9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

 1. 9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress Вступ
 2. Що вам знадобиться
 3. Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress
 4. Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим
 5. Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript
 6. Крок 4 - Включення Gzip стиснення
 7. Крок 5 - Оптимізація зображень
 8. Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки
 9. Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP
 10. Крок 8 - Використання плагінів для кешування
 11. Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)
 12. висновок
 13. 9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
 14. Що вам знадобиться
 15. Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress
 16. Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим
 17. Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript
 18. Крок 4 - Включення Gzip стиснення
 19. Крок 5 - Оптимізація зображень
 20. Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки
 21. Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP
 22. Крок 8 - Використання плагінів для кешування
 23. Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)
 24. висновок
 25. 9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
 26. Що вам знадобиться
 27. Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress
 28. Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим
 29. Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript
 30. Крок 4 - Включення Gzip стиснення
 31. Крок 5 - Оптимізація зображень
 32. Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки
 33. Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP
 34. Крок 8 - Використання плагінів для кешування
 35. Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)
 36. висновок
 37. 9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
 38. Що вам знадобиться
 39. Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress
 40. Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим
 41. Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript
 42. Крок 4 - Включення Gzip стиснення
 43. Крок 5 - Оптимізація зображень
 44. Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки
 45. Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP
 46. Крок 8 - Використання плагінів для кешування
 47. Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)
 48. висновок
 49. 9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress
 50. Що вам знадобиться
 51. Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress
 52. Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим
 53. Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript
 54. Крок 4 - Включення Gzip стиснення
 55. Крок 5 - Оптимізація зображень
 56. Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки
 57. Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP
 58. Крок 8 - Використання плагінів для кешування
 59. Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)
 60. висновок

9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

Вступ

Дослідження показують, що люди не дуже терплячі коли справа доходить до Інтернету. Близько 23% людей не чекають завантаження сторінки, якщо вона займає більше 4 секунд. Це може здатися досить суворою статистикою, проте, досягти цього результату не настільки складно. Якщо ви зможете зменшити час завантаження сайту до 2.9 секунд, то цього буде достатньо, щоб швидкість завантаження сайту була швидше ніж у половини існуючих . Це означає, що навіть незначні поліпшення сайту можуть привести до відчутних переваг для вашого бізнесу. Так як на WordPress працює близько чверті сайтів, які не дивним стає бажання користувачів збільшити швидкість завантаження сайту саме на WordPress.

У цьому керівництві ми покажемо, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою 9 простих способів. Вам не потрібно бути гуру в області програмування, щоб без праці слідувати нашим інструкціям. Використовуючи цей посібник, ви не тільки зменшите кількість користувачів, які підуть не дочекавшись завантаження, але і помітно поліпшите SEO складову сайту!

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління WordPress

Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress

Перед тим, як почати процес оптимізації вашого WordPress, нам необхідно дізнатися в якому стані знаходиться ваш сайт по відношенню до інших. Перевірка швидкості - це не просто формальність, якщо швидкість завантаження вашого сайту вже є оптимальною, тоді вам не потрібно буде слідувати цієї настанови. Існує безліч корисних інструментів для перевірки продуктивності вашого сайту. Одним з найпопулярніших є інструмент GTmetrix . Крім таблиць з вимірами, він дає поради щодо поліпшення їх показників. Однак, якщо ви хочете порівняти свої результати з результатами інших сайтів, то ми можемо порадити сервіс Pingdom .

Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим

Ми часто додаємо нові функції на наш сайт, щоб зробити його сучасним і затребуваним. У WordPress це відбувається за допомогою плагінів і тем. Досить часто нові плагіни і теми замінюють функціонал оригінального сайту. З плином часу, ви можете виявити на вашому сайті величезна кількість плагінів, які не використовувалися вже досить давно.

Велике число такого роду плагінів може привести до серйозного зниження продуктивності WordPress. В якості основи для нашого майбутнього процесу оптимізації, ви повинні видалити або хоча б відключити непотрібні плагіни. В ідеалі повинні залишитися лише ті плагіни, які необхідні для повноцінної роботи вашого сайту. Завітайте у наше керівництво по установці і видаленню плагінів на WordPress .

Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript

Мініфікація - один з найкорисніших процесів для збільшення швидкості роботи сайту. Він полягає в зменшенні розмірів файлів і скриптів (HTML, CSS, JS), шляхом видалення непотрібних символів, на зразок прогалин і коментарів з цих файлів.

Модулі які можуть допомогти вам в процесі мініфкаціі: Autoptimize і W3 Total Cache . Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до цього посібника .

Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до  цього посібника

Крок 4 - Включення Gzip стиснення

На додаток до мініфікаціі файлів, ви також можете отримати користь від окремої форми стиснення, також відомої як Gzip стиснення. По суті, щоразу, коли хтось відвідує ваш сайт, витягуються ресурси (файли) з вашого сервера. Чим більше ресурсів, тим більше часу потрібно для їх завантаження на стороні користувача. Включивши Gzip стиснення, ви можете істотно зменшити розмір цих ресурсів, тим самим прискорюючи процес завантаження WordPress.

Для перевірки того, чи включено Gzip стиснення використовуйте checkgzipcompression.com . Якщо немає, то відредагуйте файл .htaccess, додавши в нього наступний код:

<IfModule mod_deflate.c> AddOutputFilterByType DEFLATE text / html AddOutputFilterByType DEFLATE text / css AddOutputFilterByType DEFLATE text / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font- ttf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype AddOutputFilterByType DEFLATE application / vnd.ms-fontobject AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf AddOutputFilterByType DEFLATE font / otf AddOutputFilterByT ype DEFLATE font / opentype # For Older Browsers Which Can not Handle Compression BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html BrowserMatch ^ Mozilla / 4 \ .0 [678] no-gzip BrowserMatch \ bMSIE! no-gzip! gzip -only-text / html </ IfModule>

Ви також зможете знайти керівництво по цій темі, для включення Gzip стиснення на вашому сервері. Також плагіни, на кшталт WP-Rocket , Можуть автоматично включити Gzip стиснення на вашому сайті.

Крок 5 - Оптимізація зображень

Ви можете подумати, що з огляду на їх статичності, зображення не роблять особливого впливу на швидкість завантаження сайту. Але все зовсім навпаки - зображення високої якості мають величезний вплив на практично всі ресурси вашого сайту. Однак це зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від чітких зображень на користь маленьких і розмитих ескізів. Існує безліч способів для оптимізації зображень вашого сайту. Наприклад, плагін WordPress - Smush Image Compression and Optimization надає зручний спосіб для досягнення більш високої продуктивності без втрати якості зображень. Для більш докладної інформації по даній темі подивіться окреме керівництво .

Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки

Іншим приватним радою, який ви могли зустріти при пошуку способів оптимізації WordPress, є поділ на сторінки. Цей процес означає поділ великого вмісту на більш дрібні частини, щоб потім ці частини відобразити окремо на різних сторінках.

Розбиття на сторінки часто використовується для розділу з коментарями, тому що завантаження тисяч коментарів на одній сторінці чинить серйозний вплив на ресурси сервера. У WordPress ви легко можете включити поділ на сторінки - просто пройдіть в розділ Налаштування, далі Обговорення. Тут ви можете вказати максимальну кількість коментарів для сторінки. Рекомендується вказати середнє значення. Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду.

Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду

На додаток до розділу коментарів, поділ на сторінки може допомогти вам розділити статтю. Це може бути дуже корисно для великих статей, так як користувачі не завжди люблять велику кількість тексту. Поділ на сторінки може бути реалізовано додаванням коду <! - nextpage -> в текстову версію вашої статті. WordPress автоматично виявить код і зробить розбивку на сторінки.

Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP

Це один з найменш відомих рад. Однак він також є і одним з найефективніших, щоб збільшити швидкість завантаження сайту. Перехід з версії PHP 5 на PHP 7 може здаватися досить складним, але переваги говорять самі за себе. Продуктивність WordPress збільшується в 2 рази при використанні PHP 7 в порівнянні з PHP 5; перший може обробити на 112% більше запитів / секунду ніж останній. Більш того, WordPress отримує непогану надбавку в продуктивності завдяки оптимізації пам'яті PHP 7. Саме тому PHP 7 виявлено в якості стандартної версії PHP на всіх тарифних планах нашого віртуального хостингу, який дає 5x швидкість роботи сайту на WordPress .

Однак одна важлива річ, яку слід мати на увазі - відсутність зворотної сумісності у PHP 7. Це означає, що ви не зможете використовувати певні плагіни і теми, включаючи ті, які відмінно працюють на PHP 5. Щоб перевірити, які плагіни і теми на вашому WordPress не підтримуються PHP 7, використовуйте PHP Compatibility Checker.

Крок 8 - Використання плагінів для кешування

Кешування - це відомий механізм, що дозволяє зменшити частину навантаження на сервер. В основному, кеш зберігає інформацію, яка часто використовується в системі клієнта (браузер, пам'ять), так що браузеру не потрібно повторно отримувати цю інформацію з сервера. Кешування може істотно підвищити продуктивність сайту і тому є одним з найбільш ефективних методів поліпшення продуктивності WordPress.

Для WordPress доступна величезна кількість плагінів, які пропонують різні типи кешування, WP-Rocket і W3 Total Cache .

Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)

Завдяки блискавичною швидкістю інтернету легко забути, що в кінцевому підсумку, веб-сторінки знаходяться на реальному обладнанні, розташованому на досить далекій відстані від вас. І часом це відстань настільки велике, що може негативно вплинути на час відгуку. Більшість сайтів вирішують цю проблему за допомогою мережі доставки вмісту (CDN).

Коли ви включаєте CDN на своєму сайті, браузеру клієнта більше не потрібно отримувати кожну сторінку з сервера, замість цього деякі статичні сторінки розміщуються в центрах обробки даних, які найближче розташовані до відвідувача. Це зменшує загальну кількість запитів, що обробляються сервером, що підвищує продуктивність WordPress.

Вибір CDN просто величезний. Найпопулярніші з них Cloudflare і MaxCDN. Ми підготували окреме керівництво по налаштуванню Cloudflare для вашого сайту на WordPress, яке ви можете знайти тут .

висновок

У цьому посібнику ви дізналися, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою деяких налаштувань і плагінів. Прямую даними кроків, ви зможете помітно збільшити продуктивність вашого сайту на WordPress.

Щоб дізнатися більше рад по WordPress і отримати інформацію про інші теми, відвідайте наш розділ посібників з WordPress .

9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

Вступ

Дослідження показують, що люди не дуже терплячі коли справа доходить до Інтернету. Близько 23% людей не чекають завантаження сторінки, якщо вона займає більше 4 секунд. Це може здатися досить суворою статистикою, проте, досягти цього результату не настільки складно. Якщо ви зможете зменшити час завантаження сайту до 2.9 секунд, то цього буде достатньо, щоб швидкість завантаження сайту була швидше ніж у половини існуючих . Це означає, що навіть незначні поліпшення сайту можуть привести до відчутних переваг для вашого бізнесу. Так як на WordPress працює близько чверті сайтів, які не дивним стає бажання користувачів збільшити швидкість завантаження сайту саме на WordPress.

У цьому керівництві ми покажемо, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою 9 простих способів. Вам не потрібно бути гуру в області програмування, щоб без праці слідувати нашим інструкціям. Використовуючи цей посібник, ви не тільки зменшите кількість користувачів, які підуть не дочекавшись завантаження, але і помітно поліпшите SEO складову сайту!

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління WordPress

Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress

Перед тим, як почати процес оптимізації вашого WordPress, нам необхідно дізнатися в якому стані знаходиться ваш сайт по відношенню до інших. Перевірка швидкості - це не просто формальність, якщо швидкість завантаження вашого сайту вже є оптимальною, тоді вам не потрібно буде слідувати цієї настанови. Існує безліч корисних інструментів для перевірки продуктивності вашого сайту. Одним з найпопулярніших є інструмент GTmetrix . Крім таблиць з вимірами, він дає поради щодо поліпшення їх показників. Однак, якщо ви хочете порівняти свої результати з результатами інших сайтів, то ми можемо порадити сервіс Pingdom .

Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим

Ми часто додаємо нові функції на наш сайт, щоб зробити його сучасним і затребуваним. У WordPress це відбувається за допомогою плагінів і тем. Досить часто нові плагіни і теми замінюють функціонал оригінального сайту. З плином часу, ви можете виявити на вашому сайті величезна кількість плагінів, які не використовувалися вже досить давно.

Велике число такого роду плагінів може привести до серйозного зниження продуктивності WordPress. В якості основи для нашого майбутнього процесу оптимізації, ви повинні видалити або хоча б відключити непотрібні плагіни. В ідеалі повинні залишитися лише ті плагіни, які необхідні для повноцінної роботи вашого сайту. Завітайте у наше керівництво по установці і видаленню плагінів на WordPress .

Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript

Мініфікація - один з найкорисніших процесів для збільшення швидкості роботи сайту. Він полягає в зменшенні розмірів файлів і скриптів (HTML, CSS, JS), шляхом видалення непотрібних символів, на зразок прогалин і коментарів з цих файлів.

Модулі які можуть допомогти вам в процесі мініфкаціі: Autoptimize і W3 Total Cache . Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до цього посібника .

Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до  цього посібника

Крок 4 - Включення Gzip стиснення

На додаток до мініфікаціі файлів, ви також можете отримати користь від окремої форми стиснення, також відомої як Gzip стиснення. По суті, щоразу, коли хтось відвідує ваш сайт, витягуються ресурси (файли) з вашого сервера. Чим більше ресурсів, тим більше часу потрібно для їх завантаження на стороні користувача. Включивши Gzip стиснення, ви можете істотно зменшити розмір цих ресурсів, тим самим прискорюючи процес завантаження WordPress.

Для перевірки того, чи включено Gzip стиснення використовуйте checkgzipcompression.com . Якщо немає, то відредагуйте файл .htaccess, додавши в нього наступний код:

<IfModule mod_deflate.c> AddOutputFilterByType DEFLATE text / html AddOutputFilterByType DEFLATE text / css AddOutputFilterByType DEFLATE text / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font- ttf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype AddOutputFilterByType DEFLATE application / vnd.ms-fontobject AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf AddOutputFilterByType DEFLATE font / otf AddOutputFilterByT ype DEFLATE font / opentype # For Older Browsers Which Can not Handle Compression BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html BrowserMatch ^ Mozilla / 4 \ .0 [678] no-gzip BrowserMatch \ bMSIE! no-gzip! gzip -only-text / html </ IfModule>

Ви також зможете знайти керівництво по цій темі, для включення Gzip стиснення на вашому сервері. Також плагіни, на кшталт WP-Rocket , Можуть автоматично включити Gzip стиснення на вашому сайті.

Крок 5 - Оптимізація зображень

Ви можете подумати, що з огляду на їх статичності, зображення не роблять особливого впливу на швидкість завантаження сайту. Але все зовсім навпаки - зображення високої якості мають величезний вплив на практично всі ресурси вашого сайту. Однак це зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від чітких зображень на користь маленьких і розмитих ескізів. Існує безліч способів для оптимізації зображень вашого сайту. Наприклад, плагін WordPress - Smush Image Compression and Optimization надає зручний спосіб для досягнення більш високої продуктивності без втрати якості зображень. Для більш докладної інформації по даній темі подивіться окреме керівництво .

Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки

Іншим приватним радою, який ви могли зустріти при пошуку способів оптимізації WordPress, є поділ на сторінки. Цей процес означає поділ великого вмісту на більш дрібні частини, щоб потім ці частини відобразити окремо на різних сторінках.

Розбиття на сторінки часто використовується для розділу з коментарями, тому що завантаження тисяч коментарів на одній сторінці чинить серйозний вплив на ресурси сервера. У WordPress ви легко можете включити поділ на сторінки - просто пройдіть в розділ Налаштування, далі Обговорення. Тут ви можете вказати максимальну кількість коментарів для сторінки. Рекомендується вказати середнє значення. Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду.

Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду

На додаток до розділу коментарів, поділ на сторінки може допомогти вам розділити статтю. Це може бути дуже корисно для великих статей, так як користувачі не завжди люблять велику кількість тексту. Поділ на сторінки може бути реалізовано додаванням коду <! - nextpage -> в текстову версію вашої статті. WordPress автоматично виявить код і зробить розбивку на сторінки.

Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP

Це один з найменш відомих рад. Однак він також є і одним з найефективніших, щоб збільшити швидкість завантаження сайту. Перехід з версії PHP 5 на PHP 7 може здаватися досить складним, але переваги говорять самі за себе. Продуктивність WordPress збільшується в 2 рази при використанні PHP 7 в порівнянні з PHP 5; перший може обробити на 112% більше запитів / секунду ніж останній. Більш того, WordPress отримує непогану надбавку в продуктивності завдяки оптимізації пам'яті PHP 7. Саме тому PHP 7 виявлено в якості стандартної версії PHP на всіх тарифних планах нашого віртуального хостингу, який дає 5x швидкість роботи сайту на WordPress .

Однак одна важлива річ, яку слід мати на увазі - відсутність зворотної сумісності у PHP 7. Це означає, що ви не зможете використовувати певні плагіни і теми, включаючи ті, які відмінно працюють на PHP 5. Щоб перевірити, які плагіни і теми на вашому WordPress не підтримуються PHP 7, використовуйте PHP Compatibility Checker.

Крок 8 - Використання плагінів для кешування

Кешування - це відомий механізм, що дозволяє зменшити частину навантаження на сервер. В основному, кеш зберігає інформацію, яка часто використовується в системі клієнта (браузер, пам'ять), так що браузеру не потрібно повторно отримувати цю інформацію з сервера. Кешування може істотно підвищити продуктивність сайту і тому є одним з найбільш ефективних методів поліпшення продуктивності WordPress.

Для WordPress доступна величезна кількість плагінів, які пропонують різні типи кешування, WP-Rocket і W3 Total Cache .

Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)

Завдяки блискавичною швидкістю інтернету легко забути, що в кінцевому підсумку, веб-сторінки знаходяться на реальному обладнанні, розташованому на досить далекій відстані від вас. І часом це відстань настільки велике, що може негативно вплинути на час відгуку. Більшість сайтів вирішують цю проблему за допомогою мережі доставки вмісту (CDN).

Коли ви включаєте CDN на своєму сайті, браузеру клієнта більше не потрібно отримувати кожну сторінку з сервера, замість цього деякі статичні сторінки розміщуються в центрах обробки даних, які найближче розташовані до відвідувача. Це зменшує загальну кількість запитів, що обробляються сервером, що підвищує продуктивність WordPress.

Вибір CDN просто величезний. Найпопулярніші з них Cloudflare і MaxCDN. Ми підготували окреме керівництво по налаштуванню Cloudflare для вашого сайту на WordPress, яке ви можете знайти тут .

висновок

У цьому посібнику ви дізналися, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою деяких налаштувань і плагінів. Прямую даними кроків, ви зможете помітно збільшити продуктивність вашого сайту на WordPress.

Щоб дізнатися більше рад по WordPress і отримати інформацію про інші теми, відвідайте наш розділ посібників з WordPress .

9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

Вступ

Дослідження показують, що люди не дуже терплячі коли справа доходить до Інтернету. Близько 23% людей не чекають завантаження сторінки, якщо вона займає більше 4 секунд. Це може здатися досить суворою статистикою, проте, досягти цього результату не настільки складно. Якщо ви зможете зменшити час завантаження сайту до 2.9 секунд, то цього буде достатньо, щоб швидкість завантаження сайту була швидше ніж у половини існуючих . Це означає, що навіть незначні поліпшення сайту можуть привести до відчутних переваг для вашого бізнесу. Так як на WordPress працює близько чверті сайтів, які не дивним стає бажання користувачів збільшити швидкість завантаження сайту саме на WordPress.

У цьому керівництві ми покажемо, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою 9 простих способів. Вам не потрібно бути гуру в області програмування, щоб без праці слідувати нашим інструкціям. Використовуючи цей посібник, ви не тільки зменшите кількість користувачів, які підуть не дочекавшись завантаження, але і помітно поліпшите SEO складову сайту!

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління WordPress

Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress

Перед тим, як почати процес оптимізації вашого WordPress, нам необхідно дізнатися в якому стані знаходиться ваш сайт по відношенню до інших. Перевірка швидкості - це не просто формальність, якщо швидкість завантаження вашого сайту вже є оптимальною, тоді вам не потрібно буде слідувати цієї настанови. Існує безліч корисних інструментів для перевірки продуктивності вашого сайту. Одним з найпопулярніших є інструмент GTmetrix . Крім таблиць з вимірами, він дає поради щодо поліпшення їх показників. Однак, якщо ви хочете порівняти свої результати з результатами інших сайтів, то ми можемо порадити сервіс Pingdom .

Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим

Ми часто додаємо нові функції на наш сайт, щоб зробити його сучасним і затребуваним. У WordPress це відбувається за допомогою плагінів і тем. Досить часто нові плагіни і теми замінюють функціонал оригінального сайту. З плином часу, ви можете виявити на вашому сайті величезна кількість плагінів, які не використовувалися вже досить давно.

Велике число такого роду плагінів може привести до серйозного зниження продуктивності WordPress. В якості основи для нашого майбутнього процесу оптимізації, ви повинні видалити або хоча б відключити непотрібні плагіни. В ідеалі повинні залишитися лише ті плагіни, які необхідні для повноцінної роботи вашого сайту. Завітайте у наше керівництво по установці і видаленню плагінів на WordPress .

Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript

Мініфікація - один з найкорисніших процесів для збільшення швидкості роботи сайту. Він полягає в зменшенні розмірів файлів і скриптів (HTML, CSS, JS), шляхом видалення непотрібних символів, на зразок прогалин і коментарів з цих файлів.

Модулі які можуть допомогти вам в процесі мініфкаціі: Autoptimize і W3 Total Cache . Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до цього посібника .

Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до  цього посібника

Крок 4 - Включення Gzip стиснення

На додаток до мініфікаціі файлів, ви також можете отримати користь від окремої форми стиснення, також відомої як Gzip стиснення. По суті, щоразу, коли хтось відвідує ваш сайт, витягуються ресурси (файли) з вашого сервера. Чим більше ресурсів, тим більше часу потрібно для їх завантаження на стороні користувача. Включивши Gzip стиснення, ви можете істотно зменшити розмір цих ресурсів, тим самим прискорюючи процес завантаження WordPress.

Для перевірки того, чи включено Gzip стиснення використовуйте checkgzipcompression.com . Якщо немає, то відредагуйте файл .htaccess, додавши в нього наступний код:

<IfModule mod_deflate.c> AddOutputFilterByType DEFLATE text / html AddOutputFilterByType DEFLATE text / css AddOutputFilterByType DEFLATE text / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font- ttf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype AddOutputFilterByType DEFLATE application / vnd.ms-fontobject AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf AddOutputFilterByType DEFLATE font / otf AddOutputFilterByT ype DEFLATE font / opentype # For Older Browsers Which Can not Handle Compression BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html BrowserMatch ^ Mozilla / 4 \ .0 [678] no-gzip BrowserMatch \ bMSIE! no-gzip! gzip -only-text / html </ IfModule>

Ви також зможете знайти керівництво по цій темі, для включення Gzip стиснення на вашому сервері. Також плагіни, на кшталт WP-Rocket , Можуть автоматично включити Gzip стиснення на вашому сайті.

Крок 5 - Оптимізація зображень

Ви можете подумати, що з огляду на їх статичності, зображення не роблять особливого впливу на швидкість завантаження сайту. Але все зовсім навпаки - зображення високої якості мають величезний вплив на практично всі ресурси вашого сайту. Однак це зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від чітких зображень на користь маленьких і розмитих ескізів. Існує безліч способів для оптимізації зображень вашого сайту. Наприклад, плагін WordPress - Smush Image Compression and Optimization надає зручний спосіб для досягнення більш високої продуктивності без втрати якості зображень. Для більш докладної інформації по даній темі подивіться окреме керівництво .

Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки

Іншим приватним радою, який ви могли зустріти при пошуку способів оптимізації WordPress, є поділ на сторінки. Цей процес означає поділ великого вмісту на більш дрібні частини, щоб потім ці частини відобразити окремо на різних сторінках.

Розбиття на сторінки часто використовується для розділу з коментарями, тому що завантаження тисяч коментарів на одній сторінці чинить серйозний вплив на ресурси сервера. У WordPress ви легко можете включити поділ на сторінки - просто пройдіть в розділ Налаштування, далі Обговорення. Тут ви можете вказати максимальну кількість коментарів для сторінки. Рекомендується вказати середнє значення. Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду.

Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду

На додаток до розділу коментарів, поділ на сторінки може допомогти вам розділити статтю. Це може бути дуже корисно для великих статей, так як користувачі не завжди люблять велику кількість тексту. Поділ на сторінки може бути реалізовано додаванням коду <! - nextpage -> в текстову версію вашої статті. WordPress автоматично виявить код і зробить розбивку на сторінки.

Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP

Це один з найменш відомих рад. Однак він також є і одним з найефективніших, щоб збільшити швидкість завантаження сайту. Перехід з версії PHP 5 на PHP 7 може здаватися досить складним, але переваги говорять самі за себе. Продуктивність WordPress збільшується в 2 рази при використанні PHP 7 в порівнянні з PHP 5; перший може обробити на 112% більше запитів / секунду ніж останній. Більш того, WordPress отримує непогану надбавку в продуктивності завдяки оптимізації пам'яті PHP 7. Саме тому PHP 7 виявлено в якості стандартної версії PHP на всіх тарифних планах нашого віртуального хостингу, який дає 5x швидкість роботи сайту на WordPress .

Однак одна важлива річ, яку слід мати на увазі - відсутність зворотної сумісності у PHP 7. Це означає, що ви не зможете використовувати певні плагіни і теми, включаючи ті, які відмінно працюють на PHP 5. Щоб перевірити, які плагіни і теми на вашому WordPress не підтримуються PHP 7, використовуйте PHP Compatibility Checker.

Крок 8 - Використання плагінів для кешування

Кешування - це відомий механізм, що дозволяє зменшити частину навантаження на сервер. В основному, кеш зберігає інформацію, яка часто використовується в системі клієнта (браузер, пам'ять), так що браузеру не потрібно повторно отримувати цю інформацію з сервера. Кешування може істотно підвищити продуктивність сайту і тому є одним з найбільш ефективних методів поліпшення продуктивності WordPress.

Для WordPress доступна величезна кількість плагінів, які пропонують різні типи кешування, WP-Rocket і W3 Total Cache .

Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)

Завдяки блискавичною швидкістю інтернету легко забути, що в кінцевому підсумку, веб-сторінки знаходяться на реальному обладнанні, розташованому на досить далекій відстані від вас. І часом це відстань настільки велике, що може негативно вплинути на час відгуку. Більшість сайтів вирішують цю проблему за допомогою мережі доставки вмісту (CDN).

Коли ви включаєте CDN на своєму сайті, браузеру клієнта більше не потрібно отримувати кожну сторінку з сервера, замість цього деякі статичні сторінки розміщуються в центрах обробки даних, які найближче розташовані до відвідувача. Це зменшує загальну кількість запитів, що обробляються сервером, що підвищує продуктивність WordPress.

Вибір CDN просто величезний. Найпопулярніші з них Cloudflare і MaxCDN. Ми підготували окреме керівництво по налаштуванню Cloudflare для вашого сайту на WordPress, яке ви можете знайти тут .

висновок

У цьому посібнику ви дізналися, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою деяких налаштувань і плагінів. Прямую даними кроків, ви зможете помітно збільшити продуктивність вашого сайту на WordPress.

Щоб дізнатися більше рад по WordPress і отримати інформацію про інші теми, відвідайте наш розділ посібників з WordPress .

9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

Вступ

Дослідження показують, що люди не дуже терплячі коли справа доходить до Інтернету. Близько 23% людей не чекають завантаження сторінки, якщо вона займає більше 4 секунд. Це може здатися досить суворою статистикою, проте, досягти цього результату не настільки складно. Якщо ви зможете зменшити час завантаження сайту до 2.9 секунд, то цього буде достатньо, щоб швидкість завантаження сайту була швидше ніж у половини існуючих . Це означає, що навіть незначні поліпшення сайту можуть привести до відчутних переваг для вашого бізнесу. Так як на WordPress працює близько чверті сайтів, які не дивним стає бажання користувачів збільшити швидкість завантаження сайту саме на WordPress.

У цьому керівництві ми покажемо, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою 9 простих способів. Вам не потрібно бути гуру в області програмування, щоб без праці слідувати нашим інструкціям. Використовуючи цей посібник, ви не тільки зменшите кількість користувачів, які підуть не дочекавшись завантаження, але і помітно поліпшите SEO складову сайту!

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління WordPress

Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress

Перед тим, як почати процес оптимізації вашого WordPress, нам необхідно дізнатися в якому стані знаходиться ваш сайт по відношенню до інших. Перевірка швидкості - це не просто формальність, якщо швидкість завантаження вашого сайту вже є оптимальною, тоді вам не потрібно буде слідувати цієї настанови. Існує безліч корисних інструментів для перевірки продуктивності вашого сайту. Одним з найпопулярніших є інструмент GTmetrix . Крім таблиць з вимірами, він дає поради щодо поліпшення їх показників. Однак, якщо ви хочете порівняти свої результати з результатами інших сайтів, то ми можемо порадити сервіс Pingdom .

Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим

Ми часто додаємо нові функції на наш сайт, щоб зробити його сучасним і затребуваним. У WordPress це відбувається за допомогою плагінів і тем. Досить часто нові плагіни і теми замінюють функціонал оригінального сайту. З плином часу, ви можете виявити на вашому сайті величезна кількість плагінів, які не використовувалися вже досить давно.

Велике число такого роду плагінів може привести до серйозного зниження продуктивності WordPress. В якості основи для нашого майбутнього процесу оптимізації, ви повинні видалити або хоча б відключити непотрібні плагіни. В ідеалі повинні залишитися лише ті плагіни, які необхідні для повноцінної роботи вашого сайту. Завітайте у наше керівництво по установці і видаленню плагінів на WordPress .

Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript

Мініфікація - один з найкорисніших процесів для збільшення швидкості роботи сайту. Він полягає в зменшенні розмірів файлів і скриптів (HTML, CSS, JS), шляхом видалення непотрібних символів, на зразок прогалин і коментарів з цих файлів.

Модулі які можуть допомогти вам в процесі мініфкаціі: Autoptimize і W3 Total Cache . Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до цього посібника .

Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до  цього посібника

Крок 4 - Включення Gzip стиснення

На додаток до мініфікаціі файлів, ви також можете отримати користь від окремої форми стиснення, також відомої як Gzip стиснення. По суті, щоразу, коли хтось відвідує ваш сайт, витягуються ресурси (файли) з вашого сервера. Чим більше ресурсів, тим більше часу потрібно для їх завантаження на стороні користувача. Включивши Gzip стиснення, ви можете істотно зменшити розмір цих ресурсів, тим самим прискорюючи процес завантаження WordPress.

Для перевірки того, чи включено Gzip стиснення використовуйте checkgzipcompression.com . Якщо немає, то відредагуйте файл .htaccess, додавши в нього наступний код:

<IfModule mod_deflate.c> AddOutputFilterByType DEFLATE text / html AddOutputFilterByType DEFLATE text / css AddOutputFilterByType DEFLATE text / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font- ttf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype AddOutputFilterByType DEFLATE application / vnd.ms-fontobject AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf AddOutputFilterByType DEFLATE font / otf AddOutputFilterByT ype DEFLATE font / opentype # For Older Browsers Which Can not Handle Compression BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html BrowserMatch ^ Mozilla / 4 \ .0 [678] no-gzip BrowserMatch \ bMSIE! no-gzip! gzip -only-text / html </ IfModule>

Ви також зможете знайти керівництво по цій темі, для включення Gzip стиснення на вашому сервері. Також плагіни, на кшталт WP-Rocket , Можуть автоматично включити Gzip стиснення на вашому сайті.

Крок 5 - Оптимізація зображень

Ви можете подумати, що з огляду на їх статичності, зображення не роблять особливого впливу на швидкість завантаження сайту. Але все зовсім навпаки - зображення високої якості мають величезний вплив на практично всі ресурси вашого сайту. Однак це зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від чітких зображень на користь маленьких і розмитих ескізів. Існує безліч способів для оптимізації зображень вашого сайту. Наприклад, плагін WordPress - Smush Image Compression and Optimization надає зручний спосіб для досягнення більш високої продуктивності без втрати якості зображень. Для більш докладної інформації по даній темі подивіться окреме керівництво .

Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки

Іншим приватним радою, який ви могли зустріти при пошуку способів оптимізації WordPress, є поділ на сторінки. Цей процес означає поділ великого вмісту на більш дрібні частини, щоб потім ці частини відобразити окремо на різних сторінках.

Розбиття на сторінки часто використовується для розділу з коментарями, тому що завантаження тисяч коментарів на одній сторінці чинить серйозний вплив на ресурси сервера. У WordPress ви легко можете включити поділ на сторінки - просто пройдіть в розділ Налаштування, далі Обговорення. Тут ви можете вказати максимальну кількість коментарів для сторінки. Рекомендується вказати середнє значення. Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду.

Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду

На додаток до розділу коментарів, поділ на сторінки може допомогти вам розділити статтю. Це може бути дуже корисно для великих статей, так як користувачі не завжди люблять велику кількість тексту. Поділ на сторінки може бути реалізовано додаванням коду <! - nextpage -> в текстову версію вашої статті. WordPress автоматично виявить код і зробить розбивку на сторінки.

Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP

Це один з найменш відомих рад. Однак він також є і одним з найефективніших, щоб збільшити швидкість завантаження сайту. Перехід з версії PHP 5 на PHP 7 може здаватися досить складним, але переваги говорять самі за себе. Продуктивність WordPress збільшується в 2 рази при використанні PHP 7 в порівнянні з PHP 5; перший може обробити на 112% більше запитів / секунду ніж останній. Більш того, WordPress отримує непогану надбавку в продуктивності завдяки оптимізації пам'яті PHP 7. Саме тому PHP 7 виявлено в якості стандартної версії PHP на всіх тарифних планах нашого віртуального хостингу, який дає 5x швидкість роботи сайту на WordPress .

Однак одна важлива річ, яку слід мати на увазі - відсутність зворотної сумісності у PHP 7. Це означає, що ви не зможете використовувати певні плагіни і теми, включаючи ті, які відмінно працюють на PHP 5. Щоб перевірити, які плагіни і теми на вашому WordPress не підтримуються PHP 7, використовуйте PHP Compatibility Checker.

Крок 8 - Використання плагінів для кешування

Кешування - це відомий механізм, що дозволяє зменшити частину навантаження на сервер. В основному, кеш зберігає інформацію, яка часто використовується в системі клієнта (браузер, пам'ять), так що браузеру не потрібно повторно отримувати цю інформацію з сервера. Кешування може істотно підвищити продуктивність сайту і тому є одним з найбільш ефективних методів поліпшення продуктивності WordPress.

Для WordPress доступна величезна кількість плагінів, які пропонують різні типи кешування, WP-Rocket і W3 Total Cache .

Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)

Завдяки блискавичною швидкістю інтернету легко забути, що в кінцевому підсумку, веб-сторінки знаходяться на реальному обладнанні, розташованому на досить далекій відстані від вас. І часом це відстань настільки велике, що може негативно вплинути на час відгуку. Більшість сайтів вирішують цю проблему за допомогою мережі доставки вмісту (CDN).

Коли ви включаєте CDN на своєму сайті, браузеру клієнта більше не потрібно отримувати кожну сторінку з сервера, замість цього деякі статичні сторінки розміщуються в центрах обробки даних, які найближче розташовані до відвідувача. Це зменшує загальну кількість запитів, що обробляються сервером, що підвищує продуктивність WordPress.

Вибір CDN просто величезний. Найпопулярніші з них Cloudflare і MaxCDN. Ми підготували окреме керівництво по налаштуванню Cloudflare для вашого сайту на WordPress, яке ви можете знайти тут .

висновок

У цьому посібнику ви дізналися, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою деяких налаштувань і плагінів. Прямую даними кроків, ви зможете помітно збільшити продуктивність вашого сайту на WordPress.

Щоб дізнатися більше рад по WordPress і отримати інформацію про інші теми, відвідайте наш розділ посібників з WordPress .

9 Способів Як Збільшити Швидкість Завантаження Сайту на WordPress

Вступ

Дослідження показують, що люди не дуже терплячі коли справа доходить до Інтернету. Близько 23% людей не чекають завантаження сторінки, якщо вона займає більше 4 секунд. Це може здатися досить суворою статистикою, проте, досягти цього результату не настільки складно. Якщо ви зможете зменшити час завантаження сайту до 2.9 секунд, то цього буде достатньо, щоб швидкість завантаження сайту була швидше ніж у половини існуючих . Це означає, що навіть незначні поліпшення сайту можуть привести до відчутних переваг для вашого бізнесу. Так як на WordPress працює близько чверті сайтів, які не дивним стає бажання користувачів збільшити швидкість завантаження сайту саме на WordPress.

У цьому керівництві ми покажемо, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою 9 простих способів. Вам не потрібно бути гуру в області програмування, щоб без праці слідувати нашим інструкціям. Використовуючи цей посібник, ви не тільки зменшите кількість користувачів, які підуть не дочекавшись завантаження, але і помітно поліпшите SEO складову сайту!

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління WordPress

Крок 1 - Перевірка швидкості WordPress

Перед тим, як почати процес оптимізації вашого WordPress, нам необхідно дізнатися в якому стані знаходиться ваш сайт по відношенню до інших. Перевірка швидкості - це не просто формальність, якщо швидкість завантаження вашого сайту вже є оптимальною, тоді вам не потрібно буде слідувати цієї настанови. Існує безліч корисних інструментів для перевірки продуктивності вашого сайту. Одним з найпопулярніших є інструмент GTmetrix . Крім таблиць з вимірами, він дає поради щодо поліпшення їх показників. Однак, якщо ви хочете порівняти свої результати з результатами інших сайтів, то ми можемо порадити сервіс Pingdom .

Крок 2 - Видалення непотрібних плагінів і тим

Ми часто додаємо нові функції на наш сайт, щоб зробити його сучасним і затребуваним. У WordPress це відбувається за допомогою плагінів і тем. Досить часто нові плагіни і теми замінюють функціонал оригінального сайту. З плином часу, ви можете виявити на вашому сайті величезна кількість плагінів, які не використовувалися вже досить давно.

Велике число такого роду плагінів може привести до серйозного зниження продуктивності WordPress. В якості основи для нашого майбутнього процесу оптимізації, ви повинні видалити або хоча б відключити непотрібні плагіни. В ідеалі повинні залишитися лише ті плагіни, які необхідні для повноцінної роботи вашого сайту. Завітайте у наше керівництво по установці і видаленню плагінів на WordPress .

Крок 3 - Мініфікація CSS, HTML і JavaScript

Мініфікація - один з найкорисніших процесів для збільшення швидкості роботи сайту. Він полягає в зменшенні розмірів файлів і скриптів (HTML, CSS, JS), шляхом видалення непотрібних символів, на зразок прогалин і коментарів з цих файлів.

Модулі які можуть допомогти вам в процесі мініфкаціі: Autoptimize і W3 Total Cache . Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до цього посібника .

Для більш детального розбору процесу мініфікаціі, зверніться до  цього посібника

Крок 4 - Включення Gzip стиснення

На додаток до мініфікаціі файлів, ви також можете отримати користь від окремої форми стиснення, також відомої як Gzip стиснення. По суті, щоразу, коли хтось відвідує ваш сайт, витягуються ресурси (файли) з вашого сервера. Чим більше ресурсів, тим більше часу потрібно для їх завантаження на стороні користувача. Включивши Gzip стиснення, ви можете істотно зменшити розмір цих ресурсів, тим самим прискорюючи процес завантаження WordPress.

Для перевірки того, чи включено Gzip стиснення використовуйте checkgzipcompression.com . Якщо немає, то відредагуйте файл .htaccess, додавши в нього наступний код:

<IfModule mod_deflate.c> AddOutputFilterByType DEFLATE text / html AddOutputFilterByType DEFLATE text / css AddOutputFilterByType DEFLATE text / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / rss + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / xhtml + xml AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-truetype AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font- ttf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE application / x-font-opentype AddOutputFilterByType DEFLATE application / vnd.ms-fontobject AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf AddOutputFilterByType DEFLATE font / otf AddOutputFilterByT ype DEFLATE font / opentype # For Older Browsers Which Can not Handle Compression BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html BrowserMatch ^ Mozilla / 4 \ .0 [678] no-gzip BrowserMatch \ bMSIE! no-gzip! gzip -only-text / html </ IfModule>

Ви також зможете знайти керівництво по цій темі, для включення Gzip стиснення на вашому сервері. Також плагіни, на кшталт WP-Rocket , Можуть автоматично включити Gzip стиснення на вашому сайті.

Крок 5 - Оптимізація зображень

Ви можете подумати, що з огляду на їх статичності, зображення не роблять особливого впливу на швидкість завантаження сайту. Але все зовсім навпаки - зображення високої якості мають величезний вплив на практично всі ресурси вашого сайту. Однак це зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від чітких зображень на користь маленьких і розмитих ескізів. Існує безліч способів для оптимізації зображень вашого сайту. Наприклад, плагін WordPress - Smush Image Compression and Optimization надає зручний спосіб для досягнення більш високої продуктивності без втрати якості зображень. Для більш докладної інформації по даній темі подивіться окреме керівництво .

Крок 6 - Поділ довгого контенту на сторінки

Іншим приватним радою, який ви могли зустріти при пошуку способів оптимізації WordPress, є поділ на сторінки. Цей процес означає поділ великого вмісту на більш дрібні частини, щоб потім ці частини відобразити окремо на різних сторінках.

Розбиття на сторінки часто використовується для розділу з коментарями, тому що завантаження тисяч коментарів на одній сторінці чинить серйозний вплив на ресурси сервера. У WordPress ви легко можете включити поділ на сторінки - просто пройдіть в розділ Налаштування, далі Обговорення. Тут ви можете вказати максимальну кількість коментарів для сторінки. Рекомендується вказати середнє значення. Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду.

Мала кількість коментарів на сторінці також може викликати негативних ефект, так як користувач може не захотіти постійно переходити на наступну сторінку для їх перегляду

На додаток до розділу коментарів, поділ на сторінки може допомогти вам розділити статтю. Це може бути дуже корисно для великих статей, так як користувачі не завжди люблять велику кількість тексту. Поділ на сторінки може бути реалізовано додаванням коду <! - nextpage -> в текстову версію вашої статті. WordPress автоматично виявить код і зробить розбивку на сторінки.

Крок 7 - Як збільшити швидкість завантаження сайту за допомогою зміни версії PHP

Це один з найменш відомих рад. Однак він також є і одним з найефективніших, щоб збільшити швидкість завантаження сайту. Перехід з версії PHP 5 на PHP 7 може здаватися досить складним, але переваги говорять самі за себе. Продуктивність WordPress збільшується в 2 рази при використанні PHP 7 в порівнянні з PHP 5; перший може обробити на 112% більше запитів / секунду ніж останній. Більш того, WordPress отримує непогану надбавку в продуктивності завдяки оптимізації пам'яті PHP 7. Саме тому PHP 7 виявлено в якості стандартної версії PHP на всіх тарифних планах нашого віртуального хостингу, який дає 5x швидкість роботи сайту на WordPress .

Однак одна важлива річ, яку слід мати на увазі - відсутність зворотної сумісності у PHP 7. Це означає, що ви не зможете використовувати певні плагіни і теми, включаючи ті, які відмінно працюють на PHP 5. Щоб перевірити, які плагіни і теми на вашому WordPress не підтримуються PHP 7, використовуйте PHP Compatibility Checker.

Крок 8 - Використання плагінів для кешування

Кешування - це відомий механізм, що дозволяє зменшити частину навантаження на сервер. В основному, кеш зберігає інформацію, яка часто використовується в системі клієнта (браузер, пам'ять), так що браузеру не потрібно повторно отримувати цю інформацію з сервера. Кешування може істотно підвищити продуктивність сайту і тому є одним з найбільш ефективних методів поліпшення продуктивності WordPress.

Для WordPress доступна величезна кількість плагінів, які пропонують різні типи кешування, WP-Rocket і W3 Total Cache .

Крок 9 - Використання Мережі Доставки Вмісту (CDN)

Завдяки блискавичною швидкістю інтернету легко забути, що в кінцевому підсумку, веб-сторінки знаходяться на реальному обладнанні, розташованому на досить далекій відстані від вас. І часом це відстань настільки велике, що може негативно вплинути на час відгуку. Більшість сайтів вирішують цю проблему за допомогою мережі доставки вмісту (CDN).

Коли ви включаєте CDN на своєму сайті, браузеру клієнта більше не потрібно отримувати кожну сторінку з сервера, замість цього деякі статичні сторінки розміщуються в центрах обробки даних, які найближче розташовані до відвідувача. Це зменшує загальну кількість запитів, що обробляються сервером, що підвищує продуктивність WordPress.

Вибір CDN просто величезний. Найпопулярніші з них Cloudflare і MaxCDN. Ми підготували окреме керівництво по налаштуванню Cloudflare для вашого сайту на WordPress, яке ви можете знайти тут .

висновок

У цьому посібнику ви дізналися, як збільшити швидкість завантаження сайту на WordPress за допомогою деяких налаштувань і плагінів. Прямую даними кроків, ви зможете помітно збільшити продуктивність вашого сайту на WordPress.

Щоб дізнатися більше рад по WordPress і отримати інформацію про інші теми, відвідайте наш розділ посібників з WordPress .

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения