6 Місцеві помилки SEO, щоб уникнути

 1. Заробляти первинну нерухомість на сторінці пошуку
 2. 1. Ключове слово заповнення колонтитула з містами або поштовими індексами
 3. 2. Налаштування сторінок Google My Business для місць, де немає фізичної присутності
 4. 3. Налаштуйте неправильні категорії на сторінці Google Мій бізнес
 5. 4. Занадто часто використовуйте прив’язаний текст "money keyword"
 6. 5. Номери дзвінків для відстеження у списках підприємств
 7. 6. Дублювати вміст на кожній сторінці місцезнаходження

Примітка для читачів: Це оновлена ​​версія популярного повідомлення, опублікованого в 2015 році.

Як власник малого бізнесу, ви, ймовірно, підпадаєте під одну з двох категорій:

 1. Бізнес, заснований на розташуванні: клієнти купують товари або послуги у вашому регіоні
 2. Бізнес у сфері послуг: Ви доставляєте товари або послуги клієнтам за їх місцезнаходженням

Хоча обидві бізнес-моделі стикаються з проблемами в локальній арені пошуку, проблеми, з якими стикається бізнес-сфера, можуть бути особливо неприємними - особливо, якщо ви намагаєтеся отримати видимість для міста, в якому у вас немає фізичної присутності. У цій статті ми розглянемо деякі тактики, які можуть завдати шкоди вашим місцевим рейтингам.

Заробляти первинну нерухомість на сторінці пошуку

Підприємства сфери послуг визначаються як ті, що постачають товари або послуги до місцеположень своїх клієнтів (наприклад, домашні інспектори, тюнери піаніно або сантехніки). Якщо це описує ваш бізнес, ви знаєте, як важливо бути присутнім у місцевих розділах результатів на сторінках результатів пошуку. Ці списки часто з'являються перед будь-яким іншим органічним результатом і можуть бути навіть єдиною іншою видимою альтернативою рекламі над верхньою панеллю. При використанні локалізованих результатів Google використовує різні чинники. Деякі з них включають вашу персоналізовану історію пошуку або специфічні місця розташування для ключових слів, наприклад: "сантехники Міннеаполіс".

Деякі з них включають вашу персоналізовану історію пошуку або специфічні місця розташування для ключових слів, наприклад: сантехники Міннеаполіс

У пошуках мобільних пристроїв ці списки є ще більш важливими - ваші клієнти можуть телефонувати одним натисненням кнопки, не відвідуючи ваш веб-сайт.

У пошуках мобільних пристроїв ці списки є ще більш важливими - ваші клієнти можуть телефонувати одним натисненням кнопки, не відвідуючи ваш веб-сайт

Як ви можете бачити, висока позиція в місцевих результатах може бути надзвичайно цінною для бізнесу сфери послуг. Отже, як ви отримуєте цей високий рейтинг?

Google оцінює сайти, які надають корисність та релевантність користувачам, які шукають підприємства, засновані на розташуванні. Пошукова система також застосовує фільтри до результатів (за допомогою свого алгоритму), щоб відобразити найкращі відповіді на пошуковий запит.

Щоб допомогти вам досягти успіху з локальним пошуком, тут є 6 поширених помилок, багато з яких є загальною практикою чорного капелюха, ви захочете уникнути.

1. Ключове слово заповнення колонтитула з містами або поштовими індексами

Ключове слово заповнення колонтитула з містами або поштовими індексами

Тривалий час існувало переконання, що додавання ключових слів для міського або поштового індексу до нижнього колонтитула допомагатиме сайту добре оцінювати пошукові запити на основі розташування в цих областях. Іноді це спрацювало. Тим не менш, повноваження, які в Google в кінцевому підсумку зрозуміли це і створили оновлення алгоритму, які штрафували сайти, які відображали такий тип маніпулятивної поведінки.

Насправді, Google конкретно заявив у своїй Правила якості що завантаження веб-сторінки з нерелевантними ключовими словами для спроби маніпулювання рейтингом сайту "призводить до негативного досвіду користувачів і може зашкодити рейтингу вашого сайту".

Таким чином, не тільки ця тактика не спрацює, вона може призвести до штрафу від Google. Не робіть цього.

2. Налаштування сторінок Google My Business для місць, де немає фізичної присутності

З самого початку цифрового віку люди намагалися грати в систему. На локальній арені пошуку багато підприємств сфери послуг намагалися класифікувати для сусідніх міст, створивши сторінки "Мій бізнес" для місця розташування, яке не є активним місцем розташування офісу. Деякі приклади таких місць - це віртуальні офіси, PO Boxes, і навіть будинки членів сім'ї - в будь-якому місці, де можна отримати листівку поштою.

Це призвело до того, що тисячі помилкових або порожніх списків підприємств, які Google з того часу намагається очистити.

Зараз є дуже суворі рекомендації щодо відображення адреси вашої компанії в Google . Віртуальні офіси, поштові скриньки та інші віддалені місця, які не працюють активно в робочі години, не є прийнятними адресами для вашого облікового запису Google Мій бізнес.

Ім'я, адреса, номер телефону (NAP) - одна з найважливіших місцевих факторів ранжування . Окрім порушень директив, наявність непослідовної адреси бізнесу вже завдає шкоди вашій здатності до ранжування місцевих.

Джерело: http://moz.com/local-search-ranking-factors

Спроба зайняти місце в сусідніх містах шляхом створення помилкових сторінок Google My Business не працюватиме і, ймовірно, негативно позначиться на поточних рейтингах міста через невідповідність NAP. Не робіть цього!

3. Налаштуйте неправильні категорії на сторінці Google Мій бізнес

Це здається дурним, чи не так? Ви знаєте свій бізнес краще за всіх, щоб ви не вибрали неправильну категорію, чи не так?

Неправильно.

Google переглядає вашу першу категорію, вибрану як основну категорію. Найкращою практикою є вибір відповідних категорій, які мають більш специфічний характер, ніж загальний характер. Наприклад, якщо ви є тюнером фортепіано і ви вибираєте "Магазин музичних інструментів", а не "Служба налаштування піаніно", як ваша основна категорія, вам буде важко класифікувати в пошуках "тюнерів піаніно".

Часто підприємства намагаються розмістити ключові слова у своїх категоріях, вибравши багато загальних категорій. Насправді, Google повідомляє нам що найкраще додати свій бізнес до однієї або двох категорій:

Отже, обережно вибирайте свої категорії та будьте якомога конкретнішими з наявними категоріями. Використовувати Інструмент дослідження категорії в Moz Local щоб допомогти орієнтуватися в морі категорій Google.

4. Занадто часто використовуйте прив’язаний текст "money keyword"

Гаразд, ви, мабуть, запитуєте себе: “Чи не маю я використовувати тексти для описового якоря?” Ну, так. Тим не менш, надмірна оптимізація прив'язки тексту до грошових ключових слів може мати згубний вплив на ваш рейтинг.

Google стверджує, що веб-сайти повинні бути створені для користувачів, а не для пошукових систем. Щоб підкріпити цю претензію, вони регулярно публікують оновлення для свого алгоритму, намагаючись винагороджувати сайти, які видаються користувачам, і покарати сайти, які, як видається, намагаються маніпулювати рейтингами пошукових систем. Google вважає, що надто оптимізований текст прив'язки погано підходить для користувацького досвіду і може покарати ваш сайт, якщо ви використовуєте його занадто часто.

Ось приклад того, як надто оптимізований текст прив'язки виглядає так:

Ось приклад того, як надто оптимізований текст прив'язки виглядає так:

Текст "цільового" ключового слова "Гроші"

Вам буде набагато краще оптимізація елементів на сторінці такі як заголовок сторінки, заголовки H1 та H2, а також текст зображення alt, ніж спроба перейти на шлях копіювання сторінки "SEO".

5. Номери дзвінків для відстеження у списках підприємств

Бізнес-довідники в каталогах, таких як YP.com і Superpages.com є критичними елементами локальної екосистеми пошуку. Google перехресно перевіряє багато з цих джерел, щоб перевірити ім'я, адресу та інформацію про номер телефону, і використовує цю зібрану інформацію як визначальний фактор під час рейтингу місцевих підприємств.

Послідовність у вашій нотації NAP (назва, адреса, номер телефону) є найважливішою частиною вашої стратегії цитування. Так Google перевіряє, що ви є тим, ким ви є. Невідповідний слід NAP призведе до того, що компанія Google матиме меншу довіру до вашого бізнесу і, в кінцевому рахунку, призведе до зниження рейтингу.

Іноді ми бачили, що власники підприємств використовують окремі номери для відстеження дзвінків для кожного списку підприємств, щоб відстежувати ефективність лістингу. Це великий ні-ні. Як правило, ці сайти не генерують стільки переглядів, скільки Ваша інформація про компанію Google My Business. Таким чином, найкраще зберігати послідовний слід NAP у всьому Інтернеті. Використовуйте подібний інструмент Moz Локальний вишукувати та виправляти суперечливі списки.

Використовуйте подібний інструмент  Moz Локальний  вишукувати та виправляти суперечливі списки

Висновок пошуку з локального списку Moz

6. Дублювати вміст на кожній сторінці місцезнаходження

Дубльований вміст поганий з кількох різних причин:

 1. Створення дубльованого вмісту на вашому сайті призводить до того, що пошукові системи "вибирають" те, що вони вважають кращою версією цієї сторінки - що не завжди може бути вашою ідеєю про кращу версію.
 2. Це створює непотрібну внутрішню конкуренцію за пошукові терміни - в кінцевому рахунку негативно впливає на загальний рейтинг.
 3. Якщо Google вважає, що ви навмисно створюєте повторюваний вміст, намагаючись маніпулювати пошуковими системами, ваш сайт може бути видалено вручну з індексу Google.

Жоден з них не є дуже бажаним результатом.

Часто, для спроби зайняти позицію для кількох запитів, заснованих на розташуванні, компанії створять цільові сторінки, специфічні для певної місцевості, з значно меншим вмістом із невеликими змінами у назві міста чи держави. Ця тактика часто має протилежний, ніж передбачається, результат. Google бачить подібні сторінки як погані для користувальницького досвіду, і сайт, як правило, бачить зниження рейтингу, а не збільшення через одну або кілька з трьох причин, описаних вище.

Нещодавно Google випустив оновлення до його алгоритму призначений для покарання сайтів за використання двері . Хоча визначення, надане Google, є дещо невизначеним, пояснення високого рівня полягає в тому, що якщо сторінка існує виключно для пошукових систем, а не для користувачів, її можна вважати «дверною сторінкою». але багато експертів вважають, що це оновлення матиме безпосередній вплив на сторінки розташування, незалежно від того, чи є вміст унікальним.

Важко оцінити як Сам Google не практикує те, що він проповідує .

Локальна екосистема пошуку - це постійно мінливий ландшафт. Це може бути важко встигати і розуміти самостійно. Використання клавіш швидкого доступу, виконання завдань, які не входять до керівних принципів якості Google або ігрової системи, може призвести до відсутності місцевої видимості або, що ще гірше, ручне покарання .

Ми сподіваємося, що ви знайдете цінність в цих порад SEO і зрозуміти вплив SEO може мати на нижньому рівні вашої компанії. Якщо у вас є питання щодо SEO або хотіли б побачити, як ваш сайт займає місце в органічному та локальному пошуку - зв'яжіться з Three Deep Marketing запит БЕЗКОШТОВНО SEO сканування вашого сайту . Це допоможе вам розпочати роботу з місцевим ринком.

Отже, як ви отримуєте цей високий рейтинг?
Ви знаєте свій бізнес краще за всіх, щоб ви не вибрали неправильну категорію, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения