Ahrefs проти Moz: Остаточний SEO інструмент Showdown

 1. Які наші вимоги до SEO?
 2. Як функції Moz та Ahrefs збігаються з нашими потребами?
 3. Відстеження на сторінках і поза межами сайту
 4. Оглядач позицій Ahrefs
 5. Звіт про рейтинги Moz
 6. Пошук ключових слів якості - швидко
 7. Інструмент складності ключових слів Moz
 8. Провідник з ключовими словами Ahref
 9. Аналіз оптимізації на сторінці
 10. Відстеження зворотних посилань
 11. Moz Відкрити провідник сайтів
 12. Ahrefs Site Explorer
 13. Снуп на конкурентів
 14. Інструмент складності ключових слів Moz
 15. Дослідник позицій Ahrefs
 16. Створення нових ідей для вмісту
 17. Зміст Moz
 18. Провідник вмісту Ahrefs
 19. Moz vs Ahrefs: Що ми виберемо?

Дивлячись на  сторінки ціноутворення  і маркетингові матеріали для складних продуктів SaaS можуть бути досить заплутаними, але порівняння двох подібних продуктів - це справжній біль на папері

Дивлячись на сторінки ціноутворення і маркетингові матеріали для складних продуктів SaaS можуть бути досить заплутаними, але порівняння двох подібних продуктів - це справжній біль на папері.

Що ви вибираєте?

Що ви вибираєте

З цієї інформації, списку функцій і застарілих відгуків неможливо прийняти рішення, особливо з дуже певним набором вимог.

Після перевірки особливостей основних інструментів SEO, ми вирішили спробувати Moz і Ahrefs паралельно, отримуючи випробування як за порівнянними середніми і стандартними планами.

Які наші вимоги до SEO?

Вулиця процесу це молодий, орієнтований на вміст запуск. Завдяки нашому контент-маркетинг , ми змогли розширити компанію за допомогою PR-заходів, вмісту блогу та гостьових повідомлень - все це без розриву банку. Знайти потужний інструмент для аналізу того, наскільки успішними були ці зусилля, є першочерговим завданням, щоб зробити його менш влучним і сформувати нашу стратегію SEO в майбутньому.

Ось що нам потрібно від інструмента:

Спосіб відстеження ключових слів проти SERP.

З великим вмістом - як на місці відстеження, так і поза його межами - для нас дуже важливо. Це пояснюється тим, що ми не рекламуємо лише власний вміст, а будь-який вміст, який згадує нас. Ми рекламуємо всі публікації гостей, відео YouTube і статті на сторінках новин.

Всякий раз, коли ми створювати вміст , ми робимо це з урахуванням ключового слова. Природно, ми хочемо перевірити, чи ми потрапили або пропустили цю мету. Чи не всі? Справа в тому, що ряди коливаються з плином часу. Це може бути місяць або два, перш ніж ваш вміст почне ранжуватися за потрібним ключовим словом, і він може бути навіть на першій сторінці для ключових слів, на які ви не націлювалися. Це важлива інформація, тому що ви хочете знати, який шлях ваша аудиторія приймає, перш ніж вони приземляються на вашому сайті.

Якісне дослідження ключових слів.

Для дослідження ключових слів на даний момент я використовую процес, розроблений в основному, читаючи тонну Вміст Брайана Діна . "М'ясо" процесу Планувальник ключових слів Google , що, як часто відзначає Брайан, має сміттєву фантазію. Іноді дослідження ключових слів може зайняти більше часу, ніж потрібно, тому в ідеалі інструмент, який ми отримуємо, має бути схожим на GKP зі здоровим глуздом.

Таким чином, ми зможемо замінити половину процесу (що включає в себе деякі стомлюючі кроки) на рішення все-в-одному.

Аналіз оптимізації на сторінці.

У дусі переконання, що ми знаходимося на правильному шляху, ми хочемо переконатися, що це правда, якщо припустити, що ми повністю оптимізували сторінку для певного ключового слова. Також це бонус для отримання пропозицій від інструменту щодо того, яке ключове слово було б придатним для вмісту або цільової сторінки.

В основному, ми хочемо, щоб інструмент повідомив нам, де ми знаходимося, а також, куди ми повинні бути.

Відстеження наших зворотних посилань

Відстеження місця зв’язку вашого сайту означає, що ви можете отримати можливості для подальшого просування та видалити посилання з погані квартали , перш ніж вони пошкодять рейтинг вашого сайту. Обидва Moz та Ahrefs пропонують чудові треки зворотного зв'язку, але в той час як Moz орієнтований на те, хто пов'язав вас (і пропонує більше обмежених фільтрів), Ahrefs показує вам, хто пов'язав і загальні тенденції, відображаються у вигляді графіків на панелі інструментів.

Обидва Moz та Ahrefs пропонують чудові треки зворотного зв'язку, але в той час як Moz орієнтований на те, хто пов'язав вас (і пропонує більше обмежених фільтрів), Ahrefs показує вам, хто пов'язав і загальні тенденції, відображаються у вигляді графіків на панелі інструментів

Сноупінг на змаганнях

Ми хочемо знати, як добре конкурс робить, і, що більш важливо, де вони отримують свої зворотні посилання і які ключові слова вони ранжують. Ahrefs визначає, хто ваші конкуренти і може захопити величезний список кожного рейтингу ключових слів для сторінок конкурента. Moz дозволяє легко вирішити, наскільки авторитетними є ці сторінки, показуючи вам, наскільки ймовірно, що ви можете перевершити їх.

Складаються зі свіжими ідеями змісту

Пошук натхнення змісту - це те, що я егоїстично захоплений. У Moz та Ahrefs є особливості, які можуть знайти найбільш популярний контент у будь-якій темі, забезпечуючи перевірені назви та теми, які люди хочуть читати. Навіть найпопулярніший вміст в Інтернеті не є всеосяжним, тому, використовуючи цей вміст як дослідження, можна писати статті, які будуть резонувати з вашою аудиторією та надаватимуть додаткову цінність.

Навіть найпопулярніший вміст в Інтернеті не є всеосяжним, тому, використовуючи цей вміст як дослідження, можна писати статті, які будуть резонувати з вашою аудиторією та надаватимуть додаткову цінність

Як функції Moz та Ahrefs збігаються з нашими потребами?

Щоб перевірити обидва інструменти, я порівнював наші вимоги з функціями програмного забезпечення (а не те, що він міг зробити з копії цільової сторінки).

Хоча Moz і Ahrefs схожі, точні деталі того, що вони роблять, змінюється зовсім небагато, а також кількість даних, які вони можуть збирати кожен. Ось як вони складають:

Відстеження на сторінках і поза межами сайту

Щоб було зрозуміло, ми хочемо побачити, до яких ключових слів належить наш вміст, незалежно від того, чи є це в нашому домені чи ні. На жаль, ми виявили, що ні Moz , ні Ahrefs не можуть зробити це за масштабом, який ми потребуємо .

Існують деякі альтернативи, до яких ми можемо звернутися в обох інструментах.

Оглядач позицій Ahrefs

Позиція Explorer з Ahrefs дозволяє перевіряти домен, піддомен або точну URL-адресу для того, як воно займає в Google. Коли ми ставимо process.st в Positions Explorer, він показує список з більш ніж 94 000 ключових слів, які ми ранжируємо, включаючи їх обсяг пошуку і конкуренцію. Ви можете експортувати файл у форматі .csv для реального аналізу.

А як щодо гостьових повідомлень або згадок про інші домени? На жаль, Ahrefs дозволяє вам робити це за один раз. Сказати, що це нездатне робити це було б неправильно, але це, звичайно, робить його важким завданням.

Звіт про рейтинги Moz

Що стосується Moz, він не має інструменту, який може конкурувати з Ahrefs 'Positions Explorer. Там немає способу дати URL URL і отримати назад список ключових слів, за якими він займає. Moz, однак, мають більш концентрований і менш загальний підхід відстеження вашого рейтингу. Він може перехресно посилатися на ваш домен на список цільових ключових слів і генерувати рейтингові звіти.

Це означає, що ви можете бачити, як добре ви робите, подаючи Moz ваш список кожного цільового ключового слова для кожного блогу, а потім перевіряючи його проти рангу. Результати можуть бути завантажені як CSV, а також доступні на інформаційній панелі.

Хоча Ahrefs можуть (повільно та болісно) збирати дані ключового слова з зовнішніх доменів, Moz не може це зробити взагалі. Це ставить Ahrefs вище Moz для цієї функції, тим більше, що Ahrefs також може генерувати звіти з рейтингу так само, як Moz.

Пошук ключових слів якості - швидко

І Moz і Ahrefs приходять з вбудованими інструментами ключових слів. Moz має інструмент складності ключових слів, в той час як Ahrefs має Explorer ключових слів. Вони дуже різні, і кожен з них має великі можливості, але які знаходять найкращі нові ключові слова?

Інструмент складності ключових слів Moz

Інструмент складності ключових слів взагалі не є інструментом дослідження ключових слів, але допомагає звузити список потенційних ключових слів. Інструмент особливо корисний для мене, тому що я використовував для цього "старомодним" способом, який був в Google мої умови і активувати MozBar Snoop на PA / DA. За допомогою сложності ключових слів я можу помістити в список до 20 ключових слів і захопити всі їхні показники PA / DA (і уявлення про те, як важко буде переважати їх) одним клацанням миші.

Щоб краще поглянути на ваші шанси на ранжування за термін, ви можете запустити звіт про аналіз SERP і побачити точні сторінки, з якими ви були б проти, і як вони є авторитетними.

Якби я прицілювався до "saas pricing", я б міг би потрапити до місця # 2, якщо б я міг отримати 2 зворотні посилання і мав більш високий DA, ніж 36.3. Здається перспективним!

Провідник з ключовими словами Ahref

Інструмент «Слово для ключових слів Moz» - це звуження пулу ключових слів для тих, у кого ви потрапили в рейтингу, в той час як Провідник ключових слів Ahref призначений для створення нових. Надаючи це ключове слово за насінням, воно надає вам список синонімів і споріднених термінів, а також їх обсяг.

Порівняйте це з вірними (Google Keyword Planner), і ви побачите, що Ahrefs дає більш цілеспрямовані та відповідні результати:

На закінчення, як Moz та Ahrefs мають великі інструменти тут для ключових слів дослідників, але вони будуть краще використовувати разом. Якби мені треба було відмітити один з них як більш корисний, ніж інший, я б сказав, що ключові труднощі Моза врятують мені багато часу на перевірку PA / DA, тому це більш цінний інструмент.

Аналіз оптимізації на сторінці

Там тонна вмісту там, що розповість вам, як оптимізувати сторінки, щоб збільшити ваші шанси на ранжування, але як ви знаєте, якщо ви зробили це правильно? Дивлячись на те, наскільки добре оптимізована сторінка, існує багато факторів. З двох перевірених тут інструментів, тільки Moz має можливість перевірити, наскільки добре оптимізовані ваші сторінки. Вона також надає додаткову інформацію про те, як покращити вміст, який діє як спосіб отримати хороші звички.

Для прикладу, який я випробував, сторінка отримала ідеальну оцінку, тобто не потрібно більше оптимізації. Я подивився назад на деякі старі посади, які ми створили, перш ніж у нас був належний процес SEO, щоб побачити, які поради він міг би дати мені.

Я знайшов старий пост з перших днів блогу, щоб побачити, як він співпав з ключовим словом "управління бізнес-процесами".

Я знайшов старий пост з перших днів блогу, щоб побачити, як він співпав з ключовим словом управління бізнес-процесами

Moz класифікував сторінку a B і дав кілька порад щодо поліпшення його видимості:

Moz класифікував сторінку a B і дав кілька порад щодо поліпшення його видимості:

У Ahrefs немає способу зробити це, але я пробачу це.

Відстеження зворотних посилань

Ваша стратегія SEO працює? Ну, скільки зворотних посилань ви отримуєте? Якщо ви не знаєте, інструменти, такі як Moz і Ahrefs, можуть дати вам докладний огляд всього цього.

Без інструментів SEO, як ці два, є не набагато більше ви можете зробити, ніж Googling ваші власні ключові слова і, бачачи, якщо ви зіткнетеся. Така робота є непотрібною і швидко набридає, тому, щоб побачити, наскільки добре ваша стратегія SEO дійсно робить, потрібно щось більш потужне.

Moz Відкрити провідник сайтів

Moz Open Site Explorer допомагає вам досліджувати зворотні посилання, знаходити можливості створення посилань і видаляти погані посилання на околиці. Якщо вам потрібен швидкий перегляд кількості зворотних посилань, які ви (або ваші конкуренти) мають, тоді OSE Moz зможуть взяти це в одну мить (дані різко відрізняються від Ahrefs).

Введення домену вашого сайту в OSE показує список зворотних посилань, упорядкованих авторитетом. Тут я відфільтрував їх, щоб показати лише наступні зворотні посилання:

Якщо ви хочете бачити новітні зворотні посилання, замість найбільш авторитетних (можливо, щоб зв'язатися з письменником і побудувати відносини), є просто виявлені. Однак, здається, він показує вміст з 2014 року…

Ahrefs Site Explorer

Основна відмінність між Moz і Ahrefs стає очевидним при розрахунку зворотних посилань. Як ви можете бачити на скріншоті Moz OSE далі, Moz знаходить 1,320 загальних посилань для URL кореневої програми Process Street. Ареф, однак, знаходить 35,300!

Я зв'язався з підтримкою, щоб з'ясувати, чому це так, і Moz сказав, що це різниця в алгоритмах і розбіжності між різними інструментами, які вони використовують за лаштунками. Ahrefs сказав той же самий, але це певно що вони знайшли більше backlinks для нас тому, що Ahrefs мають найбільша база даних прямих зворотних посилань .

Корисною особливістю переглядача сайту Ahrefs є можливість показувати лише ваш найпопулярніший вміст. Якщо ви багато публікуєте, ви зможете побачити, який сайт надає найбільш авторитетні зворотні посилання і краще планувати стратегію вмісту.

Якщо ви багато публікуєте, ви зможете побачити, який сайт надає найбільш авторитетні зворотні посилання і краще планувати стратегію вмісту

Снуп на конкурентів

Щоб шпигувати за своїми конкурентами і перевершити їх, ви спочатку повинні знати, хто вони є. Аналіз конкурентів один із засновницьких елементів будь-якої стратегії SEO, і Moz і Ahrefs роблять це добре, але по-різному. Ось кожна пропозиція:

Інструмент складності ключових слів Moz

Цей інструмент не є відправною точкою для аналізу конкурентів, а скоріше інструментом, який можна використовувати наприкінці процесу. Це тому, що він не може знайти тих, хто є вашими конкурентами для всіх ваших основних ключових слів або розповісти вам багато про них, але він може розповісти, як важко було б переважати їх.

Пошук "програмного забезпечення для робочого процесу" за допомогою засобу труднощів ключових слів Moz показує нам групу конкурентів і деякі загальні, не конкуруючі домени. Виділено зеленим кольором # 4 у рейтингу для цього ключового слова - сторінка з 1 зворотним посиланням на домен з меншою повноваженням, ніж наша. Це говорить мені, що з невеликою роботою ми могли б вразити # 4 на цій сторінці теж.

Складність з ключовим словом корисна як остання стадія процесу дослідження ключових слів, оскільки вона вказує, чи ви вибрали ключове слово, яке вже було використано нерухомими об'єктами Інтернету, або ви можете легко вибити конкурента.

Дослідник позицій Ahrefs

Positions Explorer показує вам 10 найкращих конкурентів, а потім перевіряє кожне ключове слово, для якого вони класифікуються. Якщо ви знаєте, що у вас є конкурент з повноваженнями нижчого домену, ви можете скористатися Positions Explorer, щоб дізнатися, які ключові слова вони знаходяться на першій сторінці. Трохи творчості і пізнання майстерності пізніше, і ви не тільки отримуєте більше видимості, ви отримуєте більше видимості, ніж ваш конкурент (я важлива різниця!).

Веб-сайти, вказані як конкуренти, створюють подібне програмне забезпечення для нас, тому, дивлячись на їхні органічні ключові слова в Positions Explorer, вони показують такі дані:

Це особливість, яку Moz просто не має, що робить Ahrefs неоціненним для SERP даних, як ваших, так і ваших конкурентів.

Створення нових ідей для вмісту

Сайти, як BuzzSumo, чудово підходять для пошуку гарячих тем у вашій ніші, але якщо ви платите за інструмент SEO, ви хочете, щоб ця вбудована функція уникала сплати за дві подібні послуги. Moz та Ahrefs обидва показують дані про популярний контент для будь-якого ключового слова, але що це краще?

Зміст Moz

Moz Content - це окремий продукт для Moz Pro і те, до чого ми маємо обмежений доступ без оплати. Проте ми можемо отримати гарну ідею від вільної версії її влади.

Здійснюючи пошук за ключовим словом у ніші, до якої зацікавлена ​​ваша аудиторія, ви можете побачити найпопулярніші останні повідомлення в цій ніші. Ось приклад для ключового слова "керування завданнями":

Ось приклад для ключового слова керування завданнями:

Як ви можете бачити, люди в цій ніші пишуть про програми списків справ і системи управління завданнями. Ці сторінки отримали достатню кількість посилань, тому справедливо вважати, що є попит на нього.

Moz Content також дає вам можливість перевірити свій власний існуючий вміст, щоб побачити, що найкраще було зроблено в минулому, і отримати уявлення про те, що написати далі.

Як співпадає Ахреф?

Провідник вмісту Ahrefs

Провідник контенту багато в чому схожий на Moz Content, але вбудований в платформу Ahrefs. Це не окремий продукт, який коштує принаймні $ 59 / місяць, але він також не має аудиту вмісту.

Ось результати пошуку в "керуванні завданнями" в провіднику вмісту:

Ось результати пошуку в керуванні завданнями в провіднику вмісту:

Мало того, що я отримую всі 96,041 результати, вони здаються більш цікавими та актуальними, деякі повідомлення отримують тисячі акцій і сотні зворотних посилань, на відміну від слабкого вибору Moz.

Для подальшого аналізу, я можу швидко захопити кращі 1000 результатів і завантажити їх як CSV. Це ідеально підходить для вмісту, керованого даними, для перегляду найпопулярніших ключових слів у заголовках або для пошуку основних формул, які отримали найбільшу кількість акцій.

За те, що ви отримуєте більше за свої гроші, і що пошук більш доречний, я б вибрав Ahrefs над Moz для ідей змісту.

Moz vs Ahrefs: Що ми виберемо?

Як я вже сказав на початку, ми шукаємо інструмент, який допоможе нам у 6 областях. Тепер я збираюся повторити ці 6 областей і сказати, який інструмент я вважаю "виграним" у кожному:

Відстеження SERP через URL та ключові слова: Руки вниз, для цього це Ahrefs . Незважаючи на те, що ви не можете здійснювати масовий пошук в рейтингу гостьових повідомлень, Moz взагалі не може зробити це.

Пошук ключових слів якості: Цей огляд було оновлено з моменту першої публікації у 2016 році; Тоді ми вирішили, що відсутність Ahrefs метрики складності ключових слів зробило Moz більш цінним інструментом. Проте з того часу Ahrefs значно покращив свій провідник з ключовими словами, і тепер він більше, ніж збіг до Moz. Завдяки показникам, таким як розрахунковий показник зворотного зв'язку, ранг, вартість за клік і розподіл обсягу за країнами, Ahrefs пропонує набагато більш багаті дані. Ще один момент для Арефа .

Аналіз оптимізації на сторінці: Оскільки Moz є єдиним інструментом з двох, що пропонує оптимізацію на сторінці, Moz є переможцем.

Відстеження зворотних посилань: без сумніву, найкращим інструментом зворотних посилань є Ahrefs. При порівнянні зворотних даних Moz з Ahrefs, ясно, що у Moz взагалі не так багато даних, що робить менш обгрунтовані рішення. Ідіть Ахрефс !

Сноупінг на конкурентів: Хоча Ahrefs не є інструментом, спеціально розробленим для збору конкурентних даних, він робить досить хорошу роботу. Positions Explorer (зірка шоу), витягує 10 кращих конкурентів для кожного пошукового домену, а потім дозволяє побачити всі терміни, за якими вони займають, і на якій позиції. У той час як інструмент ключових слів для Moz's Keyword Difficulty дає великі уявлення, Positions Explorer проводить Ahrefs до вершини цієї категорії. Знову.

Створення нових ідей для вмісту : для ідей змісту, Провідник вмісту, який вбудований в Ahrefs, є більш здатним (з причин, які мені потрібні) і дешевше, ніж Moz Content (від $ 59 / місяць). Хоча контент-аудит Moz Content надає корисним, я збираюся продовжувати випробування на безкоштовну версію і подивитися, чи відчуваю я, що він коштує повної ціни, як блог і компанія зростає.

Чи використовуєте ви Moz або Ahrefs? Дайте мені знати, що ви думаєте і чому ви вибрали їх у коментарях нижче! 🙂

Якщо ви потрапили так далеко, я думаю, вам також подобається наш майбутній вміст блогу. Підпишіться, використовуючи поле нижче, щоб отримати вміст електронною поштою два рази на тиждень.

Які наші вимоги до SEO?
Як функції Moz та Ahrefs збігаються з нашими потребами?
Що ви вибираєте?
Які наші вимоги до SEO?
Чи не всі?
Як функції Moz та Ahrefs збігаються з нашими потребами?
А як щодо гостьових повідомлень або згадок про інші домени?
Вони дуже різні, і кожен з них має великі можливості, але які знаходять найкращі нові ключові слова?
Ну, скільки зворотних посилань ви отримуєте?
Moz та Ahrefs обидва показують дані про популярний контент для будь-якого ключового слова, але що це краще?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения