення акцій соціальних медіа у відповідній аудиторії є запорукою успіху публікацій у вашому блозі. Спеціалісти з SEO можуть сказати, що це не стратегія оптимізації як така , але ей ... якщо це працює, то чому б і ні?

Змініть свої пости в блозі

Багато маркетологи вмісту вважають, що якщо вони створять одне повідомлення в блозі, поділіться ним у соціальних мережах, а потім дозвольте магії Google, то цього буде достатньо.

Але, як сказав Джей Бер, ви можете створити 8 тип вмісту лише з одного вмісту . З одного блогу ви можете зробити відео на YouTube, один на Facebook, середній пост, пост Linkedin, подкаст та інші повідомлення соціальних медіа, такі як Twitter, Instagram, Pinterest, презентація слайдів ... список продовжується. Це досить дивно.

Наприклад, якщо ви пишете статтю "Як правильно", ви можете легко створити відео на YouTube, а потім завантажити його на Facebook. Або ви можете створити інфографіку та опублікувати її на SlideShare або Pinterest з посиланням на повідомлення в блозі в описі. Спільний доступ до нового типу вмісту може принести вам нових відвідувачів.

Ваша робота як творець контенту не закінчується, коли ви натискаєте кнопку вводу. Магія виникає, коли ви починаєте створювати інші типи контенту, доставлені в різних форматах на певних платформах. Після першого оптимізації публікації в своєму блозі, я рекомендую створити новий тип вмісту, щоб ваша стаття знову була доступна.

Висновок

Багато маркетологи вмісту вважають, що якщо хтось потрапляє на свій блог, їхня робота виконується. Але якщо у вас є невеликий бізнес, ваша робота йде далі. Ви хочете використовувати вміст для заохочення обміну, коментарів, підписок і навіть покупок.

Ця тактика може допомогти вам зробити краще з вашої оптимізації статті після публікації його, залучення більше читачів і, отже, потенційних клієнтів на ваш сайт.

Тепер повернемося до вас: як оптимізувати свої повідомлення в блогах?

Пов'язані

Подивіться на них і запитайте себе: "Що я можу зробити, щоб моя стаття була кращою, ніж ці статті?
У вас є зображення?
У вас є візуальні дані, керовані даними, які можуть створити резервну копію вашої ідеї?
Що робити, якщо ви не знаєте, які візуальні ефекти слід розміщувати та як їх створювати?
Але що, якщо ви не Ніл Патель або Ренд Фішкін?
Що робити, якщо ваші статті не читаються тисячами користувачів і не отримують тисячі абонентів?
Кщо це працює, то чому б і ні?
Тепер повернемося до вас: як оптимізувати свої повідомлення в блогах?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения