Як можна продовжити час автономної роботи Android-пристрої

 1. Juice Defender
 2. Battery Defender
 3. Go Power Master Battery Saver
 4. Autorun Manager
 5. Tasker

Хоте б ви, щоб ваше Android-пристрій працював на одному заряді акумулятора трохи довше
Хоте б ви, щоб ваше Android-пристрій працював на одному заряді акумулятора трохи довше? Вважаємо, що всі знають відповідь на це питання. Будь то дуже енергоємне додаток, великий дисплей або наше постійне бажання грати в мобільні ігри - акумулятор завжди розряджається швидше, ніж нам би того хотілося. Android OS як платформа стає з кожною новою версією все краще і краще. Поліпшуються також такі елементи платформи, як менеджер завдань і процеси багатозадачності. Однак іноді більш просунуті технології є одночасно і більш ресурсоємними, в зв'язку з чим можна часто зустріти скарги користувачів на те, що тривалість роботи від акумулятора не виправдовує їх очікувань. Ми, звичайно, могли б запропонувати користувачам придбати флагманський пристрій (наприклад Samsung Galaxy S4 або HTC One) з більш ємним акумулятором, проте не у всіх є бажання і можливість купити такий смартфон.
На щастя, Android-розробники не сидять на місці, а шукають способи максимально продовжити життя акумулятора в вашому смартфоні. На початку розвитку ОС Android з'являлося багато додатків, основною метою яких було завершення зайвих процесів з метою звільнити місце. Проте минув час, і робота платформи стала настільки ефективною, що подібні програми стали практично неактуальними. Крім того, деякі моделі пристроїв зараз включають вбудовані засоби, що дозволяють вичавити з акумулятора ще кілька додаткових хвилин. На жаль, не завжди ці кошти можна назвати досить ефективними. У цьому випадку на допомогу приходять різні сторонні рішення. І нижче ми хочемо розповісти про декілька з них, які відмінно зарекомендували себе протягом тривалого часу. Відразу хочемо попередити, що в описі додатків ми будемо акцентувати увагу тільки на найбільш цікаві особливості кожного з них, тобто не потрібно думати, що описувані функції є вичерпними або що аналогічних функцій немає ні в одному іншому додатку. Отже, якщо ви готові, то приступимо!

Juice Defender

Напхане великою кількістю функцій додаток Juice Defender є, мабуть, одним з кращих у своєму роді. Безкоштовна версія Juice Defender дозволяє керувати з'єднаннями (Wi-Fi, Bluetooth і ін.), а також включає кілька попередньо встановлених режимів (наприклад «збалансований» і «агресивний»), які можна включати вручну або за розкладом. Juice Defender допоможе вам налаштувати процеси синхронізації і вказати, які програми можуть управляти активністю дисплея.
Крім безкоштовної версії Juice Defender користувачеві пропонується і дві платні: Plus (2,49 $) і Ultimate (6,24 $). Кожна з них включає додаткові можливості і функції. У версії Plus, наприклад, додані профілі «екстремальний» і «настроюється», а також упправленіе Wi-Fi в залежності від місця розташування і особливий нічний режим. Версія Ultimate включає автосінхронізаціі, більш просунуте управління GPS і можливість налаштувати роботу пристрою в вихідні дні і в періоди найбільшого навантаження. Однак для початку ми радимо вам все ж спробувати безкоштовну версію, а якщо вона вам сподобається, то тоді можете не скупитися на більш функціональний варіант.
Сильні сторони Juice Defender: наявність профілів, можливість складання розкладу, використання інформації про місцезнаходження, наявність трьох версій з різним функціональним рівнем.

Battery Defender

додаток Battery Defender є не тільки безкоштовним, але і одним з найбільш функціональних. Воно забезпечує швидкий доступ до управління з'єднаннями, включаючи GPS, Wi-Fi, Bluetooth і мобільний передачу даних. І хоча аналогічна можливість є в багатьох сучасних Android-смартфонах, більш старих моделей пощастило набагато менше. Однією з найбільш корисних функцій Battery Defender є розумна синхронізація додатків. Важливо також відзначити такі особливості цього додатка, як підтримка російської мови, автоматична деактивація з'єднань в нічний час доби і можливість відображати на панелі повідомлень рівень заряду акумулятора у відсотках.
Сильні сторони Battery Defender: швидкий доступ до підключень, настройка сплячого режиму, розумна синхронізація, відображення точного рівня заряду батареї на панелі.

Go Power Master Battery Saver

Ця програма, розроблене компанією Go Dev Team, є настільки ж прекрасним, наскільки і гнучким. Просте натиснення по дисплею дозволить вам швидко змінити режим і переключитися з читання книги на якусь онлайн-гру. Якщо вас не влаштовує один з вбудованих режимів, ви можете додатково налаштувати два персональних. Go Power Master Battery Saver (GO Battery Saver) уважно стежить за роботою ваших додатків, щоб визначити, яке з них споживає найбільше енергії. Програма допоможе знайти ті функції, які слід вмикати та вимикати, щоб збільшити час автономної роботи. А натиснувши кнопку оптимізації, ви, по суті, зробите все можливе, що може максимально продовжити життя акумулятора. Одне тільки це натискання може продовжити роботу пристрою на годину або навіть більше.
І хоча в безкоштовній версії Go Power Master ви знайдете пристойну кількість налаштувань, преміум-версія додасть до них ще десяток функцій. Отримати преміум-версію можна прямо всередині безкоштовною, заплативши за неї 4.99 $. В результаті оновлення до розширеної версії ви отримаєте такі переваги, як відсутність реклами, можливість створення розкладів, покращений контроль над Wi-Fi, Bluetooth і процесором, а також додатковий режим «екстрим». У той час як безкоштовна версія програми включає в себе два віджету для робочого столу, які надають швидкий доступ до налаштувань, в платній ви зможете знайти ще три додаткових віджета. До віджетів можна застосовувати різні теми, а поява повідомлень на панелі можна налаштувати на свій смак.
Сильні сторони Go Power Master Battery Saver: віджети, наявність користувальницьких режимів, приємний інтерфейс, регулярний вихід оновлень.

Autorun Manager

З усіх перерахованих в цій статті додатків Autorun Manager є, мабуть, найбільш ризикованим. Воно дозволяє визначити, які програми будуть запускатися під час завантаження Android-пристрої http://uppstore.ru/ . У цьому додатку ви знайдете два режими: базовий і розширений. Додатки, обрані в базовому режимі, будуть завершені відразу після завантаження телефону, хоча деякі з них все ж будуть перезапущени. Їх ми рекомендуємо залишити в спокої і дозволити системі самій вирішувати, що їй потрібно. Що стосується розширеного режиму, то в ньому ви знайдете більш просунуті налаштування управління віджетами і загальносистемними процесами.
Безкоштовна версія Autorun Manager підтримується за рахунок вбудованої в неї реклами, але ви можете купити версію Pro без реклами за 3.74 $. Платна версія також позбавить вас від перезапуску додатків в базовому режимі і поліпшить можливості розширеного. Ще одним приємним доповненням Pro-версії є режим «Чака Норріса», який дозволять завершувати процеси в більш агресивній манері. Якщо вам не до душі такі радикальні функції, то просто пройдіть повз цієї програми, але якщо ви вимагаєте більше контролю над системними функціями Android, то це те, що вам потрібно.
Сильні сторони Autorun Manager: заборона завантаження непотрібні додатків, наявність двох рівнів настройки, можливість відстежити завантажуються процеси, режим «Чака Норріса».

Tasker

З усіх перерахованих додатків Tasker є тим, яке не тільки дозволяє збільшити час автономної роботи пристрою і завершити непотрібні процеси, але дозволяє вирішити і ряд додаткових завдань. Зокрема, ми рекомендуємо його тим, хто любить автоматизувати різні процеси. Якщо говорити про економію енергії, то Tasker дозволяє налаштувати нічний режим і автоматичне відключення активних сполук. Tasker здатний враховувати день, час доби і місце, що може виявитися дуже корисним для людей зі строго певним робочим розкладом. Цей додаток також дозволяє налаштувати телефон для зручного управління дзвінками, медіа, повідомленнями та іншими функціями ОС Android. Вартість Tasker становить 3,73 $ і у вас може піти час на те, щоб розібратися з усіма його настройками, але хороша новина полягає в тому, що це додаток по-справжньому є втіленням принципу «налаштував і забув».
Сильні сторони Tasker: раціональний інтерфейс, можливість автоматизувати процеси, детальна настройка розкладу з урахуванням часу і місця.
А яка програма для економії заряду батареї використовуєте ви на своєму Android-пристрої? Якщо ви не користуєтеся цими додатками, то може варто спробувати одне з нашого списку і оцінити його можливості? Нам буде дуже цікаво дізнатися про ваш досвід роботи з додатками для економії енергії, тому ми чекаємо ваших коментарів.

А яка програма для економії заряду батареї використовуєте ви на своєму Android-пристрої?
Якщо ви не користуєтеся цими додатками, то може варто спробувати одне з нашого списку і оцінити його можливості?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения