Як довго повинен бути ваш блог

 1. Міф: "Коли мова йде про повідомлення в блогах, краще краще".
 2. 3 Досконалі довжини для блогу
 3. Бажаєте отримати більше коментарів у своєму блозі?
 4. Ви хочете отримати більше акцій у соціальних мережах?
 5. Ви хочете отримати більше трафіку від Google для вашого блогу?
 6. Так як довго ви хочете, щоб ваш блог пост бути?
 7. Напишіть потрібну довжину
 8. ПРАКТИКА

Нещодавно я був на зустрічі з групою блогерів, коли хтось звернувся до мене і запитав: «Як ви думаєте, це ідеальна довжина для повідомлення в блозі? Як довго мають бути мої публікації в блогах? ” Нещодавно я був на зустрічі з групою блогерів, коли хтось звернувся до мене і запитав: «Як ви думаєте, це ідеальна довжина для повідомлення в блозі

Фото Крістіана Шнеттелкера

Коли йдеться про блоги, майже всім нам хочеться більше :

 • більше читачів
 • більше коментарів
 • більше посилань
 • більше трафіку

Для письменників, які намагаються будувати свою аудиторію в Інтернеті , важливо навчитися писати чудові повідомлення в блогах. Однак, навіть якщо ви вже давно займалися блогів, важко зрозуміти, чого дійсно хоче ваша аудиторія, особливо з точки зору довжини блогу.

Якщо вміст є королем, то яка ідеальна довжина допоможе нам більше людей читати (і ділитися!) Нашими блогами?

Міф: "Коли мова йде про повідомлення в блогах, краще краще".

Багато "експертних" блогерів увічнюють міф про те, що "краще краще", що повідомлення в блогах ніколи не повинні перевищувати 600 слів. Вони пояснюють, що читачі в Інтернеті мають короткий проміжок уваги і не хочуть читати довгі статті. Єдиний спосіб ви можете отримати більше читачів, кажуть вони, це писати повідомлення, короткі і солодкі.

Не слухайте їх.

Чесно кажучи, за перші п'ять років, коли я писав блог, я підписався на цей міф. Проте, як я дізнався більше про те, що змушує людей читати ваші повідомлення в блогах, я зрозумів, що частіше, ніж не так, істинно: чим довше, тим краще. Насправді, деякі з моїх найбільш читаних повідомлень у блозі мали більше 1500 слів.

3 Досконалі довжини для блогу

Тоді яка ж ідеальна довжина?

Ну ... це залежить. Я експериментував з великою кількістю різної довжини, від 100 міні-повідомлень до 2 000 + записів енциклопедії. Кожен має різні переваги в залежності від того, що ви хочете вийти з вашого блогу.

Маючи це на увазі, дозвольте мені поставити вам три запитання про те, що ви намагаєтеся досягти за допомогою свого блогу.

Бажаєте отримати більше коментарів у своєму блозі?

Тоді коротше зазвичай краще, особливо якщо ваша посада орієнтована на запитання ваших читачів і створення дискусії.

Поради щодо блогів: бажаєте отримати більше коментарів у своєму блозі? Спробуйте писати короткі, дискусійні публікації довжиною не більше 275 слів. ( Поділіться цим на Twitter ?)

Ця посада наприклад, це лише 275 слів і має понад 300 коментарів. Іншим прикладом є a написання запиту, як це де основна увага приділяється обговоренню.

Майте на увазі, що короткі повідомлення рідко діляться на сайтах соціальних медіа, таких як Twitter і Facebook. Вони також мають жорсткий рейтинг часу в пошукових системах і погані для SEO. Якщо ви намагаєтеся створити аудиторію, я не рекомендую зосереджуватись виключно на коротких публікаціях.

Однак, якщо ви намагаєтеся створити більше взаємодії з читачами, спробуйте написати щось короткий.

Ви хочете отримати більше акцій у соціальних мережах?

Коли я вперше розпочав «Написати практику», я був у захваті, якщо мої посади отримали більше десяти акцій у Twitter і Facebook. Тепер, я розчарований, якщо наші посади не отримують більше 100 об'єднаних акцій.

Я виявив, що на кількість акцій, які ви отримуєте в соціальних мережах, впливають кілька речей, включаючи тему, якість публікацій і, звичайно, розмір вашої існуючої аудиторії. Який вплив має довжина на соціальні акції?

Наразі блогів : бажаєте більше спільних ресурсів у соціальних мережах? Мета доповідей середньої довжини від 600 до 1250 слів. ( Поділіться цим на Twitter ?)

Це довжина, яку я зазвичай знімаю. Посади середньої довжини також досить гарні для SEO і для генерації обговорення. Звичайно, вам все одно доведеться написати хороший пост, один з великим заголовком і переконливе приміщення що вирішує проблему ваших читачів.

Ви хочете отримати більше трафіку від Google для вашого блогу?

Хто не хоче більше трафіку Google? Одного місяця я перейшов від простого струменя нових відвідувачів з Google до отримання більше 1000 нових читачів на день. Звичайно, я був у захваті. Але тоді я дізнався, що джерелом всієї нової уваги був гостьовий пост, написаний майже два роки тому. Що ж, добре.

Пошукова оптимізація (SEO) - це хитрий бізнес, і в той час як винагороди за його отримання можуть бути надзвичайно високими, занадто багато уваги на них може бути величезною втратою часу. Проте, яку довжину посади найкраще використовувати для того, щоб Google та інші пошукові системи помітили ваш блог?

Blogging Порада : бажаєте більше трафіку від Google? Писати довше, сильно досліджувати посади довжиною 2450 слів. ( Поділіться цим на Twitter ?)

Не вірте мені? Ось дані .

Пошукові системи люблять довгі, авторитетні посади, особливо коли вони орієнтовані на вирішення нагальної проблеми для читачів. Більш довгі повідомлення не можуть отримати багато коментарів, і навіть можуть бути поділені трохи менше, ніж у середньому в соціальних мережах, але якщо ви можете почекати, поки Google не помітить, ви можете просто пощастило і побачити великий удар у пошуковому трафіку.

Так як довго ви хочете, щоб ваш блог пост бути?

Підсумовуючи, тут наведено список загальних довжин повідомлень у блогах, які допоможуть вам знайти власну ідеальну довжину:

 • 75-300 слів . Супер-короткі повідомлення найкраще підходять для обговорення . Вони рідко отримують багато акцій в соціальних мережах, і вони жахливі для SEO, але якщо ви хочете багато коментарів, пишіть короткі повідомлення!
 • 300-600 слів . Стандартна довжина блогів, рекомендована багатьма «експертними» блогерами. Хороший посередник для соціальних акцій та коментарів. Занадто короткі, щоб отримати чимало авторитету або пошукової системи.
 • 750 слів . Це стандартна довжина для професійної журналістики, особливо газет. Я вважаю, що це дуже добре для отримання посилань від інших блогерів і акцій у соціальних мережах.
 • 1000-1500 слів . Ви отримаєте менше коментарів на цю довжину, але набагато більше акцій у соціальних мережах, особливо якщо ви дотримувалися наведених вище рекомендацій і написали повідомлення, яке фактично вирішує чиїсь проблеми. Це, як кажуть, я написав повідомлення так довго і отримав 100 + коментарів, так що це дійсно залежить від теми і вашої аудиторії.
 • 2450 слів . The Найпопулярніші статті Google найчастіше складають 2450 слів . Якщо ви хочете добре оцінювати пошукові системи (і, таким чином, отримувати тисячі нових читачів на місяць), це найкраща довжина для написання. Однак переконайтеся, що ви пишете про тему, яку люди насправді шукають. Було б ганьбою, що два пишуть в блозі на тему, яку ніхто не шукає!

Перефразовувати : довше зазвичай краще для соціальних акцій і SEO, тоді як коротше зазвичай краще для отримання додаткових коментарів.

Напишіть потрібну довжину

Якщо муза пересуне вас, не бійтеся писати повідомлення, що складають 2000 слів або більше. У той же час, не погано, якщо ви хочете написати пост, який становить всього 200 слів.

Майте на увазі, що довжина цієї публікації, ймовірно, приведе до вашого блогу, і змінювати ваші довжини, щоб ви могли найкраще служити вашим читачам. Але більше за все, пам'ятайте, щоб весело провести час!

Що про вас? Як довго ваші публікації в блогах?

Потрібна більше граматичної допомоги?

Мій улюблений інструмент, який допомагає знайти проблеми граматики і навіть генерує звіти, які допоможуть поліпшити моє письмо ProWritingAid . Працює з Word, Scrivener, Документами Google і веб-браузерами. Крім того, обов'язково використовуйте мій код купона, щоб отримати 25 відсотків: WritePractice25 Код купона: WritePractice25 »

ПРАКТИКА

Сьогодні, спробуйте написати коротку обговорення на основі блогу, не більше 275 слів. Потім, після того, як ви його опублікуєте, чому ви не поділитеся посиланням у розділ коментарів .

І якщо ви поділитесь, натисніть на кілька посилань від ваших співвітчизників, читачів Праці Праці та коментуйте їхні блоги!

Джо Бантінг

Джо Бантінг - автор і засновник практики "Написати". Він є автором # 1 бестселера Amazon Давайте напишемо коротку історію! Ви можете слідувати за ним Instagram (@jhbunting).

Ви хочете отримати більше акцій у соціальних мережах?
Ви хочете отримати більше трафіку від Google для вашого блогу?
Так як довго ви хочете, щоб ваш блог пост бути?
Як довго мають бути мої публікації в блогах?
Якщо вміст є королем, то яка ідеальна довжина допоможе нам більше людей читати (і ділитися!) Нашими блогами?
Бажаєте отримати більше коментарів у своєму блозі?
Ви хочете отримати більше акцій у соціальних мережах?
Який вплив має довжина на соціальні акції?
Ви хочете отримати більше трафіку від Google для вашого блогу?
Хто не хоче більше трафіку Google?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения