5 Основні поради SEO для підвищення рейтингу пошуку

 1. Виберіть правильні ключові слова і реалізовуйте їх у своєму вмісті
 2. Створюйте вміст, який можна використовувати
 3. Використовуйте відео для збільшення рейтингу
 4. Вміст публікації регулярно
 5. Створити вміст Evergreen
 6. Чи готові ви взяти бізнес на наступний рівень?

Якщо ви хочете, щоб ваш контент ранжувався (і ви, безумовно, робите), то вам доведеться розглянути оптимізацію пошукової системи. За визначенням, пошукова оптимізація (SEO) - це методологія стратегій, методів і тактик, що використовуються для збільшення кількості відвідувачів веб-сайту шляхом отримання високопоставленого місця розташування на сторінці результатів пошуку пошукової системи.

Для некваліфікованих технічних адвокатів, SEO може здатися страшним проектом для виконання, але це не повинно бути так. Є цілий ряд основних порад SEO, інструментів і методів, які ви можете реалізувати, щоб різко збільшити рейтинг вашого веб-сайту і вмісту в ньому.

SEO може бути повноцінною роботою сама по собі - насправді, існує багато блогів і веб-сайтів, присвячених пропонуванню найбільш актуальної, актуальної інформації, щоб допомогти вам у подорожі SEO. Перевіряти цей маніфест для поглибленого погляду на вставки та виходи SEO для вашої юридичної фірми.

Ось 5 основних порад та стратегій SEO для підвищення рейтингу пошуку:

Виберіть правильні ключові слова і реалізовуйте їх у своєму вмісті

Виберіть правильні ключові слова і реалізовуйте їх у своєму вмісті

Ключові слова - це конкретні слова або фрази, які описують вміст веб-сторінки, і це ключові терміни, які дозволяють людям знаходити ваш веб-сайт. Наприклад, якщо ви шукаєте «адвоката особистої травми», веб-сайти, які обслуговує Google, будуть оптимізовані для цього терміну.

Основний фундамент SEO починається з потрібних ключових слів. В ідеалі, ви хочете, щоб ранг для термінів, які мають високий обсяг пошуку, низька конкуренція, і дуже релевантні для вашої області практики. Якщо ви не впевнені, з чого почати, ось поглиблене дослідження ключових слів «рекомендації» для початку.

Вибравши оптимальні ключові слова для свого вмісту, настав час їх реалізувати. Ось деякі основні поради щодо розміщення ключових слів у вмісті:

Ви хочете включити ключові слова в:

 • Опублікувати назви
 • Заголовки та підзаголовки
 • Копіювати (оптимальна щільність ключових слів для вашого вмісту становить від 1% до 3%, щоб не перевищувати цей ліміт, щоб упевнитися, що Google не позначатиме ваш вміст низькою якістю та / або спамом)
 • Початок і кінець вашого вмісту
 • URL-адреси
 • Атрибути alt зображення
 • Мета-описи
 • Жирний і курсивний текст

Порада Pro: не вживайте ключові слова, включаючи лише ключові слова, де вони вміщуються у вашому вмісті. По-перше, якість вашого вмісту, і ви не можете забути, що ви пишете для людей, а не для пошукових систем. Прагніть знайти ідеальний баланс між цікавим та оптимізованим вмістом.

Створюйте вміст, який можна використовувати

Створюйте вміст, який можна використовувати

Якщо вміст є королем, то зворотні посилання є королевою, і один із способів різко збільшити рейтинг сторінки - це залучення вхідних посилань (тобто зворотні посилання ) з інших авторитетних веб-сайтів. Не всі зворотні посилання створюються рівними, і ви хочете уникати заохочення небажаних і спам-сайтів для обміну вмістом.

Легка тактика включення зворотних посилань включає:

 • Поділіться своїм вмістом через сайти соціальних медіа для легких, надійних зворотних посилань
 • Зверніться до партнерства та створіть гостьові публікації, які посилаються на ваш сайт, за допомогою надійних онлайн-джерел
 • Дайте, отримайте. Іноді найкращим способом розпочати партнерство з контентом є посилання на інші цінні веб-сайти в блогах, перш ніж потрапити на сайт. Легше розпочати розмову на правій нозі, якщо ви вже надаєте іншій стороні значення

Використовуйте відео для збільшення рейтингу

Використовуйте відео для збільшення рейтингу

Найпопулярнішими у світі пошуковими системами є Google і YouTube, відповідно. Компанія Google володіє YouTube і активно підтримує відеовміст, коли йдеться про рейтинг веб-сторінок. Насправді, сторінки, які містять відео, в 53 рази частіше стають на першій сторінці Google.

Окрім збільшення рейтингу пошуку, відео покращує ваше повідомлення, щоб створити переконливу історію, з якою глядачі зможуть ідентифікувати себе. Це допомагає вжити заходів та взаємодіяти з вашим контентом та фірмою.

Ось кілька швидких фактів щодо відео в Інтернеті:

 • 69% всього споживчого інтернет-трафіку до 2017 року буде відео (Cisco)
 • 50% користувачів мобільних пристроїв вказали YouTube як своє місце призначення № 1 для пошуку інформації про бренд або продукт (Google)
 • Задоволення відеооб’яв збільшує націлювання на 97%, а асоціацію брендів - на 139% (непорушно)
 • Після перегляду відео 64% ​​користувачів частіше купують продукт онлайн (ComScore)
 • Середній користувач Інтернету витрачає 88% більше часу на сайт із відео (Mist Media)
 • Оглядачі мобільних відео 1.6X, як і телеглядачі, можуть спілкуватися з партнерами про відеовміст, який вони переглядають (Google)

Вміст публікації регулярно

Вміст публікації регулярно

Алгоритми пошуку вибирають сайти, які регулярно публікують новий вміст на сторінках зі статичним або застарілим матеріалом. Якщо ви виявите, що у вас немає часу або ресурсів, щоб присвятити розміщення звичайного вмісту блогу, це можливість включити партнерське партнерство з гостями у вашу стратегію вмісту.

Багато творців вмісту та блогери прагнуть торгувати вмістом блогу для цінних зворотних посилань (перегляньте вищезгаданий розділ «Створити вміст, який можна розділити»), і це може бути корисним інструментом для зміцнення вмісту.

Створити вміст Evergreen

Створити вміст Evergreen

Зміст вічнозеленого зображення - це вміст, який з часом залишається актуальним для читачів. Вічнозелене вміст ніколи не застаріває, і він працює, щоб постійно залучати трафік і впливати на ваш рейтинг SEO.

Алгоритм пошуку Google надає перевагу сайтам і сторінкам з високим обсягом трафіку, а вміст вічнозелених об'єктів використовує цей факт, керуючи відвідуваннями сторінок місяців і навіть років після його початкової публікації.

Деякі приклади вічнозеленого вмісту включають:

 • Поширені запитання (Приклади: "Як я можу знайти адвоката для особистої травми", "Що таке травма особистості?", "Як зробити претензію на травму?"
 • Посібники “Як”
 • Підручники
 • Відгуки

Хоча немає ніякої надійної стратегії SEO і алгоритми пошуку змінюються з плином часу, ці 5 основних SEO поради нададуть вам міцну основу для збільшення рейтингу пошуку вашого сайту. Крім того, ви не повинні бути гуру SEO, щоб скористатися цими стратегіями, і включення цих тактик може мати тривалий позитивний вплив на видимість вашої фірми. Потенційні клієнти не можуть найняти вас, якщо вони не знайдуть вас, і ці 5 порад переконаються, що вони можуть зробити саме це.

Чи готові ви взяти бізнес на наступний рівень?

Натисніть тут запланувати безкоштовну сесію відео маркетингової стратегії сьогодні.

Приклади: "Як я можу знайти адвоката для особистої травми", "Що таке травма особистості?
Як зробити претензію на травму?
Чи готові ви взяти бізнес на наступний рівень?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения