8 дивних міфів про SEO лінкбілдінге, в які не варто вірити

 1. 8 божевільних міфів про лінкбілдінге
 2. Міф №1. Не варто ставити посилання на сайтах з більш низьким показником DA, ніж ваш власний
 3. Міф № 2. Не можна ставити посилання в директоріях
 4. Міф № 3. Не можна нарощувати кількість посилань занадто швидко інакше підуть санкції
 5. Міф № 4. Не можна посилатися на інші сайти інакше показник PageRank впаде
 6. Міф № 5. Варіанти анкорного тексту потрібно дотримуватися в точних пропорціях
 7. Міф № 6. Ніколи не просите про заслання безпосередньо інакше потрапите під санкції
 8. Міф № 7 Не варто ставити більше ніж одне посилання на одному і тому ж ресурсі
 9. Міф № 8. Посилання з нерелевантних сайтів, сторінок і контенту не допоможуть поліпшити ранжування

Стратегії побудови посилань не завжди є чорними і білими, а некоректні стратегії і зовсім можуть звести до того, що розчаровує наслідків.

Але яка тоді користь від дотримання правил яких насправді не існує?

У сьогоднішньому випуску Whiteboard Friday Ренд розповість про восьми головних міфах лінкбілдінга, які слід уникати в інтернеті.

8 божевільних міфів про лінкбілдінге

Вітаю фанатів сайту Moz, яким я підготував наступний випуск Whiteboard Friday. На цьому тижні ми поговоримо про деякі дивних і божевільних міфах, які стосуються створення посилань.

Міф №1. Не варто ставити посилання на сайтах з більш низьким показником DA, ніж ваш власний

Не варто ставити посилання на сайтах з більш низьким показником DA, ніж ваш власний

Серйозно? Це оману. Просто для ясності варто сказати, що авторитетність домену ( Domain Authority ) - це система машинного навчання, яку ми створили в компанії Moz. Вона аналізує та враховує всі відомі метрики. За допомогою цієї системи можна виявити найкращу кореляцію з ранжируванням в Google по величезному ряду ключових запитів аналогічно MozCast .

Ця система показує наскільки ефективний той чи інший сайт серед інших в ранжируванні Google для певного ключового слова враховуючи рівні умови і первинний контрольний профіль. Однак варто зазначити, що система жодним чином не вкаже на якісний сайт з хорошими редакторським посиланнями, які сподобаються Google і, як наслідок, можливості поліпшити ранжування і трафік. Ці моменти не враховуються при розрахунку авторитетності домену.

В процесі лінкбілдінга DA, як і Spam Score , Може послужити гідним показником обраних майданчиків. Однак, ці дві метрики не є абсолютним показником того, що певна майданчик є невідповідним або, навпаки, підходящим місцем для побудови посилальної маси. Ви маєте рацію, звичайно посилання з сайтів з показником DA 80-90 і вище, часто, мають велику цінність через високу авторитетності сайтів. Тому сайти з DA, що дорівнює 10 або 20, вважають менш ефективними і мають невисокий показник Spam Score. До них слід придивитися уважніше перш ніж ставити туди посилання.

Для нових сайтів або сайтів з дуже невеликою кількістю посилань (в тому числі і локальних) це нормально. Якщо це високоякісні майданчики, які розміщують редакційні посилання і посилаються на інші якісні сайти, від них не слід відмовлятися через низьку авторитетності домену або через острах того, що вони не принесуть користь / принесуть невелику користь / зіпсують репутацію сайту. Тут справа в іншому.

Міф № 2. Не можна ставити посилання в директоріях

Не можна ставити посилання в директоріях

О, я здогадуюся звідки пішов цей міф. Ми не раз з вами обговорювали що низькоякісні директорії, SEO-орієнтовані каталоги і платні каталоги посилань, як правило, є поганим джерелом побудови посилань. Google не тільки карає безліч подібних директорій але і деякі сайти, чиї посилальні профілі безпосередньо залежать від цих типів доменів.

Однак безліч довідкових списків, які посилаються списків і директорій є якісними ресурсами. Як приклад я вирішив пошукати список барів міста Портленда в штаті Орегон, який відомий своїми чудовими "забігайлівками". Я натрапив на список кращих барів і таверн в Портленді за версією сайту PDX Monthly.

Що ж це таке? Це директорія. Це повний каталог барів і таверн міста Портленд.Разве ви не хотіли б розмістити там посилання будучи власником бару в Портленді? Звичайно хотіли б. Безумовно хотіли б. Немає ніяких сумнівів. Так чого ж ви чекаєте?

Для того щоб ставити посилання на подібних майданчиках необхідно розуміти різницю між SEO-орієнтованими / платними каталогами посилань і директоріями, в яких вказані хороші і релевантні сайти. Розміщуйте посилання тільки в релевантних директоріях.

Стаття в тему: де ще залишати посилання - читайте в нашому огляді «Кращі біржі посилань для просування сайтів»

Міф № 3. Не можна нарощувати кількість посилань занадто швидко інакше підуть санкції

Не можна нарощувати кількість посилань занадто швидко інакше підуть санкції

Наведу приклад. Уявімо що у Google є певний вид санкцій, які вони застосовують для даної ситуації: «Ага, в серпні у Ренда з'явилося 17 посилань, а в липні було всього 15. Ну ні, це надто швидко. Введемо-ка ми проти нього санкції ».

Дослідивши заявки Google на патенти, спрямовані на боротьбу зі спамом, я можу сміливо стверджувати що пошуковик відстежує посилання низької якості або спамние посилання, які були отримані протягом короткого проміжку часу. Надалі Google може більш пильно розглянути контрольний профіль сайту або використовуються ним практики, а при виявленні порушень накласти відповідні санкції.

Зрозуміло, при роботі з сірими / чорними SEO тактиками з використанням PBN, закупівлі посилань і інших обманних схем для швидкого отримання посилань, є велика частка ймовірності що сайт потрапить під деякі фільтри Google. Однак, при використанні деяких тактик лінкбілдінга, які ми обговорювали в Whiteboard Friday і на сайті Moz в цілому, такого ризику немає. Поки ви будуєте посилання на хороших ресурсах, про швидкість їх отримання хвилюватися не варто. Забудьте про такий критерій як «занадто швидко».

Міф № 4. Не можна посилатися на інші сайти інакше показник PageRank впаде

Не можна посилатися на інші сайти інакше показник PageRank впаде

За фактом цей міф вже давно обговорюється SEO спільнотою. Багато років тому показник PageRank виростав тільки за допомогою певних дій і якщо на сторінці було багато посилань на зовнішні ресурси, показник PageRank помітно погіршувався.

Наприклад, якщо на сторінці було всього 4 посилання, то на кожну з них припадала чверть показника PageRank, який розподілявся між ними в цілому. При додаванні ще одного посилання, кожна з них уже мала б 1/5 частину показника. Стара добра школа SEO. Час не щадить нікого, тому тактика таким чином більше не працює.

PageRank - це не єдиний алгоритм, який Google використовує в своїх системах. Не бійтеся посилатися на інші сайти, а також ставити nofollow посилання. За фактом, вам потрібно посилатися на сторонні сайти. Посилання такого типу не тільки корелюють з більш високими позиціями в пошуковій видачі. Безліч досліджень також показали, що при додаванні вихідних посилань на сторінки вони збільшували позиції в ранжируванні серед інших сайтів без посилальної маси.

Я сам постараюся спробувати цей метод і в майбутньому обговорити його в одному з випусків Whiteboard Friday. У будь-якому випадку, довіряти цим міфом не варто.

Міф № 5. Варіанти анкорного тексту потрібно дотримуватися в точних пропорціях

Варіанти анкорного тексту потрібно дотримуватися в точних пропорціях

Міф полягає в тому, що існує якась чарівна формула з точною пропорцією ключових анкорний слів. Суть в тому, що анкорний фрази повинні включати в себе частково або повністю ім'я бренду, ключові слова повинні відповідати посиланнях в яких присутня анкорний текст, і що це все має бути в певній пропорції, що також є божевільною ідеєю.

Отже, міф полягає в тому, що якщо ви впроваджуєте будь поверхневі методи лінкбілдінга, швидше за все Google проаналізує ваш анкорний текст. Якщо система помітить що безліч слів є ключовими і тільки лише кілька з них містять згадка про ваш бренд, це може привести до більш ретельній перевірці. Або це стане поштовхом до того, що хтось із співробітників скаже: «Хм, з цим сайтом щось не так. Нам потрібно провести ручну перевірку ».

Логічно що якщо ви використовуєте сірі / чорні методи лінкбілдінга, вам варто звернути увагу на те, як виглядає анкорний текст. Однак якщо ви використовуєте методи описані в Whiteboard Friday і Moz, вам нема про що турбуватися.

Міф № 6. Ніколи не просите про заслання безпосередньо інакше потрапите під санкції

Ніколи не просите про заслання безпосередньо інакше потрапите під санкції

Я знаю про це міфі досить багато, так як було безліч випадків, коли люди або цілі організації робили аутріч своїх клієнтів з проханням поставити посилання на їх сайт в обмін на знижку і тд .. Я знаю, що санкції і пресинг навколо даних маніпуляцій буквально налякали певне коло людей. І що найжахливіше - багато людей таким чином намагалися шантажувати інших.

Google дійсно вживає заходів щодо сайтів, які займаються подібною практикою з посиланнями. Однак є й інша сторона медалі. Припустимо, в пресі написали про ваш бізнес, але не поставили посилання. Чи є прохання додати посилання до статті будь-яким порушенням? Я думаю ні. Або є така директорія як PDX Monthly в якій перераховано список барів, а ви тільки що відкрили ще один. Чи буде безпосередньо прохання поставити посилання порушувати? Природно немає.

Таким чином я намагаюся вам сказати що є багато хороших способів за допомогою яких ви зможете безпосередньо попросити поставити посилання, і це нормально. Якщо посилання виглядає доречно і прохання не передбачає будь-яких домовленостей або угод вам не варто турбуватися про санкції. Все в порядку.

Міф № 7 Не варто ставити більше ніж одне посилання на одному і тому ж ресурсі

Міф № 7 Не варто ставити більше ніж одне посилання на одному і тому ж ресурсі

Цей міф заснований на міркуваннях про те, що різноманітність посилаються на вас доменів є дуже важливою метрикою. Як правило, сайти у яких більше унікальних доменів в посилальному профілі краще ранжуються ніж ті, на які посилаються парочку сайтів, навіть не дивлячись на те що ця парочка сайтів поставила на вас посилання буквально на кожній своїй сторінці.

Я в захваті від картинки яку я прикріпив до цього міфу. Тут зображений чоловічок який кричить: «Ні, не ставте на мене посилання вдруге. О боже, Smashing Magazine! ». Якщо сайт Smashing Magazine поставить на вас посилання з 10, 50 або 100 сторінок, ви повинні бути в захваті. Ми теж розмістили пару посилань на Smashing Magazine, тому що ці хлопці написали хороші статті і поставили посилання на наші інструменти і ресурси. Це здорово. Мені це подобається і я хочу побільше таких посилань.

Не варто говорити «ні» кожному сайту. Ви повинні продовжувати свою роботу по лінкбілдінгу, особливо якщо це приносить вам величезний трафік і таргінг візити з подібного роду посилань які ведуть на ваш сайт. Справа не тільки в тому, що ці посилання потрібно для SEO. Вони потрібні для цільового трафіку, і тому я вважаю що результати виразно стоять вкладених в них інвестицій.

Міф № 8. Посилання з нерелевантних сайтів, сторінок і контенту не допоможуть поліпшити ранжування

Посилання з нерелевантних сайтів, сторінок і контенту не допоможуть поліпшити ранжування

Як мені здається, цей міф заснований на ідеї про те, що Google аналізує сайти і розглядає доречність і реальну причину по якій сайт A посилається на сайт B. Однак, якщо посилання редакторська і вона веде на якісний джерело, Googlebot, швидше за все, подумає що з нею все в порядку і врахує її.

Припустимо що я власник сайту coffeekin.com і займаюся продажем кави онлайн або його виробництвом. Раптово сайт corvettecollectors.com вирішив поставити посилання на мій сайт. Я як власник сайту про каву просто про це б не турбувався.

За фактом, я маю на увазі, що переважна більшість вчених нерелевантних посилань з сайтів, які не мають ніякого відношення до вашої ніші насправді дуже і дуже корисні. Їх, як правило, дуже важко отримати вашим же конкурентам. Посилання майже завжди редакторські, особливо якщо вони з'явилися природним шляхом, а не куплені або маніпулятивні. За це вони мені й подобаються, тому не варто їх випускати з уваги.

Якщо ви знаєте інші методи лінкбілдінга, міфи про посилання або факти які ви чули і хочете перевірити, залиште, будь ласка, свій коментар нижче. Я обов'язково відповім на нього, купа моїх однодумців дадуть відповідь на нього, люди нашого SEO спільноти дадуть, і ми разом спробуємо розібратися де міф а де реальність в світі лінкбілдінга.

Потрібні якісні посилання ?. Реєструйтеся в нашій системі крауд-маркетингу - service.referr.ru/register

Поділитися з друзями

Але яка тоді користь від дотримання правил яких насправді не існує?
Що ж це таке?
Разве ви не хотіли б розмістити там посилання будучи власником бару в Портленді?
Так чого ж ви чекаєте?
Чи є прохання додати посилання до статті будь-яким порушенням?
Чи буде безпосередньо прохання поставити посилання порушувати?
Потрібні якісні посилання ?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения