67 Кращий SEO Поради для блогерів

 1. 67 Кращий SEO Поради для блогерів Грант Сабатьє
 2. Останні повідомлення від Grant Sabatier ( бачити все )
 3. Фонд
 4. Кращі теми SEO блог
 5. Безкоштовні SEO інструменти і плагіни
 6. Ключові слова та дослідження SEO конкурентів
 7. Внутрішні, зовнішні та партнерські посилання

67 Кращий SEO Поради для блогерів

Грант Сабатьє

Засновник тисячолітнього грошей і автора Росії Фінансова свобода . Названий "мільйонером тисячоліття" CNBC, Грант пішов від $ 2,26 до більш ніж $ 1 млн за 5 років, досягнувши фінансової незалежності у віці 30 років. Він захоплений допомагати іншим будувати багатство і пристрасть до Особистий капітал .

Останні повідомлення від Grant Sabatier ( бачити все )

MM примітка: Хоча це є персональний blog фінансів, я збираюся періодично поділяти мій перевезення та прибуток ведення стратегій тому що blog росте. Будь-хто може побудувати прибутковий блог, і він дійсно є ідеальним боковим шумом. Я називаю це експериментом "Тисячолітні гроші". Тепер на деякі перевірені пошукової оптимізації / SEO поради для блогерів, які я використовував для зростання мого власного трафіку.

30 хвилин на тиждень на SEO = Велике зростання трафіку

Я займаюся SEO професійно протягом 10 + років і бачу тонни можливостей для блогерів легко збільшити їх вільний органічний трафік сайту. Про гроші на тисячоліття Я використовував купу цих стратегій і збільшив мій трафік блогу за 198% за останні 2 місяці!

SEO - це мистецтво і наука. Невеликі зміни, які є в основному безкоштовними та легкими для реалізації, можуть мати величезний вплив на ваш органічний трафік Google протягом довгого часу! Серйозно, я гарантую просто витратити 30 хвилин на тиждень на SEO для вашого блогу.

Головне, що вам потрібно витрачати час на оптимізацію елементів вашого веб-сайту, які матимуть найбільш позитивний вплив на ваш трафік. SEO поради в цій посаді є найбільш важливими елементами, на яких потрібно зосередитися.

Незважаючи на те, що Google не випускає факторів, які впливають на їх алгоритм ранжування, я брав участь тільки в форумах членів SEO, де кращі SEO експерти у світі проводять суворі тести, щоб визначити фактори, які в основному люблять вплив та підвищення рейтингу веб-сайтів Google. Я зібрав більше 1000 змінних у список 101 основних керівних принципів SEO для блогерів.

Це порада, що я нарахував $ 50,000 +, але я хочу віддати його безкоштовно спільноті блогерів, оскільки я <3 блогери. Однак, хоча я зосередився на легко реалізувати рекомендації, SEO може ускладнитися. Не соромтеся розміщувати свої запитання в коментарях, і я зроблю все можливе, щоб відповісти.

Я також особисто працюю з 3 блогерами на місяць для створення довгострокового сталого зростання трафіку. Якщо ти зацікавлений зв'яжіться зі мною . Ви також можете приєднатися до нового інформаційного бюлетеня Millennial Money SEO, де я буду періодично ділитися SEO рекомендаціями та статтями.

Фонд

1. Хостинг: Виберіть хорошого господаря. Це допоможе швидкості сторінки і часу відгуку сервера - як важливих факторів ранжування SEO. Я використав Bluehost на всі мої клієнтські веб-проекти більше 10 років. Я дуже рекомендую їх.

2. Завжди розміщуйте власний блог. Хоча такі послуги, як Squarespace і WP.com, полегшують запуск вашого блогу, оскільки ви не розміщуєте власний веб-сайт, ваш рейтинг Google і органічний трафік веб-сайту будуть обмежені. З подібними компаніями Bluehost дуже просто налаштувати домен, хостинг та шаблони.

3. Ніша : рекомендую зосередитися на 1-2 нішах у вашому блозі, але не більше. Якщо ви пишете про занадто багато речей, то ваш потенціал SEO буде обмежений. Google любить встановлювати теми навколо вашого блогу, а потім ви можете класифікувати цілий ряд тем навколо цієї теми. (Напр. Особисті фінанси). Якщо ви хочете, щоб ваш блог був про всі сфери вашого життя, це дивовижно, але ваші повідомлення, швидше за все, не будуть оцінюватися так високо, як блог, орієнтований на 1-2 теми.

4. Домен : Виберіть доменне ім'я для ключового слова для своєї ніші. Як правило, більш короткий домен. Більш прості для бренду короткі домени, вони часто є більш запам'ятовуються і призводять до вищого прямого трафіку (користувачі набирають у панелі браузера, як Google Chrome). Також завжди намагайтеся придбати домен .com - який має найбільший потенціал глобального рейтингу. Варто доплачувати за .com і навіть купувати його на позаринку. Домен високої якості - це велика інвестиція.

5. Придбання домену : Більшість доменів у таких компаніях Bluehost починати з $ 12, але інвестування в домени веб-сайтів за останні кілька років отримав набагато більшу популярність. Багато доменів високої якості обійдуться вам у розмірі від $ 500 до $ 2500 і завжди завжди хороші інвестиції у ваш блог. Важливо інвестувати в свій бренд, і якщо ви відкладаєте гроші, ви також частіше дотримуєтеся блогів.

6. WWW проти не-WWW : Як ви можете бачити, я не використовую www виключно тому, що вважаю, що він виглядає чистішим у панелі браузера. Я майже завжди рекомендую не використовувати www, але це не впливає на SEO. Просто переконайтеся, що ви послідовні і не змінюйте його! Якщо ви це зробите, переконайтеся, що ви перенаправляєте всі старі посилання на нові посилання.

7. Який CMS найкращий : Хоча багато систем управління контентом (CMS) мають потенціал SEO-рейтингу, я постійно бачу блоги на WordPress, Drupal і Joomla вище. Вони також мають кращі плагіни. Основна причина полягає в тому, що бази з відкритим вихідним кодом постійно оновлюються для підтримки блогів вищого рівня та кращої безпеки. Отримати зламаний може знищити ваш органічний пошук рейтингу, який може зайняти 6 + місяців, щоб відновити.

9. Суб-домен (seo.millennialmoney.com) проти підкаталогу (millennialmoney.com/seo) : який має кращий потенціал SEO? Якщо ви запускаєте нову область вашого веб-сайту, вам слід запустити його на піддомені, якщо ви хочете, щоб Google переглядав його як власний веб-сайт (із власною XML-картою сайту) і на підкаталозі, якщо ви хочете збільшити пошук рейтингу вашого основного веб-сайту. Обидва мають унікальний потенціал SEO на основі ваших конкретних цілей рейтингу блогу.

10. HTTP проти HTTP: Google заохочує безпечні веб-сайти, а HTTPS - позитивний рейтинг. Я постійно бачу рейтинг сайтів HTTPS вище. Щоб зробити це, потрібно придбати сертифікат SSL від свого хостинг-провайдера. Я перебуваю в процесі створення всіх моїх веб-сайтів HTTPS. Якщо ви змінили свій веб-сайт на HTTPS, переконайтеся, що ви перенаправляєте всі старі HTTP-домени на нові (вид болю, але дуже важливий). Ось великий перехід до посібника HTTPS .

Кращі теми SEO блог

11. Тема : Використовуйте тему налаштування для SEO. Це означає, що код технічно обгрунтований, він має всі елементи (нижній колонтитул, категорії тощо) для міцного створення міцної фундації SEO, а основні елементи швидко завантажуються. Багато тем, які я використовую для блогерів, не добре кодуються для SEO. Ось чому це гарна ідея придбати преміум-тему та проаналізувати її компоненти SEO (які найяскравіші теми будуть виділені). Деякі з моїх улюблених тем WordPress у SEO: Персональний блог , SimpleMag , і Jarida .

12. Premium Themes : Багато блогерів використовують безкоштовні теми, але майже завжди краще платити за преміальну тему. Вони також легко завантажувати практично на будь-яку хостингову компанію. Довгостроковий ROI трафіку на вашому $ 50- $ 60 для теми буде варто. Преміальна тема є однією з найкращих інвестицій, яку ви можете зробити. Мало того, що більшість преміальних тем мають більше потенціалу SEO, вони також часто оновлюються. Оформити замовлення на найбільший у світі тематичний веб-сайт Themeforest .

Оформити замовлення на найбільший у світі тематичний веб-сайт  Themeforest

14. Користувальницький досвід : Google стає кращим у читанні блогів, як люди, і чим краще досвід, тим вище ваш потенціал рейтингу. Красивий простий у використанні і навігації веб-сайт завжди буде краще, ніж погано розроблений веб-сайт. Це ще один випадок для отримання преміум-теми. Отримати всі чудові теми користувальницького досвіду Themeforest .

15. Mobile / Responsive : Google оголосив, що буде коригувати свій індекс "Mobile First", це означає, що вони будуть ранжувати ваш блог на основі мобільного досвіду (не настільний!). Це величезний розвиток з огляду на те, що приблизно 50% всіх глобальних пошуків зараз робиться на мобільних пристроях. Ваш веб-сайт має бути оптимізованим та швидким на мобільних пристроях. Використовуйте лише якісні та чутливі теми, які мають чудову вбудовану функцію користувача. Перегляньте спеціальний трафік для мобільних пристроїв у Google Analytics, а також ваш мобільний індекс у Google Search Console. Оцініть свій мобільний користувач за допомогою нового Інструмент Google Mobile Experience .

Оцініть свій мобільний користувач за допомогою нового  Інструмент Google Mobile Experience

Google Friendly Mobile Test - Запустіть його для свого блогу.

16. Структура постійної посилання: Найкраща структура для ваших посилань у блозі domain.com/post-title і може бути змінено в більшості тем. Не використовуйте дату або категорії в URL-адресі. Простіша структура майже завжди буде краще. Якщо ви вже запускали свій блог з іншою структурою постійної посилання, варто було б змінити і 301 перенаправлення всіх ваших старих повідомлень на більш просту структуру.

Безкоштовні SEO інструменти і плагіни

17. Google Analytics: використовувати його можна безкоштовно. Ви повинні завжди мати Google Analytics на своєму веб-сайті, адже Google, ймовірно, використовує дані Google Analytics для ранжування вашого веб-сайту (навіть якщо вони кажуть, що не мають). Переважна більшість найбільш популярних веб-сайтів використовують Google Analytics . Ось великий Посібник із налаштування Google Analytics .

Ось великий  Посібник із налаштування Google Analytics

Будьте обережні, ви можете отримати одержимість GA

18. Консоль пошуку Google : налаштування Обліковий запис консолі пошуку Google . Це безкоштовно і допоможе вам відстежити вплив ваших зусиль у сфері SEO. Він також покаже вам зворотні посилання на ваш веб-сайт, а також, якщо у Google виникли проблеми з скануванням вашого веб-сайту. Після налаштування підключіть консоль пошуку Google до Google Analytics. Ось великий Посібник із налаштування консолі пошуку Google .

19. Перевірте, як індексується ваш блог у Google : дуже просто побачити, які сторінки з вашого блогу Google індексували. Просто перейдіть до Google і введіть сайт: yourdomainname у вікні пошуку. Він покаже вам всі сторінки, які Google має для вас у своїй пошуковій системі. Ви також можете зробити це для ваших конкурентів, щоб побачити, які сторінки класифікуються.

20. Інструменти для веб-майстрів Bing : Bing збільшує свою частку ринку, а інструменти для веб-майстрів пропонують подібну інформацію для Google Search Console, але для Bing. Він має багато цікавих функцій і показує вам ключові слова, для яких ви ранжируєтеся. Зареєструйтеся безкоштовно Обліковий запис Bing Webmaster Tools . Ось чудове керівництво налаштування Bing Webmaster Tools .

21. Кращий SEO плагін : Якщо ви використовуєте WordPress або Drupal, використовуйте безкоштовний Yoast SEO плагін . Це набагато краще. На мій погляд, преміум плагін Yoast не варто. Все, що вам потрібно, це безкоштовна версія. Ось це Керівництво по налаштуванню WordPress .

22. Кращий плагін безпеки : якщо ваш сайт зламаний, то більшість хакерів ставлять зловмисні посилання де-небудь на вашому сайті в каталог, який, ймовірно, буде важко знайти. Якщо ви використовуєте WordPress, то я настійно рекомендую використовувати безкоштовну версію Wordfence . Це кращий плагін безпеки там і допоможе вам отримати злом і ваш SEO знищений. Ось великий Керівництво по встановленню Wordfence .

23. Швидкість сторінки : швидкість вашого веб-сайту є дуже зваженим фактором ранжування. Google хоче показати блоги із швидкою завантаженням, оскільки вони створюють кращий досвід для користувачів / пошукачів. Я завжди рекомендую працювати, доки сторінки вашого блогу не будуть завантажуватися менше 1 секунди. Чим швидше, тим краще. Перевірте швидкість використання сторінки Googles безкоштовний інструмент швидкості огляду сторінки .

24. Плагін кешування веб-переглядача : Один з кращих способів збільшити швидкість веб-сайту - це використання плагіна кешування браузера. Він попередньо завантажує певні елементи сторінок вашого блогу, тому вони не повинні перезавантажуватися щоразу. Найкращий безкоштовний плагін Загальний кеш W3 . Ось великий Керівництво з налаштування загального кешу W3 .

25. Підпорядковуйтеся глобальним пошуковим системам : у світі існує набагато більше пошукових систем, ніж Google і Bing. Надішліть веб-сайт вручну, щоб вони знали, що ви існуєте, і розпочніть сканування вашого веб-сайту. Ось a список глобальних пошукових систем де ви можете надіслати свій блог.

Ключові слова та дослідження SEO конкурентів

26. Дослідження ключових слів : використання Планувальник ключових слів Google (потрібно налаштувати обліковий запис Adwords, але інструмент можна використовувати безкоштовно). Google сканує ключові слова та посилання, тому особливо важливо написати вміст з ключовими словами. Щоб зробити це добре, скористайтеся службою планування ключових слів Google, щоб дослідити, скільки людей шукають ключові слова, пов'язані з темою, у якій ви ведете блог. Ось дивовижний керівництво для дослідження ключових слів .

27. Короткий хвіст проти довгого хвоста Ключові слова : It 27 завжди простіше ранжувати за довгі фрази (3+ ключові слова), ніж коротші фрази. Багато блогерів вибирають ключові слова, які є занадто короткими, занадто конкурентними та занадто загальними. Найчастіше найпростіше класифікувати за ключовими словами від 500 до 3 000 пошуків за ключовими словами на місяць. З плином часу, як ваш блог отримує тягу у вас буде кращий постріл в рейтингу для більш короткі більш конкурентні ключові слова. Ось чудова стаття про те, чому a довгий хвіст SEO стратегія ключових слів є цінним .

28. Дослідження конкурентів : Найкращий спосіб отримати більше трафіку - проаналізувати, як топ-рейтингові блоги у вашій ніші отримують трафік і копіюють свої стратегії. Для того, щоб проводити дослідження конкурентів, вам дійсно потрібно платити за інструмент. Це найкращі SEO інструменти на ринку і як тільки ви освоїли основи, ви повинні перевірити їх: SEMRush , Ahrefs , і Moz . Я особисто використовую всі чотири інструменти часто, але SEMRush це найкращий інструмент SEO доступний. Ви можете випробувати SEMRush безкоштовно, ввівши свій власний домен або домен конкурента, який ви зацікавлені в аналізі нижче.

29. Головне меню навігації: Важливо мати вкладки меню з ключовими словами на основі ключових слів, і вони повинні бути репрезентативними для основних ключових слів вашого блогу. Google може легко сканувати ваше меню, тому ви повинні посилатися на основні теми, які ви охоплюєте у своєму блозі. Завжди вкажіть обидві сторінки "Про" і "Контакт" у своєму меню, а також 3-6 інші ключові пункти меню, що містяться в меню. Не перенавантажуйте меню.

30. Меню вторинної навігації: Якщо ваша тема має додаткове меню, ви повинні почати користуватися нею, якщо у вас достатньо вмісту. Google може сканувати обидва меню, і показано, що блоги з двома меню навігації отримують більш високі рейтинги ключових слів. У своєму додатковому навігаційному меню (також відомому як верхнє меню) ви ідеально підкреслите найцінніший вміст публікації чи публікації на додатковій темі.

31. Footer : Ваш FOOTER - це ваша секретна зброя SEO, і більшість блогерів не використовують його повну перевагу. Це можливість розмістити контент і внутрішні посилання, які будуть показані на кожній сторінці вашого сайту. Завжди вказуйте опис слова 100-250 свого веб-сайту в одній з областей віджетів. Скористайтеся перевагами областей віджета нижнього колонтитула, які має мати ваша тема. Подивіться, як мій нижній колонтитул побудований нижче.

32. RSS-канал: Google може сканувати RSS-канали та володіти Feedburner, тому настійно рекомендується створити канал Feedburner для свого блогу. У той час як інші послуги, такі як Feedly, ростуть у популярності (це те, що я використовую), Feedburner є доступним для сканування і дозволяє читачам підписатися на ваш блог за допомогою власного засобу читання RSS. Зареєструйтеся для себе Обліковий запис RSS Feeedburner .

33. Посилання на Вашій домашній сторінці : Багато блогів мають занадто багато посилань на своїй домашній сторінці. Це може виявитися спамом для Google. Ви повинні мати менше 75 посилань на домашній сторінці, що включає підрахунок усіх посилань. Так що ваше меню, посилання на повідомлення, посилання на категорії, посилання на теги, посилання на рекламодавців, посилання на сторінки та посилання на ваші соціальні облікові записи. Ви можете використовувати Screaming Frog для сканування вашого блогу, щоб визначити, скільки зовнішніх посилань знаходиться на вашій домашній сторінці або використовувати Free HREF Покращення перевірки посилання Google Chrome Link .

34. Відображення та текстові оголошення : розміщення оголошень на вашому веб-сайті не допоможе вам у SEO, але вони дійсно можуть зашкодити вам. Багато блогів, які я аналізую, мають надто багато об'яв на екранах та / або текстових оголошеннях на своїх сторінках і публікаціях. Якщо у вашій публікації занадто багато оголошень, Google може розглядати їх як спам або принаймні поганий досвід для відвідувачів. Користувальницький досвід і SEO настільки тісно пов'язані, тому погляньте на свій сайт і подумайте: "Чи це занадто багато оголошень?" Запитайте кількох друзів, якщо вони кажуть, що це занадто багато, можливо, це занадто багато. Текстові об'яви в рядку особливо дратують, і я рекомендую проти них взагалі. Найкраща практика полягає в тому, щоб на бічну панель було включено не більше 3 оголошень і не більше двох оголошень у ваших публікаціях. Намагайтеся уникати спливаючих оголошень у будь-який час, якщо це можливо.

35. Спливаючі вікна: Хоча в цілому добре для SEO включати спливаюче вікно для отримання підпису на розсилку новин, Google нещодавно оголосила, що вони збираються почати покарати деякі веб-сайти за допомогою мобільних спливаючих вікон і взагалі не подобаються всі мобільні спливаючі вікна. Якщо ваш сайт має багато спливаючих вікон, видаліть їх і зробіть всі спливаючі вікна простим і швидким на відстані. Одне з них, щоб уважно стежити за показниками відмов у Google Analytics (кількість людей, які залишили ваш сайт після відвідування лише однієї сторінки). Якщо на ваших спливаючих сторінках збільшуються показники відмов, потрібно, ймовірно, видалити їх. Якщо ви хочете бути супер безпечним, то я б рекомендував триматися подалі від спливаючих вікон повністю, щоб максимізувати свій потенціал SEO.

36: Високоякісний вміст: Подумайте про читача, якого ви хочете на своєму веб-сайті. Чому вони хотіли б прочитати вашу публікацію? Більшість запитів Google є запитаннями, тому відповідь на запитання читачів найкраще. Наприклад, ви пишете посаду під назвою «Як заощадити 1000 доларів», вам потрібно надати читачеві AS MUCH value якомога більше. Чим більше значення та відповіді ви даєте, тим більше трафіку ви отримаєте. Google винагороджує релевантність і людей, які краще відповідають іншим. Таким чином ви вибираєте цільові ключові слова.

37. URL-адреси : тримайте URL-адреси короткими та багатими за ключовими словами. Багато блогів, які я бачу, мають занадто довгі URL-адреси. Matt Cutts, який є гуру SEO в Google, рекомендує використовувати максимум 3-5 слів у ваших URL. Я також рекомендую тримати їх від 30 до 50 символів. Ось чудове керівництво по співвідношенню Довжини URL та рейтинги від Neil Patel .

38. Заголовки посади та сторінки: Ваші посади впливають на показники кліків (CTR), а рейтинг кліків впливає на рейтинг пошуку. Постарайтеся, щоб ваші заголовки постів були більш помітними. Заголовки публікацій мають бути від 30 до 65 символів, а також включати цільове ключове слово. Багато блогів, які я аналізую, мають занадто довгі назви посад. Використання Screaming Frog допоможе вам проаналізувати всі ваші довжини заголовків посади. Ось великий відео на розробку високопоставлених посадових назв.

39. Мета описи: Хоча це і не є рейтинговим фактором на Google, мета-описи впливають на показники кліків. Усі ваші публікації повинні мати спеціальні мета-описи. Якщо ви використовуєте Yoast, ви повинні налаштувати їх під кожним постом. Не дозволяйте Google вибирати мета-опис для вас. Напишіть чіткий опис того, про що йде мова та ключові винесення. Добре написані мета-описи статистично доведено, що збільшують ставки та трафік. Перевірте це керівництво по написанню ефективних метаописів .

40. Мета Ключові слова : Хоча це вже не фактор ранжування Google через високу поширеність спаму, інші глобальні пошукові системи все ще враховують мета-ключові слова. Мета-ключові слова повинні узгоджуватися з вашими цільовими ключовими словами і особливо важливі для блогерів за межами Сполучених Штатів. Ви можете увімкнути мета-ключові слова в плагіні Yoast, і я рекомендую використовувати їх.

41. Довжина повідомлення: Напишіть щонайменше одну посаду на 2000 + щомісяця, а потім всі інші посади в діапазоні 500–1200 слів. Більш довгі публікації зазвичай відрізняються краще, якщо вміст є високоякісним і дійсно актуальним для пошукового запиту користувачів. Згідно з Backlinko середній результат Google на першій сторінці містить 1890 слів.

42. Частота публікації: Записуйте повідомлення так часто, як можете, але намагайтеся написати щонайменше одну публікацію на тиждень. Існує багато дискусій на цю тему, і загальна теорія полягає в тому, що ви повинні писати стільки постів, скільки можна постійно писати. Послідовне розміщення та «свіжий контент» показали позитивний вплив на рейтинг SEO.

43. Зміст: У довгих повідомленнях завжди міститься зміст, як я роблю на цій посаді. Включення змісту не тільки допоможе читачам знайти вміст, який є найбільш релевантним для них, але й цінним для Google індексації вмісту на більш довгих публікаціях. Я особисто використовую наступне Зміст плагіна WordPress .

44. Зображення : Повідомлення з зображеннями мають краще положення, ніж без. Незважаючи на те, що Google не може сканувати зображення, вони можуть бачити, де зображені зображення, а також бачити їх у повідомленнях. Зазвичай рекомендується включати щонайменше 1-3 зображення на повідомлення в залежності від довжини.

45. Розміри зображень. Однією з найважливіших причин повільного веб-сайту є зображення, які є надто великими і завантажуються занадто довго. Змініть розмір зображень перед завантаженням і переконайтеся, що розмір файлу ідеально не перевищує 1,5 Мб.

46. Image Alt Теги: Незважаючи на те, що Google не може сканувати зображення, вони можуть сканувати теги для зображень. Завжди вказуйте своє ключове слово зі своєї публікації у назві зображення та Alt Tag. Не завантажуйте жодних зображень без включення цієї інформації.

47. Опис зображень: Google фактично може сканувати описи зображень, так що будьте зрозумілі, з яких зображень, і це не тільки допоможе вашим повідомленням, але і отримає ваші зображення в Google образи.

48. Відео: Додавання відео до повідомлення допомагає лише його потенціалу ранжирування. Google постійно нагороджує веб-сайти, які мають відповідний динамічний вміст. Вам не потрібно створювати власне відео для вбудовування, ви можете легко перейти на YouTube (належить Google) і знайти відео, яке потрібно вставити у вашу тему. Багато блогерів не вставляють відео, і це втрачена можливість залучити відвідувачів і вплинути на рейтинг сторінок.

49. Sitemap для відео: якщо ви додаєте відео на свій веб-сайт з YouTube, тоді вам слід додати до неї стандартну мапу сайту .XML. Якщо відео є ключовим компонентом вашого блогу і стратегії блогу, то я рекомендую вам придбати премію Плагін плагінів Sitemap для відео .

50. Відео транскрипції: Для власних відео, відмінний спосіб отримати ваші відео в ранг полягає в тому, щоб виписати повну транскрипцію їх як свої власні окремі повідомлення на вашому блозі. Коли ви завантажуєте відео на YouTube, ви можете безкоштовно переписати відео, а потім відредагувати файл на точність. Тоді ви можете вирізати і повз транскрипт з відео YouTube на свій власний пост. Отримати це Пост Lifehacker на транскрипціях YouTube .

51. Категорії : Завжди створюйте список категорій ключових слів високої якості у своєму блозі. Це повинні бути теми, які ви плануєте писати найчастіше. Як правило, найкращим є принаймні 10-25 категорій у своєму блозі. Але не більше 30. Якщо у вас занадто багато категорій, це насправді призведе до плутанини Google. (Приклади категорій: Інвестування, Вихід на пенсію, Студентські кредити)

52. Список категорій: Додайте список ваших категорій на бічну панель І, якщо це можливо, на нижній колонтитул. Це важливі внутрішні посилання, і ви хочете, щоб користувачі та Google могли їх легко знайти.

53. Теги : теги відрізняються від категорій, і ви повинні використовувати їх для позначення дуже конкретних ідей, компаній або продуктів, про які ви пишете. Не повторюйте свої категорії як теги на будь-яких публікаціях! Скористайтеся цією можливістю, щоб підкреслити щось більш конкретне. (Приклади тегів: Motif Investing, Vanguard IRA, Аукціони домену)

54. Найпопулярніші списки тегів: кожна тема не має такої опції, але вона є чудовою для SEO. Якщо ви можете показати 20 найпопулярніших тегів у нижньому колонтитулі та / або бічній панелі, це створює іншу точку входу для Google під час сканування вашого вмісту.

Якщо ви можете показати 20 найпопулярніших тегів у нижньому колонтитулі та / або бічній панелі, це створює іншу точку входу для Google під час сканування вашого вмісту

55. H1 Теги : Кожен пост повинен мати унікальний H1. Це говорить Google, що це найважливіша тема на сторінці. Використовуйте його розумно. Ви хочете лише одну H1 на сторінці. Я бачу теми, які мають неправильне кодування H1 як назву сторінки або назву блогу. Перевірте свій код, щоб переконатися, що ваш H1 знаходиться у вашій публікації. Якщо ні, вищий хтось це виправити.

56. H2 Теги: Кожен пост повинен мати принаймні один тег H2, але можна мати більше одного. Це друге найважливіше тематичне повідомлення.

57. H3, H4, H5 Теги : Хоча не так важливі, як H1 і H2, інші теги заголовків скануються по-різному (з урахуванням пріоритету ранжирування) над текстом абзацу, тому я рекомендую використовувати їх, коли завгодно. Вони також полегшують читання ваших повідомлень.

Внутрішні, зовнішні та партнерські посилання

58. Внутрішні посилання: усі ваші повідомлення повинні мати принаймні 2-3 посилання на інші написані вами повідомлення. Але зробіть їх природними і не назріть. За винятком вашого про сторінку , де можна встановити посилання на групу ваших повідомлень. Завжди намагайтеся скористатися ключовим текстом з якорем (словами, які ви гіперпосилання). Пов’язання ваших повідомлень створює більше можливостей для читачів і Google для взаємодії з вашим веб-сайтом. Ось кілька докладніших порад стратегії внутрішніх зв'язків і найкращі практики . Також можна використовувати SEMRush безкоштовно аналізувати свої внутрішні посилання.

59. Зовнішні посилання: Google встановлює релевантність за допомогою посилань, тому ви також повинні посилатися на інші веб-сайти та публікації в блогах щодо вашої теми. Не бійтеся навіть посилатися на своїх конкурентів - адже посилання на них фактично пов'язує вас з ними та їхні теми до Google. Найкраще включити від 1 до 4 посилань на звичайну публікацію в блозі. Очевидно, що для більш довгих постів (наприклад, цього!) Ви повинні використовувати стільки зовнішніх посилань, скільки допоможуть підтримувати вашу посаду та тему. Інші блоги та веб-сайти можуть реально бачити, коли ви посилаєтеся на них і навіть можете повернути користь. Докладніше про як зовнішні посилання затверджують ваш рейтинг .

60. Посилання на бічну панель : не перевершуйте посилання на боковій панелі. Я зазвичай рекомендую не більше 30 зовнішніх і внутрішніх посилань на будь-якій бічній панелі. Деякі блоги мають 100+, а до Google це може виглядати спамом. Посилайтеся лише на найбільш релевантний вміст для відвідувача веб-сайту. Слідкуйте за тим, що відвідувачі натискають, використовуючи функцію аналізу Google Analytics на сторінці.

61. Партнерські посилання: Багато блогерів, включаючи мене, використовують партнерські посилання для монетизації своїх блогів. Google не нахмурюється на партнерські посилання - за винятком випадків, коли на сторінці є занадто багато, або вони не є природними. Наприклад, нещодавно я проаналізував блог, який мав 20 + партнерських посилань у списку на їхній бічній панелі. Google буде розглядати його як спам. До тих пір, як ви, природно, використовуєте партнерські посилання у вашому вмісті, вони не повинні мати негативного впливу на ваш SEO. Щоб дізнатися більше, перевірте, що Google говорить про партнерські посилання та SEO .

62. Партнерська посилання Cloaking : Посилання приховування добре для SEO. Багато філій прикривають свої посилання, що технічно створює URL-адресу у вашому власному домені, який потім перенаправляє на вашу партнерську посилання. Це говорить Google, що ваше посилання назавжди переміщено до іншого посилання, що є найкращою практикою. Я також рекомендую вам не виконувати всі ваші партнерські посилання, щоб вони не проіндексувалися з вашим веб-сайтом. Я користуюся безкоштовним Легкі партнерські посилання плагін для управління моїми партнерськими посиланнями і він працює добре.

63. Будівництво зворотних зв'язків: Google передає повноваження через посилання на ваш веб-сайт. Через це деякі блогери намагаються грати в систему. Ніколи не купуйте зворотні посилання від будь-кого. Я бачив дуже багато блогерів, які відправилися в Fiverr або інші веб-сайти і придбали зворотні посилання або зворотні будівельні послуги. У 99% випадків він не працює, і коли це відбувається, блог закінчується тим, що отримує покарання за побудову посилань з веб-сайтів низької якості. Після того, як ваш веб-сайт отримає покарання від Google, це займе багато часу, щоб відновити себе, якщо ваші органічні рейтинги навіть відновляться взагалі. Купівля посилань не варто ризикувати. Деякі послуги дозволяють орендувати посилання, але я теж не рекомендую. Створення зв'язків природно. Поки ви створюєте високоякісний високоякісний контент і звертаєтеся до інших блогерів, ваші зворотні зв'язки зростатимуть природно. Алгоритм Google шалено складний - ви не можете його грати.

Алгоритм Google шалено складний - ви не можете його грати

64. Плагіни соціального обміну: соціальне підтвердження є важливим для SEO, але багато плагінів для спільного користування є занадто повільними для вашого блогу і викличе дуже багато помилок. Я рекомендую вам використовувати Інструмент швидкості сторінки Google і якщо ваш веб-сайт опуститься нижче 80/100, тоді вам слід поглянути на плагіни спільного доступу. Плагін соціального обміну, який я використовую, і рекомендую (і це найшвидший тест) Легка соціальна частка кнопки . Варто заплатити за високоякісний соціальний плагін - більшість з них недорогі.

Інтеграція Google Plus: дуже мало людей використовують Google plus (але, мабуть, він популярний в Індії?), Але це потужний інструмент SEO. Найбільші дві причини - обмін посиланням на Google плюс створює зворотний зв'язок з Google на посаду, і я особисто знаходжу, що мої повідомлення індексуються Google швидше, коли я поділяю їх на Google плюс. Отже, зареєструйтеся для безкоштовного облікового запису Google + (відмінний від особистого) для свого блогу та розпочніть спільний доступ. Тоді слідуйте Тисячолітні гроші на Google + 🙂

66. Контактна сторінка: вміст на вашій сторінці контактів - це таємна таємниця, яку більшість блогерів не використовують тоді, коли повинні. Завжди краще мати адресу на вашій контактній сторінці, навіть якщо це поштова скринька, яку ви створили у вашому місцевому поштовому відділенні. Якщо ви можете включити номер телефону, то навіть краще. Google хоче переконатися, що за вашим блогом є фізичне місцезнаходження. Якщо у вас є фізична адреса, зробіть наступний крок і вставте карту Google на сторінку контактів. Це допоможе з вашим місцевим рейтингом пошуку.

67. Поділіться кожною публікацією на Twitter : Google має індексацію відносин з Twitter, тому Google насправді сканує Tweets і посилання в цих твітів. Там були зроблені дослідження, які показують, як посилання, які отримують твітів більше в кінцевому підсумку рейтинг вище. Так поділіться кожною поштою, яку ви маєте на Twitter, і заохочуйте інших поділитися своїми повідомленнями.

Уф. Вітаємо, якщо ви зробили це до кінця 5,000 + слово пост! Пам'ятайте, чим довше, тим краще для SEO? Я буду продовжувати додавати до цього з часом.

Якщо у вас є які-небудь питання, дайте мені знати нижче в коментарях, і я докладу всіх зусиль, щоб допомогти відповісти на ваше запитання або вказати в правильному напрямку. Всі питання SEO вітаються. Ах так, і підпишіться на мій бюлетень SEO нижче, де я поділяю високоякісні поради SEO і прохолодні ідеї SEO. У моїх електронних листах немає реального графіка - але я можу запевнити вас, що вони допоможуть вам у SEO.

Нарешті, якщо ви зацікавлені працювати зі мною особисто, то зверніться до мене. Я завжди радий спілкуватися. На жаль, я отримую багато запитів на SEO допомогу, тому я не можу працювати особисто з усіма, але я вибираю 3-4 нових блогерів для роботи з кожним місяцем. Тому вдарив мене і поговоримо .

Користувальницький досвід і SEO настільки тісно пов'язані, тому погляньте на свій сайт і подумайте: "Чи це занадто багато оголошень?
Чому вони хотіли б прочитати вашу публікацію?
Але, мабуть, він популярний в Індії?
Пам'ятайте, чим довше, тим краще для SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения