9 Місцеві інструменти SEO, які врятують ваш час

 1. Yoast плагін для WordPress
 2. Moz Локальний
 3. Творець схеми
 4. BuzzStream
 5. Кричала жаба
 6. Ahrefs
 7. Планувальник ключових слів Google Adwords
 8. Google Trends
 9. Огляди трекерів

Упродовж останніх років споживачам стало звичайним пошуком конкретного місцевого бізнесу в Інтернеті, перш ніж приймати рішення про покупку. І коли вони шукають в Інтернеті, вони завжди перевіряють онлайн-огляди та інші типи споживчої інформації. Все це відбувається до того, як клієнт перейде до подорожі покупця.

За даними Yelp, 85% споживачів використовують пошукові системи для пошуку місцевих підприємств.

Тому дуже важливо, щоб компанії оптимізували свою присутність у локальному пошуку та збільшили свою видимість для локалізованої цільової аудиторії. Локальна пошукова оптимізація (локальна) SEO дозволяє компаніям отримувати більш кваліфіковані лідери, залучати відвідувачів до їхнього веб-сайту або лістингу брендів, а також збільшувати трафік і продажу в магазинах.

Читати далі: Посібник для початківців для покращення рейтингу місцевого пошуку в Google "

Проте локальні SEO можуть бути складними для керування. І це тільки ускладнюється, оскільки пошукові системи адаптуються до хвилі пошуків смартфонів і гео-розташування.

Щоб допомогти вам розпочати роботу, ось список місцевих інструментів SEO, щоб заощадити ваш час, допомогти вашій компанії помітити, і досягти результатів для ваших місцевих кампаній.

Yoast плагін для WordPress

Використання WordPress як системи управління контентом? Yoast - це простий інструмент для написання для пошукових систем, з функціональністю аналізу вмісту в реальному часі та іншими функціями, призначеними для оптимізації вашого сайту.

Ендрю Чоко, віце-президент з маркетингу в цифровому агентстві Директивний консалтинг , сказав: «Ми використовуємо плагін Yoast для WordPress для нашого SEO і це відмінний інструмент. Він має декілька різних функцій, які допомагають покращити ваш SEO, і ми використали його, щоб допомогти нашому локальному SEO. Він буде ранжувати різні аспекти ваших сторінок на червоному, жовтому, зеленому масштабі, так що ви точно знаєте, як ваш сайт працює настільки добре, наскільки він іде.

Moz Локальний

Цей інструмент створює та підтримує ваші дані про компанію: потрібно просто ввести інформацію про своє місцезнаходження. Він навіть синхронізується з Google My Business .

Райан Раплі з Правові сайти сказав Moz Local зробив його життя легше.

«Зростання смартфонів, безумовно, змінило місцеву стратегію - це те, що призвело до створення локальної SEO», - сказав він. «Без мобільного, ми б навіть не думали про це. Коли користувач здійснює пошук на мобільному пристрої, Google бажає забезпечити найкращі результати. "

Роб Бойрун, генеральний директор компанії PopNet Media , Додав: "З місцевим SEO, створення вашого онлайн присутності з авторитетними веб-властивості дуже важливо для підвищення рейтингу Вашої компанії і видимість, коли хтось шукає вас або ваш продукт і послуги. Заявлення та керування списками каталогів і місцеположення є ключовими для забезпечення оптимізації вашої присутності в мережі, мобільних та соціальних каналах для отримання прибутку від локального пошуку. Після того, як ви отримаєте правильні записи, все це стосується зворотних посилань і повноважень створення домену. "

(Додаткові поради див список ефективних методів SEO, які працюють в 2017 році .)

Творець схеми

Цей зручний інструмент допомагає швидко створювати та розпочинати роботу з мікроданними schema.org, даючи можливість машинам пошукових систем зрозуміти вміст у вашому HTML і, отже, полегшити пошук вмісту у відповідних результатах пошуку. Schema.org - це стандарт, побудований Google, Microsoft, Yahoo та іншими пошуковими системами для структурованих даних. ( Натисніть тут додаткову інформацію про організацію схем.)

BuzzStream

Потрібні зворотні посилання? BuzzStream - чудовий інструмент для створення посилань, просування контенту та цифрового PR. Вона також допомагає вам будувати відносини з впливовими особами, щоб ви могли запускати трафік з уст в уста, покращувати продуктивність пошуку та підвищувати обізнаність.

Блейк Денман, генеральний директор компанії RicketyRoo Inc, сказав BuzzStream допомагає з їх зусиллями, щоб отримати зміст клієнта з урахуванням відповідних людей і опубліковані на правильних веб-сайтах.

Кричала жаба

Компанія Denman також використовує Screaming Frog. Безкоштовний інструмент відмінно підходить для аудиту та індексування HTML та метаданих вашого веб-сайту. Screaming Frog також може допомогти вам знайти непрацюючі посилання, заощадивши ваш час і зробивши управління вмістом вашого бренду ефективнішим, ніж будь-коли.

Ahrefs

Ahrefs являє собою набір SEO зворотного перевірки та інструментів дослідження конкурентів. Більше 600 000 користувачів у всьому світі використовували Ahrefs для ранжирування вище в пошуку. Однією з найбільш корисних функцій є Провідник сайтів, який можна використовувати для отримання детального профілю зворотного зв'язку для будь-якого веб-сайту або URL-адреси. Ви побачите, які веб-сайти посилаються на вас, які якорі вони використовують, наскільки сильні зворотні посилання та багато іншого.

Планувальник ключових слів Google Adwords

Планувальник ключових слів Google Adwords - це безкоштовний інструмент, який дозволяє переглядати трафік певного ключового слова. Це також приголомшливо для виявлення найбільш релевантних ключових слів і залучення трафіку до вашого бізнесу. Під час створення активності веб-сайтів і кампаній навколо цих ключових слів потрібно час, щоб знайти нові ідеї щодо ключових слів на основі локальних пошуків користувачів. При проведенні досліджень застосовуйте фільтри для планування ключових слів на основі географічних регіонів (країна, штат, округ, місто). Результати допоможуть визначити місцевий попит на введені ключові слова, а також створити нові ідеї для кампаній.

Google Trends

Цей інструмент дає можливість краще зрозуміти пошукову поведінку споживачів. Які ключові слова вони використовують, і яким чином кількість пошуків з цим ключовим словом можна порівняти з минулими роками? Як і плановик ключових слів, Google Trends також корисний для створення ідей для публікацій у блогах і обрамлення ваших тем навколо ключових слів, які використовуються найбільше в локальному пошуку.

Огляди трекерів

ReviewTrackers - це удосконалене програмне забезпечення для управління переглядом та відгуками клієнтів, яке підвищує голос клієнта та дозволяє інноваціям брендів на основі відгуків клієнтів.

Надійний, точний і простий у використанні інструмент ReviewTrackers спеціалізується на зборі онлайн-відгуків та даних зі зворотного зв'язку зі сторонніми веб-сайтами. Інтегрований зворотний зв'язок і запит на перегляд за допомогою інтегрованої оцінки заохочувальників мережі Net робить процес збору відгуків клієнтів та створення нових рецензій ефективнішим, ніж коли-небудь, створюючи унікальні можливості для вашого бізнесу створювати і зміцнювати присутність і репутацію бренду, збільшити показники конверсій. Amplify віджет перегляду полегшує поліпшення місцевих показників ефективності веб-сайту, додавши відгуки на сторінки розташування.

Читайте більше про те, чому ви повинні це робити включити онлайн-відгуки до вашого веб-сайту .

Які ключові слова вони використовують, і яким чином кількість пошуків з цим ключовим словом можна порівняти з минулими роками?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения