АГС - мій погляд на фільтр

Привіт, друзі Привіт, друзі. Сьогодні я буду писати про те, яким я бачу фільтр АГС Яндекса, і приведу кілька загальних помилок, які докорінно впливають на потрапляння вашого сайту під цей фільтр.

Ті, хто читає мій блог постійно, вже бачили пару статей про те, як виводити сайти з під АГС . Якщо взяти статтю за березень, де я писав, що за три місяці вивів інтернет - магазин дитячого одягу з під цього фільтра, можна приблизно уявити схему, застосовуючи яку, витягнути будь-який зафільтрованних СДЛ в пошук більш ніж реально!

По суті, темою АГСа я зацікавився давно .., ще тоді, коли мої сайти зроблені спеціально під сапу, почали випадати з індексу. Прилаштовувати особливих зусиль, щодо виведення з під фільтра, сайтів, зроблених спеціально під продаж посилань, я тоді не став! Активне вивчення фільтра АГС почалося після того, коли Яндекс став випльовувати хороші, з точки зору тематичної складової сайти, з індексу. Що я маю на увазі під тематичної складової? Під цим терміном, я маю на увазі контент сайту, написаний людською мовою, для людей, з унікальністю не нижче 100% за адвего, копіскайпу і іншим текстовим аналізаторів. Коротше мене зачепило ... Чому сайти з унікальним контентом випадають з індексу, потрапляючи під фільтри ..?! У підсумку я почав по тиху експериментувати, вивчаючи алгоритми Яндекса ближче.

Моє бачення фільтра АГС з точки зору сеошника ... Що тут можна сказати ..? Провівши ряд експериментів, запущених на початку цього року мені вдалося виявити деякі цікаві моменти з цього фільтру. Намалювалися загальні принципи в світобудові сайту, порушуючи які ви потрапите під АГС в будь-якому випадку. І так, три кити, на яких базується імунітет до фільтру АГС - це якісний унікальний контент, відсутність дублікатів сторінок в будь-яких їх проявах, правильне технічне виконання сайту. Якщо грамотно підійти до питання визначення причин накладення санкцій - будь-який сайт можна загнати в індекс Яндекса повторно, знявши з нього обмеження, накладені пошуковими системами.

Окремо розглянуто випадок що потрібно робити якщо сайт під АГС - переводити на новий домен, або боротися з причинами накладення фільтра

Є пару питань, відповіді на які я називаю основним помилкою веб - майстрів. Найпоширеніший з них - це питання: - Чи можна вважати, що сайт потрапив під АГС тільки за продаж посилань? Моя відповідь ні! Алгоритм роботи цього фільтра досить ресурсномісткий. Специфіка накладення санкцій наступна ... Будь-який сайт, навіть той який продає посилання в сапі або будь-який інший біржі, має ряд порушень, з точки зору пошукових роботів. Ви можете успішно продавати посилання, поки Яндекс не перевірить ваш сайт на стійкість до цього фільтру. Просто не потрібно думати, що якщо ваш сайт продає посилання в сапі і знаходиться в індексі Яндекса, то він не потрапив під АГС, тому що він дуже хороший і якісний. Це не так! Перевірка на АГС можливо ніколи і не запускалася, стосовно до вашого сайту. І це потрібно чітко усвідомлювати!

Як правило, сайти (навіть зі стажем), продають посилання і мають купу неточностей в своїй структурі, в 60% випадків йдуть під АГС коли ви запускаєте перевірку на цей фільтр. Не питайте мене звідки я це знаю ... Просто знаю і все; -) Однак сайт може продавати посилання, проте витримати перевірку на АГС. Це ще раз доводить те, що сайти потрапляють під цей фільтр за сукупність факторів. Продаж посилань з сайту може накидати мінусів в карму, на одну сторону терезів .., але на іншій стороні, може бути значна перевага плюсів, так як за іншими якісними характеристиками, сайт буде досить корисним і необхідно за потрібне в пошуку. Тобто алгоритм реально оцінює сайт за різними якісними характеристиками і на основі їх перерахунку робить заключне рішення, залишати сайт в індексі або викидати його.

Чому на форумах, заводячи новий топік з питанням «Як вивести сайт з під АГС» будь-який новачок отримує посил провести seo аудит свого сайту? Справа в тому, що повний seo аудит сайту, здатний виявити ряд помилок і недоробок, які в тій чи іншій мірі вплинули на потрапляння вашого сайту під фільтр. Чи здатні ті, у кого сайти пішли під АГС замовити собі аудит - це вже інше питання. Чи варто переносити сайт на новий домен? На мою це сумнівна процедура. Практика показала - якщо сайт пішов під АГС і веб - майстер переносить контент сайту (і / або його структуру), на новий домен, то з часом цей сайт знову потрапляє під санкції. Тобто зрозумійте одну річ - чи варто займатися переносом сайтів з домену на домен, якщо помилка, з - за якої Яндекс недолюблює ваші сайти в корені не усунуто? Ви ж вкладаєте сили в сайт ... А де гарантії, що сайт на новому домені не втече під фільтр? Їх немає! Так чи варто займатися боротьбою з фільтром АГС марними які не працюють способами? Бути може, краще доопрацювати свій сайт до рівня, коли Яндекс оцінить ваш сайт гідно?

Для тих, у кого є сайти під АГС і хто реально хоче вивести їх з під фільтра, я пропоную свою платну консультацію. Що важливо знати? Я не займаюся аналізом ГС в цьому питанні. Аналізу піддаються тільки сайти для людей. Принцип - ви пишіть мені на e-mail про те, що готові отримати консультацію, висилаючи при цьому урл свого сайту і інформацію, для отримання детальної статистики, наприклад liveinternet. Я дивлюся на сайт і повідомляю вас у відповідному листі, своє рішення (чи готовий я піддати ваш сайт аналізу та виявлення критичних помилок). Ви перераховуєте кошти на вказаний WMZ гаманець, після чого я вам повідомляю про те, що істотно потрібно доопрацювати на сайті і які дії необхідно зробити для виходу з під фільтра. Наголошую відразу - я не проводжу повний seo аудит вашого сайту для виявлення всіх допущених на сайті помилок, так як повний аудит сайту - це питання іншої спрямованості. Як правило - основні помилки, допущені на сайті і потягли за собою наслідки у вигляді санкцій, видно не озброєним оком при більш - менш детальному огляді пацієнта за різними критеріями якості і характеристикам. Я не проводжу ніяких технічних робіт на вашому сайті, я лише вказую вам на помилки, які вам надалі потрібно усунути.

Чому я пропоную цю послугу? Відсоток виходу моїх власних сайтів з під АГС дорівнює цифрі 100. Будь мій сайт, в якому я зацікавлений, але який потрапив під фільтр, надалі виходить з нього протягом 2-3 місяців. Як правило 2-х місяців вистачає з лишком. Однак необхідно розуміти, що працюючи над своїми сайтами, всі технічні моменти щодо усунення причин я здійснюю сам! Як ви розуміє, якість робіт по моїм сайтам виходить максимальним.

Які гарантії того, що ваші сайти в підсумку вийдуть з під фільтрів? По суті, 50% на 50% ... Я можу лише констатувати факти. А це:

1. Всі мої сайти (особисті сайти) над якими я проводив роботи по виявленню причин АГСа, входять в індекс протягом 2-х місяців.

2. Сайти під АГС, з якими до мене зверталися, для виконання повного seo аудиту (в разі повного виконання моїх рекомендацій) вийшли з під фільтрів вже через пів року, без листів Платону.

Що взагалі хочу сказати з приводу замовлення консультацій у будь-якого знає оптимізатора ... Мене «посміхається» коли людина, маючи сайт з тиц 60 або тиц 100, під АГС, тулиться на послугу, і хоче отримати інформацію безкоштовно. Мене «посміхається» коли отримавши основні рекомендації по сайту, замовник не приймає ніяких дій для перетворення цих рекомендацій в життя. Мене «посміхається«, коли я натикаюся ось на такі сайти ...

Сайт який помер, на увазі потрапляння під АГС Сайт який помер, на увазі потрапляння під АГС

Що заважає заплатити гроші, отримати грамотну консультацію і працювати над сайтом? Це для мене залишається загадкою ... На цій ноті завершимо нашу сьогоднішню бесіду ... і бажаю вам удачі у вирішенні питань, пов'язаних з санкціями пошукових систем.

Що я маю на увазі під тематичної складової?
Найпоширеніший з них - це питання: - Чи можна вважати, що сайт потрапив під АГС тільки за продаж посилань?
Чому на форумах, заводячи новий топік з питанням «Як вивести сайт з під АГС» будь-який новачок отримує посил провести seo аудит свого сайту?
Чи варто переносити сайт на новий домен?
Тобто зрозумійте одну річ - чи варто займатися переносом сайтів з домену на домен, якщо помилка, з - за якої Яндекс недолюблює ваші сайти в корені не усунуто?
А де гарантії, що сайт на новому домені не втече під фільтр?
Так чи варто займатися боротьбою з фільтром АГС марними які не працюють способами?
Бути може, краще доопрацювати свій сайт до рівня, коли Яндекс оцінить ваш сайт гідно?
Що важливо знати?
Чому я пропоную цю послугу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения