9 дійсні нерухомості SEO Hacks для агентів з нерухомості

 1. Зміст
 2. Поради з SEO нерухомості - індикатори на місці
 3. 1) Розташування ключових слів - Нерухомість SEO Ключові слова
 4. 2) Відсоток ключових слів
 5. 3) Синоніми ключових слів і допоміжне фразування
 6. 4) Нерухомість довгого хвоста Ключові слова
 7. 5) Локальна схема адрес - Покладіть карту на неї:
 8. 6) Правильний формат номера телефону
 9. Внутрішнє посилання - Нерухомість на сайті SEO
 10. 1) Домінуючі SEO нерухомості з округ повідомлень і сторінок
 11. 2) Послідовність при посиланні сторінок
 12. 3) Глибоке і послідовне посилання
 13. Огляди клієнтів - Ключова порада для нерухомості SEO
 14. 1) Відгуки Google
 15. 2) Yelp Reviews - відмінно підходить для SEO оптимізації агента з нерухомості
 16. 3) Відгуки на Вашому сайті
 17. 1) Facebook
 18. 2) Twitter
 19. 3) Pinterest
 20. 4) LinkedIn
 21. 5) YouTube - не тільки для розпакування відео!
 22. Використовуйте Зворотні посилання зробити вашу нерухомість SEO 2-5X більш ефективною »
 23. 1) Ей брокер !! Отримайте SEO Juice від знайомого обличчя
 24. 2) Посилайтеся на місцеві веб-сайти на ваш сайт
 25. 3) Промислові публікації
 26. 4) Місцеві організації
 27. 5) EasyAgentPro.com
 28. Місцеві списки та цитати
 29. 1) Довідники бізнес-лістингу
 30. Швидкість завантаження для мобільних пристроїв:
 31. 1) Чуйний веб-сайт - це те, що вам потрібно:
 32. 2) Мобільні сайти - пережиток минулого
 33. 3) Швидкість має значення - не залишитися позаду
 34. Кращий блог нерухомості SEO:
 35. Про компанію нерухомості та послуги з нерухомості seo:
 36. Висновок
 37. Тайлер Зей

Нерухомість SEO є жорстким.

Але нагороди величезні.

Що робити, якщо ви могли б гарантувати тисячі додаткових відвідувачів щомісяця лише від деяких змін на вашому веб-сайті?

… Ви б не зупинилися. Річ у тому, що SEO для агентів з нерухомості - це не рейтинг для речей, які ви думаєте.

І сьогодні я збираюся розбити саме те, що ви можете зробити, щоб зламати SEO для нерухомості.

Безкоштовно завантажити: Отримати наш ЕКСПЕРТ SEO керівництво!

Готові відображатися в пошуках Google?

Я хотів би, щоб ви допомогли вам зробити це. Таким чином, наступне є повним керівництвом до місцевих SEO для ріелторів цього року.

Цей розширений пост буде охоплювати діяльність і стратегії, які ваш офіс повинен розглянути в цьому маркетинговому плані років.

Місцевий SEO повинен бути у вашому маркетинговому комплексі цього року. Я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам домінувати у своїх пошуках і розвивати свою продукцію на довгі роки!

Я сподіваюся, що цей посібник допоможе вам домінувати у своїх пошуках і розвивати свою продукцію на довгі роки

Зміст

Поради з SEO нерухомості - індикатори на місці

Подивіться:

SEO (Search Engine Optimization) можна зрозуміти дуже простим способом.

Ви використовуєте речі на своєму веб-сайті та виключаєте свій веб-сайт, щоб інформувати Google про те, про що йдеться на вашому веб-сайті. Чим краще ви робите ці дві речі; чим більше відвідувачів пошуку Google надає ваш сайт.

Ви можете робити речі на своєму веб-сайті, щоб підвищити свою присутність. Ці поради щодо нерухомості стосуються індикаторів на місці.

Під "On-page" я говорю про те, що ви контролюєте на вашому сайті, як сторінки, повідомлення в блогах, посилання та текст.

На сторінці або на сайті SEO дуже важливо.

Чому?

Базовий рівень визначає, чи з'являтимешся ти. Подумайте про це як про фундамент будівлі. Якщо він міцний, ви можете зробити що-небудь з ним. Якщо це хитко, навіть найкраща будівля ніколи не досягне успіху в Інтернеті.

1) Розташування ключових слів - Нерухомість SEO Ключові слова

Ось у чому справа:

Ключові слова - це лише терміни, які потрібно відображати в пошуках. Ви повинні створити список ключових слів, за якими ви бажаєте оцінити, а потім переконайтеся, що у вас є сторінки для всіх.

Потрібно створити список ключових слів, за якими ви бажаєте займатися, а потім переконайтеся, що у вас є сторінки для всіх.

На сторінці, на якій ви бажаєте зайняти місце, важливо розмістити ключове слово в п'яти областях: URL, заголовок сторінки, кілька разів на сторінці, назву зображень і тег Alt Image.

Ось приклад для фразової фрази "Нерухомість Сан-Дієго".

Наступні елементи виглядатимуть так:

- URL-адреса: - https://www.easyagentpro.com/san-diego- реальний стан

- Назва сторінки: - Краща нерухомість Сан-Дієго на ринку

- Кілька разів на сторінці - Ви хочете включити одне і те ж ключове слово або фразу близько 1-2% часу. Так що якщо у вас 1000 слів на вашій сторінці, ви хочете сказати фразу 10-20 разів.

- Назва зображення - san_diego_real_estate.jpg

- Image Alt Tag - Коли ви завантажуєте зображення за допомогою WordPress, ви можете встановити альтернативний текст. Переконайтеся, що ви встановили цю версію ключового слова.

Спокусливо ігнорувати всі ці слова вище. Це звучить як багато роботи, чи не так? Але я не можу сказати, як часто у мене є агенти, які запитують, чому вони не є рейтингом, і коли я дивлюся на їхні сайти, вони не зробили нічого, щоб поліпшити свої шанси за допомогою ключових слів. Нічого. Ви не можете очікувати великої SEO нерухомості, коли немає нічого про квартали, громади, зручності або події, в яких ви працюєте. Ви не можете очікувати, що ви знайдете в Інтернеті, коли ви ховаєтеся. Це важливий елемент, щоб зрозуміти про SEO - люди вже шукають - ви намагаєтеся знайти. Ваш сайт повинен ідентифікувати себе як найкращий результат для даного ключового слова - якщо ви ще не зробили дослідження, визначили ключові слова, написали кілька слів про ключові слова ... ви бачите, куди я йду, чи не так?

Іншими словами, якщо ви не збираєтеся приймати що-небудь ще з цього посібника - принаймні, зробіть своє дослідження ключових слів і зробіть вміст, який відповідає кожному. Це зробить більше для вашого агента з нерухомості SEO, ніж що-небудь ще в цьому посібнику. Обіцянка.

2) Відсоток ключових слів

Як я вже говорив вище, ви дійсно бажаєте включити своє ключове слово до тіла вашого блогу. Ви повинні бути обережні з використанням ключового слова занадто багато. Гарне співвідношення становить від 1 до 2%. Якщо ви використовуєте ключове слово більше, ніж це, Google почне вас пришвартувати для цього. Вони розглядають це як наповнення ключових слів. Це виглядає неприродним і ніхто не пише інформативних, корисних статей, використовуючи відсоток більше 1-2%.

Ви повинні просто писати природно, не звертаючи уваги на ключові слова. Після того, як ви закінчите, погляньте назад на ваше написання і скиньте слово в кілька разів, де це доречно (як це - агент з нерухомості SEO).

3) Синоніми ключових слів і допоміжне фразування

Google стає розумнішим про те, як він показує веб-сайти. Пошукова система використовувала лише показ сторінок з точним ключовим словом, що використовується в ній. Тепер він показує слова, які не зовсім однакові, але відповідають на питання, яке мав людина.

Наприклад, Google тепер переглядає "Домашні" і "Будинки". Якщо хтось вводить "Як виправити мої двері гаража", ви робите, щоб побачити результати, які мають таку назву і інші результати, які говорять "Остаточне керівництво для усунення несправностей дверей гаража".

Чи бачите ви, що в другому прикладі не було навіть точних ключових слів? Але він відповів на питання.

Google стає розумним. Якщо ваша стаття відповідає на питання або потрібно дуже добре, ви будете на шляху до отримання SEO трафіку.

4) Нерухомість довгого хвоста Ключові слова

Ми всі хочемо з'являтися для величезних ключових слів, таких як: «Нерухомість Сан-Дієго». Але правда, це лише частина рівняння. Ось діаграма, яка розбиває, як можна легко отримати трафік SEO від інших менш популярних пошукових термінів:

5) Локальна схема адрес - Покладіть карту на неї:

Чи є на вашому сайті вбудована карта Google на ньому? Ви повинні мати його. Ці карти допомагають Google визначити, де знаходиться ваша компанія. Це також допомагає Google підтвердити, що ваш веб-сайт є законним. Ви також можете використовувати схему, щоб допомогти пошуковим системам підтвердити вашу адресу та місцезнаходження.

Якщо ваш веб-сайт агентства нерухомості побудований з використанням WordPress, ви можете знайти безліч безкоштовних і платних плагінів, щоб помістити правильний мета-мову на ваш сайт. Мій улюблений на це робить це Місцеві SEO для WordPress від Yoast . Цей не вільний, але він потужний і буде працювати.

6) Правильний формат номера телефону

Нарешті, потрібно переконатися, що ваш номер телефону відповідає всьому Інтернету Нарешті, потрібно переконатися, що ваш номер телефону відповідає всьому Інтернету. Це важливо з двох причин:

1) Google в основному займається тим, що надає користувачам Інтернету хорошу інформацію. Вони використовують номер телефону на вашій веб-сторінці, щоб перевірити всі різні списки, які має ваш бізнес у мережі.

2) Переконайтеся, що номер телефону використовує формат тире чи дужок, наприклад, списки нижче! Це дає змогу веб-переглядачам натиснути на один телефонний номер.

Як форматувати номер телефону:

- (123) 456-7890

- 123-456-7890

- 123.456.7890

Внутрішнє посилання - Нерухомість на сайті SEO

Це ключ:

Зв'язок є найважливішою частиною SEO в нерухомості.

Ви хочете, щоб посилання на мінімум 5 інших сторінок або повідомлень у блозі на кожну річ, яку ви пишете. Чому? Це надає відвідувачам простий спосіб знайти додаткову інформацію про пов'язані теми. І це дає можливість пошуковим системам знайти ваші старі повідомлення в блогах.

Але ви не просто хочете пов'язати що-небудь. Ви хочете використовувати ключові слова, на які посилаєтеся, коли ви посилаєтеся. Так що, якщо ваша посада про Сан-Дієго нерухомості, то ви хочете, щоб посилання на цю посаду на всі ваші інші пости з текстом "Сан-Дієго нерухомості."

1) Домінуючі SEO нерухомості з округ повідомлень і сторінок

Сусідні повідомлення (або сторінки) будуть вашим хлібом і маслом.

Ви хочете під’єднатися до них з усіх нових публікацій у блозі. Подумайте про них як про незмінну охорону. Це повідомлень або сторінок є статичними, які не змінюються протягом багатьох років. Але коли ви пишете щось нове, ви посилаєтеся на них з правильним якорним текстом (текст з посиланням на нього).

Метою цих посад є зробити вас експертом у цих районах. Це означає, що вони повинні бути довгими і мати стільки тексту, скільки ви можете зібрати. Подумайте 1 500-2000 слів за сусідством. Потім ви можете використовувати внутрішні посилання на ці сторінки, щоб показати Google, наскільки вони важливі для веб-сайту.

2) Послідовність при посиланні сторінок

Google має мільйони (якщо не мільярди) веб-сайтів, які намагаються отримати систему. Вони потребують ясності, щоб з'ясувати, який веб-сайт про що. Припустимо, ви хочете, щоб ранг для San Diego Homes.

Ви завжди повинні посилатися на цю сторінку з цим текстом.

Якщо ви опублікуєте блог завтра і скористаєтеся текстом «LA Homes», Google дійсно буде заплутаний. Те ж саме відбувається і з місцевими районами.

Помилка багатьох веб-сайтів у сфері нерухомості, що роблять при виконанні SEO, намагається класифікувати занадто багато речей. SEO - це довгострокова гра. Налаштуйте сторінку або розміщуйте повідомлення для термінів, на які ви бажаєте займатися, і дотримуйтеся їх відповідності. Це дозволить уникнути плутанини з Google і людьми.

3) Глибоке і послідовне посилання

Коли справа доходить до посилання, ви хочете, щоб посилання глибше. Посилання на найстарішу статтю під час написання нових повідомлень у блозі. Як правило, існують 2 області, на які ви не повинні посилатися: Домашня сторінка та сторінка контактів. Ці дві сторінки містять статичну інформацію. Ви хочете, щоб відвідувачі та пошукові системи знаходили глибокі сторінки.

Таким чином, коментарі в блогах - це дійсно стара тактика SEO. Люди витрачали гроші, щоб мати коментарі зі спамом, написані для них по всьому Інтернету. Сьогодні це не працює, тому що Google і системи коментарів набагато краще.

Однак, коментарі дійсно допомагають збільшити трафік до вашого блогу. Ви можете отримати великий трафік реферала просто коментуючи блоги високого профілю в ніші нерухомості.

Heck, почати, коментуючи нижче.

Але чому ви хочете зробити це? Добре, Google нагороджує більше трафіку SEO пропорційно кількості трафіку, який ви отримуєте з інших джерел. Якщо ви можете прокоментувати посади в Inman, Easy Agent Pro та інших веб-сайтах з нерухомості, ви побачите підвищення в трафіку рефералів, за яким слідує більше трафіку SEO.

Огляди клієнтів - Ключова порада для нерухомості SEO

Огляди клієнтів - Ключова порада для нерухомості SEO

88% прочитали відгуки для визначення якості місцевого бізнесу (через BrightLocal ).

Відгуки можуть робити або розривати бізнес в Інтернеті. Чому ви думаєте, що Amazon.com стверджує їх так багато? Вони буквально просять кожного з своїх клієнтів залишити відгук для своєї покупки кілька разів. Відгуки клієнтів також мають велике значення, коли йдеться про SEO. Ріелтори, які бажають запровадити систему спостереження, яка отримує відповідні відгуки від своїх колишніх клієнтів, отримає більше клієнтів через це

Вам потрібні відгуки в декількох місцях в Інтернеті. Існують основні веб-сайти, як-от Yelp і Google Місця на карті, які використовує кожен місцевий бізнес. Але вам також потрібні огляди на ріелтор-специфічні сайти, як Trulia і Zillow.

1) Відгуки Google

Як ви можете собі уявити, відгуки Google відіграють найбільшу роль у високому рейтингу місцевих пошуків на карті. Є дві основні речі, які мають значення. 1) Вам потрібна велика кількість відгуків і 2) Ви хочете довгі відгуки, які бажано понад 300 слів. Такі огляди допомагають високо оцінювати ваш сайт.

Найважливіша частина всього цього полягає в тому, що велика кількість оглядів призводить до соціального доказу. Чим більше людей перегляне ваш веб-сайт; тим більше людей, які будуть робити бізнес з вами.

Надсилайте клієнтам на свою сторінку Google+ Про компанію та попросіть їх натиснути "Написати відгук".

2) Yelp Reviews - відмінно підходить для SEO оптимізації агента з нерухомості

Відгуки Yelp важко отримати. Я розумію, що. Але вони варті золота. Сторінки Yelp зазвичай відображаються дуже високо в результатах пошуку, і ви будете винагороджені за багато відгуків про цю платформу. Докладніше про те, що робити Yelp як ріелтор тут .

3) Відгуки на Вашому сайті

Не забувайте про це при покупці веб-сайту! Веб-сайт Easy Agent Pro Real Estate поставляється разом з ними на домашній сторінці. Ці відгуки чудово підходять для SEO, тому що згадування місць і міст за назвою клієнтів повідомляє Google, де ви знаходитесь. Це також допоможе підтвердити ваш бізнес відвідувачам веб-сайту.

1) Facebook

Ви дійсно потребуєте a Сторінка Facebook що, сподіваюся, багато любить. Це допоможе вам так багато, коли мова йде про місцеві SEO. Google довіряє веб-сайтам, які мають багато соціальних медіа. Таким чином, навіть з тим, що стає все важче і важче розвивати свій бізнес через Facebook, ви дійсно хочете бути там.

Перше, про що слід звернути увагу Facebook Ваша URL-адреса в інформаційному розділі Вашої сторінки нерухомості Facebook. Це полегшує Google пов’язати ваш сайт із діяльністю на сторінці.

По-друге, потрібно переконатися, що все повністю заповнене в розділі контактної інформації. Google перевіряє цю інформацію на контактну інформацію, що міститься в Інтернеті про вас. Ви хочете, щоб все було однаковим. Наприклад, Street та St. не зовсім однакові. Ви хочете переконатися, що адреса, яку ви маєте, набрана точно так само скрізь в Інтернеті.

2) Twitter

Google ще не індексує твіти. Це означає активність на Twitter насправді не впливає на SEO. Але, ви можете отримати трафік на ваш сайт з Twitter. І цей додатковий трафік допоможе вам отримати більше трафіку SEO. Google любить популярні веб-сайти. Таким чином, отримання популярних на Twitter допоможе вам збільшити кількість SEO трафіку ваш сайт отримує.

3) Pinterest

Pinterest перенаправляє більше трафіку на веб-сайти, ніж всі інші соціальні мережі. Вона стала дуже великим гравцем на ринку і продовжуватиме рости в майбутньому. Ви також побачите користь від Pinterest. Шаблони рад вписуються в пошуки Google. Це означає, що чим більше дощок ви отримуєте, тим більше людей знайдете вас.

Вони можуть шукати в Google, знаходити Pinterest, а потім знайти ваш сайт. Це велика тактика, якщо ви тільки починаєте роботу і ще не маєте багато повноважень, створених на вашому сайті.

По-друге, шпильки живуть довго. Це означає, що Google може легко індексувати та стежити за посиланнями на певних контактах. Це означає, що ви можете створити зворотні посилання на ваш сайт, послідовно роблячи шпильки. Ці контакти будуть частіше отримувати Google на ваш веб-сайт і допомагатимуть їм підвищуватися в результатах пошуку.

Pinterest є прекрасним інструментом, який платить багато дивідендів у сфері нерухомості. Ви можете створювати дошки і шпильки для дуже конкретних районів, в яких ви хочете спеціалізуватися. Існує також можливість створення дощок фіксації DIY і красивих дошок для дому. Я не можу рекомендувати Pinterest достатньо для ріелторів, які прагнуть збільшити свій SEO.

4) LinkedIn

LinkedIn є чудовим маркетинговим інструментом, це просто не так для SEO. Перегляньте ці статті, щоб отримати більше призводить від LinkedIn:

5) YouTube - не тільки для розпакування відео!

Люди люблять відео, і є такий недолік місцевих відео про околиці. Ви можете створити стільки корисних відео як ріелтор, я пропоную зробити один відеозапис на тиждень. Ця соціальна мережа є неймовірно потужним інструментом, щоб знайти себе в Інтернеті.

Відео YouTube настільки потужні, що Google високо оцінює їхні пошуки без багатьох статей. Це означає, що ви можете легко потрапити на першу сторінку з корисним відео про околиці. Люди також здійснюють пошук безпосередньо на Youtube, і навряд чи є контент на локальному рівні.

Ось 5 великих тактик для використання при використанні YouTube як місцевий інструмент :

1) Відео GeoTag - коли ви завантажуєте відео на Youtube, ви можете згенерувати відео для вашого місцезнаходження. Це допоможе користувачам, які шукають поблизу вас, і шукають ваше місцезнаходження знайти ваші відео. Ви повинні зробити якомога більше відео про місцевість, яку ви займаєтеся фермерством. Я зазвичай рекомендую створювати відео "вічнозелені" та триматися подалі від окремих домашніх відео. Ви отримаєте більше трафіку з відео, які тривають протягом багатьох років. Хорошим прикладом цього є огляд місцевого торгового центру. Ви можете прогулятися по турах місцевих торгових центрів і визначних пам'яток. Це дійсно корисна інформація для людей, які є новими в цій області.

2) Включіть контактну інформацію. Ви хочете вказати всю вашу контактну інформацію у відео та в описі нижче відео. Ця інформація допомагає отримувати більше дій та виводити з кожного створеного відео.

3) Опублікувати відео в Google+ - Ви дійсно бажаєте ввімкнути автоматичну публікацію в Google+. Google+ є чудовою пошуковою системою не для людей, а для Google. Ви не отримаєте велику участь тут ... але це відмінно підходить для того, щоб Google індексував і запам'ятовував ваше відео швидше.

4) Посилання на Ваш сайт - Ви хочете додати 2 посилання на ваші відео YouTube. 1) Ви хочете включити посилання на ваш сайт у розділі опису вашого відео YouTube. 2) Потрібно надати анотації своє відео та зв'язати його з домашньою сторінкою.

5) Стріляйте за 100 переглядів - нарешті, отримайте свої відео, побачені більш ніж 100 людьми. Це, мабуть, магічне число! Google не збирається ранжувати або рекламувати ваше відео, доки ви його не рекламуєте. Візьміть цю відеопродукцію на наступний рівень і працюйте, щоб переглядати всі ваші відео більше 100 разів.

Використовуйте Зворотні посилання зробити вашу нерухомість SEO 2-5X більш ефективною »

Ось у чому справа:

Зворотні посилання є чесно найважливішою частиною SEO.

Вам потрібні інші веб-сайти для посилання на ваш веб-сайт.

Це так просто (і важко ...), як це! Є багато тактик, щоб зробити це, але найпростіший просто мають великий контент або блоги на вашому сайті. Багато хто з кращих ріелторів, які блог, просто отримати зворотні, тому що люди говорять про свої пости.

Вони пересилають посилання на ActiveRain або в іншому місці. Це надає оригінальним творцям посилання на їх сайт і авторитет в очах Google. Коли у вас є зворотні посилання на ваш сайт, найкращим типом є текстові посилання. Щоб текст містив ключове слово, подібне до цього.

Безкоштовно завантажити: Отримати наш ЕКСПЕРТ SEO керівництво!

Ось кілька місць, які ваше агентство може забезпечити природними зворотними посиланнями, які допоможуть поліпшити місцеві SEO:

1) Ей брокер !! Отримайте SEO Juice від знайомого обличчя

Нарешті - використання для цього безкоштовного сайту, який надає ваш брокер! Оновлення будь-яких каталогів, BIOS та агентських сторінок, наданих вашим брокером або франшизою. Вони можуть стати базою достовірної інформації, яку Google використовуватиме для перевірки того, що на вашому сайті також є достовірна інформація про нього. Заповніть все це ви можете і переконайтеся, щоб зберегти інформацію оновлюється так, щоб вона завжди відповідала всім іншим каталогам і інформації на вашому сайті - особливо ключовим тут є те, що відомо в колах SEO як NAT - ім'я, адреса і телефон. Google дивиться на те, чи згодна інформація, яку вона отримує з різних джерел, - результати з високою згодою надають впевненості Google, а ваші рейтинги - стимулом!

2) Посилайтеся на місцеві веб-сайти на ваш сайт

Ви можете отримати чимало зворотних посилань від простого побудови відносин з місцевими репортерами новин та іншими особами. Або ви можете потрапити в національну пресу, приєднавшись до HARO. Так чи інакше, працюйте над побудовою відносин з 10 кращими репортерами поруч з вами і подивіться, як можна працювати разом.

Пам'ятайте, що журналісти потрібні вам! Написання змісту щодня дуже важко. Їм потрібні цитати та експерти, щоб допомогти їм.

3) Промислові публікації

Я знаю, що Inman.com дозволяє ріелторам розміщувати інформацію на своєму веб-сайті і що RISMedia.com також робить щось подібне. Ці типи галузевих публікацій можуть реально допомогти вам розширити свій бізнес і отримати більше трафіку SEO.

4) Місцеві організації

Всі місцеві організації мають веб-сайти. Будь то торгова палата або неприбуткова організація, вони мають веб-сайт, на якому можна отримати посилання. Це може означати, що ви повинні пожертвувати додатковий час або сидіти на дошці. Але зв'язок може легко коштувати часу, який ви даєте, щоб отримати його.

5) EasyAgentPro.com

Ці повідомлення не записуються самі. Looking Я завжди шукаю якісний вміст цей пост . Або якщо ви досягли успіху, використовуючи тактику, про яку я писав у минулому, я хотів би показати результати, які ви отримали.

Місцеві списки та цитати

КонстантКонтакт встановив, що понад 50 % місцевих підприємств мають неточну контактну інформацію на різних веб-сайтах. Це величезна проблема для SEO! Google дуже сильно покладається на ці місцеві цитати для ранжування вашого веб-сайту. Якщо один раз перелік має свою адресу як стару адресу протягом 2 років тому, це страшно для вашого SEO. На щастя, це досить легко виправити сьогодні. Ви можете просто дотримуватися інструкцій I тут зробити це.

Ви побачите майже негайне поліпшення кількості трафіку, який отримує ваша сторінка Google. Крім того, ви побачите веб-сайт, який прив'язаний до вашої сторінки Google, а також підвищиться.

1) Довідники бізнес-лістингу

Є дійсно тільки 4 головних довідників бізнес-довідника, які мають значення. Це: Acxiom, Localeze, Expressupdate і Factual. Ці чотири, потім проштовхують свою інформацію по всьому Інтернету. Чесно кажучи, є новий сайт кожен місяць, який тягне інформацію з цих 4 сайтів.

Ви повинні переконатися, що ваші контактні дані є правильними на цих веб-сайтах. ЗАРАЗ.

Google використовує інформацію, яку надають ці постачальники, для перевірки власних даних. Вони хочуть бачити, що ви проактивні та проектуєте ту ж саму інформацію в усьому світі. Чому? Добре, людина, яка має більшу кількість записів з тими ж даними, повинна бути найкращою справою. Принаймні, це припущення Google. І це дуже добре ...

Неточні дані означають, що бізнес, ймовірно, молодий і не встановлений. Компанія Google хоче переконатися, що її клієнти знаходять найкращий бізнес для роботи, і, як правило, кращим є створений бізнес.

Якщо ви шукаєте рішення для натискання кнопок для фіксації всіх цих списків, є кілька варіантів. Перший Moz Локальний . Ця послуга вимагатиме всіх ваших списків підприємств і переконується, що вони актуальні для вас. Другий називається Yext . Ця служба також дозволяє контролювати свої відгуки, які ви отримуєте в режимі онлайн. Обидві ці служби роблять в значній мірі те ж саме. Вони допомагають переконатися, що ваша адреса, номер телефону та веб-сайт однакові в усьому Інтернеті.

Це полегшує збереження цієї божевільної карти:

(Так, всі ці сайти мають значення та впливають на те, як ви знайдете в Інтернеті!)

Швидкість завантаження для мобільних пристроїв:

Ваш сайт має бути мобільним. Google дедалі більше піднімає свої стандарти для веб-сайтів, на які він звертається під час своїх пошуків. І сайт, який не є мобільним, почне обчислювати результати пошуку. У програмі Easy Agent Pro близько 33% нашого трафіку надходить від користувачів, які не мають настільних комп'ютерів або ноутбуків. Це означає, що люди на смартфонах і iPad повинні мати можливість легко отримати доступ до вашого веб-сайту.

Ви хочете, щоб переконатися, що все, від вашого захоплення свинцю до IDX є мобільним дружнім. Ви дійсно маєте два варіанти:

1) Чуйний веб-сайт - це те, що вам потрібно:

Реактивний веб-сайт - це веб-сайт, який змінює розміри різних речей на основі екрана. Це означає, що різні люди дійсно бачать різні речі. Але все це тягне з того ж джерела. Цей тип веб-сайтів, здається, є тим, що віддає перевагу Google. Чому? Тому що Google легше зрозуміти. Немає двох копій усіх ваших даних. Є лише два різних способи відображення всіх даних, які може запропонувати ваш веб-сайт. За допомогою такого типу веб-сайтів користувачі на робочому столі та мобільних пристроях можуть переглядати один і той самий веб-сайт.

2) Мобільні сайти - пережиток минулого

Цей тип веб-сайту фактично відтворює весь вміст вашого веб-сайту та виводить з нього мобільну версію. Ці сайти, як правило, дуже обмежені і мають додаток, подібний до них. Схоже, що Google не сподобався тому, що він створює дублікати вмісту в Інтернеті. І мобільні сайти зазвичай мають менше можливостей і навігації. Чесно кажучи, я думаю, що відповідні сайти вже виграли цей бій. Розглядайте відповідні веб-сайти та продукти лише для дизайнів, які ви розглядаєте в майбутньому!

3) Швидкість має значення - не залишитися позаду

Швидкість сайту є важливою, особливо якщо ви платите трафік на свій сайт. Хоча кожен сайт вимірювання швидкості наближається до розрахунку по-різному, шукайте сайт, який має вищі середні результати. Хоча архітектура веб-сайту може мати певний вплив на цей аспект SEO для сайтів агентів з нерухомості, часто негабаритні фотографії і роздутий зміст також викликають проблеми. Переконайтеся, що фотографії оптимізовані для Інтернету та завантажуються з розмірами, які вони повинні показувати (іноді сайти завантажують величезне зображення, але зменшують його до невеликого розміру для перегляду - на жаль, оригінальне велике зображення все ще завантажується, тому швидкості сайту немає.)

Але ... чи не повинно бути певного балансу? Тут, на EasyAgentPRO, ми часто повідомляємо агентів з нерухомості про ступінь впливу швидкості сайту на їхню SEO, що найшвидший веб-сайт у світі - це чиста біла сторінка, тому, коли ви представляєте красиві фотографії, інструменти для захоплення свинцю, а також багаті, цікаві фотографії графічний дизайн, там обов'язково буде компроміс. Ось де прийняття правильних рішень на платформі, кешування (технічний термін, який відноситься до того, як веб-сайти завантажують і зберігають інформацію), і чиста кодова база дійсно окупається. Знизу, розглянемо, що на вашому веб-сайті, коли ви переглядаєте результати тесту швидкості - для порівняння, виконайте тести на сайтах деяких ваших місцевих конкурентів - зрештою, Google вирішить між вами, коли ви отримаєте результати на сторінці пошуку.

Інструменти:

Кращий блог нерухомості SEO:

Якщо ви шукаєте найкращі поради SEO, ви повинні дійсно перевірити Backlinko. Ми торкаємося SEO поради тут. Але вони є SEO експертами.

Про компанію нерухомості та послуги з нерухомості seo:

У нас також є програма SEO нашим LeadSites на Easy Agent Pro.

Безкоштовно завантажити: Отримати наш ЕКСПЕРТ SEO керівництво!

Якщо ви шукаєте оцінку свого веб-сайту, або хтось виконує завдання, описані в цьому блозі, Будь ласка, зв'яжіться з нами тут.

Висновок

Як ти гадаєш?

Ви намагалися зробити SEO? Чесно кажучи, найбільша річ, яку ви можете зробити, щоб знайти, це створити речі. Все буде робити! Якщо вам подобаються відео, зробіть їх. Якщо ви можете писати, пишіть. Як би там не було, зробіть це про місцеві райони, і ви знайдете.

Поговоріть з вами в коментарях,

Тайлер

Тайлер Зей

Гей! Я Тайлер з Easy Agent Pro! Ми надаємо топ-маркетинговий контент для ріелторів ... І ми робимо це безкоштовно! Я збуджуюся про те, як ділитись тактикою і стратегіями, які можуть бути реалізовані сьогодні.

Останні повідомлення від Tyler Zey ( бачити все )

Що робити, якщо ви могли б гарантувати тисячі додаткових відвідувачів щомісяця лише від деяких змін на вашому веб-сайті?
Готові відображатися в пошуках Google?
Чому?
Це звучить як багато роботи, чи не так?
Ви бачите, куди я йду, чи не так?
Чи бачите ви, що в другому прикладі не було навіть точних ключових слів?
Чому?
Але чому ви хочете зробити це?
Com стверджує їх так багато?
Чому?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения