Як ефективно оптимізувати кілька ключових слів на одній сторінці?

Том Шмітц

Коли ви тільки починали займатися SEO, то, ймовірно, чули поради про те, що не варто оптимізувати одну сторінку під більш ніж три ключових слова. Так воно і є. На початковому етапі всі ключові слова вважаються однаково важливими, тому що новачкам складно відразу розібратися з усіма нюансами. Але якщо ви вже досвідчений оптимізатор, то, можливо, захочете навчитися використовувати всі доступні вам інструменти SEO.

Дана стаття розжовує недосвідченому оптимізаторові процес оптимізації сторінки за кількома ключовими словами.

Релевантність і авторитет

Спочатку трохи теорії.

В SEO можна виділити два основних критерії для ключових слів: релевантність і авторитет. Щоб було зрозуміліше, релевантність визначає те, наскільки знайдений матеріал відповідає пошуковому запиту, а авторитет - це те, що утримує сайт у верхній частині SERP.

Комбінація релевантності та авторитету - це один з безлічі критеріїв, за якими пошукові системи вимірюють якість пошуку.

Ось ще деякі алгоритми, що визначають якість пошуку: Query Deserves Freshness (дослівно - «запитом потрібні свіжі результати»), Query Deserves Diversity (дослівно - «запитом потрібні різноманітні результати»), гео-локація, історія пошуку та інші.

Незважаючи на наявність великої кількості алгоритмів, головними критеріями ранжирування сайтів залишаються релевантність і пошуковий авторитет.

Ця стаття допоможе вам розібратися в тому, як забезпечити релевантність при оптимізації сторінки під кілька ключових слів. В даному контексті не має значення, чи йде мова про пошук новин, товарів або звичайному веб-пошуку. Роль тут відіграють тільки чіткі сигнали (розташовані в коді HTML і в тексті), на основі яких пошукові системи створюють ієрархію сайтів за релевантністю.

Що таке релевантність?

Отже, релевантність. Ключове слово, яке міститься на сторінці, подає пошуковій системі сигнал про те, що за даною адресою міститься матеріал, що відповідає такому-то пошуковому запиту. Але наявність кількох ключових слів зазвичай недостатньо, щоб забезпечити їх релевантність в пошуку. Взагалі, пошукові системи діють відповідно до наступного алгоритму:

• Ви задаєте запит: «Поразки Головною Ліги бейсболу США», то спочатку пошукові системи намагаються знайти саму релевантну інформацію по всій фразі.
• Якщо шукане, не знайдено, то результати будуть перевірятися по підгрупах, наприклад: «Головна Ліга бейсболу», а потім за окремими ключовими словами: «поразки», «ліга», «бейсбол».
• Якщо шукане, не знайдено, то пошук буде здійснюватися по одному з ваших ключових слів серед всіх доступних веб-сторінок.

Якщо пройшовши весь цей алгоритм, пошукова система нарешті наткнеться на ваш сайт, то, швидше за все, ранжує його в самому кінці SERP.

Отже, чи варто взагалі оптимізувати сторінку за кількома ключовими словами? Варто, і ось чому:

• Склавши довгі фрази з головних ключових слів на вашій сторінці, можна вийти в лідери за кількома довгим фразам.
• Склавши ключові фрази таким чином, як їх формулюють користувачі в пошуку, ви отримаєте додатковий трафік ще й по цих запитах.
• Використовуючи ключові слова або короткі фрази, які є частиною довгих запитів, теж можна несподівано вибитися в топ SERP.

Створіть власний оптимізаційний словник

Спілкуючись, наприклад, на тему про бейсбол, ви часто вживаєте спеціальні терміни, такі як «бита», «м'яч», «бази», «пробіжка», «будинок», «аутфілдер», «Раннер», «пітчер» та інші . Запишіть ці слова і словосполучення і візьміть їх за основу при написанні статей. Природні мовні звороти є більш релевантними в пошуку, ніж просто оптимізовані словосполучення.

До речі, якщо ви переписуєте тексти з метою оптимізації, то набагато легше це робити, вставляючи загальновживані мовні звороти. Ось кілька способів того, як можна знайти потрібні синоніми:

• Підказки варіантів в пошукових системах.
• Альтернативні варіанти пошукових запитів в результатах пошуку.
• Словники.
• Вікіпедія та інші авторитетні сайти.
• Література по темі.

У міру вдосконалення вашого словникового запасу, починайте вживати не тільки іменники, а й дієслова, прикметники і причастя.

Як вибрати множинні ключові слова?

Виберіть спочатку від одного до трьох пріоритетних ключових слів, а потім складіть список ключових слів із середньою і низькою пріоритетністю.

При оптимізації сторінки під кілька ключових слів, дуже важливо визначитися з їх пріоритетністю. Як правило, ключові слова із середньою пріоритетністю краще ранжуються, ніж пріоритетні фрази на другорядній сторінці. Для перевірки цього твердження, можна провести тестування і самостійно переконатися в його справедливості.

До речі, деякі оптимізатори старої школи впевнені, що авторитет важливіший, ніж релевантність.

Виберіть ключові слова з вашого оптимизационного словника і розбийте їх на підгрупи, згідно з тим, наскільки часто по ним будуть виконуватися запити. Відразу перемістіть довгі словосполучення в фоновий список.

Перегляньте, чи можна використовувати залишилися слова і для написання невеликої статті. Якщо так, то додайте їх до списку із середнім пріоритетом, а якщо немає - відправляєте до низькопріоритетним словами.

Чому так важливо навчитися розбиратися зі складністю ключових слів ? Тому, що по фразам і словами із середнім і низьким пріоритетом ранжуватися набагато легше, ніж по високопріоритетним ключовими словами.

Як правильно розташувати ключові слова на сторінці?

Тепер ви повинні бути готові до того, щоб створити і оптимізувати вашу сторінку. Новачки часто намагаються запхнути всі основні ключові слова в титульний тег, в заголовок # h1, в альтернативні теги до зображень і, звичайно, в сам текст.

Але практика показує, що таке рішення дуже складне і неефективне і що на цьому етапі краще відсіяти деякі з ключових слів. Релевантність в пошукових системах досягається декількома сигналами одночасно, тому, тут важливий саме комплексний підхід.

титульний тег

Досить складно втиснути три різних ключових слова в один титульний тег і при цьому укластися в 70 знаків . А потім туди треба вмістити ще й ключові фрази.

Вам доведеться або створити дуже довгу назву , Або відсіяти непотрібні фрази. При тому, що пошукові системи відображають тільки перші 70 знаків, вони індексують набагато довші пропозиції. Якщо вам важлива релевантність ваших ключових слів, то віддавайте перевагу коротким словосполученням і ставте основні ключові слова в початок назви. Ось ще кілька порад:

• Встановіть максимальну довжину в 200 знаків (це оптимальна довжина, незважаючи на те, що пошукові системи індексують і більшу кількість знаків).
• Увімкніть пріоритетні слова в перші 70 знаків.
• Після пріоритетних ключових слів проставте фрази середньої пріоритетності.
• Якщо ви не можете вмістити все слова середньої пріоритетності в назву, то виберіть ті, які зустрічаються в вашому списку частіше.
• Додайте всі окремі слова, що містяться в списку слів із середньою пріоритетністю.
• Нехай всі ключові слова будуть об'єднані в читабельним пропозицію.

Те, як виглядає пропозиція, укладену в титульний тег, в браузері або в пошукових системах не має великого значення. Пошуковик все одно покаже в SERP саме той уривок, який містить ключове слово.

Користувач бачить все назву тільки тоді, коли безпосередньо переглядає сторінку, тому, набагато важливіше написати чіткий і зрозумілий сторінковий заголовок.

# H1 Тема

У заголовках в тезі h1 обігравати основні ключові слова і доповнюйте їх словами середньої пріоритетності (тими, які найбільш часто зустрічаються в вашому списку). Не забувайте, що набагато приємніше читати зрозумілі заголовки, ніж купу нескладних слів.

Контент на сторінці

При оптимізації сторінки для множинних ключових слів, особливого значення набуває підзаголовок в тезі h2. Так відбувається не тільки тому, що цей тег несе великий пошуковий вага, але і тому, що всередині нього можна написати цілу статтю з ключовими словами середньої пріоритетності, доповнити її зображеннями і оптимізованим текстом в alt-тегах. наприклад:

<H2> невдахи Пітчери, які не набрали жодного очка </ h2>

Спробуйте для кожного пріоритетного і другорядного ключового слова написати один абзац тексту. Постарайтеся по можливості вписувати ключове слово в тег h2 і доповнювати його оптимізованим контентом.

<h2> невдахи Пітчери, які не набрали жодного очка </ h2>

<p> <img src = "невдачливі-Пітчери-які-ні-набрали-ні-одного-очка .jpg" alt = "невдахи Пітчери, які не набрали жодного очка" class = align-left "/> Lorem ipsum dolor sit невдахи Пітчери, які не набрали жодного очка amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua . Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation Пітчери ullamco laboris набрали nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in окуляри voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur . Excepteur sint occaecat cupidatat non очки, набрані пітчер proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est невдачливі laborum </ p>

Після того, як ви закінчите написання першого начерку вашої сторінки, включіть в нього ще й ключові слова середньої пріоритетності.

Використовуйте всі доступні вам методи оптимізаційного копірайтингу, варіюючи слова за часами, відмінками, числами та ін.

фонові слова

Прочитайте текст ще раз і впишіть, де можна, фонові ключові. Важливо, щоб все виглядало органічно.

Розсортуйте ключові слова і ще раз прочитайте текст

Розсортуйте всі ключові слова по фразам і окремим словам. Складіть з них список. Перегляньте свій текст ще раз і вставте туди фрази і терміни з щойно створеного списку.

Попрацюйте над своїм словниковим запасом

Ще раз перечитайте текст і подивіться, як можна замінити загальні поняття вузькоспеціальними термінами.

Останній штрих

Останній раз перегляньте свій пост, прочитайте його вголос. Якщо якісь пропозиції звучать погано або невиразно, перепишіть їх. Спробуйте зробити оптимізований матеріал цікавим і читабельним.

висновок

Майстерність оптимизационного копірайтингу полягає в тому, щоб писати текст, який був би одночасно оптимізований під ключові слова, був зрозумілим і стимулював читача зробити якусь дію. Вчіться писати не просто контент, наповнений ключовими словами, а інформативні статті.

Переклад Ксенії Лім

джерело

Що таке релевантність?
Отже, чи варто взагалі оптимізувати сторінку за кількома ключовими словами?
Як вибрати множинні ключові слова?
Як правильно розташувати ключові слова на сторінці?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения