Як користуватися відгуками клієнтів для SEO [Правила 2018 для основних сайтів огляду]

 1. Які найбільш важливі сайти для місцевих SEO?
 2. Як просити відгуки
 3. Правила перегляду Google
 4. Правила огляду Yelp
 5. Правила огляду Facebook
 6. Правила огляду охорони здоров'я
 7. Як уникнути поганих відгуків
 8. Як відповісти на відгуки
 9. Поліпшити місцеві SEO з оглядами сьогодні.

Онлайн-відгуки є надзвичайно важливою частиною місцевої стратегії SEO. 92% клієнтів читають онлайн-відгуки, а 88% - довіряють, наскільки це було б за рекомендацією одного. З важливістю онлайн-огляди для споживачів, це не шокує, що вони були включені в якості факторів ранжування в місцевих SEO. Насправді, щорічне дослідження місцевих факторів рейтингу пошуку, яке щорічно проводить Moz, показало, що оглядові сигнали становлять 13% загального рівняння місцевого рейтингу пошуку.

Отримання відмінних відгуків має бути важливою метою будь-якої професійної фірми, стоматологічний маркетинг стратегії, або стратегії локального пошуку, але отримання відгуків від клієнтів і пацієнтів не завжди найпростіше. Деякі сайти з онлайн-перегляду є більш важливими, ніж інші, і кожен має різні правила щодо того, які саме відгуки він приймає. Для місцевих підприємств все це може становити перешкоду паралічу прийняття рішень, що стоїть на шляху отримання більше відгуків онлайн. Щоб допомогти, ми надамо швидке пояснення того, як відгуки впливають на локальну SEO та торкаються того, як отримувати відгуки про деякі з найбільш важливих сайтів, не порушуючи їхніх правил.

Щоб допомогти, ми надамо швидке пояснення того, як відгуки впливають на локальну SEO та торкаються того, як отримувати відгуки про деякі з найбільш важливих сайтів, не порушуючи їхніх правил

Фактори, які Google використовує для визначення місцевого рейтингу "Пакет / Карти Google", як показано в Дослідженні факторів місцевого пошуку 2017 року Дареном Шоу.

Які найбільш важливі сайти для місцевих SEO?

Коли мова йде про огляди сайтів для місцевих SEO, не всі створені рівні. Найбільш важливим місцем для збору відгуків є сторінка Google My Business, профіль, який відображається в результатах локальних пошуків і відображає відгуки Google, а також узагальнення відгуків з інших сайтів у мережі. Відгуки Google є великими, оскільки вони відображаються як зірочки в профілях Google Business, які, як відомо, збільшують кількість кліків. Хоча відгуки з інших сайтів, як-от Yelp або Facebook, вимагають від пошукача шукати бізнес на цьому конкретному сайті, кожен користується Google, що робить відгуки про найвідоміший і найважливіший тип відгуків для місцевих SEO.

З точки зору місцевих SEO, інші сайти мають значення і поза Google. Yelp - фантастичне місце для збору відгуків, як і Facebook. Також важливі галузеві сайти. Наявність відгуків про HealthGrades може допомогти лікарю, тоді як такі сайти, як Avvo, мають справу для юристів.

Звертаючись до клієнтів щодо рецензування, важливо, щоб компанії розставили пріоритети, які сайти надсилати клієнту, щоб уникнути їх перевантаження, і підвищити ймовірність того, що їхній важливий огляд закінчиться на важливому сайті.

Як просити відгуки

Важливо, як ви отримуєте відгуки від клієнтів. Ніколи не гарна ідея порушувати відгуки клієнтів, і в залежності від веб-сайту, який ви хочете, щоб вони вас переглядали, навіть запит на перегляд може порушити політику та призвести до зняття огляду. Проте, існує декілька найкращих практик, які застосовуються для отримання відгуків, а їх дотримання допоможе зробити ваші зусилля з збирання огляду набагато більш плідними.

Зробіть полегшеним залишити відгук: Навіть якщо ви є професіоналом у відпустці відгуків на будь-який номер або сайти, важливо визнати, що ваші найкращі клієнти та промоутери, можливо, ніколи не залишили відгук про бізнес раніше свого життя. Клієнти не хочуть переходити через обручі, щоб переглянути вас. Надання їм посилання для отримання безпосередньо до вас сторінки Google Business може бути дійсно корисним способом привести коня до води. Шукайте назву компанії в Google і натисніть кнопку "Написати відгук", яка відображається у вашому профілі. Далі скопіюйте URL-адресу з вікна веб-переглядача. Надішліть цю URL-адресу клієнтам у електронній пошті, щоб попросити їх поділитися своїм досвідом з вашим бізнесом і уникнути будь-якої плутанини щодо того, як залишити відгук.

Надішліть цю URL-адресу клієнтам у електронній пошті, щоб попросити їх поділитися своїм досвідом з вашим бізнесом і уникнути будь-якої плутанини щодо того, як залишити відгук

Правила перегляду Google

Коли мова йде про відгуки Google, то доповіді та рекомендації досить справедливі. Google дозволяє місцевим компаніям чітко просити клієнтів переглянути їх у Google, тому не соромтеся повідомляти клієнтам, що ви оціните їхню оцінку в Google. Ось кілька додаткових порад про те, як залишитися на хорошій стороні Google під час пошуку відгуків:

 • Не заохочуйте рецензентів: політика Google полягає в тому, що рецензенти не повинні отримувати компенсацію в обмін на позитивну рецензію, тому, незважаючи на прохання про перегляд, запит на перегляд в обмін на безкоштовний продукт або послугу не є.
 • Не просіть рецензентів переглядати вас за місцем роботи: якщо Google бачить відгуки, що надходять з IP-адреси вашого підприємства, він не може розглядати їх як законний. Попросіть клієнтів залишити відгук після того, як вони безпечно перебуватимуть у власних будинках, можливо, з подальшою електронною поштою.
 • Не повідомляйте клієнтам, що говорити: не надсилайте клієнтам готовий фрагмент запропонованого перегляду до публікації. Важливо, що їхній досвід роботи з вашим бізнесом просвічує.
 • Не переглядайте власний бізнес: Google розумніший за це. Не переглядайте власний бізнес або будь-хто, хто під’єднаний до вашого облікового запису Google Business, не залишає відгук про нього.

Ще один чудовий спосіб отримати додаткову експозицію за допомогою профілю Google Business - це регулярне використання Повідомлень Google, про які Ви можете дізнатися більше на нашому блозі Як використовувати Повідомлення Google, щоб підвищити трафік ноги . Щоб отримати докладнішу інформацію про політику перегляду Google, відправляйтеся прямо до джерела.

Правила огляду Yelp

У спробах залучити неупереджені відгуки, Yelp має ще кілька правил, щоб стежити, ніж Google, тому важливо розуміти політику платформи огляду, щоб уникнути зняття відгуків клієнтів. В цілому, Yelp надає перевагу рецензентам, які раніше залишали відгуки про свою платформу, тому запит клієнта, який не має активного облікового запису Yelp, щоб залишити огляд Yelp, може бути не найефективнішим способом досягти успіху на платформі. Натомість спробуйте поділитися можливістю залишити огляд Yelp клієнтам, які вже є активними користувачами Yelp. Загалом, дотримуйтесь цих правил з Yelp:

 • Не питайте клієнтів про відгуки Yelp: замість того, щоб розміщувати атрибутику Yelp навколо свого веб-сайту та місця роботи. Запитайте наклейку від Yelp і покладіть на двері або на стійку реєстрації. Публікація вбудованих відгуків Yelp на своєму веб-сайті. Avid Yelpers зробить натяк і буде більш схильний залишити вам огляд, який сприятиме вашому рейтингу на платформі.
 • Не попросіть своїх співробітників конкурувати для збору відгуків.
 • Не запускайте опитування, в яких запитуються відгуки клієнтів, які повідомляють про позитивний досвід.
 • Ніколи не пропонуйте безкоштовні, знижки або оплату в обмін на відгуки

Правила огляду Facebook

Facebook не визначив політику щодо запиту клієнтів на рецензування, крім того, що відгуки повинні відображати справжній досвід людини в бізнесі та дотримуватися їх стандартів громад .

Запитуючи відгуки, надайте клієнтам посилання на вашу сторінку Facebook, або ще краще, натисніть розділ відгуків на сторінці та надішліть користувачам посилання безпосередньо на вашу сторінку відгуків. Розмістіть повідомлення про позитивні відгуки на Facebook або опублікуйте посилання на сторінку рецензування, щоб спокійно заохотити інших клієнтів поділитися своїм справжнім досвідом з вашим бізнесом.

Ось короткий підсумок того, як залишитися на правій стороні стандартів Facebook при запиті на відгуки:

 • Не переглядайте свою компанію самостійно або не попросіть нікого, хто під’єднаний до вашої сторінки, зробити це. Огляди Facebook повинні базуватися на справжньому досвіді клієнта. Якщо це не так, ви потрапляєте в темну територію з правилами цілісності та автентичності соціальної мережі.
 • Огляди повинні зосереджуватися на продукт або послугу, пропоновані на сторінці. Відгуки, які не згадують про бізнес, який вони відображають, можуть бути усунені.
 • Огляди не можуть містити неприйнятний або незаконний вміст.

Правила огляду охорони здоров'я

Коли мова йде про огляди охорони здоров'я, платформа обстеження пацієнтів фактично сприяє підприємствам, які просять своїх пацієнтів на відгуки. Надішліть посилання на ваш профіль Healthgrades у повідомленнях електронної пошти після призначення, розмістіть його на своєму веб-сайті або надайте співробітникам нагадування пацієнтам про те, щоб залишити анонімний відгук після виходу з офісу.

Healthgrades навіть дозволяє постачальникам включати в себе опитування задоволеності пацієнтів Healthgrades на своєму веб-сайті або в подальшій комунікації. Їх Розділ FAQ рекомендує медичним практикам зв'язатися зі своїм відділом обслуговування клієнтів, щоб запитати про те, як впровадити дослідження задоволеності пацієнтів на свій веб-сайт. Ви можете отримати доступ до всіх огляд політики керівництва на веб-сайті Healthgrades.

 • Не попросіть вашу команду або членів сім'ї переглядати вас на Healthgrades. Запитати будь-кого, крім справжнього пацієнта, за відгуками не рекомендується.
 • Консультувати пацієнтів, щоб не згадувати особисту інформацію в оглядах. Огляди оздоровчих закладів анонімні, тому не рекомендується вказувати особливості щодо умов лікування або особистої інформації.

Як уникнути поганих відгуків

Одним з перших речей, які турбують місцеві підприємства при розгляді онлайн-відгуків, є негативний вплив, який може мати негативний огляд на їхню діяльність. Більшість місцевих підприємств роблять неймовірну роботу з надання великих послуг, але все, що потрібно, - це один негативний, щоб заплямувати онлайн-репутацію. Щоб уникнути цього, багато підкованих компаній розробляють портали перегляду на своїх веб-сайтах, щоб спрямувати позитивних рецензентів на найважливіші сайти відгуків і забезпечити собі останню можливість втрутитися і виправити поганий досвід того, хто може спробувати залишити негативний відгук для свого бізнесу.

Ось приклад огляду порталу Form + Function, побудованого для однієї стоматологічної практики. Коли пацієнт отримує посилання для перегляду в повідомленні електронної пошти, вони запитують, чи є їхній досвід позитивним або щось сталося не так.

Коли пацієнт отримує посилання для перегляду в повідомленні електронної пошти, вони запитують, чи є їхній досвід позитивним або щось сталося не так

Якщо у них є хороший досвід, вони направляються до Google, Yelp або Facebook, щоб залишити відгук, який допоможе перегляду сигналів у практиці та зміцнить їх стратегію у сфері SEO. Але якщо пацієнт вказує, що вони мають негативний досвід, вони направляються до форми, яка поставить їх безпосередньо в контакт з адміністратором практики, щоб спробувати виправити свій поганий досвід.

Але якщо пацієнт вказує, що вони мають негативний досвід, вони направляються до форми, яка поставить їх безпосередньо в контакт з адміністратором практики, щоб спробувати виправити свій поганий досвід

Надання місцевим компаніям можливість змінити свідомість клієнта може бути відмінним способом уникнути поганого огляду в режимі онлайн, і, що більш важливо, може бути відмінним способом зберегти відносини з клієнтом, який, можливо, потрапив у вас менше, ніж ваш найкраще.

Як відповісти на відгуки

Зробіть рецензентів почуттями гідну відповідь на хороші відгуки і дякуючи їм за те, що знайшли час, щоб залишити відгук. Написання хорошого огляду потребує часу, тому не дозволяйте цьому акт доброти залишитися непоміченим!

Якщо виникне поганий огляд, визнайте, що поганий огляд не є кінцем світу. Клієнти розумні люди, і, дивлячись на відгуки для вашого бізнесу, вони, як правило, беруть до уваги ваш відгук. Підприємства не можуть бути досконалими весь час, і люди розуміють це, тому якщо хтось залишає погану рецензію на вашій сторінці, то відповідайте чесно і люб'язно. Зрозумійте, що ви відповідаєте на громадському форумі, а інші люди оцінюватимуть ваш бізнес, як ви працювали з незадоволеним клієнтом. Спробуйте знайти спосіб виправити ситуацію і надати можливість зв'язатися, щоб обговорити проблему і зробити її правильною. Якщо ви повернете чийсь досвід навколо, ви навіть можете попросити їх видалити або змінити свій огляд.

Поліпшити місцеві SEO з оглядами сьогодні.

Отримання позитивних відгуків є великим кроком на шляху до локальних успіхів у сфері SEO, але це лише частина всього рівняння. Якщо ви хочете досягти більшої видимості в Інтернеті через роботу з місцеве агентство SEO Функція Form + може допомогти. Зв'яжіться сьогодні з безкоштовним місцевим аудитом SEO.

Які найбільш важливі сайти для місцевих SEO?
Які найбільш важливі сайти для місцевих SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения