8 дивовижних експериментів, які змінять спосіб підходу до SEO

 1. Ласкаво просимо до ери машинного навчання
 2. 8. Вища CTR = Вища рейтинги пошуку?
 3. 7. Чи впливає рейтинг CTR?
 4. 6. Що відбувається, коли ви робите заголовок більше за кліки?
 5. 4. Чи можемо ми бачити вплив часу на сайт на SEO?
 6. 3. Як Google вибирає вибрані фрагменти?
 7. 2. Соціальні акції та рейтинги: що таке реальні відносини?
 8. 1. Яка взаємозв'язок між коефіцієнтами взаємодії та конверсій?
 9. Що це все означає для SEO?

Хочете, щоб більше людей знаходили і читали ваш вміст? Потім ви повинні бути видимими в пошукових системах, як Google. Ось чому пошукова оптимізація (SEO) настільки важлива, оскільки пошукові системи залишаються домінуючим драйвером трафіку в мережі.

Навіть якщо ви мало знаєте про SEO, Google зрозуміла дві речі:

 • Важливо, щоб інші веб-сайти посилалися на вашу . Починаючи з початку, посилання допомагають Google з'ясувати, як ранжувати весь вміст, який існує в Інтернеті.
 • Потрібно опублікувати відповідний вміст . Якщо ви хочете, щоб люди посилалися на вас, вам потрібен великий вміст. І вона повинна відповідати намірам людини, яка шукає речі, які ви продаєте або знаєте багато.

Але Google розвивається.

Ласкаво просимо до ери машинного навчання

Ласкаво просимо до ери машинного навчання

Хоча все ще неймовірно важливо для SEO, посилання і великий вміст не достатньо, щоб гарантувати високі рейтинги самостійно. Це пояснюється тим, що Google дедалі частіше використовує машинне навчання для визначення того, як веб-сторінки ранжуються в результатах пошуку.

Оскільки Google почала більше покладатися на машинне навчання для керування результатами пошуку, мені стало зрозуміло одне: показники взаємодії з користувачами змінюють спосіб підходу до SEO.

Системи машинного навчання, такі як Google RankBrain винагородити високу взаємодію з кращою видимістю. Таким чином, ви повинні зосередитися на двох показниках взаємодії з користувачами, якщо ви бажаєте отримати кращі рейтинги:

 1. Збільшення рейтингу кліків (CTR) : це відсоток людей, які натискають ваш запис у результатах пошуку.
 2. Збільшення часу перебування : наскільки довго відвідувачі перебувають на вашому сайті після натискання на результати пошуку.

Ось проста діаграма для пояснення того, як працює машинне навчання.

Це пояснення не базується тільки на думках або спекуляціях (або на тому, що Google заявив публічно). Він заснований на тому, що я виконую кілька експериментів і аналізую дивовижні результати.

Підготуйтеся, щоб ваш розум роздувся! Ось вісім божевільних експериментів SEO, які змінять, як ви думаєте про SEO назавжди.

8. Вища CTR = Вища рейтинги пошуку?

Якщо ви шукаєте ознаки машинного навчання та RankBrain на роботі, не дивіться далі, ніж наш органічний експеримент з рейтингом кліків.

Ця крива кліків, заснована на аналізі 1000 ключових слів з консолі пошуку Google для сайту WordStream, наочно ілюструє суть результатів пошуку Google з нульовою сумою Ця крива кліків, заснована на аналізі 1000 ключових слів з консолі пошуку Google для сайту WordStream, наочно ілюструє суть результатів пошуку Google з нульовою сумою. У кожному періоді сторінки, що займали найпомітніші позиції, отримували ще більше кліків, а нижчі - менше.

Під час перегляду Google буде винагороджувати сторінки, які привертають увагу до вищих посад, а також зменшують кількість сторінок із низьким рівнем взаємодії.

7. Чи впливає рейтинг CTR?

Google говорить, що вони не використовують CTR як прямий фактор ранжування Google говорить, що вони не використовують CTR як прямий фактор ранжування. Але це також може бути витлумачено як неявне визнання того, що CTR може опосередковано впливати на ваш рейтинг.

Ми хотіли дізнатися. Для нашого наступного експерименту ми намагалися ізолювати природний взаємозв'язок між рейтингом кліків і ранжуванням, взявши різницю між спостережуваним органічним пошуком CTR та очікуваним CTR.

Для нашого наступного експерименту ми намагалися ізолювати природний взаємозв'язок між рейтингом кліків і ранжуванням, взявши різницю між спостережуваним органічним пошуком CTR та очікуваним CTR

Ця діаграма ілюструє різницю між тим, що я називаю "єдинорогами" і "ослами".

 • Єдинороги : Сторінки, які перевищували очікувану середню органічну CTR для даної позиції, набагато частіше посідають перші чотири позиції.
 • Віслюки : Сторінки, які не змогли перевершити очікуваний КЕП органічного пошуку, частіше відображалися на позиціях 6–10.

Хороша новина: збільшення вашого залучення на три відсотки має допомогти перемістити вас на одну позицію вище в органічному положенні, в середньому.

6. Що відбувається, коли ви робите заголовок більше за кліки?

Більше людей натискають на нього. Дух!

У цьому експерименті ми вирішили змінити назву однієї з наших сторінок (“Guerrilla Marketing: 20+ Example & Strategies to Stand Out”). Вона займала восьме місце і мала відсоток CTR. Загальний осел!

Отже, керуючись a перевірена заголовок формули , ми змінили його на "20 + Jaw-Dropping Guerrilla Marketing Examples & Strategies". Нічого іншого на сторінці не змінилося - ми не додавали або редагували будь-який текст, створювали будь-які посилання або додавали зображення.

Що трапилось?

Наша зведена сторінка підскочила до п'ятої позиції в Google, а CTR зросла до 4,2%.

І, о так, органічний трафік збільшився на 112 відсотків за п'ять місяців!

І, о так, органічний трафік збільшився на 112 відсотків за п'ять місяців

Підвищення CTR є надзвичайно цінним для SEO. Окрім отримання більшої кількості кліків, вищий рейтинг кліків може покращити рейтинг, що призводить до ще більшої кількості кліків.

5. Чи впливають рейтинги впливу участі?

Ви хочете, щоб шукачі залишилися після того, як вони натиснули на ваш результат і приземлилися на вашому сайті. Ми знаємо, що це важливо, тому що Google вимірює час перебування .

Одна велика проблема: ми не можемо виміряти час перебування - тільки Google може. Таким чином, ми повинні дивитися на інші показники взаємодії з користувачами, такі як час на сайті та показник відмов, як проксі для часу перебування.

Наш наступний експеримент зробив саме це, і ми знайшли цікаві результати. Подивіться на "перегини" у цих двох графіках:

Подивіться на перегини у цих двох графіках:

Ці графіки показують, що в середньому сторінки з нижчими показниками відмов і більшим часом перебування на сайті частіше відображаються в шести найпоширеніших позиціях результатів пошуку. Сторінки з вищими показниками відмов і меншим часом на сайті, скоріш за все, посідають сьоме місце на сторінці або нижче.

4. Чи можемо ми бачити вплив часу на сайт на SEO?

Абсолютно! І так ви можете .

Ми використовували сайт WordStream для цього експерименту, переглядаючи час на сайті та органічний трафік до та після того, як Google випустив RankBrain. Результати приголомшливі.

До:

Після:

Google зрозумів, що деякі з наших сторінок добре класифікувалися, але вони були нижче середнього часу на сайті. Ті сторінки, які більше не мають рангу або приносять, майже стільки ж трафіку.

Цей експеримент дійсно показує алгоритми машинного навчання Google на роботі. Ваш трафік не зникне на ніч. Він поступово зникне. Якщо у вас є сторінки з часом на сайті, які є нижчими за середні, це найбільш ризиковані сторінки.

3. Як Google вибирає вибрані фрагменти?

Саме так виглядає фрагмент на Google:

Але почекайте - чому Google використовує вибраний фрагмент зі сторінки, яка зайняла місце лише в позиції чотири (WordStream), замість сторінки, яка займає позицію 1 (Moz)?

Для того, щоб дізнатися, я проаналізував дані для 981 ознак фрагментів WordStream заробив. Як виявилося, рейтинг контенту ще на сьомій сторінці результатів Google може стати фрагментом, який відображається:

Викопавши глибше дані Google Analytics і консолі пошуку, виявляється, що вибрані фрагменти не вибираються на основі традиційних факторів ранжирування, кількості слів або навіть місця, де ви класифікуєтеся Викопавши глибше дані Google Analytics і консолі пошуку, виявляється, що вибрані фрагменти не вибираються на основі традиційних факторів ранжирування, кількості слів або навіть місця, де ви класифікуєтеся.

Виходячи з мого аналізу, призначені фрагменти наділяються сторінкам, які мають надзвичайно високий рейтинг кліків і незвичайно високий час на сайті.

2. Соціальні акції та рейтинги: що таке реальні відносини?

Протягом багатьох років багато людей помилково припускали, що одним з факторів рейтингу Google є загальна кількість соціальних акцій, які отримує ваш вміст.

Але існує певна кореляція між соціальними акціями та органічними рейтингами. Ми провели експеримент, щоб з'ясувати посилання. Ось що ми виявили:

Ось що ми виявили:

Виходячи з нашого аналізу, мова йде не про загальну кількість акцій. Мова йде про те, скільки людей займається вашим вмістом. Високі показники взаємодії корелюють з високим CTR, і навпаки.

Моя теорія полягає в тому, що ті ж емоції, які змушують людей обмінюватися контентом у соціальних мережах, також змушують людей натискати на вміст у результатах пошуку. Особливо це стосується заголовків із смішно високими CTR.

1. Яка взаємозв'язок між коефіцієнтами взаємодії та конверсій?

Отримання радістю людей, щоб натиснути на результат пошуку, збільшує шанси, що вони також зрештою перетворять (чи завершує покупку, або підписується, заповнює форму або виконує якусь іншу дію конверсії).

Ми знаємо це, тому що ми зібрали та проаналізували багато даних. Ось лише один приклад того, що ми виявили в кількох облікових записах клієнтів WordStream:

Ось лише один приклад того, що ми виявили в кількох облікових записах клієнтів WordStream:

Ця таблиця ілюструє, в середньому, збільшення вашого CTR у два рази може підвищити рейтинг конверсій на 50 відсотків.

Якщо у вас є єдиний CTR - 20 або 25 відсотків - то ваш показник конверсії буде близько двох відсотків. Але якщо у вас середні або нижчі середні показники конверсій - приблизно один відсоток чи менше, - у вас також будуть середні показники конверсій.

Подивитися? Збільшення CTR збільшує показники переходів. Досить дивно!

Що це все означає для SEO?

Що це все означає для SEO

Участь користувачів є новим одноріговим фактором ранжирування. Нижче наведено три ключові вигоди:

 1. Рейтинг кліків впливає на органічний рейтинг пошуку : якщо ви хочете досягти більш помітної позиції в результатах пошуку, потрібно перевершити очікуваний рейтинг кліків для даної позиції.
 2. Рейтинги впливу тривалості часу : час Dwell підтверджує рейтинг кліків і надає право на отримання фрагментів. Це може перекривати інші «традиційні» рейтингові сигнали.
 3. Машинне навчання змінює все : це не просто пошук Google і SEO. Інші системи машинного навчання винагороджують високу взаємодію. YouTube використовує машинне навчання, щоб рекомендувати відео. Націлювання оголошень AdWords повністю засноване на машинному навчанні. Facebook використовує його для свого каналу новин і націлювання оголошень. Ми живемо в революції машинного навчання.

Для більшого розуміння того, наскільки добре працюють ваші зусилля SEO, завантажте Всеосяжний посібник з аналітики та показників маркетингового контенту Електронна книга.

Для більшого розуміння того, наскільки добре працюють ваші зусилля SEO, завантажте  Всеосяжний посібник з аналітики та показників маркетингового контенту  Електронна книга

8. Вища CTR = Вища рейтинги пошуку?
7. Чи впливає рейтинг CTR?
6. Що відбувається, коли ви робите заголовок більше за кліки?
4. Чи можемо ми бачити вплив часу на сайт на SEO?
3. Як Google вибирає вибрані фрагменти?
2. Соціальні акції та рейтинги: що таке реальні відносини?
1. Яка взаємозв'язок між коефіцієнтами взаємодії та конверсій?
Що це все означає для SEO?
Хочете, щоб більше людей знаходили і читали ваш вміст?
8. Вища CTR = Вища рейтинги пошуку?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения