Як дізнатися на якій позиції сайт в пошуковій видачі Яндекс і Google

 1. На якій позиції знаходиться сайт, повинен знати кожен сеошник
 2. Перевірка позицій в Allpositions
 3. переваги
 4. недоліки
 5. Перевірка позицій в Topvisor
 6. переваги
 7. недоліки
 8. Як працювати з Топвізором?
 9. висновок

Доброго дня! Просування сайту без аналітики - це не просування. У кожен момент часу необхідно розуміти, що ти робиш, і знати чи правильно ти робиш.

А для того, щоб знати необхідно перевіряти позиції сайту в пошукових системах. Все дуже просто - позиції ростуть, значить просування йде в правильному напрямку, якщо позиції падають, значить необхідно змінювати стратегію просування.

щоб перевірити позиції сайту існує безліч інструментів, але в рамках даної статті я розповім тільки про двох, а саме:

Про кожного окремо поговоримо нижче. Крім того, я розповім, чому я відмовився від одного на користь іншого.

Зміст статті:

На якій позиції знаходиться сайт, повинен знати кожен сеошник

Отже, ми з'ясували, що успіх просування залежить не тільки від обраних методів, але також і від правильної аналітики і вчасно вжитих заходів.

Щоб відстежити позиції сайту в Яндексі або Google необхідно використовувати сервіси типу Allpositions або Topvisor.

Знімати позиції я рекомендую хоча б раз на тиждень. У мене ж знімання позиції ведеться щодня. Особливо актуальний щоденний моніторинг сайту для Яндекса, тому що його видача змінюється щодня з огляду на безліч факторів, у тому числі і фільтра - «Багаторукий бандит».

Перевірка позицій в Allpositions

Перевірка позицій в Allpositions

Почну з сервісу, яким я користувався останні 4 роки - Allpositions. Буквально пару тижнів тому я все ж вирішив піти з цього сервісу. Навіть з цього приводу твіт накатав:

Причиною для догляду стала стагнація сервісу. Розробники походу зовсім забули про, що на дворі 2017 рік, багато хто користується не тільки декстопов, але і мобільними пристроями, а у сервісу немає не тільки додатки, але він навіть не адаптований для смартфонів!

Крім того, за всі 4 роки, які я користувався Allpositions чесно кажучи я не спостерігав абсолютно ніяких змін. Так, в цілому все круто, але ж не можна ж стояти на місці, необхідно розвиватися, придумувати і додавати нові фішки, але це, мабуть, не про Оллпозішнс.

В силу того, що сервіс по-тихоньку деградує, описувати детально, що і як там робити «я, звичайно, не буду», просто вкажу основні переваги та недоліки.

переваги

Незважаючи на не втішні висловлювання на адресу Allpositions у нього є ряд переваг, про які просто необхідно згадати:

 1. Зручний і інтуїтивний інтерфейс.
 2. Інформативність - все що потрібно можна побачити в першому екрані.
 3. Висновок прогресу позицій сайту у вигляді графіка.
 4. Можна платити XML-лімітами. Причому на відміну від того ж Топвізора тут в якості оплати береться 15% лімітів, а не 10%.

недоліки

Все вище озвучені гідності якраз і тримали мене в сервісі всі ці 4 роки, але прийшов час перейти до недоліків.

 1. Відсутність програми або хоча б мобільної версії. Перевіряти позиції з телефону категорично незручно. До речі, основна причина відходу до конкурента.
 2. Використання flash (Флеш. В 2017. Клара !!!) для побудови, так полюбився мені графіка прогресу позицій. Як ви розумієте, на мобіле це не відображається, тобто по суті, мінус одне гідності з перерахованих вище.
 3. Немає можливості відстежити прогрес у часі кожної окремої ключової фрази.
 4. Стагнація сервісу.

Основні недоліки стосуються саме використання на смартфоні, але вони настільки критичні, що моніторинг позицій сайтів в пошукових системах стає практично неможливим.

Перевірка позицій в Topvisor

Перевірка позицій в Topvisor

Як ви вже здогадалися від зняття позицій сайтів в Allpositions я пішов в Топвізор. Дуже круто, що в Topvisor'е є можливість перенесення проектів з різних сервісів, в тому числі і з Allpositions. Протягом трьох днів всі проекти, які мені були цікаві, були перенесені в мій акаунт в Топвізоре.

Але варто відзначити, що як і будь-який сервіс, він також має свої переваги і недоліки.

переваги

 1. Відмінне додаток.
 2. Безліч доп. функцій. наприклад, кластеризація семантичного ядра , Про яку я писав раніше.
 3. Додаткові фішки, що стосуються тільки моніторингу позицій сайту, наприклад, звірка з позиціями конкурентів.
 4. Зручний (але є нюанси, про них нижче) інтерфейс.
 5. Наочність. Можливість бачити яку позицію займав кожен конкретний ключовий запит в той чи інший час.
 6. Можливість перенесення проектів з інших сервісів для відстеження позицій.

недоліки

Однак, є і пара ложечок дьогтю.

 1. Немає мого улюбленого графіка зростання позицій 🙂 вже вибачте, я до нього звик.
 2. На «рахунок» падає тільки 10% перекладених XML-лімітів.
 3. Місцями заплутаний інтерфейс. Наприклад, у мене виникли труднощі з додаванням ключових фраз для відстеження позицій. Їх, виявляється, потрібно додати через підміню - Семантичне ядро. Як про це можна здогадатися, якщо мені взагалі в це меню не потрібно в силу того, що я планую знімати позиції сайтів, одному Кіркорову відомо.
 4. Додаток майже кожен раз просить ввести пароль. Це ж маячня! Навіщо? Дуже незручно.

Як працювати з Топвізором?

Оскільки я вважаю даний сервіс найкращим на сьогоднішній день пропозицією на ринку, то має сенс мені «Оглянувши» і роботу з ним.

Насправді нічого складного, все цілком ясно, однак, все ж зроблю міні-покрокову інструкцію.

Реєструємося, створюємо проект.

Далі, як я вже згадував вище, необхідно буде додати ключові фрази. Для цього натискаємо на іконку - Ядро. Імпортуємо туди запити.

Імпортуємо туди запити

Не знаю чому потрібно було робити додавання ключів для відстеження позицій в розділі - Ядро.

Після цього вибираємо в яких пошукових системах відстежувати позиції.

Більш детально, якщо ще залишилися питання, можна подивитися в довідкових матеріалах Товізора .

висновок

Ну ось власне і все. Ще раз хочу повторити думку - просування сайту без відстеження результатів просування у вигляді моніторингу ключових фраз в пошуковій видачі - безглуздо.

Продвигайте, аналізуйте і знову продвигайте 🙂

Навіщо?
Як працювати з Топвізором?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения