5 кращих тем WordPress SEO для блогів, журналів, & SEO агентств

 1. Теми WordPress для SEO
 2. 1. Схема від MyThemeShop
 3. Тема Опис
 4. 2. MoneyFlow від MyThemeShop
 5. Тема Опис
 6. 3. SmartSEO автор теми Axiom (Themeforest)
 7. Тема Опис
 8. 4. SEO WP від Lumberman Designs (Themeforest)
 9. Тема Опис
 10. 5. Новини Сьогодні від MyThemeShop
 11. Тема Опис
 12. Не знайшли потрібну вам тему?
 13. Яка тема SEO підходить саме вам?

"Ці теми підібрані для їх чудової якості дизайну , функцій і відгуків клієнтів ".

Трафік.

Це життєва сила кожного веб-сайту. І проблема в тому ...

Отримати це так важко! Ну, це не так. Ви повинні дати собі всі переваги, які ви можете отримати, коли справа доходить до генерації трафіку. Нехай ваша перша конкурентна перевага буде темою, яку ви обираєте.

Теми WordPress, наведені нижче, дуже оптимізовані для пошукових систем і налаштують вас на високі позиції в Google, Yahoo і Bing. Якщо ви публікуєте якісний вміст, ці теми забезпечать швидке завантаження та чистий, оптимізований код.

Продовжуйте читати, щоб знайти наші найкращі теми для кращих тем WordPress SEO.

Ви також повинні перевірити наші тематики контент-маркетингу , Партнерський маркетинг , і теми, створені для AdSense теж.

Теми WordPress для SEO

Якщо ви хочете, щоб оптимізований сайт або сайт продавали власні SEO та маркетингові послуги, ви не можете перевершити список нижче. Кожна тема тут актуальна з останньою версією WordPress і повністю відповідає. Це означає, що вони зручні для мобільних пристроїв і виглядають дивно на кожному екрані.

Ось мої головні вибори для кращих тем WordPress SEO для 2019.
 • 1. Схема від MyThemeShop

  Переглянути тему зараз Отримайте хостинг

  Тема Опис

  Тема Schema створена для виконання. Це написано з чистим, SEO-дружній код, який швидко завантажується і допомагає вашому сайту підвищуватися. Як проста і чітко розроблена тема, відвідувачі не матимуть труднощів у пошуку вмісту.

  Як випливає з назви, тема Schema WordPress інтегрована Schema.org метаданих, що означає, що ви можете отримати багаті фрагменти на сторінках результатів пошуку. Багаті фрагменти привертають більше уваги, ніж інші елементи, а збільшення кількості очей означає більше кліків результатів пошуку (більше трафіку!).

  Якщо ви хочете опублікувати публікації в блогах або відеовміст, схема буде відмінним вибором. Це не дуже добре розроблено для портфоліо або веб-сайту на основі зображень, але якщо ви будете працювати переважно з текстом, це ідеально. На додаток до чистого коду та дизайну, є деякі дивовижні можливості для блогу або сайту журналу.

  Схема має вбудоване керування оголошеннями для медійних оголошень по всьому сайту. Також існує система огляду, що дозволяє редакторам і відвідувачам оцінювати продукти. Разом, у вас є широкі можливості для монетизації та заробітку з кожної публікації, яку ви публікуєте. Крім того, схема має всі параметри налаштування, доступні на панелі параметрів. Розробники в MyThemeShop дійсно думали про все за допомогою Schema.

  Ми також маємо a огляд теми Схеми з більшою кількістю знімків і деталей.

  Докладніше →

  Повний опис
 • 2. MoneyFlow від MyThemeShop

  Переглянути тему зараз Отримайте хостинг

  Тема Опис

  MoneyFlow - це ще одна оптимізована SEO тема блогу MyThemeShop, і це чудово.

  Заклик до дії в заголовку - це чудовий спосіб привести відвідувачів до пропозиції електронної пошти чи іншого інструменту для створення поколінь. Відразу після цього ви знайдете цікаву версію для показу вашого найкращого та останнього вмісту. Блогери відчуватимуть себе як вдома за допомогою MoneyFlow. Якщо у вас багато видавців або часто публікуються, макети у MoneyFlow можуть легко вмістити велику кількість вмісту.

  Тема MoneyFlow відмінно підходить для створення трафіку та зниження показників відмов. У дизайні дуже багато цікавих, що привертають увагу елементів. Якщо ви пишете захоплюючі заголовки і вибираєте зображення, які з'являються, немає жодного способу, коли хто-небудь буде протистояти читанню іншої статті.

  Зі всім пошуковим трафіком, ви хочете, щоб монетизувати. На щастя, MoneyFlow включає інтеграцію AdSense, систему огляду та WooCommerce підтримка! До речі, WooCommerce можна використовувати для продажу власних продуктів, але також може бути використаний для створення партнерського магазину, де сторінки продукту посилаються на сайти постачальників. В цілому, MoneyFlow є відмінною темою, оптимізованою для роботи в пошукових системах, таких як Google, і ефективно перетворювати трафік, коли відвідувачі перебувають на вашому сайті.

  Докладніше →

  Повний опис
 • 3. SmartSEO автор теми Axiom (Themeforest)

  Переглянути тему зараз Отримайте хостинг

  Тема Опис

  Перші кілька тем були оптимізовані для пошукових систем, але SmartSEO - це ще одна тема, яка також оптимізована для продажу послуг SEO.

  SmartSEO має яскраві та сміливі кольори, прості макети та додаткові функції. За допомогою вмісту, що демонструє один клік, ви можете отримати сайт і працювати надзвичайно швидко. Як і деякі інші теми тут, SmartSEO поставляється з Візуальний композитор плагін для створення повністю користувацьких сторінок.

  Що стосується особливостей, це тема WordPress SEO поставляється з сотнями шрифтів з Шрифти Google , гнучкі настройки кольору, іконки з Фонтело опцій цільової сторінки, а також безліч коротких кодів для дуже гнучкого вмісту.

  Докладніше →

  Повний опис
 • 4. SEO WP від Lumberman Designs (Themeforest)

  Переглянути тему зараз Отримайте хостинг

  Тема Опис

  SEO WP є найбільш продаваною темою на Themeforest для SEO та маркетингових агентств. Мало того, що вона існувала протягом багатьох років і збирала сотні відгуків 5 зірок, вона була оновлена ​​ще 2 місяці тому. Розробники за цією дивовижною темою додали та оптимізували стільки функцій, що зараз є у своєму класі.

  Якщо ви визнаєте SEO WP, це тому, що ви могли бачити його використовували на інших реальних маркетингових сайтах (я знаю, що є). Будемо сподіватися, що це не викине вас, тому що це, безумовно, свідчить про його надійність і ефективність у реальному світі. Дизайн SEO WP є твердим і набір функцій величезний.

  Як інтернет-маркетингу, ви будете любити, що SEO WP швидко завантажується, повністю реагує, і простий в налаштуванні. Як частина пакета, ви також отримаєте 10 преміальних плагінів в комплекті з SEO WP ($ 186 значення). Додатки роблять це обурливою угодою. Ви також отримуєте всі зображення, що використовуються на демонстраційних сайтах, таким чином, ви будете мати контент, готовий до переходу з першого дня. Коли ви додасте до преміальних іконок, конструктора форм, цільових сторінок електронних книг і форм спільного використання, значення просто смішно. Якщо у вас є цифрове маркетингове агентство, перевірте SEO WP зараз.

  Докладніше →

  Повний опис
 • 5. Новини Сьогодні від MyThemeShop

  Переглянути тему зараз Отримайте хостинг

  Тема Опис

  Хочете опублікувати потік оптимізованого контенту SEO? Новини Сьогодні готова піти.

  Це чутлива тема обробляє велику кількість вмісту виключно добре. Це пояснюється тим, що в ньому розміщені повідомлення, останні повідомлення, найпопулярніші історії, трендові історії, а також галочка новин для просування контенту на сайті. Ви навіть помітите невеликі штрихи, як дуже маленький текст меню, а також бічну панель, що дозволяє зручніше відображати більше пунктів меню та довші заголовки. Показ видимої панелі пошуку в заголовку є гарним доповненням для полегшення пошуку вмісту.

  Є плагіни, як Yoast SEO, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш сайт додавання XML-карти сайту і Відкрити дані графіка на ваш сайт. Тим не менш, NewsToday робить велику роботу, надаючи вам платформу для повністю оптимізованого сайту WordPress.

  Завдяки адаптованому стилю, Newstoday буде відмінним вибором для будь-якого сайту, який прагне отримати тонну органічного трафіку на свої сторінки. Це включає блоги, журнали та сайти новин. Веб-сайти, орієнтовані на вміст, часто живуть і вмирають пошуковими системами, тому розміщуйте свій сайт в руках оптимізованої теми, як чудовий шаблон NewsToday WP.

  Докладніше →

  Повний опис

Не знайшли потрібну вам тему?

Divi є найбільш гнучкою темою, яку коли-небудь робили. Спробуйте сьогодні для свого сайту!

Спробуйте діві зараз

Відвідайте найкращі теми WordPress колекція для більш великих варіантів або нашого списку кращі безкоштовні теми WordPress для безкоштовних альтернатив.

Яка тема SEO підходить саме вам?

Якщо ви хочете опублікувати сайт, що містить важкий вміст, наприклад, блог або цифровий журнал, Schema і MoneyFlow є дуже хорошим вибором. NewsToday також є відмінним варіантом, хоча його якість дизайну трохи поступається.

Якщо ви починаєте SEO компанії і хочете тему, щоб допомогти рекламувати свої послуги, то ваш кращий варіант SEO WP. Це приваблива і надзвичайно багатофункціональна тема. З усіма доданими плагінами це важке значення. Якщо ви не відчуваєте дизайну, SmartSEO є надійною альтернативою.

Яка тема SEO підходить саме вам?
Яка тема SEO підходить саме вам?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения