Як дізнатися і закрити зовнішні спамние посилання - докладна інструкція - Netpeak Blog

 1. Коли потрібно чистити кількість посилань?
 2. Як подивитися якість зовнішніх посилань?
 3. Як аналізувати якість посилань
 4. Як зняти спамние посилання
 5. висновки

Проводити відключення зовнішніх посилань потрібно обдумано і тільки якщо ви впевнені, що саме вони вплинули на санкції пошукових систем. Помилкою в даному випадку буде в поспіху закривати всі зовнішні посилання за допомогою Google Disavow Tool - не треба так.

Замість паніки прочитайте цю стару статтю - вона заспокоює.

Не допомогло? Тоді ловите інструкцію.

Коли потрібно чистити кількість посилань?

Прямий сигнал про те, що потрібно щось змінювати - попередження в Google Search Console . Перевірити, чи отримали ви попередження, можна шляхом: «Пошуковий трафік» - «Заходи, прийняті вручну».

Попередження про санкції за спамние посилання виглядає так:
Попередження про санкції за спамние посилання виглядає так:  При виявленні даного попередження в порядку пріоритету необхідно зайнятися перевіркою зовнішньої посилальної маси
При виявленні даного попередження в порядку пріоритету необхідно зайнятися перевіркою зовнішньої посилальної маси. Якщо ви самостійно займалися нарощуванням зовнішнього посилальної і знаєте, які посилання не відрізнялися гарною якістю, краще їх відразу зняти. В іншому випадку необхідно перевірити якість посилань.

Як подивитися якість зовнішніх посилань?

вивантажуємо посилання

1. Ahrefs . Можна експортувати звіт як по зовнішніх посиланнях, так і за зовнішніми доменами.

2
2. Google Search Console . У рубриці «Посилання на ваш сайт» розділу «Пошукової трафік» можна завантажити відповідний звіт.

Система запропонує завантажити файл у форматі CSV або відкрити в форматі документа Google
Система запропонує завантажити файл у форматі CSV або відкрити в форматі документа Google. В довідці Google вказано, що на даний момент в звіті враховуються посилання з переадресацією 301 і 302, тому досить звіту з основного домену.

3. Яндекс.Вебмайстер . Звіт по зовнішніх посиланнях можна знайти в рубриці «Зовнішні посилання» розділу «Посилання».

Звіт по зовнішніх посиланнях можна знайти в рубриці «Зовнішні посилання» розділу «Посилання»

У нижній частині сторінки розташована кнопка, натискання на яку тягне за собою завантаження звіту по зовнішніх посиланнях у вигляді архіву:

У нижній частині сторінки розташована кнопка, натискання на яку тягне за собою завантаження звіту по зовнішніх посиланнях у вигляді архіву:

Наступний крок - проведення аналізу отриманих посилань.

Як аналізувати якість посилань

1. Пробийте отриманий список доменів на значення ТИЦ за допомогою Netpeak Checker .

2. Відберіть домени з нульовим ТИЦ. Це вірна ознака того, що з сайтом щось не так.

Нульовий ТИЦ дуже часто вказує на те, що сам сайт знаходиться під фільтрами Яндекса за неякісний контент, або контрольний профіль. Важко припустити ситуацію, в якій одна пошукова система буде високо оцінювати те, що інша вважає неякісним.

3. Кожен відібраний домен перевірте вручну на відповідність нормам за такими критеріями, як тематичність, спамность, відвідуваність. Читайте докладно про те, як аналізувати кількість посилань .

При аналізі посилань слід особливо уважно стежити на донори з анкорний посиланнями. Дуже важливо, щоб анкор відповідали головним ключам сторінки вашого сайту. Якщо велика кількість анкоров повторюється, перевірку і відхилення таких посилань необхідно проводити в першу чергу. При цьому відхилення безанкорние і брендових посилань необхідно здійснювати тільки в крайньому випадку.

4. Підготуйте Докс зі списком доменів, які не пройшли перевірку.

Як зняти спамние посилання

Спочатку варто спробувати домовитися з веб-майстрами - написати їм листа з проханням зняти лінк. Якщо посилання купувалися на біржі - видалити в установленому на даній біржі порядку. І тільки потім, якщо власники сайтів не відповідають, звертайтеся до Google Disavow Tool .

Для відхилення посилань досить правильно сформувати і завантажити файл з лінками.

Файл зі списком посилань повинен бути сформований за певними правилами.

 1. Розширення файлу - .txt. Створюйте файл в стандартному блокнот або Notepad ++.
 2. Файл повинен бути в кодуванні UTF-8 або 7-bit ASCII.
 3. Кожне посилання починається з нового рядка. Будь-які розділові знаки не використовуються.
 4. Для відхилення цілого домену (наприклад, site.com) досить прописати рядок domain: site.com.
 5. 5. У файлі можна прописувати коментарі. Для цього в новому рядку необхідно помістити позначку # і далі вводити сам текст.

Для завантаження необхідно перейти на сторінку  Disavow Tool  і вибрати «Відхилення посилань»
Для завантаження необхідно перейти на сторінку Disavow Tool і вибрати «Відхилення посилань». З'явиться діалогове вікно з попередженням про можливі негативні наслідки відхилення і пропозицією вибрати файл:

Якщо в якийсь момент ви усвідомили, що внесли в список не всі посилання або з'явилися нові домени для відхилення, можна завантажити новий файл (старий не враховуватиметься), або просто внести правки в поточний документ, попередньо його вивантаживши.

Після завантаження файлу ви можете відправити лист представникам Google з проханням розглянути запит. Це необов'язковий, але бажаний крок. Для відправки листа перейдіть по шляху «Пошуковий трафік» - «Заходи, прийняті вручну»:

Приклад листа:

Доброго дня!
Ми отримали повідомлення, що до нашого сайту були застосовані ручні санкції. Після отримання оповіщення ми провели збір і аналіз всіх зовнішніх посилань. Були виявлені неякісні та штучні на нашу думку посилання. Частина посилань ми видалили вручну.
Приклади посилань:
http://domain.com.ua/qwe1
http://site.com/poi7
Ті посилання, які не вийшло видалити, ми відправили в інструмент Google Disavow Tool.
Просимо розглянути наш запит. Сподіваємося на ваше розуміння і чекаємо відповіді.

Готово! Залишається почекати, поки зміни вступлять в силу. Не варто сподіватися, що Google перестане враховувати спамние посилання моментально: до 48 годин необхідно ботам для виявлення нового файлу і ще від кількох тижнів до кількох місяців на їх сканування та відхилення.

висновки

 1. Знімати посилання за допомогою Google Disavow Tool можна тільки при повній впевненості, що саме вони негативно вплинули на ваш сайт.
 2. Перед застосуванням Disavow Tool слід спробувати видалити небажані зворотні посилання, попросивши про це власників сайтів-донорів або біржі посилань. Вважайте цей інструмент останньою інстанцією.
 3. Google не видаляє посилання, а просто перестає їх враховувати.
 4. Навіть, якщо ви відхилили зворотні посилання, вони все одно будуть продовжувати відображатися в Google Search Console.
 5. На відхилення посилань після завантаження файлу може піти досить багато часу: від декількох тижнів до декількох місяців.

Коли потрібно чистити кількість посилань?
Як подивитися якість зовнішніх посилань?
Не допомогло?
Коли потрібно чистити кількість посилань?
Як подивитися якість зовнішніх посилань?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения