6 Кращі SEO плагіни для WordPress

 1. 1. WordPress SEO by Yoast
 2. 2. Внутрішні посилання RB
 3. 3. WP Rocket
 4. 4. LinkPatrol
 5. 5. Зламана перевірка посилань
 6. 6. SEO Ultimate
 7. Висновок

Після того, як ви встановили WordPress і розпочали роботу над створенням та підтримкою вашого блогу, настав час почати думати про те, як ви можете зробити свій блог кращим.

Сподіваюся, ви вже знайшли преміальний веб-хостинг-провайдер WordPress. Швидкість вашого сайту є критичною, і Google враховує ефективність вашого веб-сайту в межах свого алгоритму рейтингу.

Хоча існує багато підходів до покращення свого блогу, від створення додаткового вмісту до покращення загального дизайну вашого блогу, один з найкращих і найпростіших способів надати блогу перехід через плагіни.

Додатки - це прості, легкі у встановленні безкоштовні або платні інструменти, які покращують функціональність вашого сайту WordPress.

Як ви вже знаєте, однією з головних переваг WordPress є те, що платформа пропонує тисячі безкоштовних плагінів буквально для кожної мети - від вбудовування каналів соціальних медіа, що дозволяють користувачам підписуватися на ваші списки електронної пошти.

WordPress також пропонує величезну кількість плагінів, які спеціально орієнтовані на вдосконалення SEO вашого блогу. Ці плагіни можуть допомогти вам індексується Google , залучити більше послідовників і розширити свою присутність в Інтернеті.

Щоб надати своєму блогу необхідний SEO, розгляньте можливість встановлення наступних плагінів, орієнтованих на SEO.

Нижче ви знайдете шість найбільш поширених плагінів, які допоможуть зробити технічні аспекти SEO для вашого блогу простішим.

1. WordPress SEO by Yoast

Широко розглядається як перший плагін SEO для WordPress, SEO від Yoast легко встановлюється, простий у використанні та надзвичайно ефективний.

Основна мета цього плагіна - допомогти блогерам WordPress зосередитися на ключових словах під час написання контенту.

Це може допомогти вашому вмісту блогу займати більш важливе місце в сторінках результатів пошуку Google (SERP), що полегшує пошук потенційних читачів.

На додаток до допомоги вам цільових ключових слів, Yoast SEO також пропонує фрагменти того, що ваш текст буде виглядати в Інтернеті, який відмінно підходить для користувачів, які все ще потребують трохи допомоги отримати довжину їх назви і мета описи вниз погладити.

Нарешті, плагін пропонує функції аналізу сторінок, які перевіряють такі речі, як alt теги для зображень і чи є ключові слова в усіх мета-тегах.

Хоча команда Yoast не пропонує підтримку плагіна через великі форуми WordPress, легко отримати когось, надіславши повідомлення електронною поштою самому Yoast.

Для більш технічно налаштованих, інша альтернатива плагіну Yoast SEO є все в одному SEO Pack. Це докладне порівняння Yoast SEO і All In One варто перевірити, який з цих двох варіантів підходить саме вам.

Рекомендація про бонуси: Google Analytics від компанії Yoast . Google Analytics є стандартом de -facto для вимірювання відвідувачів ваших сайтів. Google Analytics від Yoast допомагає легко підключити Google Analytics до вашого веб-сайту чи блогу.

Повноцінним єдиним магазином для SEO, Yoast SEO є фантастичний плагін SEO для всіх від початку до професійних блогерів.

2. Внутрішні посилання RB

Поки Внутрішні посилання RB не так добре відомий як Yoast і подібні плагіни SEO, це корисний інструмент для будь-якого користувача WordPress.

RB Internal Links відмінно підходить для - як ви вже здогадалися - внутрішнього зв'язку.

Плагін працює, використовуючи ідентифікатор публікації вашого блогу (а не URL-адреси), щоб структурувати внутрішні посилання. Це запобігає розвалу стратегії встановлення зв'язків, якщо ви вирішите змінити URL-адресу сторінки чи публікації.

Різко знижуючи ризик того, що ваша сторінка відображатиме 404 (сторінки не знайдено) кодів, якщо ви вирішите внести будь-які зміни, цей плагін може пройти довгий шлях до підвищення вашого SEO і забезпечення позитивного досвіду користувачів для ваших читачів.

3. WP Rocket

Будь-який блог або веб-сайт, який хоче добре класифікувати сьогодні, повинен гарантувати, що він добре працює на мобільних платформах, таких як планшети та стільникові телефони.

На жаль, такі речі, як повільне час завантаження та погано оптимізований вміст оголошення, можуть легко зруйнувати продуктивність вашого мобільного пристрою.

При використанні WP Rocket Однак, ці речі не є проблемою.

WP Rocket - це платний плагін WordPress, який допомагає скоротити час завантаження сайту, покращити функцію кешування сторінок сайту, а також підвищити загальну швидкість вашого сайту, пропонуючи зображення за запитом - зображення, які завантажуються лише у випадку, коли ваш переглядач прокручує вашу сторінку - яка має потенціал щоб щодня надавати користувачам кращий досвід роботи.

Рекомендація про бонуси: Нижче наведено два найпопулярніші плагіни кешування WordPress, які допоможуть прискорити ваш сайт для цілей SEO. Обидва абсолютно безкоштовні!

 1. Загальний кеш W3
 2. WP Super Cache

Загальний кеш W3  WP Super Cache

4. LinkPatrol

Посилання є одним з найважливіших аспектів великого SEO і LinkPatrol це преміальний плагін, який допоможе вам створити кращу стратегію зв'язування.

На додаток до десятків інших речей, LinkPatrol дозволяє користувачам контролювати вихідні посилання, які вони розмістили навколо свого сайту, щоб побачити, які з них залучають трафік на інші сторінки, а які лежать бездіяльно.

Крім того, він може допомогти користувачам отримати ресурси, щоб дізнатися, які з їхніх посилань потрібно повністю очистити або прибрати.

Хоча це і є платним інструментом, це справжнє обов'язкове для блогера, який хоче максимально використовувати посилання.

Хоча це і є платним інструментом, це справжнє обов'язкове для блогера, який хоче максимально використовувати посилання

5. Зламана перевірка посилань

Ви знаєте важливість надання високоякісних посилань у вашій письмовій формі, але що станеться, якщо після того, як ви опублікуєте повідомлення в блозі, один з сайтів, з якими ви пов'язали, знижується?

Неправильні посилання розчаровують користувачів, і якщо у вас достатньо їх на вашому сайті, вони можуть легко відігнати користувачів, знизивши рейтинг Google і завдавши шкоди загальному SEO сайту.

Це де Перевірка непрацюючих посилань входить.

Broken Link Checker - це плагін WordPress, який регулярно сканує ваш сайт за непрацюючі посилання, а потім виправляє їх.

Безкоштовний, ефективний і корисний, цей плагін ідеально підходить для тих, хто використовує безліч посилань у своєму письмовому вигляді і хоче переконатися, що всі вони працюють правильно.

6. SEO Ultimate

Подібно Yoast SEO, SEO Ultimate це все-в-одному плагін SEO, який може допомогти користувачам WordPress бути впевнені, що вони не випадково роблять помилки, які можуть пошкодити їх SEO.

Цей плагін пропонує десятки функцій, включаючи легке редагування мета опису, якірні текстові інструменти, які допоможуть поліпшити вашу стратегію зв'язування, моніторинг за 4040 кодами, простий вбудовування коду, простий редактор постійної посилання та багато іншого.

Доступний як у безкоштовних, так і в платних версіях, цей простий інструмент SEO є фантастичним переходом для поліпшення вашого блогу на всіх фронтах.

Висновок

Хоча на платформі доступні сотні SEO-специфічних плагінів WordPress, ці шість пропонують різноманітні функції для початківців, які допоможуть вам покращити ваш сайт сьогодні.

Від моніторингу ваших повідомлень і сторінок до непрацюючих посилань, щоб допомогти вам націлюватися на ключові слова та створити найкращі мета-описи, ці плагіни полегшують SEO - навіть якщо ви ніколи досі не керувалися цим.

Незалежно від того, чи ви займаєтеся блогами для задоволення або сподіваєтеся перетворити свій блог на значний сайт електронної комерції, ці плагіни допоможуть вам покращити вміст, отримати послідовників, опублікувати в Google і отримати доступ до Інтернету.

Повідомте мене, якщо у вас є досвід роботи з будь-якими з цих плагінів і що ви думаєте про цей список у розділі коментарів нижче.

Якщо вам потрібна допомога в навчанні створення веб-сайту за допомогою WordPress або встановлення плагінів, ознайомтеся з моїм домашню сторінку для основ, або мого Академія WordPress Сьогодні я пропоную високоякісне відео, яке б навчило вас точно використовувати WordPress для створення вашого сайту.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения