6 типових помилок при підборі ключових слів

 1. Ви занадто не реалістичні
 2. Ви дивіться на широкі відповідності замість того, щоб дивитися на точні
 3. Ви вибрали множину ключа замість єдиного
 4. Ви ігноруєте конверсію
 5. Ви вибираєте ключові слова, які не мають нічого спільного з контентом
 6. Ви не переглядаєте всі свої ключові слова

Дослідження ключових слів в SEO - це часто дуже недооцінений аспект

Дослідження ключових слів в SEO - це часто дуже недооцінений аспект. Я вже писав декілька постів з приводу дослідження ключових слів і вірю, що це основа успішної SEO кампанії в цілому.

Нижче я хочу поділитися з найпоширенішими помилками, які роблять люди при проведенні дослідження семантичного ядра .

Ви занадто не реалістичні

"Краще синиця в руках, ніж журавель у небі".

Від дослідження ключових слів залежить вся подальша кампанія. Ви "заряджаєте" ключі в інструмент для перевірки їх обсягів, і вибираєте ті, які мають найбільшу кількість трафіку.

Сумно, але для отримання реальних результатів цей метод не підходить, якщо не враховувати деякі аспекти, при роботі з Key Collector .

Для більшості сайтів висока конкуренція знаходиться на недосяжному рівні, принаймні в короткостроковій і середньостроковій перспективі.

При дослідженні слід реалістично дивитися на світ і підбирати ключові слова, з огляду на вік сайту, авторитет і гнучкість подальшої оптимізації.

Якщо ви націлені на запит, що складається з одного слова, то швидше за все домогтися результату по ньому буде нереально і невигідно. Той, хто шукає "ноутбук Toshiba l670" купить його з більшою ймовірністю, ніж той, хто шукає просто "ноутбук". Подумайте, хто з даних користувачів швидше дістане кредитну картку і оплатить товар?

Транзакційні запити дуже важливі при просуванні також, не забувайте про це, рухаються вони легше!

Я не кажу, що такі запити з одного слова погані, подумайте про витрати на просування, про конкуренцію і т.д. Якщо ви налаштовані на отримання трафіку в короткі терміни, то зверніть увагу на менш трафіковий і менш конкурентні ключові слова, які називаються Низькочастотник .

MyOST

: Ви можете просуватися як по топовим для ніші запитам, так і по НЧ, але не забувайте, що вся сума нізкочастоткі в раз 10+ переважує трафік по потрібним топових словами!

Звичайно, є тематики, в яких продають тільки високочастотники, але їх не так багато
Звичайно, є тематики, в яких продають тільки високочастотники, але їх не так багато.

Менший трафік, але менша конкуренція можуть виглядати не так привабливо, але якщо ваш сайт зможе домінувати по цілій пачці таких ключів, то він буде отримувати набагато більше трафіку, ніж по одному високочастотному запиту.

Ви дивіться на широкі відповідності замість того, щоб дивитися на точні

Ще одна дуже поширена і явна помилка ...

Пошукові обсяги - це неодмінно дуже важлива метрика, але люди, звертаючись до такого інструменту як Google Keyword Tool або Яндекс.Вордстат, дуже часто дивляться на широкі відповідності, а не на точні. Різниця між цими відповідниками може було просто колосальною, наприклад:

Різниця між цими відповідниками може було просто колосальною, наприклад:

MyOST

: Якщо подивитися на широке і точну відповідність, що дозволяє зробити наш софт , То ми можемо побачити, що частотність запиту "самоскиди" в широкій і точної варіації відрізняється в 83 рази !!! Потрібно чітко розуміти, що просунувши цей запит, ви будете отримувати не те, на що сподівалися.

Прийнято вважати, що статистика пошукових систем є дуже точним інструментом в підрахунку обсягів пошукового трафіку, проте дані по точним відповідностям дають вам краще уявлення про те, наскільки цінно ключове слово.

Ви вибрали множину ключа замість єдиного

Дуже часто можна побачити сайти, оптимізовані під множина ключового слова, однак люди шукають його однина. Такі випадки непоодинокі на комерційних сайтах, де власники оптимізують сторінки категорій, на яких продається більш одного продукту. Так, наприклад запит "tablet PCs" (кишенькові ПК) має на 91% запитів менше, ніж "tablet PC" (кишеньковий ПК).

MyOST

: Можна промахнутися зовсім і не отримати трафіку, а можна просто отримувати його в 3 рази менше, якщо вибрати не те число. Ось приклад запитів в єдиному і множині, різницю по трафіку можете оцінити самі.
: Можна промахнутися зовсім і не отримати трафіку, а можна просто отримувати його в 3 рази менше, якщо вибрати не те число

Хоча Google іноді і приймає множинну форму і форму однини за одне слово, але в більшості випадків різниця в пошукових обсягах досить істотна. У Яндекса, в свою чергу, пошукова видача по множинного і єдиного числа може мати відчутні відмінності.

Неправильна форма ключового слова може призвести до поганого ранжирування, що визначає те, чи зробите ви продаж чи ні. Тому в колекторі ми приділяємо багато уваги визначенню правильної словоформи ключового слова.

Ви ігноруєте конверсію

Можливо це буде звучати некоректно з мого боку, але багато моїх клієнти хочуть просуватися по [сюди введіть безглуздий ключ], в той час, як свої гроші вони повинні були направляти на зовсім інший ключ або їх набір.
Можливо це буде звучати некоректно з мого боку, але багато моїх клієнти хочуть просуватися по [сюди введіть безглуздий ключ], в той час, як свої гроші вони повинні були направляти на зовсім інший ключ або їх набір

Поясню, що ключове слово, що несе тонни трафіку, яка не конвертується - це марна трата часу і сил. Адже ви не наймаєте мою компанію для того, щоб ми приносили вам цей чортів трафік ... ви наймаєте нас для того, щоб ми допомогли вам з продажами.

MyOST

: Ось приклад двох ключових слів, які несуть трафік, але не є цільовими, в результаті чого страхітливий рівень показника відмов, а значить і конверсії . Такі ключові слова потрібно викидати. Адже абсолютно зрозуміло, що шукають користувачі, при цьому запит знаходиться в ТОПі досить давно.

Конкуренція в онлайн світі висока і вона буде ще вище, тому важливо вичавити все з кожного інвестованого гроша.

Саме це робить конверсію і аналітику важливими частинами дослідження ключів. Людський розум - це єдиний софт, здатний провести якісний аудит конверсії ключових слів, так як жодна програма не замінить SEO знань і досвіду.

Такі базові префікси як "купити" є індикаторами того, що ключовий запит швидше за все буде конвертуватися. Якщо в системі аналітики у вас вказані цілі, то ви легко можете визначити ключові слова з найвищою конверсією на вашому сайті. Постарайтеся відстежити причину їх високою конвертації і застосуєте ці знання в наступному аналізі ключових слів.

Ви вибираєте ключові слова, які не мають нічого спільного з контентом

Розумне пояснення цьому може бути наступним - деякі інструменти по роботі з ключовими словами (на відміну від людини) схильні плутати значення слів в людському світі, а відповідно і тематики. Це можуть бути загальні значення, на рівні "зберігання" - людина, що вводить в пошуку "зберігання" може шукати спеціальний склад, де б він залишив свої речі, ящики або інші предмети меблів для дому або офісу.

Також, користувач, який запроваджує в пошуку "ігроманія" може шукати методи лікування від даного психологічного захворювання, а трафік за запитом йде той, який шукає популярний журнал для геймерів, з аналогічною назвою.

Також, користувач, який запроваджує в пошуку ігроманія може шукати методи лікування від даного психологічного захворювання, а трафік за запитом йде той, який шукає популярний журнал для геймерів, з аналогічною назвою

Тому шанси того, що таргетинг буде неточним дуже великі. Вам слід переконатися в тому, що всі ваші ключові слова максимально релевантні контенту (або навпаки).

Було б непогано, якби ви вручну перевірили пошукову видачу по вашим ключам і подивилися. Напевно ви побачите, чи підходить ключове слово для вашого сервісу або продукту чи ні.

Ви не переглядаєте всі свої ключові слова

Прийнято вважати, що SEO - це безперервний процес, проте мало хто проводить регулярний огляд і аудит просуваються ключів. Якщо ваш ринок не стоїть на місці і регулярно розвивається, значить, що і пошукову поведінку користувачів також розвивається. Саме тому важливо регулярно переглядати свої ключові слова.

У деяких нішах, як показує мій досвід, доцільно перевіряти ключі раз на рік - елементарно можна втратити багато цільових відвідувачів не додавши в запити РІК У деяких нішах, як показує мій досвід, доцільно перевіряти ключі раз на рік - елементарно можна втратити багато цільових відвідувачів не додавши в запити РІК . Якщо цей період коротший, або ви регулярно починаєте просування нових ключів, ще не добившись результатів за старими, то у вас є всі шанси перетворити процес просування в хаос. Хоча деякі динамічні ринки можуть вимагати і більш частого дослідження ключів.

Мета повторного дослідження ключових слів:

 • позбутися від "слабких" ключів
 • виявити можливості і методи розширення
 • скорегувати курс просування на майбутнє.

Частина ваших ключових слів - ця категорія слів, що мають перспективу до зростання, але не приносять вам на даний момент бажаного результату. Найчастіше потенціал таких ключових слів ще не відкритий і тому вам потрібно подумати над тим, як поліпшити їх поточний стан.

Друга частина - які зараз показують відмінні результати і мають величезний потенціал до зростання. Посвята вам сконцентрувати свої ресурси на даних ключових словах і збільшенні рівня конверсії.

Також є пустушки - ключові слова не приносять нічого і не мають шансів на подальше зростання. Відмовтеся від таких ключів, підберіть заміну і перенаправьте ресурси в інше місце.

Трафікогенератори - ключові слова з відмінними результатами, але мають небагато шансів на подальше зростання - спробуйте пошукати способи підтримки їх поточного становища. Виявити причини чому далі вони рости не будуть і врахуйте це на майбутнє.

З якими помилками в дослідженні ключових слів стикалися ви? Прошу ділитися ними в коментарях.

джерело: 6 Keyword Research Mistakes You Might be Making

Коментарі: MyOST . Переклад: SEOM.info

Подумайте, хто з даних користувачів швидше дістане кредитну картку і оплатить товар?
З якими помилками в дослідженні ключових слів стикалися ви?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения