6 SEO Поради, які допомагали нам подвоїти наш трафік блогу

 1. Порада № 1: Знайте свою аудиторію
 2. Порада № 2: Дослідження ідей перед дослідженням ключових слів
 3. Порада № 3: Зробіть свій вміст засвоєним
 4. Порада № 4: оновлення та повторне просування старого вмісту
 5. Порада №5: Просуньте свій вміст
 6. Порада № 6: Відстежуйте вміст та повідомляйте про нього

Написання для SEO є те, що багато письменників страх, тому що це термін, пов'язаний з поганою тактикою написання, як ключове слово наповнення. ( SEO поради, поради SEO, читайте це для багатьох великих порад SEO! Класний, вірно?) Замість цього, писати для SEO дійсно починається з дослідження. Змінивши своє мислення і використовуючи пошук як спосіб краще зрозуміти нашу аудиторію, нам вдалося подвоїти наш блог-трафік менш ніж за рік.

SEO стратегії дуже часто змінюються (часто, якщо ви запитаєте мене), частково через те, що Google постійно змінюється. Те, що працювало кілька років тому, тепер не має значення. У минулому це стосувалося ключових слів, а також місця їх розміщення на вашій сторінці. Звичайно, технічні аспекти SEO, такі як дослідження ключових слів, теги Alt, структура URL, мета опис, побудова посилань і теги заголовків все ще мають значення. Але тепер все про те, наскільки цінність надає ваш вміст. Google вніс зміни щоб переконатися, що рейтинг контенту на першій сторінці є більш цінним і відповідним для пошуків користувачів.

У цій публікації я збираюся поділитися з вами інсайдерськими порадами про те, що ми робимо тут, у Hootsuite, при створенні контенту з урахуванням пошуку. Ці поради SEO допомогли нам подвоїти наш трафік в блогах і допомогли нам дізнатися більше про створення кращого контенту для нашої аудиторії.

Порада № 1: Знайте свою аудиторію

Ви створюєте вміст, який читатимуть люди, зокрема ваші клієнти. Тому, коли ви це зробите, подумайте про те, які питання люди задають у пошукових системах. Потім створіть вміст, що відповідає на ці питання. Щоб зрозуміти, які запитання задають ваші клієнти або потенційні клієнти, створіть персони покупців на основі реальних даних про існуючих клієнтів і дослідження ринку. Робити це дозволить вам дійсно зрозуміти, хто ваша аудиторія, і зміцнити тип контенту, який ви повинні створити, щоб вирішити їх болючі точки.

Порада № 2: Дослідження ідей перед дослідженням ключових слів

Для багатьох професіоналів SEO, дослідження ключових слів направляє все, що вони роблять, але коли справа доходить до створення контенту, це інший процес. Це я знайшла на ранній стадії: найменш ефективний спосіб збільшити трафік SEO нашого блогу - це, перш за все, дослідження з ключових слів, без попередніх знань про те, який вміст працює. Замість цього, я перейшов мій процес створення контенту, щоб визначити пріоритети основних досліджень в першу чергу, які потім керувалися моїм дослідженням ключових слів. Процес дослідження включає:

 • Використання Buzzsumo знати, який зміст отримує багато соціальних акцій, що важливо знати, тому що соціальні медіа допомагає SEO .

 • Йдемо на форумах, як Quora зрозуміти, які питання задаються, і які відповіді на ці запитання.

 • Здійснюючи пошук Google, щоб побачити, який вміст відображається в видачах, потім перетравлює типи вмісту та те, як вміст викладено.

 • Моніторинг відповідних хештегів у Hootsuite щоб побачити, який вміст розміщено разом із хеш-тегом.

 • Запитуючи нашу службу підтримки клієнтів та команду соціальних тренерів, які болі бачать наші клієнти, і способи, які наші команди з підтримки клієнтів займаються цим болем.

Після завершення цього етапу дослідження я виконую дослідження ключових слів. Є два способи, якими я використовую це дослідження для керівництва моїм дослідженням ключових слів: конкурентна розвідка та перевірка ключових слів. Для отримання конкурентоспроможної інформації я перехоплюю URL-адреси рейтингу вмісту на першій сторінці теми, про яку я зацікавився, і вклав їх у SEMRush щоб побачити, для яких ключових слів ці позиції вмісту займають місце.

Для перевірки ключових слів я використовую Інструмент добору ключових слів Google щоб перевірити ключові слова, за якими я хочу розміщувати вміст, щоб побачити, чи мають вони обсяг пошуку, який гарантує вміст.

Порада № 3: Зробіть свій вміст засвоєним

Подумайте про роботів пошукових систем, як про п'ять років, які вчаться читати вперше. При написанні контенту, оптимізованого для пошукових систем, вміст є важливим, але також і макет вмісту. Так само, як п'ять-річний, фотографії дійсно захоплюють увагу пошукової системи; додавання зображень до вмісту допоможе легко засвоїти ваш вміст, але ви можете зробити ще простіше для пошукових систем перегляд вашого вмісту за допомогою описових альтернативних тегів.

Розбиття абзаців з пунктами маркерів та заголовками також полегшить читання вмісту. Створення контенту, який легше читати та копіювати, допоможе переконати читачів у натисканні кнопок соціальної акції на вашій сторінці, а отже, збільшить просування вашого вмісту, що є ключем до SEO. Переконайтеся, що ваші ключові слова присутні у ваших заголовках і використовуються в тому ж контексті, що й ключове слово, на яке ви намагаєтеся класифікувати.

Порада № 4: оновлення та повторне просування старого вмісту

Якщо ви зачепилися про те, про що пишете, погляньте назад на свій старий вміст, який добре працював, коли він був спочатку опублікований. Іноді ці старі елементи вмісту потребують простого оновлення заголовка, зображення або вмісту вмісту. Використовуйте свій старий вміст для посилання на новий вміст, і навпаки, використовуйте новий вміст, щоб прив'язати його до старого вмісту. Внутрішні зв'язки допоможуть вам розійтися потік сполучного соку .

Переконайтеся також, що повторно рекламуйте свій старий вміст у своїх соціальних каналах. Котрий веде мені до мого наступного tip….

Порада №5: Просуньте свій вміст

Коли SEO, соціальні медіа і контент-маркетинг працюють разом, магія відбувається. Google використовує Twitter для виявлення нового вмісту , Просування вашого нового та старого вмісту на Twitter допоможе Google індексувати ваш вміст у своїх видачах. Але просування контенту не просто починається і не закінчується в Twitter; використовувати різні типи соціальних медіа канали для просування вашого вмісту.

Наприклад, якщо ви пишете про соціальні медіа для малого бізнесу , ”Шукайте групи LinkedIn і спільноти Google+, які мають відношення до цієї теми та рекламують ваш вміст. Це призведе до того, що пошукові системи звернуть увагу на довіру, яку ви отримуєте, оскільки чим більше соціальних ресурсів і трафіку отримує ваш вміст, тим більше він перевіряє якість вашого вмісту, що робить його більш актуальним для пошукових систем.

Це призведе до того, що пошукові системи звернуть увагу на довіру, яку ви отримуєте, оскільки чим більше соціальних ресурсів і трафіку отримує ваш вміст, тим більше він перевіряє якість вашого вмісту, що робить його більш актуальним для пошукових систем

Порада № 6: Відстежуйте вміст та повідомляйте про нього

Мій nerdy сторона хоче визнати, що це моя улюблена частина, тому що це, де ви дійсно отримуєте, щоб проаналізувати і переглянути, як ваш контент виконує. Це час, коли ви можете вносити корективи для поліпшення рейтингу пошукової системи, просування контенту, а також оновлювати вміст, щоб покращити його SEO. Відстеження та звітування про вміст також допоможе вам взяти до уваги те, який вміст працює добре або не працює добре в пошукових системах і в соціальних мережах. Я роблю це щомісяця, щоб побачити, які повідомлення створюють більш органічний пошуковий трафік, які ключові слова ми класифікуємо, а також які посади отримують більше соціальних ресурсів. Потім я використовую ці дані для створення додаткового вмісту, який (сподіваюся) буде повторювати або покращувати результати, отримані в попередньому місяці.

Я сподіваюся, що ці поради SEO дають вам трохи більше розуміння того, як бренд, як ми, пише контент, який Google шукає. Ми постійно шукаємо шляхи для вдосконалення нашого процесу і як ми можемо дізнатися більше про нашу аудиторію. Якщо у вас є більше порад, які працювали для вас, ми хотіли б почути їх у коментарях нижче!

Хочете бути в курсі подібного вмісту? Підпишіться на наш блог новин сьогодні!

Класний, вірно?
Хочете бути в курсі подібного вмісту?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения